(6:30 – 15:00 hod.)
sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
AKCE
Sanytol gél na ruky, 250 ml
Sanytol
Sanytol gél na ruky, 250 ml
Kód: 58705
Kód dod.: 789079
EAN: 3045206503006
 
4.27 EUR
17.08EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
SANYTOL gély pre okamžitú dezinfekciu rúk sú vhodné pre celú rodinu a možno ich používať kdekoľvek, kedykoľvek, bez vody, mydla a uteráka.
Dettol Citrón a Limeta antibakteriálny sprej na povrchy 500 ml
Dettol
Dettol Citrón a Limeta antibakteriálny sprej na povrchy 500 ml
Kód: 1809029
Kód dod.: 724144
EAN: 5900627074284
 
3.63 EUR
7.26EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antibakteriálny univerzálny čistič v spreji Dettol Citrón a Limeta s objemom 500 ml ničí 99,9 % baktérií a vírusov.
AKCE
Sanytol Dezinfekcia čistič na podlahy plochy 94% rastlinného pôvodu, 1 l
Sanytol
Sanytol Dezinfekcia čistič na podlahy plochy 94% rastlinného pôvodu, 1 l
Kód: 2208171
Kód dod.: 700608
EAN: 8411660005151
 
3.55 EUR
3.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sanytol dezinfekčný univerzálny čistič podlahy a ploch čistí a odstraňuje mastnotu. Zahubí 99,9 % baktérií, mikroorganizmov a vírusov, vrátane vírusu chrípky typu A (H1N1), Herpes simplex, Aspergillus niger, Candida albicans.
Alpa konopný balzám, 250 ml
ALPA®
Alpa konopný balzám, 250 ml
Kód: 65449
Kód dod.: 812080
EAN: 8594001779628
 
5.34 EUR
21.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Masážny balzám s konopným olejom. Vhodný na použitie pri chronickom ochorení kĺbov (artróza, artritída), svalov, šliach a väziva (reumatizmus).
Alpa konský balzám hrejivý, 250 ml
ALPA®
Alpa konský balzám hrejivý, 250 ml
Kód: 2600251
Kód dod.: 812053
EAN: 8594001779215
 
5.34 EUR
21.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Alpa konský balzám hrejivý je určený na masáž pokožky namáhaných častí tela. Navodzuje príjemný pocit prehriatia.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Plantur 39 Fyto-kofeínové tonikum, 200 ml
Plantur
Plantur 39 Fyto-kofeínové tonikum, 200 ml
Kód: 94539
Kód dod.: 856861
EAN: 4008666700315
 
14.11 EUR
70.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Plantur 39 Fyto-kofeínové tonikum – posilňuje vlasové korienky a podporuje rast vlasov v období hormonálnych zmien.
Hansaplast Universal voděodolná náplast, 10 ks
Hansaplast
Hansaplast Universal voděodolná náplast, 10 ks
Kód: 21936
Kód dod.: 905208
EAN: 9005800338064
 
1.71 EUR
0.17EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hansaplast Universal je voděodolná náplasť na ochranu drobných rán a odrenín. Je spoľahlivá a dokonale prilnavá. Pokožke nebráni v aktívnom dýchaní.
Alpecin kofeinový šampon na vlasy Grey Attack, 200 ml
Alpecin
Alpecin kofeinový šampon na vlasy Grey Attack, 200 ml
Kód: 2402562
Kód dod.: 856859
EAN: 4008666225061
 
18.17 EUR
90.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Podporte rast svojich vlasov kofeínovým šampónom, ktorý účinne pôsobí proti ich oslabeniu a vypadávaniu.
Matopat Soft náplasť na cívke, 1,25 cm × 5 m
TZMO - Matopat
Matopat Soft náplasť na cívke, 1,25 cm × 5 m
Kód: 2600503
Kód dod.: 905225
EAN: 5900516897260
 
1.28 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Klasická nesterilná fixačná náplasť na cievke ideálna na upevnenie krytia na rane.
Hartmann obinadlo hydrofilné sterilné, 12 cm × 4 m
Hartmann
Hartmann obinadlo hydrofilné sterilné, 12 cm × 4 m
Kód: 1900972
Kód dod.: 905157
EAN: 4052199736938
 
1.08 EUR
0.27EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hydrofilné elastické sterilné obinadlo vhodné k fixácii krytia rán.
Hansaplast Second Skin protection hydrokoloidná náplasť, 6 ks
Hansaplast
Hansaplast Second Skin protection hydrokoloidná náplasť, 6 ks
Kód: 2507406
Kód dod.: 905179
EAN: 9005800387284
 
5.13 EUR
0.26EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hansaplast Second Skin Protection je hydrokoloidná náplasť určená na ochranu drobných rán, pľuzgierov a odrenín.
Hansaplast Paw Patrol detské náplasti s motivmi tlapovej patroly, 20 ks
Hansaplast
Hansaplast Paw Patrol detské náplasti s motivmi tlapovej patroly, 20 ks
Kód: 2507766
Kód dod.: 905180
EAN: 4005800348594
 
2.56 EUR
0.13EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Detské náplasti s motivmi tlapovej patroly.
Sanytol dezinfekčný univerzálny čistič na podlahy a plochy, 5 l
Sanytol
Sanytol dezinfekčný univerzálny čistič na podlahy a plochy, 5 l
Kód: 1900333
Kód dod.: 700588
EAN: 3045206615006
 
17.11 EUR
3.42EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sanytol univerzálna dezinfekcia na podlahy a plochy.
Matopat Kids Zoo náplast s motívmi zvieratiek, 12 ks
TZMO - Matopat
Matopat Kids Zoo náplast s motívmi zvieratiek, 12 ks
Kód: 2602413
Kód dod.: 905224
EAN: 5900516854652
 
1.28 EUR
0.11EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sada farebných nesterilných náplastí Kids ZOO s veselými motívmi zvieratiek.
Alpa Luna Konopná vlasová voda, 120 ml
ALPA® Luna
Alpa Luna Konopná vlasová voda, 120 ml
Kód: 1800133
Kód dod.: 856020
EAN: 8595605201492
 
1.59 EUR
13.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Konopná vlasová voda je určená na regeneráciu a výživu vlasov a vlasovej pokožky. Extrakt z oleja zo semien konope vlasovú pokožku vyživuje a tým stimuluje rast vlasov.
BIO BIONE Cannabis Bylinný balzám s gaštanom konským 300 ml
BC Bione Cosmetics
BIO BIONE Cannabis Bylinný balzám s gaštanom konským 300 ml
Kód: 2504705
Kód dod.: 810096
EAN: 8595061605605
 
4.07 EUR
13.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bylinný balzám s gaštanom konským CANNABIS od českej značky Bione Cosmetics je ľahký emulgel určený na starostlivosť o namáhané svaly, kĺby a pokožku so sklonom k pocitu ťažkých nôh.
Hansaplast sprej na rany, 50 ml
Hansaplast
Hansaplast sprej na rany, 50 ml
Kód: 2506922
Kód dod.: 905188
EAN: 9005800335650
 
5.13 EUR
102.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určený na antiseptické čistenie mechanickým vyplachovaním akútnych poranení, napríklad rezných rán, odrenín, popálenín 1. stupňa a drobnejších popálenín 2. stupňa a otvorených pľuzgierov.
Cosmos Classic, náplasť 6 cm × 1 m
Hartmann Cosmos®
Cosmos Classic, náplasť 6 cm × 1 m
Kód: 2300461
Kód dod.: 905016
EAN: 4052199610269
 
1.92 EUR
1.92EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Cosmos Classic náplasť je z netkanej textílie, je hypoalergénna, priedušná a veľmi dobre drží. Ošetríte s ňou každú ranu. Nastriháte si ju podľa vlastnej potreby.
Hartmann obinadlo hydrofilné sterilné, 10 cm × 4 m
Hartmann
Hartmann obinadlo hydrofilné sterilné, 10 cm × 4 m
Kód: 92880
Kód dod.: 905156
EAN: 4052199736907
 
0.68 EUR
0.17EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hydrofilné elastické sterilné obinadlo vhodné k fixácii krytí rán.
Dettol Citrón a Limeta antibakteriálny sprej na povrchy 500 ml
Dettol
Dettol Citrón a Limeta antibakteriálny sprej na povrchy 500 ml
Kód: 1809029
Kód dod.: 724144
EAN: 5900627074284
 
3.63 EUR
7.26EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antibakteriálny univerzálny čistič v spreji Dettol Citrón a Limeta s objemom 500 ml ničí 99,9 % baktérií a vírusov.
AKCE
Dezinfekcia univerzálny čistič sprej 4 účinky, 500 ml
Sanytol
Dezinfekcia univerzálny čistič sprej 4 účinky, 500 ml
Kód: 2103451
Kód dod.: 700600
EAN: 8411660004550
 
3.59 EUR
7.18EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sanytol, expert na dezinfekciu bez chlóru, vyvinul dezinfekčný prostriedok so 4 účinkami, ktorý vďaka svojej veľmi účinnej pene dezinfikuje, rozpúšťa tuk a vodný kameň a zároveň všetko prevonia v jednom kroku.
Hansaplast Classic náplasť textilná, 6 cm × 1 m
Hansaplast
Hansaplast Classic náplasť textilná, 6 cm × 1 m
Kód: 21924
Kód dod.: 905201
EAN: 4005800239274
 
2.56 EUR
2.56EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hansaplast Classic náplasť je z netkanej textílie, je hypoalergénna, priedušná a veľmi dobre drží. Drží aj vo vode a chráni proti nečistotám.
Dixi Vitanol revitalizačné vlasové tonikum, 7× 10 ml
Dixi
Dixi Vitanol revitalizačné vlasové tonikum, 7× 10 ml
Kód: 2403703
Kód dod.: 856999
EAN: 8586000087958
 
3.42 EUR
0.49EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Revitalizačné vlasové tonikum v ampulách s obsahom extraktov 7 bylín pre všetky typy vlasov.
AKCE
Sanytol tekuté mydlo vyživujúce, 250 ml
Sanytol
Sanytol tekuté mydlo vyživujúce, 250 ml
Kód: 80105
Kód dod.: 789058
EAN: 3045206501408
 
2.13 EUR
8.52EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sanytol mydlo s účinkom proti vírusom a baktériám obsahuje výťažky z mandľového mlieka a materskej kašičky pre regeneráciu pokožky.
AKCE
Sanytol tekuté mydlo hydratačné, 250 ml
Sanytol
Sanytol tekuté mydlo hydratačné, 250 ml
Kód: 67735
Kód dod.: 789055
EAN: 3045206501200
 
2.13 EUR
8.52EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sanytol mydlo s prírodnými výťažkami Aloe Vera a zeleného čaju so zjemňujúcimi a hydratačnými vlastnosťami. Sanytol mydlo zanechá ruky čisté, zdravé, hebké a jemne voňajúce.
Primeros Intime tehotenský test MidStream, 1 ks
Primeros®
Primeros Intime tehotenský test MidStream, 1 ks
Kód: 2506422
Kód dod.: 926037
EAN: 8594068384025
 
4.07 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
intime tehotenský test MidStream, 1 ks zdravotnícky prostriedok
AKCE
SAVO Univerzálny dezinfekčný sprej, 700 ml
Savo®
SAVO Univerzálny dezinfekčný sprej, 700 ml
Kód: 2402101
Kód dod.: 700390
EAN: 8720181405785
 
3.42 EUR
4.89EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dezinfekčný čistiaci sprej s praktickým rozprašovačom sa hodí do domácnosti aj na pracovisko.
Alpa Gaštan bylinný masážny gél, 100 ml
ALPA®
Alpa Gaštan bylinný masážny gél, 100 ml
Kód: 10585
Kód dod.: 812017
EAN: 8594001775026
 
2.43 EUR
24.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Alpa masážny gél s extraktom gaštanu je určený na ošetrenie unavených nôh, obmedzuje pocit "ťažkých nôh". Účinnými látkami sú gaštanový extrakt a rozmarínová silica.
Alpa Francovka liehový bylinný roztok, 60 ml
ALPA® Francovka
Alpa Francovka liehový bylinný roztok, 60 ml
Kód: 10589
Kód dod.: 829002
EAN: 85911086
 
1.06 EUR
17.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obsahuje 60 % alkoholu, liehový roztok prírodných rastlinných silíc a niektorých ich obsahových látok (mentolu, linaloolu, nerolu a pod.).
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.