(6:30 – 15:00 hod.)
sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
AKCE
Solo drevitá vlna podpaľovač svitky, 32 podpaľov
Solo
Solo drevitá vlna podpaľovač svitky, 32 podpaľov
Kód: 2505439
Kód dod.: 473094
EAN: 8595025708809
 
3.04 EUR
0.1EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
32 kusov drevených svitkov s parafínom v praktickom mini balení. Priemerná dĺžka horenia 6 – 8 minút.
Severochema technický líh 4 l
Severochema
Severochema technický líh 4 l
Kód: 2502852
Kód dod.: 460545
EAN: 8595009241223
 
19.21 EUR
4.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je určený do lihových varičov, pre technické účely, na riedenie lihových náterových hmôt a na čistenie niektorých typov škvŕn na textíliách.
Solo butanová náplň do zapaľovačov, 300 ml
Solo
Solo butanová náplň do zapaľovačov, 300 ml
Kód: 2505435
Kód dod.: 990273
EAN: 4014663861072
 
2.21 EUR
7.37EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna butanová náplň na opätovné naplnenie zapaľovačov.
AKCE
Podpalovač SOLO drevená vlna svitky, 16 podpalov
Solo
Podpalovač SOLO drevená vlna svitky, 16 podpalov
Kód: 2506381
Kód dod.: 473092
EAN: 8595025704948
 
1.84 EUR
0.12EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
16 kusov drevených svitkov s parafínom v praktickom mini balení. Priemerná dĺžka horenia 6 – 8 minút.
Severochema Technický benzín, benzínový čistič, 180 ml
Severochema
Severochema Technický benzín, benzínový čistič, 180 ml
Kód: 04511
Kód dod.: 460026
EAN: 8595009240271
 
2.48 EUR
31EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je určený na čistenie kovových predmetov a textílií, možno použiť do zapaľovačov. Nepoužívať ako palivo do varičov a tlakových lámp!
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
AKCE
Solo Ethanol pre krby, palivo do biokrbov, 1 l
Solo
Solo Ethanol pre krby, palivo do biokrbov, 1 l
Kód: 2506392
Kód dod.: 460440
EAN: 8595025709004
 
5 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Palivo pre biokrby a fondue,
AKCE
Solo petrolejový pevný podpalovač, 32 podpalov
Solo
Solo petrolejový pevný podpalovač, 32 podpalov
Kód: 2505442
Kód dod.: 473088
EAN: 8595025708786
 
1.80 EUR
0.06EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Klasický pevný podpalovač na petrolejovej báze. Priemerná dĺžka horenia 10 – 12 minút.
AKCE
Podpalovač Solo drevená zápalka 2v1, 24 podpalov
Solo
Podpalovač Solo drevená zápalka 2v1, 24 podpalov
Kód: 2505437
Kód dod.: 473102
EAN: 8595025709042
 
1.84 EUR
0.08EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevený podpalovač so škrtátkom. Priemerná dĺžka horenia 8 – 10 minút.
AKCE
Solo Priezo plniteľný zapaľovač
Solo
Solo Priezo plniteľný zapaľovač
Kód: 2506372
Kód dod.: 990270
EAN: 8595025705341
 
0.34 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Plniteľný PIEZO zapaľovač s detskou poistkou.
AKCE
Podpalovač Solo drevená zápalka, 20 podpalov
Podpalovač Solo drevená zápalka, 20 podpalov
Kód: 2506376
Kód dod.: 473100
EAN: 8595025707000
 
1.37 EUR
0.07EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevený podpalovač so škrtátkom. Priemerná dĺžka horenia 8 – 10 minút.
PE-PO ethanol do biokrbov 1 l
Severochema Pe-Po®
PE-PO ethanol do biokrbov 1 l
Kód: 60140
Kód dod.: 460448
EAN: 8595009244309
 
5.57 EUR
5.57EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálne palivo určené do krbov na bioethanol. Horí prirodzeným plameňom bez sadzí a zápachu.
PE-PO gélový podpaľovač, 1 l
Severochema Pe-Po®
PE-PO gélový podpaľovač, 1 l
Kód: 47797
Kód dod.: 473133
EAN: 8595009244620
 
4.49 EUR
4.49EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gélový podpaľovač na báze líhu horí bez sadzí a zápachu. Nesteká z miesta podpaľu.
AKCE
BALTECH technický lieh P6413, 700 ml
BALtech
BALTECH technický lieh P6413, 700 ml
Kód: 2504071
Kód dod.: 460543
EAN: 8595073026962
 
3.21 EUR
4.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na technické účely, na brzdové sústavy nákladných automobilov, na odmasťovanie a odstraňovanie nečistôt, na riedenie lihových náterových hmôt, na čistenie a do lihových varičov.
Gastro Indonesia Charcoal drevené uhlie 10 kg
Neuvedeno
Gastro Indonesia Charcoal drevené uhlie 10 kg
Kód: 2602781
Kód dod.: 473256
EAN: 8594023430057
 
24.35 EUR
2.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiové drevené uhlie Gastro Indonesia Charcoal je vyrobené z veľmi tvrdých tropických drevín pochádzajúcich z Indonézie. Vďaka extra veľkým kusom poskytuje dlhotrvajúci, stabilný a intenzívny žiar s minimálnym množstvom popola.
AKCE
Solo zapaľovač sviečok, mix farieb 1 ks
Solo
Solo zapaľovač sviečok, mix farieb 1 ks
Kód: 2506707
Kód dod.: 990271
EAN: 8595025705891
 
1.80 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Solo zapaľovač sviečok je praktický a bezpečný nástroj určený na zapaľovanie sviečok, plynových spotrebičov, záhradných grilov, krbov a kachlí.
AKCE
BALhome Zapal To, pevný podpalovač, 40 podpalov
BALhome
BALhome Zapal To, pevný podpalovač, 40 podpalov
Kód: 2501724
Kód dod.: 473050
EAN: 8591235071498
 
0.94 EUR
0.02EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
40 podpalov s predĺženou dobou horenia a výrazne zníženou dymivosťou. Vhodný na kachľové pece, sporáky, krby, grily, otvorené ohniská.
BALhome zápalky kuřácké sirky
BALhome
BALhome zápalky kuřácké sirky
Kód: 2501750
Kód dod.: 990201
EAN: 8595232020015
 
0.04 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zápalky tiež sirky drevené sú podlhovasté kusy dreva so zápalnou látkou na konci drievka, ktorá chytá v dôsledku trenia. Zápalky s motívom FARBY A LAKY HOSTIVAŘ.
AKCE
Solo otočný zapaľovač, 19 cm, rôzne farby
Solo
Solo otočný zapaľovač, 19 cm, rôzne farby
Kód: 2505496
Kód dod.: 990253
EAN: 8595025705471
 
1.97 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Skladný a pritom veľký. Piezo plniteľný zapaľovač s detskou poistkou.
Drevené uhlie Servis Les 10 kg
Servis Les
Drevené uhlie Servis Les 10 kg
Kód: 2504945
Kód dod.: 473253
EAN: 8594023430026
 
16.21 EUR
1.62EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Najväčšie balenie dreveného uhlia, vhodné pre domáce grilovanie aj profi použitie. Vstupnou surovinou je výhradne tvrdé listnaté drevo – dub a buk.
Solo kamienkový zapaľovač jednorazový
Solo
Solo kamienkový zapaľovač jednorazový
Kód: 2505433
Kód dod.: 990268
EAN: 8595025705662
 
0.54 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Klasický kamienkový neplniteľný zapaľovač, v tomto balení nájdete 50 kusov zapaľovačov.
AKCE
PE-PO drevený podpaľovač kocky, 100 podpaľov
Severochema Pe-Po®
PE-PO drevený podpaľovač kocky, 100 podpaľov
Kód: 1901905
Kód dod.: 473128
EAN: 8595009289638
 
3.85 EUR
0.04EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prírodný drevený podpaľovač v tvare kociek. Obsahuje iba lisované drevené piliny a parafín.
AKCE
Podpalovač SOLO drevená vlna svitky, 16 podpalov
Solo
Podpalovač SOLO drevená vlna svitky, 16 podpalov
Kód: 2506381
Kód dod.: 473092
EAN: 8595025704948
 
1.84 EUR
0.12EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
16 kusov drevených svitkov s parafínom v praktickom mini balení. Priemerná dĺžka horenia 6 – 8 minút.
BALTECH technický líh P6413, 4 l
BALtech
BALTECH technický líh P6413, 4 l
Kód: 2504065
Kód dod.: 460546
EAN: 8595073019537
 
16.34 EUR
4.09EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na technické účely, na brzdové sústavy nákladných automobilov, na odmasťovanie a odstraňovanie nečistôt, na riedenie liehových náterových hmôt, na čistenie a do liehových varičov.
Pe-po vetruodolný zapaľovač, mix farieb
Severochema Pe-Po®
Pe-po vetruodolný zapaľovač, mix farieb
Kód: 2208988
Kód dod.: 990248
EAN: 8595009289584
 
2.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Plniteľný metalický zapaľovač s vetruodolným plameňom.
Solo butanová náplň do zapaľovačov, 300 ml
Solo
Solo butanová náplň do zapaľovačov, 300 ml
Kód: 2505435
Kód dod.: 990273
EAN: 4014663861072
 
2.21 EUR
7.37EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna butanová náplň na opätovné naplnenie zapaľovačov.
BALTECH technický líh P6413, plast 700 ml
BALtech
BALTECH technický líh P6413, plast 700 ml
Kód: 2500039
Kód dod.: 460538
EAN: 8591235071115
 
3.38 EUR
4.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Technický líh na riedenie lihových náterových hmôt, na čistenie a do lihových varičov. Zloženie: zmes - denaturovaný etanol, petrolej a nízkovroucí hydrogenovaný benzín.
BALTECH technický líh P6413, plast 400 ml
BALtech
BALTECH technický líh P6413, plast 400 ml
Kód: 2501761
Kód dod.: 460541
EAN: 8591235071108
 
2.52 EUR
6.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Líh technický k riedeniu lihových náterových hmôt, k čisteniu a do lihových varičov. Zloženie: zmiešanina - denaturovaný etanol, petrolej a nízkovroucí hydrogenovaný benzín.
Severochema technický benzín, čistič, k odmasťovaniu, 9 l
Severochema
Severochema technický benzín, čistič, k odmasťovaniu, 9 l
Kód: 60832
Kód dod.: 460165
EAN: 8595009240240
 
48.55 EUR
5.39EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prípravok je určený na čistenie kovových predmetov a textílií a na odmasťovanie.
Severochema technický líh 4 l
Severochema
Severochema technický líh 4 l
Kód: 2502852
Kód dod.: 460545
EAN: 8595009241223
 
19.21 EUR
4.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je určený do lihových varičov, pre technické účely, na riedenie lihových náterových hmôt a na čistenie niektorých typov škvŕn na textíliách.
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.