(6:30 – 15:00 hod.)
sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
AKCE
Solo drevitá vlna podpaľovač svitky, 32 podpaľov
Solo
Solo drevitá vlna podpaľovač svitky, 32 podpaľov
Kód: 2505439
Kód dod.: 473094
EAN: 8595025708809
 
3.04 EUR
0.1EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
32 kusov drevených svitkov s parafínom v praktickom mini balení. Priemerná dĺžka horenia 6 – 8 minút.
Severochema technický líh 4 l
Severochema
Severochema technický líh 4 l
Kód: 2502852
Kód dod.: 460545
EAN: 8595009241223
 
19.21 EUR
4.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je určený do lihových varičov, pre technické účely, na riedenie lihových náterových hmôt a na čistenie niektorých typov škvŕn na textíliách.
Solo butanová náplň do zapaľovačov, 300 ml
Solo
Solo butanová náplň do zapaľovačov, 300 ml
Kód: 2505435
Kód dod.: 990273
EAN: 4014663861072
 
2.21 EUR
7.37EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna butanová náplň na opätovné naplnenie zapaľovačov.
AKCE
Podpalovač SOLO drevená vlna svitky, 16 podpalov
Solo
Podpalovač SOLO drevená vlna svitky, 16 podpalov
Kód: 2506381
Kód dod.: 473092
EAN: 8595025704948
 
1.84 EUR
0.12EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
16 kusov drevených svitkov s parafínom v praktickom mini balení. Priemerná dĺžka horenia 6 – 8 minút.
Severochema Technický benzín, benzínový čistič, 180 ml
Severochema
Severochema Technický benzín, benzínový čistič, 180 ml
Kód: 04511
Kód dod.: 460026
EAN: 8595009240271
 
2.48 EUR
31EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je určený na čistenie kovových predmetov a textílií, možno použiť do zapaľovačov. Nepoužívať ako palivo do varičov a tlakových lámp!
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
PE-PO zápalky, 95mm, 45 ks v krabičke
Severochema Pe-Po®
PE-PO zápalky, 95mm, 45 ks v krabičke
Kód: 2309328
Kód dod.: 990214
EAN: 8595009289614
 
1.71 EUR
0.04EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednoduché zápalky PE-PO o dĺžke 95 mm sú ideálne pre bezpečné a pohodlné zapálenie krbov, kachlí, grilov, sviečok alebo ohňov.
PE-PO podpalovač z drevnej vlny 32 podpaľov
Severochema Pe-Po®
PE-PO podpalovač z drevnej vlny 32 podpaľov
Kód: 1710466
Kód dod.: 473119
EAN: 8595009289164
 
3.63 EUR
0.11EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Podpalovač z drevnej vlny na použitie v griloch, kachliach, kotloch a otvorených ohniskách. Obsahuje iba smotky drevnej vlny napustené parafínom.
AKCE
PE-PO vetruodolný flexi zapaľovač
Severochema Pe-Po®
PE-PO vetruodolný flexi zapaľovač
Kód: 2106433
Kód dod.: 990250
EAN: 8595009289485
 
2.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Plniteľný flexi zapaľovač s reguláciou výšky plameňa a s funkciou TURBO – vetruodolný plameň. Vhodný pre zapalovanie predovšetkým vonkajších grilov, ohnísk atď.
Drevené uhlie Servis Les 2,5 kg
Servis Les
Drevené uhlie Servis Les 2,5 kg
Kód: 2500363
Kód dod.: 473250
EAN: 8594023430033
 
4.49 EUR
1.8EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevené uhlie pre kvalitné grilovanie. Vyrobené z tvrdých listnatých drevín (dub, buk). Výhodná cena.
Severochema technický benzín, čistič, k odmasťovaniu, 9 l
Severochema
Severochema technický benzín, čistič, k odmasťovaniu, 9 l
Kód: 60832
Kód dod.: 460165
EAN: 8595009240240
 
48.55 EUR
5.39EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prípravok je určený na čistenie kovových predmetov a textílií a na odmasťovanie.
Severochema technický líh 4 l
Severochema
Severochema technický líh 4 l
Kód: 2502852
Kód dod.: 460545
EAN: 8595009241223
 
19.21 EUR
4.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je určený do lihových varičov, pre technické účely, na riedenie lihových náterových hmôt a na čistenie niektorých typov škvŕn na textíliách.
Drevené uhlie Servis Les grilovacie brikety 2,5 kg
Servis Les
Drevené uhlie Servis Les grilovacie brikety 2,5 kg
Kód: 2500185
Kód dod.: 473267
EAN: 8594023430538
 
4.15 EUR
1.66EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dvojnásobný víťaz testu kvality TEST DNES. Vstupnou surovinou je drevené uhlie vyrobené z tvrdých listnatých drevín, ako ekologické a zdravotne nezávadné spojivo je použitý potravinársky škrob.
PE-PO teleskopický zapalovač
Severochema Pe-Po®
PE-PO teleskopický zapalovač
Kód: 2006034
Kód dod.: 990260
EAN: 8595009289362
 
1.06 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Plniteľný teleskopický zapaľovač s reguláciou výšky plameňa.
PE-PO pevný podpaľovač, 40 podpaľov
Severochema Pe-Po®
PE-PO pevný podpaľovač, 40 podpaľov
Kód: 01889
Kód dod.: 473121
EAN: 8595009210694
 
1.71 EUR
0.04EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pevný podpaľovač na podpaľovanie uhlia, dreva, dreveného uhlia alebo brikiet. Účinný aj na mokré drevo.
PE-PO etanol do biokrbov, 3 l
Severochema Pe-Po®
PE-PO etanol do biokrbov, 3 l
Kód: 61596
Kód dod.: 460450
EAN: 8595009244316
 
14.63 EUR
4.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálne palivo určené do krbov na bioetanol. Horí prirodzeným plameňom bez sadzí a zápachu.
Severochema technický benzín, čistič, k odmasťovaniu, 700 ml
Severochema
Severochema technický benzín, čistič, k odmasťovaniu, 700 ml
Kód: 61902
Kód dod.: 460131
EAN: 8595009240264
 
4.66 EUR
6.66EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prostriedok je určený na čistenie kovových predmetov a textílií a na odmasťovanie.
BALTECH technický líh P6413, 9 l
BALtech
BALTECH technický líh P6413, 9 l
Kód: 2500847
Kód dod.: 460548
EAN: 8595073019544
 
31.01 EUR
3.45EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre technické účely, na brzdové sústavy nákladných automobilov, na odmasťovanie a odstraňovanie nečistôt, na riedenie lihových náterových hmôt, na čistenie a do lihových varičov.
AKCE
Solo DZ 100 zápalky do kapsy
Solo
Solo DZ 100 zápalky do kapsy
Kód: 2304865
Kód dod.: 990230
EAN: 8595025703774
 
0.34 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zápalky do kapsy, rastrové škrtátko, balenie 36 krabičiek. Priemerný obsah zápaliek 100 ks v krabičke. Dĺžka zápalky 55 mm.
AKCE
PE-PO tekutý podpalovač, 1 l
Severochema Pe-Po®
PE-PO tekutý podpalovač, 1 l
Kód: 41018
Kód dod.: 473132
EAN: 8595009241971
 
3.71 EUR
3.71EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutý podpalovač k podpalovaniu pevných horľavých materiálov ako je drevené uhlie alebo brikety. Certifikované na použitie v záhradných či jednorazových griloch.
AKCE
Solo drevitá vlna podpaľovač svitky, 32 podpaľov
Solo
Solo drevitá vlna podpaľovač svitky, 32 podpaľov
Kód: 2505439
Kód dod.: 473094
EAN: 8595025708809
 
3.04 EUR
0.1EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
32 kusov drevených svitkov s parafínom v praktickom mini balení. Priemerná dĺžka horenia 6 – 8 minút.
AKCE
Solo flexibilný zapaľovač, 29 cm
Solo
Solo flexibilný zapaľovač, 29 cm
Kód: 2505497
Kód dod.: 990251
EAN: 8595025705839
 
2.27 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny zapaľovač s flexibilným krkom. Piezo plniteľný zapaľovač s detskou poistkou.
Podpalovač SOLO drevitá vlna svitky, 100 podpalov
Solo
Podpalovač SOLO drevitá vlna svitky, 100 podpalov
Kód: 2505441
Kód dod.: 473096
EAN: 8595025709462
 
10.22 EUR
0.1EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
100 kusov drevených svitkov s parafínom v praktickom mini balení. Priemerná dĺžka horenia 10 – 12 minút.
Severochema Technický benzín, benzínový čistič, 180 ml
Severochema
Severochema Technický benzín, benzínový čistič, 180 ml
Kód: 04511
Kód dod.: 460026
EAN: 8595009240271
 
2.48 EUR
31EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je určený na čistenie kovových predmetov a textílií, možno použiť do zapaľovačov. Nepoužívať ako palivo do varičov a tlakových lámp!
AKCE
PE-PO drevený podpaľovač 32 podpaľov
Severochema Pe-Po®
PE-PO drevený podpaľovač 32 podpaľov
Kód: 2207426
Kód dod.: 473129
EAN: 8595009289645
 
1.02 EUR
0.03EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevený podpaľovač vo forme odlomiteľných dielikov. Obsahuje iba lisované drevené piliny a parafín. Zaujímavá alternatíva k klasickým pevným či tekutým podpaľovačom.
Severochema technický lieh 9 l
Severochema
Severochema technický lieh 9 l
Kód: 31452
Kód dod.: 460465
EAN: 8595009240462
 
35.72 EUR
3.97EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je určen do lihových varičov, pre technické účely, na riedenie lihových náterových hmot a na čistenie niektorých typov škvŕn na textíli.
Severochema technický líh, 500 ml
Severochema
Severochema technický líh, 500 ml
Kód: 2407090
Kód dod.: 460421
EAN: 8595009249908
Získate 1 bodov
2.57 EUR
5.14EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je určený do liehových varičov, na technické účely, na riedenie liehových náterových hmôt a na čistenie niektorých typov škvŕn na textíliách.
AKCE
BALhome Zapal To tekutý podpalovač, 1 l
BALhome
BALhome Zapal To tekutý podpalovač, 1 l
Kód: 2501636
Kód dod.: 473040
EAN: 8591235071481
 
3.85 EUR
3.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balhome Zapal To tekutý podpalovač je určený k podpalovaniu pevných horľavých materiálov ako je drevené uhlie. Horí bez sadzí a pachu. Vhodný na použitie v záhradných či jednorazových griloch.
AKCE
PE-PO zápalky, 55 mm,100 Ks
Severochema Pe-Po®
PE-PO zápalky, 55 mm,100 Ks
Kód: 1809013
Kód dod.: 990215
EAN: 8595009289256
 
0.30 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Viac ako domácnostné bezpečnostné zápalky dlhé 55 mm vhodné na každodenné využitie.
Severochema Lieh technický 1l
Severochema
Severochema Lieh technický 1l
Kód: 60662
Kód dod.: 460433
EAN: 8595009249915
 
4.15 EUR
4.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je určen do lihových vařičů, pro technické účely, k ředění lihových nátěrových hmot a k čištění některých typů skvrn na textilu.
Naposledy navštívené produkty
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.