(6:30 – 15:00 hod.)
sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Domestos

Domestos – Expert na hygienickou čistotu od roku 1929

Dokonalá ochrana proti bakteriím, virům a plísním

Značka Domestos již od roku 1929 pomáhá udržovat hygienicky čistou domácnost po celém světě. Díky své silné dezinfekční schopnosti se stal jedním z nejspolehlivějších prostředků pro boj proti bakteriím, virům a plísním.

✅ Účinně ničí až 99,9 % bakterií a virů
✅ Předchází vzniku a šíření plísní
✅ Dlouhotrvající ochrana a prevence znečištění


Hygienicky čistý domov bez bakterií

Sterilní prostředí není pro lidský organismus ideální, ale řada nebezpečných bakterií by neměla být součástí našich domovů – zejména tam, kde si hrají děti. Často se dostávají do kontaktu s nečistotami na podlaze, v koupelně nebo v okolí toalety.

🔹 Domestos nejen čistí, ale také dezinfikuje.
🔹 Při správném použití eliminuje všechny známé druhy bakterií.
🔹 Pomáhá předcházet opětovnému vzniku plísní a jejich šíření.


Jak správně používat Domestos?

Použití je jednoduché:
🧽 Koncentrovaný nebo ředěný naneste na povrch.
⏳ Nechte působit několik minut.
🚿 Důkladně opláchněte vodou.

Domestos je ideální pro čištění koupelen, toalet, podlah, kuchyňských povrchů i dalších rizikových míst, kde se bakterie nejčastěji množí.


Proč si vybrat Domestos?

✔ Dlouholetá tradice a ověřená kvalita
✔ Silné antibakteriální a dezinfekční účinky
✔ Spolehlivá ochrana pro celou rodinu

S Domestosem bude váš domov bezpečnější a dokonale čistý! 

Výrobce: Unilever ČR, spol. s r.o.Rohanské nábřeží 670/19, Praha 8, 186 00, CZ
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Domestos Power 5 Magnolia WC blok 3 x 50g
Domestos
Domestos Power 5 Magnolia WC blok 3 x 50g
Kód: 2501660
Kód dod.: 719126
EAN: 8720182903877
 
3.63 EUR
24.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Domestos Power 5 pre hygienickú čistotu vašej toalety s dlhotrvajúcou sviežou vôňou magnólie.
Domestos 3v1 Power Pine WC blok, 35 g
Domestos
Domestos 3v1 Power Pine WC blok, 35 g
Kód: 02628
Kód dod.: 719020
EAN: 8720182788535
 
1.28 EUR
32EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC blok pre žiarivo čistú toaletu s vôňou borovice.
Domestos WC čistič 24h Atlantic Fresh, 750 ml
Domestos
Domestos WC čistič 24h Atlantic Fresh, 750 ml
Kód: 39888
Kód dod.: 717090
EAN: 8717163286975
 
2.13 EUR
2.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutý čistiaci a dezinfekčný prostriedok je určený na čistenie a dezinfekciu silne znečistených miest a najmä tam, kde sa môžu vyskytovať baktérie alebo plesne.
Domestos 3v1 Power Ocean WC blok, 35 g
Domestos
Domestos 3v1 Power Ocean WC blok, 35 g
Kód: 39949
Kód dod.: 719021
EAN: 8720182788474
 
1.28 EUR
32EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC blok pre žiarivo čistú toaletu s vôňou oceánu.
Domestos WC čistič 24h Pink Fresh, 750 ml
Domestos
Domestos WC čistič 24h Pink Fresh, 750 ml
Kód: 31596
Kód dod.: 717098
EAN: 5996358010714
 
2.13 EUR
2.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutý čistiaci a dezinfekčný prípravok je určený na čistenie a dezinfekciu silne znečistených miest a najmä tam, kde sa môžu vyskytovať baktérie alebo plesne.
Domestos Power Fresh Lime Fresh WC gel, 700 ml
Domestos
Domestos Power Fresh Lime Fresh WC gel, 700 ml
Kód: 2305900
Kód dod.: 717121
EAN: 8720182431219
 
2.57 EUR
3.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný dezinfekčný WC gel likviduje 99,99 % baktérií a vírusov, odstraňuje zašlú špinu a vodný kameň a zanecháva toaletu čistú a voňavú.
Domestos WC čistič 24h Citrus Fresh, 750 ml
Domestos
Domestos WC čistič 24h Citrus Fresh, 750 ml
Kód: 01983
Kód dod.: 717096
EAN: 5996037079780
 
2.13 EUR
2.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutý čistiaci a dezinfekčný prípravok je určený na čistenie a dezinfekciu silne znečistených miest a najmä tam, kde sa môžu vyskytovať baktérie alebo plesne.
Domestos 3v1 Power Citrusová náhradná náplň do WC bloku, 35 g
Domestos
Domestos 3v1 Power Citrusová náhradná náplň do WC bloku, 35 g
Kód: 2402870
Kód dod.: 719027
EAN: 8720182778741
 
0.73 EUR
20.86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náhradná náplň do WC bloku pre žiarivo čistú toaletu s vôňou citrusov.
Domestos Bleach Foam pena v spreji do toalety Mint boost 435 ml
Domestos
Domestos Bleach Foam pena v spreji do toalety Mint boost 435 ml
Kód: 2603348
Kód dod.: 715012
EAN: 8720181862410
 
3.19 EUR
7.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Domestos Bleach Foam je účinný čistiaci prostriedok vo forme peny v spreji, ktorý pomáha odstrániť odolné nečistoty, mastnotu a škvrny a zároveň hygienicky čistí povrchy.
Domestos Power Fresh Ocean Fresh WC gél, 700 ml
Domestos
Domestos Power Fresh Ocean Fresh WC gél, 700 ml
Kód: 2305902
Kód dod.: 717120
EAN: 8720181293610
 
2.57 EUR
3.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný dezinfekčný WC gél likviduje 99,99 % baktérií a virů, odstraňuje zašlú špinu a vodný kameň a zanecháva toaletu čistú a voňavú.
Domestos Power Fresh Spring Fresh WC gél, 700 ml
Domestos
Domestos Power Fresh Spring Fresh WC gél, 700 ml
Kód: 2305488
Kód dod.: 717123
EAN: 8720181345937
 
2.57 EUR
3.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný dezinfekčný WC gél likviduje 99,99 % baktérií a vírusov, odstraňuje zašlú špinu a vodný kameň a zanecháva toaletu čistú a voňavú.
Domestos Extended Power Lavender Fresh tekutý dezinfekčný a čistiaci prostriedok 750 ml
Domestos
Domestos Extended Power Lavender Fresh tekutý dezinfekčný a čistiaci prostriedok 750 ml
Kód: 2001937
Kód dod.: 717095
EAN: 8717163760208
 
2.13 EUR
2.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutý dezinfekční a čisticí přípravek na toalety.
Domestos WC čistič 24h Ultra White Shine, 750 ml
Domestos
Domestos WC čistič 24h Ultra White Shine, 750 ml
Kód: 80205
Kód dod.: 717102
EAN: 8712561346597
 
2.13 EUR
2.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutý čistiaci a dezinfekčný prípravok je určený na čistenie a dezinfekciu silne znečistených miest a najmä tam, kde sa môžu vyskytovať baktérie alebo plesne.
Domestos Power 5 Magnolia tuhý WC blok 2 x 50g
Domestos
Domestos Power 5 Magnolia tuhý WC blok 2 x 50g
Kód: 2501659
Kód dod.: 719125
EAN: 8720182903266
 
2.78 EUR
27.8EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Domestos Power 5 pre hygienickú čistotu vašej toalety s dlhodobou sviežou vôňou magnólie.
Domestos 24h Pine Fresh tekutý dezinfekčný a čistiaci prostriedok 5 l
Domestos
Domestos 24h Pine Fresh tekutý dezinfekčný a čistiaci prostriedok 5 l
Kód: 2001938
Kód dod.: 717115
EAN: 7615400813742
 
11.97 EUR
2.39EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Domestos Professional Pine Fresh je čisticí a dezinfekční přípravek pro hygienu povrchů. Vhodný pro každodenní úklid v domácnostech i provozech.
Domestos čistiaca pena v spreji na toaletu a kúpeľňu Power Foam Floral Fresh 435ml
Domestos
Domestos čistiaca pena v spreji na toaletu a kúpeľňu Power Foam Floral Fresh 435ml
Kód: 2500907
Kód dod.: 715006
EAN: 8720182796424
 
3.19 EUR
7.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pena v spreji Domestos Power Foam prináša pohodlnejšie a efektívnejšie čistenie toalety v úplne novej revolučnej forme. Špeciálne vyvinutý rozprašovač zbaví vašu toaletu vírusov a baktérií aj na ťažko dostupných miestach
Domestos pena čistič toaliet a kúpeľní Power Foam Citrus Blast, 435 ml
Domestos
Domestos pena čistič toaliet a kúpeľní Power Foam Citrus Blast, 435 ml
Kód: 2403852
Kód dod.: 715008
EAN: 8720182796417
 
3.19 EUR
7.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprej na čistenie toaliet a kúpeľní je účinný na vodný kameň vo vnútri toalety aj mimo nej.
Domestos 3v1 Power Citrus WC blok, 35 g
Domestos
Domestos 3v1 Power Citrus WC blok, 35 g
Kód: 02626
Kód dod.: 719022
EAN: 8720182788528
 
1.28 EUR
32EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC blok pre žiarivo čistú toaletu s vôňou citrusov.
Domestos WC gél Zero Blue na vodný kameň, 750 ml
Domestos
Domestos WC gél Zero Blue na vodný kameň, 750 ml
Kód: 60463
Kód dod.: 716021
EAN: 8718114635729
 
2.57 EUR
3.43EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Domestos Zero Ocean dokonale vyčistí vašu toaletu a spoľahlivo ju zbaví vodného kameňa. Zanecháva príjemnú a sviežu vôňu.
Domestos penový čistič toaliet a kúpeľní Power Foam Arctic Fresh, 435 ml
Domestos
Domestos penový čistič toaliet a kúpeľní Power Foam Arctic Fresh, 435 ml
Kód: 2403851
Kód dod.: 715007
EAN: 8720182796400
 
3.19 EUR
7.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprej na čistenie toaliet a kúpeľní je účinný na vodný kameň vo vnútri toalety aj mimo nej.
Domestos Power Foam pena v spreji žiadny vodný kameň, 435 ml
Domestos
Domestos Power Foam pena v spreji žiadny vodný kameň, 435 ml
Kód: 2508051
Kód dod.: 715009
EAN: 8720181721335
 
3.19 EUR
7.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Domestos Power Foam je účinná čistiaca pena v spreji určená na odstránenie vodného kameňa, nečistôt a baktérií v domácnosti.
Domestos WC gél Lime na vodný kameň, 750 ml
Domestos
Domestos WC gél Lime na vodný kameň, 750 ml
Kód: 48748
Kód dod.: 716022
EAN: 8717644169490
 
2.57 EUR
3.43EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Domestos Zero Lime dokonale vyčistí vašu toaletu a spoľahlivo ju zbaví vodného kameňa. Domestos Zéró Lime intenzívne zabíja baktérie v toalete.
Domestos Power Fresh Floral Fresh WC gél, 700 ml
Domestos
Domestos Power Fresh Floral Fresh WC gél, 700 ml
Kód: 2403026
Kód dod.: 717122
EAN: 8720182431226
 
2.57 EUR
3.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný dezinfekčný WC gél likviduje 99,99 % baktérií a vírusov, odstraňuje zašlú špinu a vodný kameň a zanecháva toaletu čistú a voňavú.
Domestos 3v1 Power Ocean náhradná náplň do WC bloku, 35 g
Domestos
Domestos 3v1 Power Ocean náhradná náplň do WC bloku, 35 g
Kód: 2402871
Kód dod.: 719026
EAN: 8720182778765
 
0.73 EUR
20.86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náhradná náplň do WC bloku pre žiarivo čistú toaletu s vôňou oceánu.
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.