(6:30 – 15:00 hod.)
sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Coyote Cockpit čistiace obrúsky, vanilka, 30 ks
Coyote
Coyote Cockpit čistiace obrúsky, vanilka, 30 ks
Kód: 33789
Kód dod.: 480498
EAN: 8590005006890
 
2.52 EUR
0.08EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Praktické jednorazové obrúsky na čistenie interiéru vozidla. Nestárnuce a stále obľúbená vôňa vanilky.
AKCE
Carlson Stop Rain tekuté stěrače, 500 ml
Carlson
Carlson Stop Rain tekuté stěrače, 500 ml
Kód: 2506256
Kód dod.: 481662
EAN: 8591522334497
 
4.45 EUR
8.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Stop Rain je antistatický prípravok, ktorý odpudzuje vodu z čelného skla automobilu.
Tempo čistiaca leštidlo na staré laky, 120 g
Druchema Tempo®
Tempo čistiaca leštidlo na staré laky, 120 g
Kód: 04078
Kód dod.: 480110
EAN: 8594825006139
 
4.27 EUR
35.58EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tempo Pasta obsahuje abrazíva a tvrdé vosky. Pasta dokonale čistí, leští a konzervuje karosérie automobilov.
Spokar hubka na auto, autohubka, oválna, 13 × 19 × 7 cm, 1 kus
Spokar®
Spokar hubka na auto, autohubka, oválna, 13 × 19 × 7 cm, 1 kus
Kód: 41629
Kód dod.: 591657
EAN: 8593534442320
 
2.11 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar autohubka oválna o veľkosti 13 × 19 × 7 cm.
Coyote Autošampón, 500 ml
Coyote
Coyote Autošampón, 500 ml
Kód: 04044
Kód dod.: 480472
EAN: 8590005733895
 
2.18 EUR
4.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prostriedok určený na umývanie a čistenie všetkých druhov lakov motorových vozidiel a všetkých lakovaných povrchov. Parfumovaný.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
AKCE
Carlson odstraňovač škrábancov, 100 ml
Carlson
Carlson odstraňovač škrábancov, 100 ml
Kód: 2600338
Kód dod.: 481746
EAN: 8591522337160
 
3.46 EUR
34.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dokonale odstráni škrabance a drobné ryhy z laku auta
Tempo leštenka autokarosérií na nové laky, 120 g
Druchema Tempo®
Tempo leštenka autokarosérií na nové laky, 120 g
Kód: 04080
Kód dod.: 480116
EAN: 8594825006146
 
4.27 EUR
35.58EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Neabrazívny ľahko roztierateľný krém, na leštenie a konzerváciu lakov karosérií najmä nových, vrátane metalíz. Je vyrobený z prírodných a syntetických tvrdých voskov, ktoré dodávajú ošetrenej karosérii vysoký a trvácny lesk.
AKCE
Carlson Stop Rain tekuté stěrače, 500 ml
Carlson
Carlson Stop Rain tekuté stěrače, 500 ml
Kód: 2506256
Kód dod.: 481662
EAN: 8591522334497
 
4.45 EUR
8.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Stop Rain je antistatický prípravok, ktorý odpudzuje vodu z čelného skla automobilu.
Motip 306017 Presto UBS Bitumen ochrana podvozku a karoserie, čierny, 500 ml
Motip
Motip 306017 Presto UBS Bitumen ochrana podvozku a karoserie, čierny, 500 ml
Kód: 2507154
Kód dod.: 303366
EAN: 4052800306017
 
8.09 EUR
16.18EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Použitie na karosériu, v dielňach, autobusové konštrukcie, v domácnosti. Chráni podvozok proti mechanickému i chemickému namáhaniu ako sú odlétajúce kamienky, posypové soli, vody, hrdzi a poveternostným vplyvom.
Spokar hubka na auto, autohubka, oválna, 13 × 19 × 7 cm, 1 kus
Spokar®
Spokar hubka na auto, autohubka, oválna, 13 × 19 × 7 cm, 1 kus
Kód: 41629
Kód dod.: 591657
EAN: 8593534442320
 
2.11 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar autohubka oválna o veľkosti 13 × 19 × 7 cm.
Spokar hubica na auto hranatá, autohubica, 14 × 20 × 7 cm, 1 kus
Spokar®
Spokar hubica na auto hranatá, autohubica, 14 × 20 × 7 cm, 1 kus
Kód: 59760
Kód dod.: 591658
EAN: 8593534442375
 
1.79 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar hranatá hubica nielen na auto, vhodná aj na rôzne hobby práce. Ideálny pomocník pri šetrnom a veľmi účinnom umývaní a čistení. Je vysoko nasákavá a viskózna.
Velvana Autocleaner Autobalsam, 500 ml
Velvana
Velvana Autocleaner Autobalsam, 500 ml
Kód: 2503671
Kód dod.: 480001
EAN: 18591522312560
 
6.07 EUR
12.14EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Leštiaci a konzervačný prípravok s tvrdým voskom ošetruje a dlhodobo chráni karosérie motorových vozidiel.
Max Color Bitúmen farba na ochranu podvozku, čierna, 500 ml
Mako color
Max Color Bitúmen farba na ochranu podvozku, čierna, 500 ml
Kód: 2503677
Kód dod.: 303210
EAN: 4029534642476
 
8.94 EUR
17.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Max Color, ideálny k rýchlej, u použitia na ťažko prístupných miestach ako sú blatníky, nadkolia, spodky automobilov apod. konzervuje a chráni proti vode, soľiam, kamienkom a korózii.
Coyote Cockpit sprej vanilka na čistenie interiéru, 400 ml
Coyote
Coyote Cockpit sprej vanilka na čistenie interiéru, 400 ml
Kód: 04072
Kód dod.: 480519
EAN: 8590005753152
 
4.49 EUR
11.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistí, leští a ošetruje všetky časti z plastických hmot, kože, dreva a koženky v interiéri vozidla. Pôsobí antistaticky, chráni hmotu pred lámavosťou.
Carlson autošampón bez vosku 1l
Carlson
Carlson autošampón bez vosku 1l
Kód: 2507602
Kód dod.: 485605
EAN: 8591522336095
 
4.53 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Carlson autošampón bez vosku spoľahlivo odstráni nečistoty z karosérie a zanechá váš voz dokonale čistý a pripravený na ďalšiu starostlivosť.
Carlson čistič palubní dosky vanilka, 400 ml
Carlson
Carlson čistič palubní dosky vanilka, 400 ml
Kód: 2505947
Kód dod.: 480514
EAN: 8591522334817
 
3.85 EUR
9.63EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Oživuje farby a odpudzuje vodu, nezanecháva škvrny a bráni tvrdnutiu plastov. Prípravok je určený na čistenie a ošetrenie všetkých častí z plastu, kože, koženky a vinylu v interiéri vozidla.
Velvana Arva bezoplachová, odmašťovač, 500 ml
Velvana® ARVA®
Velvana Arva bezoplachová, odmašťovač, 500 ml
Kód: 54169
Kód dod.: 480395
EAN: 8591522317476
 
5.52 EUR
11.04EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prípravok na studené bezoplachové odmasťovanie a čistenie kovových materiálov a lakovaných povrchov v autoopravárenstve, servisoch, údržbe vozového parku, v kovovýrobe a strojárenskom priemysle.
Velvana Arva oplachová, 500 ml
Velvana® ARVA®
Velvana Arva oplachová, 500 ml
Kód: 41639
Kód dod.: 480400
EAN: 8591522317452
 
5.52 EUR
11.04EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na čistenie a odmasťovanie rôznych kovových predmetov v autoopravárenstve, v údržbe vozového parku a dielenských a servisných priestoroch.
AKCE
Hlubna Renova krémová leštěnka, 500 ml
Hlubna - Renova
Hlubna Renova krémová leštěnka, 500 ml
Kód: 2102268
Kód dod.: 707131
EAN: 8594003011139
 
3.04 EUR
6.08EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krémová leštěnka vhodná na ošetrenie a regeneráciu všetkých druhov nábytku, plastových povrchov, vrátane palubných dosiek áut.
Carlson oživovač plastov, 400 ml
Carlson
Carlson oživovač plastov, 400 ml
Kód: 2508292
Kód dod.: 485600
EAN: 8591522334886
 
3.76 EUR
9.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny čistiaci a ochranný sprej pre plasty a gumu v interiéri aj exteriéri vozidla. Oživuje farby, chráni pred UV žiarením a zanecháva antistatický povrch.
AKCE
Carlson utierka proti zahmlievaniu okien, 1 kus
Carlson
Carlson utierka proti zahmlievaniu okien, 1 kus
Kód: 2504991
Kód dod.: 484511
EAN: 8591522333858
 
1.23 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Carlson utierka proti zahmlievaniu okien je praktický pomocník pre udržanie skiel a okien bez hmly a kondenzácie. Stačí ju jednoducho pretrieť sklenený povrch a vytvoriť ochrannú vrstvu, ktorá bráni zahmlievaniu.
Velvana Clarin utierka proti zahmlievaniu okien 34 × 31 cm
Velvana
Velvana Clarin utierka proti zahmlievaniu okien 34 × 31 cm
Kód: 2506970
Kód dod.: 484460
EAN: 8591522318909
 
2.99 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Utierka Clarin sa používa na ochranu všetkých druhov skiel pred zahmlievaním. Použitím tejto utierky na orosené sklo sa vplyvom vlhkosti uvoľní aktívna látka, ktorá tu vytvorí ochranný film, chránia pred ďalším zahmlievaním.
Rapid Servošampon autoshampo pre strojové aj ručné umývanie, 5 kg
Velvana
Rapid Servošampon autoshampo pre strojové aj ručné umývanie, 5 kg
Kód: 2503377
Kód dod.: 480432
EAN: 8595026310469
 
35.89 EUR
7.18EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa pre strojové aj ručné umývanie šasi, motorov, karosérií motorových vozidiel, plachiet nákladných áut, čistenie garážových priestorov a dlažieb.
AKCE
Milit Cleaner autokozmetika 750 ml
Milit
Milit Cleaner autokozmetika 750 ml
Kód: 2508280
Kód dod.: 700568
EAN: 8594221200360
 
2.27 EUR
3.03EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Milit Cleaner (autokozmetika) je kvapalný čistiaci prostriedok určený na použitie na automobiloch – na čistenie karosérie, skiel, plastových a lakovaných častí vozidla a odstraňovanie zašlých nečistôt a mastnoty.
AKCE
Druchema Silichrom Ex, 120 g
Druchema Silichrom®
Druchema Silichrom Ex, 120 g
Kód: 48446
Kód dod.: 480537
EAN: 8594825000458
 
4.27 EUR
35.58EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Leštenka umožňuje účinne vyčistiť aj zašlé povrchy chromovaných a niklovaných predmetov, súčiastok z nerezu, mosadze, hliníka a iných.
AKCE
Resistin ML antikorózny sprej na ochranu dutín áut, 500 ml
Resistin
Resistin ML antikorózny sprej na ochranu dutín áut, 500 ml
Kód: 2504454
Kód dod.: 303205
EAN: 8594019366704
 
10.22 EUR
20.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Resistin ML sa používa na konzerváciu kovových súčastí aj v najťažších klimatických podmienkach, na ochranu dutín a väčších ploch automobilov.
Milit autočistič, 5 l
Milit
Milit autočistič, 5 l
Kód: 2508159
Kód dod.: 700622
EAN: 8594221200018
 
14.11 EUR
2.82EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojmu vozidlu profesionálnu starostlivosť a užite si žiarivo čistý vzhľad každý deň.
Parex autohuba, 1 ks
Parex
Parex autohuba, 1 ks
Kód: 2602212
Kód dod.: 591660
EAN: 8680895110743
 
1.49 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parex autohuba je vhodná na umývanie automobilov a pomáha efektívne odstrániť nečistoty z povrchu vozidla.
Coyote oživovač plastov a pneu, 400 ml
Coyote
Coyote oživovač plastov a pneu, 400 ml
Kód: 04066
Kód dod.: 480508
EAN: 8590005753183
 
5.09 EUR
12.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prostriedok určený k ošetreniu pneumatík a vonkajších plastov a všetkých gumových častí. Čistí, vracia pôvodný vzhľad, ošetrené miesto udržuje v elastickom stave.
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.