(6:30 – 15:00 hod.)
sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Odvlhčovače vzduchu

Nejprodávanější
AKCE
Ceresit Stop Vlhkosti 2v1 absorpčné sáčky levandule, 2× 50 g
Henkel Ceresit
Ceresit Stop Vlhkosti 2v1 absorpčné sáčky levandule, 2× 50 g
Kód: 58081
Kód dod.: 690263
EAN: 5997272381737
 
4.88 EUR
2.44EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Absorpčné sáčky na individuálne použitie; ideálne na veľmi malé, uzavreté priestory s rozlohou 1–2 m² so zlou cirkuláciou vzduchu.
AKCE
Ceresit Stop vlhkosti Aero 360° odvlhčovač náhradná náplň, 2× 450 g
Henkel Ceresit
Ceresit Stop vlhkosti Aero 360° odvlhčovač náhradná náplň, 2× 450 g
Kód: 70116
Kód dod.: 690275
EAN: 5997272386794
 
9.80 EUR
4.9EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náhradná náplň do pohlcovača vlhkosti Ceresit Stop Vlhkosti Aero 360°.
AKCE
Ceresit Stop vlhkosti Aero 360° odvlhčovač vzduchu, 450 g
Henkel Ceresit
Ceresit Stop vlhkosti Aero 360° odvlhčovač vzduchu, 450 g
Kód: 76345
Kód dod.: 690270
EAN: 3178040633254
 
12.79 EUR
28.42EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pohlcovač vlhkosti Ceresit Stop Vlhkosti Aero 360° napomáha optimalizovať nadbytočnú vlhkosť vo vzduchu a neutralizuje pachy prostredníctvom prúdenia vzduchu.
AKCE
Ceresit Stop Vlhkosti Aero 360° pohlcovač vlhkosti 450g
Henkel Ceresit
Ceresit Stop Vlhkosti Aero 360° pohlcovač vlhkosti 450g
Kód: 81498
Kód dod.: 690271
EAN: 9000100937276
 
14.50 EUR
32.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pohlcovač vlhkosti s 360° cirkuláciou vzduchu. Redukuje vlhkosť aj zápach.
AKCE
Ceresit Stop vlhkosti Aero 360° odvlhčovač náhradná náplň, levandula 4× 450 g
Henkel Ceresit
Ceresit Stop vlhkosti Aero 360° odvlhčovač náhradná náplň, levandula 4× 450 g
Kód: 82562
Kód dod.: 690279
EAN: 9000100949033
 
17.07 EUR
4.27EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náhradná náplň do pohlcovača vlhkosti Ceresit Stop Vlhkosti Aero 360°.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
AKCE
Ceresit Stop Vlhkosti Aero 360° pohlcovač vlhkosti 450g
Henkel Ceresit
Ceresit Stop Vlhkosti Aero 360° pohlcovač vlhkosti 450g
Kód: 81498
Kód dod.: 690271
EAN: 9000100937276
 
14.50 EUR
32.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pohlcovač vlhkosti s 360° cirkuláciou vzduchu. Redukuje vlhkosť aj zápach.
AKCE
Ceresit Stop vlhkosti Aero 360° odvlhčovač vzduchu, 450 g
Henkel Ceresit
Ceresit Stop vlhkosti Aero 360° odvlhčovač vzduchu, 450 g
Kód: 76345
Kód dod.: 690270
EAN: 3178040633254
 
12.79 EUR
28.42EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pohlcovač vlhkosti Ceresit Stop Vlhkosti Aero 360° napomáha optimalizovať nadbytočnú vlhkosť vo vzduchu a neutralizuje pachy prostredníctvom prúdenia vzduchu.
AKCE
Ceresit Stop vlhkosti Aero 360° odvlhčovač náhradná náplň, levandula 4× 450 g
Henkel Ceresit
Ceresit Stop vlhkosti Aero 360° odvlhčovač náhradná náplň, levandula 4× 450 g
Kód: 82562
Kód dod.: 690279
EAN: 9000100949033
 
17.07 EUR
4.27EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náhradná náplň do pohlcovača vlhkosti Ceresit Stop Vlhkosti Aero 360°.
AKCE
Ceresit Stop vlhkosti Aero 360° odvlhčovač náhradná náplň, 3× 450 g
Henkel Ceresit
Ceresit Stop vlhkosti Aero 360° odvlhčovač náhradná náplň, 3× 450 g
Kód: 2500164
Kód dod.: 690276
EAN: 9000101124361
Záruka 4/2025
15.74 EUR
5.25EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náhradná náplň do pohlcovača vlhkosti Ceresit Stop Vlhkosti Aero 360°.
AKCE
Ceresit Stop vlhkosti Aero 360° odvlhčovač náhradná náplň, 2× 450 g
Henkel Ceresit
Ceresit Stop vlhkosti Aero 360° odvlhčovač náhradná náplň, 2× 450 g
Kód: 70116
Kód dod.: 690275
EAN: 5997272386794
 
9.80 EUR
4.9EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náhradná náplň do pohlcovača vlhkosti Ceresit Stop Vlhkosti Aero 360°.
AKCE
Ceresit Stop Vlhkosti Aero 360° náhradné tablety sviežosť vodopádov 2 x 450g
Henkel Ceresit
Ceresit Stop Vlhkosti Aero 360° náhradné tablety sviežosť vodopádov 2 x 450g
Kód: 2009445
Kód dod.: 690272
EAN: 9000101124682
 
11.59 EUR
5.8EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ceresit Aero 360° náhradné tablety – Sviežosť vodopádov účinne pohlcujú vlhkosť a neutralizujú pachy až na 3 mesiace. S esenciálnymi olejmi a sviežou vôňou prírody.
AKCE
Ceresit Stop Vlhkosti 2v1 absorpčné sáčky levandule, 2× 50 g
Henkel Ceresit
Ceresit Stop Vlhkosti 2v1 absorpčné sáčky levandule, 2× 50 g
Kód: 58081
Kód dod.: 690263
EAN: 5997272381737
 
4.88 EUR
2.44EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Absorpčné sáčky na individuálne použitie; ideálne na veľmi malé, uzavreté priestory s rozlohou 1–2 m² so zlou cirkuláciou vzduchu.
AKCE
Ceresit Stop vlhkosti Aero 360° odvlhčovač náplň, lúčne kvietky 4× 450 g
Henkel Ceresit
Ceresit Stop vlhkosti Aero 360° odvlhčovač náplň, lúčne kvietky 4× 450 g
Kód: 89483
Kód dod.: 690281
EAN: 9000101161823
 
17.07 EUR
9.48EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náhradná náplň do pohlcovača vlhkosti Ceresit Stop Vlhkosti Aero 360°.
AKCE
Ceresit Stop Vlhkosti Aero 360° kúpeľňa pohlcovač vlhkosti, 450 g
Henkel Ceresit
Ceresit Stop Vlhkosti Aero 360° kúpeľňa pohlcovač vlhkosti, 450 g
Kód: 1806528
Kód dod.: 690266
EAN: 9000101118599
 
12.87 EUR
28.6EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pohlcovač vlhkosti pohlcuje nadbytočnú vlhkosť, redukuje vznik plesní a neutralizuje zápachy, uvoľňuje príjemnú vôňu.
AKCE
Ceresit Stop Vlhkosti Absorpčné sáčky energická vôňa ovocia 2 x 50g
Henkel Ceresit
Ceresit Stop Vlhkosti Absorpčné sáčky energická vôňa ovocia 2 x 50g
Kód: 1601757
Kód dod.: 690262
EAN: 9000100937870
 
4.88 EUR
2.44EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ceresit Stop Vlhkosti Absorpčné sáčky s energickou vôňou ovocia pohlcujú vlhkosť, uvoľňujú sviežu vôňu a udržia vaše veci suché a voňavé až po dobu 6 týždňov. a.
AKCE
Ceresit Stop Vlhkosti Absorpčné vrecúška vanilková vôňa 2 x 50g
Henkel Ceresit
Ceresit Stop Vlhkosti Absorpčné vrecúška vanilková vôňa 2 x 50g
Kód: 1601468
Kód dod.: 690264
EAN: 9000100937832
 
4.88 EUR
2.44EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ceresit Stop Vlhkosti Absorpčné vrecúška s jemnou vanilkovou vôňou účinne pohlcujú vlhkosť a provoní malé priestory až na 6 týždňov.
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.