(6:30 – 15:00 hod.)
sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

zastavovací krvi

Nejprodávanější
Dúbrava Zastavovač krvi, 7 g
Důbrava
Dúbrava Zastavovač krvi, 7 g
Kód: 09536
Kód dod.: 884002
EAN: 8594005500136
 
1.71 EUR
244.29EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dúbrava Zastavovač krvi slúžiaci na ošetrenie drobného krvácania, najmä po holení. Ošetruje drobné krvácania po holení.
Dúbrava Kamenec zastavuje krvácanie, 90 g
Důbrava
Dúbrava Kamenec zastavuje krvácanie, 90 g
Kód: 09534
Kód dod.: 884001
EAN: 8594005500143
 
6.41 EUR
71.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dúbrava Kamenec ošetruje podráždenú pokožku po holení, štípnutí hmyzom a môže sa použiť aj ako prostriedok proti poteniu.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Dúbrava Zastavovač krvi, 7 g
Důbrava
Dúbrava Zastavovač krvi, 7 g
Kód: 09536
Kód dod.: 884002
EAN: 8594005500136
 
1.71 EUR
244.29EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dúbrava Zastavovač krvi slúžiaci na ošetrenie drobného krvácania, najmä po holení. Ošetruje drobné krvácania po holení.
Dúbrava Kamenec zastavuje krvácanie, 90 g
Důbrava
Dúbrava Kamenec zastavuje krvácanie, 90 g
Kód: 09534
Kód dod.: 884001
EAN: 8594005500143
 
6.41 EUR
71.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dúbrava Kamenec ošetruje podráždenú pokožku po holení, štípnutí hmyzom a môže sa použiť aj ako prostriedok proti poteniu.
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.