(6:30 – 15:00 hod.)
sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
K nákupu navíc
DKNY 24/7 Electric parfumovaná voda pre ženy 30 ml
DKNY Donna Karan
DKNY 24/7 Electric parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2603574
 
EAN: 2603574
 
0 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
DKNY 24/7 Electric parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Novinky
Elie Saab Le Parfum Absolu parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Elie Saab
Elie Saab Le Parfum Absolu parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2603558
Kód dod.: 14873
EAN: 7640233340462
 
47.04 EUR
1 568EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Elie Saab Le Parfum Absolu Eau de Parfum pri
Novinky
Elie Saab L'Homme parfémovaná voda pre mužov 100 ml
Elie Saab
Elie Saab L'Homme parfémovaná voda pre mužov 100 ml
Kód: 2603562
Kód dod.: 14892
EAN: 7640233342565
 
85.11 EUR
851.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Elie Saab L'Homme Eau de Parfum predstavuje
Novinky
Elie Saab Le Parfum Absolu parfémovaná voda pre ženy 90 ml
Elie Saab
Elie Saab Le Parfum Absolu parfémovaná voda pre ženy 90 ml
Kód: 2603560
Kód dod.: 14875
EAN: 7640233342756
 
96.86 EUR
1 076.22EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Elie Saab Le Parfum Absolu Eau de Parfum pri
Novinky
Elie Saab Le Parfum Absolu parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Elie Saab
Elie Saab Le Parfum Absolu parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2603559
Kód dod.: 14874
EAN: 7640233340479
 
73.45 EUR
1 469EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Elie Saab Le Parfum Absolu Eau de Parfum pri
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Givenchy L Interdit parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Givenchy
Givenchy L Interdit parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 1806578
Kód dod.: GIVP069001
EAN: 3274872372146
 
118.41 EUR
2 368.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa uvedená na trh v roku 2018. Z módneho domu Givenchy prichádza svieži váno
Michael Kors Wonderlust parfémovaná voda pre ženy 100 ml + telové mlieko 100 ml + parfémovaná voda 10 ml, darčeková sada pre ženy
Michael Kors
Michael Kors Wonderlust parfémovaná voda pre ženy 100 ml + telové mlieko 100 ml + parfémovaná voda 10 ml, darčeková sada pre ženy
Kód: 2309124
Kód dod.: 13734
EAN: 850049716475
 
77.79 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sladká gurmánska orientálne-kvetinová vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2016 Predstavte si exotic
Givenchy Irresistible Eau de Parfum Very Floral parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Givenchy
Givenchy Irresistible Eau de Parfum Very Floral parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2400616
Kód dod.: GIVP000179
EAN: 3274872469006
 
118.41 EUR
2 368.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sofistikovaná kvetinovo-drevnatá vôňa uvedená na trh v roku 2024. S novou parfémovanou vodou Irresi
Givenchy Irresistible Eau de Parfum Very Floral parfémovaná voda pre ženy 35 ml
Givenchy
Givenchy Irresistible Eau de Parfum Very Floral parfémovaná voda pre ženy 35 ml
Kód: 2400615
Kód dod.: GIVP000178
EAN: 3274872468993
 
83.50 EUR
2 385.71EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sofistikovaná kvetinovo-drevnatá vôňa uvedená na trh v roku 2024. S novou parfémovanou vodou Irresi
Moschino Toy 2 Pearl parfémovaná voda unisex 30 ml
Moschino
Moschino Toy 2 Pearl parfémovaná voda unisex 30 ml
Kód: 2402343
Kód dod.: 13939
EAN: 8011003878598
 
42.66 EUR
1 422EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy i mužov bola uvedená na trh v roku 2023 Toy 2 Pearl vytvoril Domitil
Giorgio Armani Acqua di Gioia Intense parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Giorgio Armani
Giorgio Armani Acqua di Gioia Intense parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2404149
Kód dod.: LE646100
EAN: 3614274091908
 
115.85 EUR
2 317EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024 Zažite novú parfumovanú vodu Acqua di
Karl Lagerfeld Jeans Urban Blue toaletná voda pre mužov 60 ml
Karl Lagerfeld
Karl Lagerfeld Jeans Urban Blue toaletná voda pre mužov 60 ml
Kód: 2500264
Kód dod.: KL016A52
EAN: 3386460160308
 
27.04 EUR
450.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická, drevnatá a fougère vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Jeans Urban Blue od Ka
Karl Lagerfeld Fleur d´Iris parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Karl Lagerfeld
Karl Lagerfeld Fleur d´Iris parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2500561
Kód dod.: KL008A11
EAN: 3386460161565
 
46.50 EUR
465EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo ambrová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Objavte výnimočnú kvetinovo ambrovú
Laura Biagiotti Roma Uomo Nero Estremo Intense parfémovaná voda pre mužov 40 ml
Laura Biagiotti
Laura Biagiotti Roma Uomo Nero Estremo Intense parfémovaná voda pre mužov 40 ml
Kód: 2500716
Kód dod.: 14444
EAN: 8059036001347
 
49.56 EUR
1 239EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická Fougere vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Objav Roma Uomo Nero Estremo od La
Dolce & Gabbana Light Blue Capri in Love parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Dolce & Gabbana
Dolce & Gabbana Light Blue Capri in Love parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2501322
 
EAN: 8054754407235
 
158.76 EUR
1 587.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Capri, ostrov známy svojou prirodzeno
Yves Saint Laurent MYSLF L´Absolu parfum pre mužov 60 ml
Yves Saint Laurent
Yves Saint Laurent MYSLF L´Absolu parfum pre mužov 60 ml
Kód: 2501944
Kód dod.: LF288300
EAN: 3614274329391
 
165.46 EUR
2 757.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevito-korenistá vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Objavte vôňu MYSLF L'ABSOLU od Yve
Prada Paradoxe Radical Essence parfém pre ženy i mužov 90 ml
Prada
Prada Paradoxe Radical Essence parfém pre ženy i mužov 90 ml
Kód: 2501948
Kód dod.: LF209600
EAN: 3614274305401
 
204.97 EUR
2 277.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-drevitá pižmová vôňa pre ženy i mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Prada Paradoxe Radic
Guess Bella Vita La Mia parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Guess®
Guess Bella Vita La Mia parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2502250
Kód dod.: GUE33312
EAN: 085715333124
 
34.45 EUR
1 148.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-drevnatá pižmová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Poznaj La Mia Bella Vita o
Yves Saint Laurent Libre L'Eau Nue parfémovaná voda pre ženy 90 ml
Yves Saint Laurent
Yves Saint Laurent Libre L'Eau Nue parfémovaná voda pre ženy 90 ml
Kód: 2509083
Kód dod.: LF062301
EAN: 3614274241006
 
175.93 EUR
1 954.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Citrusová aromatická vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Yves Saint Laurent LIBRE L’Eau N
LA RIVE EXTREME STORY toaletná voda 75 ml + deodorant sprej 150 ml, darčeková sada pre mužov + Sprchový gel La Rive 2v1 Minie 250 ml NAVÍAC
La Rive
LA RIVE EXTREME STORY toaletná voda 75 ml + deodorant sprej 150 ml, darčeková sada pre mužov + Sprchový gel La Rive 2v1 Minie 250 ml NAVÍAC
Kód: 2600841
 
EAN: 5901832063773
 
12.73 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aroma, ktoré podčiarkne vašu mužnosť a chuť zažiť viac. Darčekový set LA RIVE EXTREME STORY je ideá
Lancome Idôle Peach'N Roses parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Lancome
Lancome Idôle Peach'N Roses parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2601112
Kód dod.: LF770400
EAN: 3614274510089
 
111.60 EUR
2 232EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová ovocná vôňa bola uvedená v roku 2026
COACH Cherry pre ženy parfumovaná voda pre ženy 50 ml
COACH
COACH Cherry pre ženy parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2602857
Kód dod.: CC026A02
EAN: 3386460171519
 
104.27 EUR
2 085.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2026 Coach Cherry je moderný dámsky parfum
Mugler Starlicious Berry Licorice toaletná voda pre ženy 75 ml
Thierry Mugler
Mugler Starlicious Berry Licorice toaletná voda pre ženy 75 ml
Kód: 2602870
 
EAN: 3614274797213
 
60.42 EUR
805.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2026 Objavte Mugler Starlicious Berry Licorice, novú
Mugler Starlicious Pineapple Musk toaletná voda pre ženy 75 ml
Thierry Mugler
Mugler Starlicious Pineapple Musk toaletná voda pre ženy 75 ml
Kód: 2602871
 
EAN: 3614274797244
 
60.42 EUR
805.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2026 Objavte Mugler Starlicious Pineapple
Yves Saint Laurent MYSLF INTENSE toaletná voda pre mužov 100 ml
Yves Saint Laurent
Yves Saint Laurent MYSLF INTENSE toaletná voda pre mužov 100 ml
Kód: 2602907
Kód dod.: LF657600
EAN: 3614274479096
 
151.53 EUR
1 515.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevito-kvetinová pižmová vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2026 Yves Saint Laurent MYSLF Ea
Giorgio Armani My Way Sunny Vanilla parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Giorgio Armani
Giorgio Armani My Way Sunny Vanilla parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2602903
Kód dod.: LG096800
EAN: 3614274661590
 
88.95 EUR
2 965EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ovocná, kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2026 Giorgio Armani My Way Sunny Vanilla
Novinky
LACOSTE L.12.12 Bleu set parfumovaná voda 50 ml + parfumovaná voda 7,5 ml, darčeková sada pre mužov
Lacoste
LACOSTE L.12.12 Bleu set parfumovaná voda 50 ml + parfumovaná voda 7,5 ml, darčeková sada pre mužov
Kód: 2603508
Kód dod.: LC022C01
EAN: 3386460174275
 
53.01 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická fougere vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2026 Lacoste L.12.12 Bleu je pánsky par
Lacoste Essential toaletná voda pre mužov 125 ml
Lacoste
Lacoste Essential toaletná voda pre mužov 125 ml
Kód: 42477
 
EAN: 3386460149297
 
53.22 EUR
425.76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Svieža vôňa uvedená na trh v roku 2005 ľahká, športová, príjemná, osobité vnímanie slobody Ak povi
Moschino Funny! toaletná voda pre ženy 25 ml
Moschino
Moschino Funny! toaletná voda pre ženy 25 ml
Kód: 75600
 
EAN: 8011003991594
 
28.91 EUR
1 156.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2007. Vôňa Moschino Funny je rozkošná, hravá, povzbud
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.