(6:30 – 15:00 hod.)
sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Zubné pasty

Nejprodávanější
AKCE
Sensodyne Pronamel zubná pasta, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Pronamel zubná pasta, 75 ml
Kód: 59245
Kód dod.: 885216
EAN: 5054563211088
 
3.59 EUR
47.87EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zubná pasta Sensodyne Pronamel pomáha chrániť zubnú sklovinu pred kyselinami obsiahnutými v potravinách.
Parodontax Extra Fresh kompletná ochrana, zubná pasta, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Extra Fresh kompletná ochrana, zubná pasta, 75 ml
Kód: 1802457
Kód dod.: 885204
EAN: 5054563948328
 
5.57 EUR
74.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zubná pasta Parodontax Extra Fresh pomáha zastaviť a predchádzať krvácaniu z ďasien a zároveň udržuje v ústach pocit čistoty a sviežosti po mnoho hodín.
Signal zubná pasta Nature Elements Integral 8 Coco White, 75 ml
Signal
Signal zubná pasta Nature Elements Integral 8 Coco White, 75 ml
Kód: 2208093
Kód dod.: 885007
EAN: 8710447328095
 
2.78 EUR
37.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nové zubné pasty Signal Long Active Nature poskytujú kompletnú ochranu inšpirovanú prírodou. Šetrné zloženie kombinuje prírodný extrakt z kokosových orechov s minerálnym zinkom, ktorý je známy svojou antibakteriálnou silou.
AKCE
Elmex Sensitive Plus Complete Protection zubná pasta, 75 ml
Elmex®
Elmex Sensitive Plus Complete Protection zubná pasta, 75 ml
Kód: 2507734
Kód dod.: 885328
EAN: 8718951476974
 
4.07 EUR
54.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zubná pasta sa stará efektívne o ústa a citlivé zuby a zároveň obnovuje prirodzenú belosť zubov.
Colgate zubná pasta Max Fresh Cooling Crystals 125 ml
Colgate®
Colgate zubná pasta Max Fresh Cooling Crystals 125 ml
Kód: 2600094
Kód dod.: 885179
EAN: 8718951313675
 
3.63 EUR
29.04EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zubná pasta prináša intenzívnu a dlhodobú sviežosť vďaka chladivým kryštálikom, pomáha chrániť pred zubným kazom a zanecháva dych svieži až 10× dlhšie.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Colgate Max White Ultra Freshness Pearls zubná pasta 50 ml
Colgate®
Colgate Max White Ultra Freshness Pearls zubná pasta 50 ml
Kód: 2600902
Kód dod.: 885063
EAN: 8718951505100
 
5.13 EUR
102.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Colgate Max White bělicí zubná pasta Ultra Fresh Pearls s hrejivou bohatou penou, ktorá obsahuje milióny molekúl aktívneho kyslíka. Zubná pasta je neabrazívna a zároveň je bezpečná pre vašu sklovinu.
Colgate zubná pasta Advanced White 2 x 75 ml
Colgate®
Colgate zubná pasta Advanced White 2 x 75 ml
Kód: 2600096
Kód dod.: 885174
EAN: 8718951630031
 
4.49 EUR
29.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zubná pasta s duálnym čistiacim systémom a mikročistiacimi kryštálikmi efektívne odstraňuje povrchové škvrny a pomáha chrániť zuby pred vznikom zubného kazu.
AKCE
Sensodyne Rapid Relief Whitening rýchla úľava, zubná pasta, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Rapid Relief Whitening rýchla úľava, zubná pasta, 75 ml
Kód: 1706541
Kód dod.: 885119
EAN: 5054563231918
 
5.38 EUR
71.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zubná pasta, ktorá uľaví od bolesti citlivých zubov do 60 sekúnd a zároveň belí Vašu zubnú sklovinu a pomáha predchádzať tvorbe škvŕn.
AKCE
Sensodyne Clinical White zubná pasta 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Clinical White zubná pasta 75 ml
Kód: 2601168
Kód dod.: 885271
EAN: 5054563236722
 
7.87 EUR
104.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bieliaca zubná pasta Sensodyne Clinical White Stain Protector spája klinicky overené bielenie s každodenným komfortom. Zloženie s dusičnanom draselným zaisťuje celodennú ochranu pred citlivosťou aj svieži dych po každom použití.
AKCE
Sensodyne Repair & Protect Extra Fresh zubná pasta pre citlivé zuby, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Repair & Protect Extra Fresh zubná pasta pre citlivé zuby, 75 ml
Kód: 2601451
Kód dod.: 885407
EAN: 5054563232953
 
5.74 EUR
76.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sensodyne Repair & Protect zubná pasta je určená pre citlivé zuby a každodennú starostlivosť.
Sensodyne zubná pasta Clinical Repair Active White 75 ml
Sensodyne
Sensodyne zubná pasta Clinical Repair Active White 75 ml
Kód: 2601102
Kód dod.: 885263
EAN: 5054563207241
 
7.91 EUR
105.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zubná pasta, ktorá spája starostlivosť o citlivé zuby s jemným bieliacim účinkom pre zdravší a prirodzene žiarivý úsmev.
Colgate Max White Ultra Instantly Whiter zubná pasta, 50 ml
Colgate®
Colgate Max White Ultra Instantly Whiter zubná pasta, 50 ml
Kód: 2602059
Kód dod.: 885182
EAN: 8718951772557
 
4.92 EUR
98.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Colgate Max White Ultra Instantly Whiter zubná pasta pomáha podporiť belší vzhľad zubov a svieži dych.
Colgate Max White Carchoal zubná pasta 75 ml
Colgate®
Colgate Max White Carchoal zubná pasta 75 ml
Kód: 2600899
Kód dod.: 885060
EAN: 8718951250017
 
3.85 EUR
51.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Colgate zubná pasta Max White Charcoal sa postará o biely, svieži a zdravý úsmev. Pasta s obsahom prírodných zložiek aktívne pôsobí na zubnú sklovinu, zaisťuje jemné bielenie a zároveň chráni pred zubným kazom.
AKCE
Elmex Caries Complete Care zubná pasta 75 ml
Elmex®
Elmex Caries Complete Care zubná pasta 75 ml
Kód: 2600916
Kód dod.: 885355
EAN: 8718951516014
 
4.07 EUR
54.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Elmex zubná pasta COMPLETE CARE je zubná pasta s obsahom fluoridu cínatého a fosforečnanu zinečnatého, ktorá poskytuje kompletnú ochranu pre zdravé ústa. Chráni pred zubným kazom, oslabením zubnej skloviny, zubným kamencom a podráždením ďasien.
Sensodyne zubná pasta Clinical Repair Active Clean 75 ml
Sensodyne
Sensodyne zubná pasta Clinical Repair Active Clean 75 ml
Kód: 2601101
Kód dod.: 885262
EAN: 5054563207142
 
7.91 EUR
105.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sensodyne zubná pasta Clinical Repair Active Clean pri pravidelnom používaní dvakrát denne zmierňuje bolesť citlivých zubov.
AKCE
Parodontax Fluoride zubná pasta 2x75 ml
Parodontax®
Parodontax Fluoride zubná pasta 2x75 ml
Kód: 2601268
Kód dod.: 885315
EAN: 5054563194374
 
7.02 EUR
42.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parodontax Fluoride je zubná pasta s fluoridom určená pre každodenné čistenie zubov a starostlivosť o ďasná. Je navrhnutá tak, aby pomáhala odstraňovať zubný plak, ktorý je hlavnou príčinou problémov s ďasnami, ako je krvácanie alebo zápal.
AKCE
Sensodyne Anti Caries zubná pasta s fluoridom, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Anti Caries zubná pasta s fluoridom, 75 ml
Kód: 2005015
Kód dod.: 885213
EAN: 5054563015266
 
3.59 EUR
47.87EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálne vyvinutá pre ľudí s citlivými zubami. Proti zubnému kazu.
AKCE
Sensodyne Fluoride zubná pasta 2x75 ml
Sensodyne
Sensodyne Fluoride zubná pasta 2x75 ml
Kód: 2601269
Kód dod.: 885316
EAN: 5054563186942
 
7.02 EUR
46.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sensodyne Fluoride je zubná pasta pre citlivé zuby, ktorá pri každodennom používaní pomáha chrániť pred citlivosťou aj zubným kazom.
AKCE
Parodontax Ultra Clean zubná pasta 75ml
Parodontax®
Parodontax Ultra Clean zubná pasta 75ml
Kód: 94964
Kód dod.: 885274
EAN: 5054563227720
 
3.59 EUR
47.87EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parodontax Ultra Clean - Zastavte krvácanie ďasien. Posilnite zuby. Pocit ultra čistoty.
Odol zubná pasta Classic 75 ml
Odol®
Odol zubná pasta Classic 75 ml
Kód: 13842
Kód dod.: 885160
EAN: 5054563198785
 
1.71 EUR
22.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pri pravidelnom čistení pomáha Odol Classic účinne odstraňovať zubný povlak, je šetrný k zubnej sklovine a vďaka obsahu fluóru pomáha chrániť pred zubným kazom.
AKCE
Parodontax Extra Fresh zubná pasta zabraňujúca krvácaniu ďasien, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Extra Fresh zubná pasta zabraňujúca krvácaniu ďasien, 75 ml
Kód: 71198
Kód dod.: 885206
EAN: 5054563950154
 
3.59 EUR
47.87EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zubná pasta parodontax Extra Fresh pomáha zastaviť a predchádzať krvácaniu z ďasien a zároveň udržuje v ústach pocit čistoty a sviežosti po mnoho hodín.
Colgate Triple Action zubná pasta 2x75 ml
Colgate®
Colgate Triple Action zubná pasta 2x75 ml
Kód: 2600071
Kód dod.: 885165
EAN: 6920354837548
 
2.99 EUR
19.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zubná pasta Colgate Triple Action ponúka trojnásobný účinok pre odolnejšie a belšie zuby s dlhotrvajúcou sviežosťou dychu. Vďaka receptúre s fluoridom pomáha chrániť zuby pred zubným kazom, redukuje povrchové zafarbenie spôsobené jedlom a nápojmi.
Colgate zubná pasta Max Fresh Cool Mint, 75 ml
Colgate®
Colgate zubná pasta Max Fresh Cool Mint, 75 ml
Kód: 2001667
Kód dod.: 885052
EAN: 8718951313255
 
2.35 EUR
31.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gelová zubná pasta Colgate Max Fresh Cool Mint obsahuje miniatúrne mentolové plátky, ktoré sa pri čistení zubov rozpúšťajú a uvoľňujú sviežu arómu.
Parodontax Whitening zubná pasta 2 x 75ml
Parodontax®
Parodontax Whitening zubná pasta 2 x 75ml
Kód: 2500911
Kód dod.: 885268
EAN: 5054563194398
 
7.05 EUR
42.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zubná pasta parodontax Whitening jemným odstraňovaním povrchových škvŕn pomáha obnoviť prirodzenú bielosť zubov.
AKCE
Parodontax Aktívna obnova ďasien Fresh Mint zubná pasta pre zdravé ďasná, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Aktívna obnova ďasien Fresh Mint zubná pasta pre zdravé ďasná, 75 ml
Kód: 2601445
Kód dod.: 885401
EAN: 5054563282354
 
6.26 EUR
83.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parodontax Aktívna obnova ďasien zubná pasta je určená pre starostlivosť o ďasná a každodennú ústnu hygienu.
Odol Naturals Herbal Fresh pasta na zuby, 75 ml
Odol®
Odol Naturals Herbal Fresh pasta na zuby, 75 ml
Kód: 13821
Kód dod.: 885149
EAN: 5054563198761
 
1.71 EUR
22.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zubná pasta obsahuje jedinečnú zmes prírodnej mäty piepornej a rastlinných bylín.
AKCE
Sensodyne Repair & Protect zubná pasta, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Repair & Protect zubná pasta, 75 ml
Kód: 2102332
Kód dod.: 885219
EAN: 5054563234223
 
5.74 EUR
76.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pri čistení zubov dvakrát denne môže zubná pasta Sensodyne Repair & Protect opraviť citlivé zuby pre pretrvávajúcu ochranu proti citlivosti...
AKCE
Sensodyne zubná pasta Fluoride, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne zubná pasta Fluoride, 75 ml
Kód: 77605
Kód dod.: 885211
EAN: 5054563186881
 
3.59 EUR
47.87EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zubná pasta účinne znižuje citlivosť zubov a zároveň ich chráni proti vytváraniu zubného kazu.
Odol Whitening zubná pasta Duo Pack, 2 × 75 ml
Odol®
Odol Whitening zubná pasta Duo Pack, 2 × 75 ml
Kód: 2602767
Kód dod.: 888048
EAN: 8596149010915
 
2.57 EUR
17.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odol Whitening zubná pasta pomáha odstraňovať povrchové škvrny zo zubov a podporuje belší úsmev v praktickom výhodnom balení.
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.