(6:30 – 15:00 hod.)
sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Laguna tablety 6v1 pravidelná dezinfekcia vody 1,4kg
Stachema - Laguna
Laguna tablety 6v1 pravidelná dezinfekcia vody 1,4kg
Kód: 2507644
Kód dod.: 676260
EAN: 8595039315420
 
18.17 EUR
12.98EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Viacúčelový prípravok na celosezónnu priebežnú údržbu vody vo všetkých typoch bazénov.
AKCE
Podpalovač SOLO drevená vlna svitky, 16 podpalov
Solo
Podpalovač SOLO drevená vlna svitky, 16 podpalov
Kód: 2506381
Kód dod.: 473092
EAN: 8595025704948
 
1.84 EUR
0.12EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
16 kusov drevených svitkov s parafínom v praktickom mini balení. Priemerná dĺžka horenia 6 – 8 minút.
Severochema Technický benzín, benzínový čistič, 180 ml
Severochema
Severochema Technický benzín, benzínový čistič, 180 ml
Kód: 04511
Kód dod.: 460026
EAN: 8595009240271
 
2.48 EUR
31EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je určený na čistenie kovových predmetov a textílií, možno použiť do zapaľovačov. Nepoužívať ako palivo do varičov a tlakových lámp!
AKCE
Solo flexibilný zapaľovač, 29 cm
Solo
Solo flexibilný zapaľovač, 29 cm
Kód: 2505497
Kód dod.: 990251
EAN: 8595025705839
 
2.27 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny zapaľovač s flexibilným krkom. Piezo plniteľný zapaľovač s detskou poistkou.
Probazen Multi tablety Maxi 5v1 multifunkčné tablety do bazénov, 1 kg
Probazen
Probazen Multi tablety Maxi 5v1 multifunkčné tablety do bazénov, 1 kg
Kód: 80231
Kód dod.: 676282
EAN: 8594019364205
 
13.48 EUR
13.48EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multitablety na dezinfekciu, vločkovanie, likvidáciu rias, stabilizáciu pH a projasnenie vody. 5 kusov 200g tabliet.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Betex s2852 2v1 základná i vrchná farba na bazény 0440 tmavomodrá, 1 kg
Betex
Betex s2852 2v1 základná i vrchná farba na bazény 0440 tmavomodrá, 1 kg
Kód: 2502679
Kód dod.: 242125
EAN: 8590882314040
 
21.77 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba sa používa ako penetračný i vrchný náter a je určená k náterom betónových podkladov, muriva a omietok vystavených účinkom vody, vodným parám alebo vysokej relatívnej vlhkosti.
Končící produkty
Probazen Gélový čistič bazénov pre odstránenie mastnoty a organických nečistôt 1 l
Probazen
Probazen Gélový čistič bazénov pre odstránenie mastnoty a organických nečistôt 1 l
Kód: 2207411
 
EAN: 8594019361327
 
3.38 EUR
3.38EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemne alkalický čistič vhodný na čistenie všetkých druhov bazénových fólií. Veľmi šetrne pôsobí na m
AKCE
Solo Ethanol pre krby, palivo do biokrbov, 1 l
Solo
Solo Ethanol pre krby, palivo do biokrbov, 1 l
Kód: 2506392
Kód dod.: 460440
EAN: 8595025709004
 
5 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Palivo pre biokrby a fondue,
Probazen kapkový tester Cl a pH
Probazen
Probazen kapkový tester Cl a pH
Kód: 2506784
Kód dod.: 676393
EAN: 8594019366858
 
21.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kapkový tester na stanovenie celkového i voľného chlóru a pH v bazénovej vode.
AKCE
Solo petrolejový pevný podpalovač, 32 podpalov
Solo
Solo petrolejový pevný podpalovač, 32 podpalov
Kód: 2505442
Kód dod.: 473088
EAN: 8595025708786
 
1.80 EUR
0.06EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Klasický pevný podpalovač na petrolejovej báze. Priemerná dĺžka horenia 10 – 12 minút.
Laguna lepidlo na bazénové fólie
Zenit Laguna
Laguna lepidlo na bazénové fólie
Kód: 2504556
Kód dod.: 676415
EAN: 8595039304288
 
7.66 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lepidlo na bazénovú fóliu. Je určené na opravy bazénovej fólie nad vodou.
AKCE
Podpalovač Solo drevená zápalka 2v1, 24 podpalov
Solo
Podpalovač Solo drevená zápalka 2v1, 24 podpalov
Kód: 2505437
Kód dod.: 473102
EAN: 8595025709042
 
1.84 EUR
0.08EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevený podpalovač so škrtátkom. Priemerná dĺžka horenia 8 – 10 minút.
AKCE
Solo Priezo plniteľný zapaľovač
Solo
Solo Priezo plniteľný zapaľovač
Kód: 2506372
Kód dod.: 990270
EAN: 8595025705341
 
0.34 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Plniteľný PIEZO zapaľovač s detskou poistkou.
Laguna Ca stabilizátor tvrdosti vody, 1 l
Stachema - Laguna
Laguna Ca stabilizátor tvrdosti vody, 1 l
Kód: 2503571
Kód dod.: 676256
EAN: 8595039301065
 
13.06 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na zníženie tvrdosti vody, ktorú všeobecne spôsobujú prevažne vápenaté a horečnaté soli. Zabráni vzniku usadenín na stenách a dně bazénu a zároveň na seba viaže ióny železa a mangánu, ktoré spôsobujú nežiadúce zafarbenie vody.
SuperFix Vinyl na mäkké plasty, 25 g
Superfix
SuperFix Vinyl na mäkké plasty, 25 g
Kód: 2503689
Kód dod.: 502485
EAN: 8594028300614
 
4.15 EUR
166EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinné lepidlo na lepenie výrobkov z mäkkého PVC, ako sú napr. nafukovacie bazény, lopty, plávajúce kolesá, pláštenky, člny, matrace a ďalšie. Bazénovú fóliu je možné lepiť aj pod vodou.
BALTECH technický benzín P6402, 4 l
BALtech
BALTECH technický benzín P6402, 4 l
Kód: 2504033
Kód dod.: 460151
EAN: 8595073007213
 
20.32 EUR
5.08EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nízkovroucí hydrogenovaný benzín Technický benzín je určený na hrubé odmasťovanie najmä kovových predmetov, dá sa použiť do zapaľovačov a ako palivo do benzínových tlakových lámp.
AKCE
Podpalovač Solo drevená zápalka, 20 podpalov
Podpalovač Solo drevená zápalka, 20 podpalov
Kód: 2506376
Kód dod.: 473100
EAN: 8595025707000
 
1.37 EUR
0.07EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevený podpalovač so škrtátkom. Priemerná dĺžka horenia 8 – 10 minút.
Friterm E Stabil, nemrznúca náplň do vykurovacích systémov, 5 l
Velvana
Friterm E Stabil, nemrznúca náplň do vykurovacích systémov, 5 l
Kód: 2504326
Kód dod.: 477111
EAN: 8591522310712
 
17.92 EUR
3.58EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre všetky typy systémov na chladenie, vykurovanie a klimatizáciu rôznych budov, objektov aj chát.
PE-PO ethanol do biokrbov 1 l
Severochema Pe-Po®
PE-PO ethanol do biokrbov 1 l
Kód: 60140
Kód dod.: 460448
EAN: 8595009244309
 
5.57 EUR
5.57EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálne palivo určené do krbov na bioethanol. Horí prirodzeným plameňom bez sadzí a zápachu.
Probazen náhradné tablety CL do testeru, 10 ks
Probazen
Probazen náhradné tablety CL do testeru, 10 ks
Kód: 41496
Kód dod.: 676397
EAN: 8594019361976
 
1.59 EUR
0.16EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náhradné tablety na meranie chlóru tabletovými testermi. 1 plato= 10ks tabliet.
Laguna Flokul Ultra na vyvločkovanie a sedimentáciu nečistôt, 1 l
Stachema - Laguna
Laguna Flokul Ultra na vyvločkovanie a sedimentáciu nečistôt, 1 l
Kód: 2503570
Kód dod.: 676253
EAN: 8595039301447
 
7.66 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prípravok zabezpečuje priezračne čistú vodu. Do vody sú zanášané alebo sú prítomné mikroskopické (koloidné) nečistoty, ktoré zhoršujú hygienickú kvalitu vody a jej priezračný vzhľad.
PE-PO gélový podpaľovač, 1 l
Severochema Pe-Po®
PE-PO gélový podpaľovač, 1 l
Kód: 47797
Kód dod.: 473133
EAN: 8595009244620
 
4.49 EUR
4.49EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gélový podpaľovač na báze líhu horí bez sadzí a zápachu. Nesteká z miesta podpaľu.
AKCE
BALTECH technický lieh P6413, 700 ml
BALtech
BALTECH technický lieh P6413, 700 ml
Kód: 2504071
Kód dod.: 460543
EAN: 8595073026962
 
3.21 EUR
4.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na technické účely, na brzdové sústavy nákladných automobilov, na odmasťovanie a odstraňovanie nečistôt, na riedenie lihových náterových hmôt, na čistenie a do lihových varičov.
BALTECH peroxid vodíku, 10 %, 100 g
BALtech
BALTECH peroxid vodíku, 10 %, 100 g
Kód: 2501723
Kód dod.: 466110
EAN: 8591235074567
 
2.01 EUR
20.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Peroxid vodíku je jednou z najuniverzálnejších vecí, ktoré môžete mať doma. Dá sa použiť na čistenie i bielenie, ale predovšetkým sa používa na dezinfekciu.
Gastro Indonesia Charcoal drevené uhlie 10 kg
Neuvedeno
Gastro Indonesia Charcoal drevené uhlie 10 kg
Kód: 2602781
Kód dod.: 473256
EAN: 8594023430057
 
24.35 EUR
2.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiové drevené uhlie Gastro Indonesia Charcoal je vyrobené z veľmi tvrdých tropických drevín pochádzajúcich z Indonézie. Vďaka extra veľkým kusom poskytuje dlhotrvajúci, stabilný a intenzívny žiar s minimálnym množstvom popola.
POOL Bazénová chémia Kombi tablety 4v1 1 kg
POOL Balance
POOL Bazénová chémia Kombi tablety 4v1 1 kg
Kód: 2602049
Kód dod.: 676646
EAN: 8595039316120
 
11.51 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
POOL bazénová chémia kombi tablety 4v1 (1 kg) sú multifunkčné chlórové tablety určené na kompletnú údržbu bazénovej vody počas celej sezóny.
AKCE
Solo zapaľovač sviečok, mix farieb 1 ks
Solo
Solo zapaľovač sviečok, mix farieb 1 ks
Kód: 2506707
Kód dod.: 990271
EAN: 8595025705891
 
1.80 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Solo zapaľovač sviečok je praktický a bezpečný nástroj určený na zapaľovanie sviečok, plynových spotrebičov, záhradných grilov, krbov a kachlí.
BALTECH technický benzínový čistič P6411, plast 400 ml
BALtech
BALTECH technický benzínový čistič P6411, plast 400 ml
Kód: 2501037
Kód dod.: 460112
EAN: 8591235071085
 
2.65 EUR
6.63EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Technický benzínový čistič P6411 je určený najmä na čistenie a odmastňovanie kovových predmetov. Technický nízkovroucí hydrogenovaný benzín.
Laguna tester 4v1, pH papieriky, 10 ks v balení
Stachema - Laguna
Laguna tester 4v1, pH papieriky, 10 ks v balení
Kód: 2503632
Kód dod.: 676191
EAN: 8595039302628
 
4.66 EUR
0.47EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tester na meranie hodnôt pH, obsahu chlóru (celkového + voľného) a celkovej alkalinity. Tester slúži na meranie hodnôt pH, obsahu chlóru (celkového + voľného) a celkovej alkalinity vo vodě bazénu.
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.