(6:30 – 15:00 hod.)
sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Elie Saab

Elie Saab založil módní značku již v 18 letech. Elie Saab se narodil v roce 1964 v Bejrútu do rodiny, která nebyla nijak spjata se světem módy. Nic nenaznačovalo tomu, že by Elieho čekala hvězdná kariéra nebo že by byl obdařen mimořádným talentem a čekal ho neobyčejný osud. Přesto si již v dětství vysnil svůj vlastní svět, do kterého často myšlenkami utíkal. Nebylo mu ještě ani 9 let když ušil pro sestru své první šaty. Zpráva o jeho zručnosti se velmi rychle rozkřikla. Nejdříve si u něj nechaly šít šaty sousedky, potom ženy z celého města a nakonec se tento návrhář samouk proslavil po celém regionu. Jméno Elie Saab se brzy stalo symbolem pro módu ztělesňující půvab a ženskost pocházející z Libanonu – zářivého města, kde se odívání považuje za formu umění. Celosvětově známým se stal v roce 2002, kdy Hally Berry šla v jeho róbě na předávání Oscarů. Svůj první parfém Elie Saab pojmenoval velmi nenápadně – Le Parfum. Mnoho žen touží po róbě tohoto slavného návrháře. Díky parfému Elie Saab tak mohou mít alespoň kousek z jeho fascinujícího, módního světa. Země: Libanon, Hlavní činnost: Móda, Mateřská společnost: Beaute Prestige International.

Elie Saab Europe12 Rue d'Aguesseau
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Elie Saab Girl of now parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Elie Saab
Elie Saab Girl of now parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2602095
Kód dod.: 14882
EAN: 7640233340172
 
44.07 EUR
1 469EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa bola uvedená na trh v roku 2017 Objavte jedinečné kúzlo dámskeho parfému E
Elie Saab Girl of now parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Elie Saab
Elie Saab Girl of now parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2602096
Kód dod.: 14883
EAN: 7640233340189
 
67.49 EUR
1 349.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa bola uvedená na trh v roku 2017 Objavte jedinečné kúzlo dámskeho parfému E
Elie Saab Girl of Now Rose Petal parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Elie Saab
Elie Saab Girl of Now Rose Petal parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2602098
Kód dod.: 14885
EAN: 7640233342671
 
44.07 EUR
1 469EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa bola uvedená na trh v roku 2024 Objavte novinku roku 2024 Elie Saab Girl of Now Rose
Novinky
Elie Saab L'Homme parfumovaná voda pre mužov 50 ml
Elie Saab
Elie Saab L'Homme parfumovaná voda pre mužov 50 ml
Kód: 2603561
Kód dod.: 14891
EAN: 7640233342558
 
55.73 EUR
1 114.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Elie Saab L'Homme Eau de Parfum predstavuje
Novinky
Elie Saab Le Parfum Absolu parfémovaná voda pre ženy 90 ml
Elie Saab
Elie Saab Le Parfum Absolu parfémovaná voda pre ženy 90 ml
Kód: 2603560
Kód dod.: 14875
EAN: 7640233342756
 
96.86 EUR
1 076.22EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Elie Saab Le Parfum Absolu Eau de Parfum pri
Novinky
Elie Saab Le Parfum Absolu parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Elie Saab
Elie Saab Le Parfum Absolu parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2603558
Kód dod.: 14873
EAN: 7640233340462
 
47.04 EUR
1 568EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Elie Saab Le Parfum Absolu Eau de Parfum pri
Elie Saab Girl of now parfumovaná voda pre ženy 90 ml
Elie Saab
Elie Saab Girl of now parfumovaná voda pre ženy 90 ml
Kód: 2602097
Kód dod.: 14884
EAN: 7640233340196
 
87.92 EUR
976.89EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa bola uvedená na trh v roku 2017 Objavte jedinečné kúzlo dámskeho parfému E
Novinky
Elie Saab L'Homme parfémovaná voda pre mužov 100 ml
Elie Saab
Elie Saab L'Homme parfémovaná voda pre mužov 100 ml
Kód: 2603562
Kód dod.: 14892
EAN: 7640233342565
 
85.11 EUR
851.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Elie Saab L'Homme Eau de Parfum predstavuje
Elie Saab Girl of Now Rose Petal parfumovaná voda pre ženy 90 ml
Elie Saab
Elie Saab Girl of Now Rose Petal parfumovaná voda pre ženy 90 ml
Kód: 2602101
Kód dod.: 14887
EAN: 7640233342466
 
87.92 EUR
976.89EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa bola uvedená na trh v roku 2024 Objavte novinku roku 2024 Elie Saab Girl of Now Rose
Elie Saab Girl of Now Rose Petal parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Elie Saab
Elie Saab Girl of Now Rose Petal parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2602100
Kód dod.: 14886
EAN: 7640233342459
 
67.49 EUR
1 349.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa bola uvedená na trh v roku 2024 Objavte novinku roku 2024 Elie Saab Girl of Now Rose
Novinky
Elie Saab Le Parfum Absolu parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Elie Saab
Elie Saab Le Parfum Absolu parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2603559
Kód dod.: 14874
EAN: 7640233340479
 
73.45 EUR
1 469EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Elie Saab Le Parfum Absolu Eau de Parfum pri
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.