(6:30 – 15:00 hod.)
sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Essence Ciao! mini riasenka lash PRINCESS false lash effect 01 Viva Lashes, 5 ml
Essence
Essence Ciao! mini riasenka lash PRINCESS false lash effect 01 Viva Lashes, 5 ml
Kód: 2602847
Kód dod.: ES622365
EAN: 4059729622365
 
2.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojím riasam ikonický vzhľad s essence Ciao! Mini riasenkou Lash PRINCESS 01 Viva Lashes z
Essence Ciao! gél na obočie lifting 01 That's Amore, 9 ml
Essence
Essence Ciao! gél na obočie lifting 01 That's Amore, 9 ml
Kód: 2602848
Kód dod.: ES622358
EAN: 4059729622358
 
3.21 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vytvorte dokonale upravené obočie počas niekoľkých okamihov s essence Ciao! Gélom na obočie 01 That'
Artdeco očné tiene Eye Shadow Matt 538 Nude rose 0,8 g
Artdeco
Artdeco očné tiene Eye Shadow Matt 538 Nude rose 0,8 g
Kód: 2602763
Kód dod.: 30.538
EAN: 4052136003468
 
7.66 EUR
7 660EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dodajte svojmu pohľadu hĺbku a eleganciu s matnými očnými tieňmi ARTDECO Eyeshadows Matt. Vďaka vys
Essence mono očné tiene matte 02 Neutral Brown, 2 g
Essence
Essence mono očné tiene matte 02 Neutral Brown, 2 g
Kód: 2601838
Kód dod.: ES583444
EAN: 4059729583444
 
2.27 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matný očný tieň Mono Matte 02 Neutral Brown od značky essence je univerzálnym pomocníkom na vytvoren
Essence mono očné tiene pearly 02 Silky Taupe
Essence
Essence mono očné tiene pearly 02 Silky Taupe
Kód: 2601841
Kód dod.: ES583482
EAN: 4059729583482
 
2.27 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Očný tieň Mono Eyeshadow Pearly 02 Silky Taupe od značky essence je ideálnou voľbou pre všetkých, kt
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Essence Longlasting dlho-trvajúca ceruzka na oči 35 Sparkling Brown 0,28 g
Essence
Essence Longlasting dlho-trvajúca ceruzka na oči 35 Sparkling Brown 0,28 g
Kód: 2106206
 
EAN: 4059729337238
 
1.71 EUR
1.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ceruzka na oči essence Longlasting je dokonalou voľbou ako dodať líčeniu niečo extra! Hladká, gélová
Essence Brow Lifting gel sada na úpravu obočia 12 g
Essence
Essence Brow Lifting gel sada na úpravu obočia 12 g
Kód: 2401283
 
EAN: 4059729446671
 
4.15 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sada na úpravu obočia Brow Lifting od Essence gel má gélovú textúru a dodáva vašemu obočiu dokonalý
Essence Call Me Queen Dramatic False Lash Effect riasenka vodeodolná 11,5 ml
Essence
Essence Call Me Queen Dramatic False Lash Effect riasenka vodeodolná 11,5 ml
Kód: 2500378
 
EAN: 4059729490322
 
4.15 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vďaka vodeodolnej riasenke Call Me Queen Dramatic False Lash Effect od essence vykúzlite dramatický
Essence Satin Blend gélové očné linky 03 Bronzed Shimmer 0,22 g
Essence
Essence Satin Blend gélové očné linky 03 Bronzed Shimmer 0,22 g
Kód: 2502324
Kód dod.: ES516657
EAN: 4059729516657
 
3.32 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hľadáte očnú linku, ktorá dodá vášmu líčeniu trblietavý bronzový odtieň a umožní vytvoriť ako precíz
Essence tužka na obočí Micro Precise 08 Black Brown, 0,05 g
Essence
Essence tužka na obočí Micro Precise 08 Black Brown, 0,05 g
Kód: 2601725
Kód dod.: ES583345
EAN: 4059729583345
 
2.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tužka na obočí Micro Precise 08 Black Brown od značky essence je ideálnou voľbou pre vytvorenie prir
Essence Ciao! gél na obočie lifting 01 That's Amore, 9 ml
Essence
Essence Ciao! gél na obočie lifting 01 That's Amore, 9 ml
Kód: 2602848
Kód dod.: ES622358
EAN: 4059729622358
 
3.21 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vytvorte dokonale upravené obočie počas niekoľkých okamihov s essence Ciao! Gélom na obočie 01 That'
Artdeco Eye Shadow Pearl perleťové oční stíny 04 Pearly Mystical Grey 0,8 g
Artdeco
Artdeco Eye Shadow Pearl perleťové oční stíny 04 Pearly Mystical Grey 0,8 g
Kód: 87116
Kód dod.: 30.04
EAN: 4019674030042
 
7.66 EUR
7 660EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Očné tiene profesionálnej kvality pre neuveriteľné výsledky! Každý tieň je dodávaný samostatne v pra
Artdeco Eye Shadow Duochrom púdrkové očné tiene 203 Silica Glass 0,8 g
Artdeco
Artdeco Eye Shadow Duochrom púdrkové očné tiene 203 Silica Glass 0,8 g
Kód: 87109
Kód dod.: 3.203
EAN: 4019674032039
 
7.66 EUR
7 660EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Očné tiene profesionálnej kvality pre neuveriteľné výsledky! Každý tieň je dodávaný samostatne v pra
Essence Lash Princess Extra Length & Volume podklad pod riasenku 9 ml
Essence
Essence Lash Princess Extra Length & Volume podklad pod riasenku 9 ml
Kód: 2500376
 
EAN: 4059729381941
 
3.76 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Essence Satin Blend gelové oční linky 06 Deep Olive 0,22 g
Essence
Essence Satin Blend gelové oční linky 06 Deep Olive 0,22 g
Kód: 2502327
Kód dod.: ES547996
EAN: 4059729547996
 
3.32 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte Essence Satin Blend Gel Eyeliner v odtieni 06 Deep Olive, ktorý kombinuje hladkú gélovú text
Essence tužka na obočí Micro Precise 05 Warm Brown, 0,05 g
Essence
Essence tužka na obočí Micro Precise 05 Warm Brown, 0,05 g
Kód: 2601722
Kód dod.: ES583314
EAN: 4059729583314
 
2.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tužka na obočí Micro Precise 05 Warm Brown od značky essence vám pomôže vytvoriť dokonale definované
Essence Eyebrow Designer tužka na obočí 02 Dark Brown 1 g
Essence
Essence Eyebrow Designer tužka na obočí 02 Dark Brown 1 g
Kód: 58588
Kód dod.: ES200593
EAN: 4250035200593
 
2.04 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dokonale tvarované obočie! Tužka na obočie obsahuje aj praktický zúbok pre presný styling obočia. Po
got2b Glued Brows & Edges Tinted farebný gél na obočie a "baby" vlásky 2 v 1 Hnedý 16ml
Henkel Schwarzkopf Got2b™
got2b Glued Brows & Edges Tinted farebný gél na obočie a "baby" vlásky 2 v 1 Hnedý 16ml
Kód: 2507175
Kód dod.: 981402
EAN: 9000101738360
 
7.91 EUR
52.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farebný gél 2 v 1 určený pre úpravu obočia aj jemných baby vláskov pozdĺž vlasovej línie.
Koh-i-noor tužka konturovacia, hnedá, balenie 12 ks
Koh-i-Noor
Koh-i-noor tužka konturovacia, hnedá, balenie 12 ks
Kód: 14514
Kód dod.: 830003
EAN: 8593539004318
 
0.64 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Klasická konturovacia tužka Kohinoor ešte z čias našich babičiek.
Essence Eyebrow Designer tužka na obočí 05 Soft Blonde 1 g
Essence
Essence Eyebrow Designer tužka na obočí 05 Soft Blonde 1 g
Kód: 77668
Kód dod.: ES771855
EAN: 4250587771855
 
2.04 EUR
2 040EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dokonalo tvarované obočie! Tužka na obočie obsahuje aj praktický kefka pre presný styling obočia. Po
Essence Lash Princess False Lash Effect riasenka Black 12 ml
Essence
Essence Lash Princess False Lash Effect riasenka Black 12 ml
Kód: 83726
Kód dod.: ES516027
EAN: 4250947516027
 
4.15 EUR
345.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kráľovná sestra. Prírastok do rodiny riaseniek lash princess v čiernom odtieni. Špeciálny kužeľovitý
Artdeco Nettopy Waterproof riasenka 71 Black 10 ml
Artdeco
Artdeco Nettopy Waterproof riasenka 71 Black 10 ml
Kód: 87033
Kód dod.: 203.71
EAN: 4052136001976
 
19.84 EUR
1 984EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dlhodobá vodeodolná riasenka bez parfumácie All in One Mascara umožňuje dokonalý styling vašich rias
Essence Brow Former žiletky na obočie s vymeniteľnými holiacimi hlavami 4 kusy
Essence
Essence Brow Former žiletky na obočie s vymeniteľnými holiacimi hlavami 4 kusy
Kód: 2306919
 
EAN: 4059729421487
 
3.71 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre vytvarované obočie: Ostré britvy žiletiek na obočie od essence jemne odstraňujú chĺpky a odumret
Essence Lash Without Limits Extreme vodoodolná riasenka na oči 03 Black 13 ml
Essence
Essence Lash Without Limits Extreme vodoodolná riasenka na oči 03 Black 13 ml
Kód: 2502308
Kód dod.: ES490551
EAN: 4059729490551
 
4.15 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hľadáte spoľahlivú vodoodolnú riasenku, ktorá dodá vašim riasam intenzívny objem a dĺžku bez zlepeni
Artdeco Long-Wear Metallic tekutá očná linka 35 Metallic Violet 1,8 g
Artdeco
Artdeco Long-Wear Metallic tekutá očná linka 35 Metallic Violet 1,8 g
Kód: 2509075
Kód dod.: 56392.35
EAN: 4052136306552
 
16.34 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zdôraznite svoj pohľad neprehliadnuteľným trblietaním a vytvorte výrazné líčenie s Artdeco Liquid Lo
Artdeco očné tiene Eye Shadow Matt 538 Nude rose 0,8 g
Artdeco
Artdeco očné tiene Eye Shadow Matt 538 Nude rose 0,8 g
Kód: 2602763
Kód dod.: 30.538
EAN: 4052136003468
 
7.66 EUR
7 660EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dodajte svojmu pohľadu hĺbku a eleganciu s matnými očnými tieňmi ARTDECO Eyeshadows Matt. Vďaka vys
Essence I Love Extreme Volume riasenka odtieň čierna 12 ml
Essence
Essence I Love Extreme Volume riasenka odtieň čierna 12 ml
Kód: 65058
Kód dod.: ES487516
EAN: 4250338487516
 
3.68 EUR
306.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre všetkých fanúšikov extrémov prichádza nová riasenka pre väčší objem rias. Obsahuje ultra čierne
Essence Liquid Ink Eyeliner očné linky odtieň čierna 3 ml
Essence
Essence Liquid Ink Eyeliner očné linky odtieň čierna 3 ml
Kód: 67036
Kód dod.: ES705454
EAN: 4250587705454
 
2.90 EUR
966.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Precízna a predsa jednoduchá aplikácia tekutých očných liniek. Dostupné aj v obyčajnej verzii. je
Artdeco Eye Shadow Pearl perleťové očné tiene 06 Pearly Light Silver Grey 0,8 g
Artdeco
Artdeco Eye Shadow Pearl perleťové očné tiene 06 Pearly Light Silver Grey 0,8 g
Kód: 87117
Kód dod.: 30.06
EAN: 4019674030066
 
7.66 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Očné tiene profesionálnej kvality pre neuveriteľné výsledky! Každý tieň je dodávaný samostatne v pra
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.