(6:30 – 15:00 hod.)
sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
K nákupu navíc
DKNY 24/7 Electric parfumovaná voda pre ženy 30 ml
DKNY Donna Karan
DKNY 24/7 Electric parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2603574
 
EAN: 2603574
 
0 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
DKNY 24/7 Electric parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Novinky
Elie Saab Le Parfum Absolu parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Elie Saab
Elie Saab Le Parfum Absolu parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2603558
Kód dod.: 14873
EAN: 7640233340462
 
47.04 EUR
1 568EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Elie Saab Le Parfum Absolu Eau de Parfum pri
Novinky
Elie Saab L'Homme parfémovaná voda pre mužov 100 ml
Elie Saab
Elie Saab L'Homme parfémovaná voda pre mužov 100 ml
Kód: 2603562
Kód dod.: 14892
EAN: 7640233342565
 
85.11 EUR
851.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Elie Saab L'Homme Eau de Parfum predstavuje
Novinky
Elie Saab Le Parfum Absolu parfémovaná voda pre ženy 90 ml
Elie Saab
Elie Saab Le Parfum Absolu parfémovaná voda pre ženy 90 ml
Kód: 2603560
Kód dod.: 14875
EAN: 7640233342756
 
96.86 EUR
1 076.22EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Elie Saab Le Parfum Absolu Eau de Parfum pri
Novinky
Elie Saab Le Parfum Absolu parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Elie Saab
Elie Saab Le Parfum Absolu parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2603559
Kód dod.: 14874
EAN: 7640233340479
 
73.45 EUR
1 469EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Elie Saab Le Parfum Absolu Eau de Parfum pri
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Elie Saab Girl of now parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Elie Saab
Elie Saab Girl of now parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2602096
Kód dod.: 14883
EAN: 7640233340189
 
67.49 EUR
1 349.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa bola uvedená na trh v roku 2017 Objavte jedinečné kúzlo dámskeho parfému E
Elie Saab Girl of Now Rose Petal parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Elie Saab
Elie Saab Girl of Now Rose Petal parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2602098
Kód dod.: 14885
EAN: 7640233342671
 
44.07 EUR
1 469EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa bola uvedená na trh v roku 2024 Objavte novinku roku 2024 Elie Saab Girl of Now Rose
Gant Bloom Bay parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Gant®
Gant Bloom Bay parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2602184
Kód dod.: 14956
EAN: 4013674830022
 
62.12 EUR
1 242.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová ovocná vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Objavte GANT Bloom Bay, žiarivú a zmyselnú vôň
Mercedes Benz LSA Deep Sea parfémovaná voda pre mužov 60 ml
Mercedes-Benz
Mercedes Benz LSA Deep Sea parfémovaná voda pre mužov 60 ml
Kód: 2602280
 
EAN: 3595471037541
 
64.72 EUR
1 078.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Korenená dobrodružná vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2026 Objavte Mercedes-Benz Deep Sea E
Moschino Toy Gummy parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Moschino
Moschino Toy Gummy parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2602986
Kód dod.: 15079
EAN: 8011003916863
 
47.90 EUR
1 596.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna vanilková vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2026 Moschino Toy 2 Gummy Eau de Parfu
Moschino Toy Yummy parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Moschino
Moschino Toy Yummy parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2602996
Kód dod.: 15076
EAN: 8011003908110
 
45.94 EUR
1 531.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2026 Moschino Toy 2 Yummy Eau de Parfum je moder
Moschino Toy Yummy parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Moschino
Moschino Toy Yummy parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2603003
Kód dod.: 15078
EAN: 8011003908134
 
87.66 EUR
876.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2026 Moschino Toy 2 Yummy Eau de Parfum je modern
Novinky
Hugo Boss Bottled Beyond For Her parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Hugo Boss
Hugo Boss Bottled Beyond For Her parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2603449
 
EAN: 3616307208543
 
103.25 EUR
2 065EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2026 BOSS Bottled Beyond Eau de Parfu
Novinky
MONTBLANC Legend Elixir Parfum pre mužov 100 ml
Mont Blanc
MONTBLANC Legend Elixir Parfum pre mužov 100 ml
Kód: 2603555
Kód dod.: 14932
EAN: 3386460169950
 
87.50 EUR
875EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2026 Montblanc Legend Elixir Eau de Parfum pre
Novinky
Elie Saab L'Homme parfumovaná voda pre mužov 50 ml
Elie Saab
Elie Saab L'Homme parfumovaná voda pre mužov 50 ml
Kód: 2603561
Kód dod.: 14891
EAN: 7640233342558
 
55.73 EUR
1 114.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Elie Saab L'Homme Eau de Parfum predstavuje
Boucheron Quatre Femme parfémovaná voda 30 ml
Boucheron
Boucheron Quatre Femme parfémovaná voda 30 ml
Kód: 87805
 
EAN: 3386460066099
 
33.17 EUR
1 105.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo - ovocná vôňa uvedená na trh na jar 2015. Na jar v roku 2015 dom Boucheron v spolupráci s
Lacoste Red toaletná voda pre mužov 75 ml
Lacoste
Lacoste Red toaletná voda pre mužov 75 ml
Kód: 2502008
Kód dod.: LC012A02
EAN: 3386460149327
 
37 EUR
493.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická fougere vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2004 Toaletná voda Lacoste Red je arom
Versace Eau Fraiche toaletná voda 100 ml + cestovný sprej 10 ml + kozmetická taška, darčeková sada pre mužov
Versace
Versace Eau Fraiche toaletná voda 100 ml + cestovný sprej 10 ml + kozmetická taška, darčeková sada pre mužov
Kód: 2502298
Kód dod.: 14569
EAN: 8011003902958
 
82.64 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Svieža vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2006 Pánska vôňa Versace míri k silnému a sebavedom
Jean Paul Gaultier Le Beau Narcisse parfumovaná voda pre mužov 75 ml
Jean Paul Gaultier
Jean Paul Gaultier Le Beau Narcisse parfumovaná voda pre mužov 75 ml
Kód: 2602956
 
EAN: 8435415115209
 
100.44 EUR
1 339.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-drevnatá pižmová vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2026 Jean Paul Gaultier Le Beau
Novinky
Hugo Boss Bottled Beyond For Her parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Hugo Boss
Hugo Boss Bottled Beyond For Her parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2603448
 
EAN: 3616307208536
 
70.47 EUR
2 349EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2026 Dámska parfémovaná voda BOSS Bot
DKNY Donna Karan Woman Energizing toaletná voda pre ženy 30 ml
DKNY Donna Karan
DKNY Donna Karan Woman Energizing toaletná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2300416
Kód dod.: 13489
EAN: 85715950307
 
32.19 EUR
1 073EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2011 Zahalte svoje telo očarujúcim a veľmi ženským zá
DKNY Be Delicious Vanilla Latte parfumovaná voda pre ženy 50 ml
DKNY Donna Karan
DKNY Be Delicious Vanilla Latte parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2602186
Kód dod.: 14949
EAN: 085715962669
 
54.03 EUR
1 080.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna vanilková vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Objavte zmyselnú novinku roku 2026 – DKNY
Novinky
MONTBLANC Legend Elixir Parfum pre mužov 30 ml
Mont Blanc
MONTBLANC Legend Elixir Parfum pre mužov 30 ml
Kód: 2603553
Kód dod.: 14930
EAN: 3386460174398
 
44.07 EUR
1 469EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2026 Montblanc Legend Elixir Eau de Parfum pred
Alpa Fialka kolínska voda, 50 ml
ALPA®
Alpa Fialka kolínska voda, 50 ml
Kód: 10862
Kód dod.: 00070
EAN: 85911161
 
1.15 EUR
23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tradičná kvetinová kolínska voda s vôňou kvetov fialiek.
Alpa Windsor EDC kolínska voda, 100 ml
ALPA® Windsor®
Alpa Windsor EDC kolínska voda, 100 ml
Kód: 10868
Kód dod.: 00135
EAN: 85922174
 
2.25 EUR
22.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kolínska voda s arómou drevín a citrusových plodov doplnená tónom bylinných prvkov. Optimálna pre pokožku bežného spotrebiteľa.
Alpa Eau de Cologne Classique univerzálna kolínska voda, 100 ml
ALPA®
Alpa Eau de Cologne Classique univerzálna kolínska voda, 100 ml
Kód: 10846
Kód dod.: 00047
EAN: 8594001770113
 
1.83 EUR
18.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kolínska voda s príjemným, sviežim citrusovým typom vône s bylinnými prvkami, vhodná pre mužov i ženy. Intenzívna, povzbudzujúca parfumácia.
Novinky
Lacoste Original Woman set parfumovaná voda 100 ml + telové mlieko 100 ml + parfumovaná voda 7,5 ml, darčeková sada pre ženy
Lacoste
Lacoste Original Woman set parfumovaná voda 100 ml + telové mlieko 100 ml + parfumovaná voda 7,5 ml, darčeková sada pre ženy
Kód: 2603507
Kód dod.: LC017C02
EAN: 3386460157377
 
83.41 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Objavte dámsku vôňu Lacoste Original
SABRINA CARPENTER CHERRY BABY parfumovaná voda pre ženy 75 ML
SABRINA CARPENTER
SABRINA CARPENTER CHERRY BABY parfumovaná voda pre ženy 75 ML
Kód: 2602699
Kód dod.: 835342
EAN: 810023679967
 
32.14 EUR
428.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ovocná, gurmánska vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024 Objavte Sabrina Carpenter Cherry Bab
Lancome La Vie Est Belle parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Lancome
Lancome La Vie Est Belle parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 68450
 
EAN: 3605532612768
 
97.72 EUR
1 954.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo - ovocná vôňa uvedená na trh v roku 2012. Skutočné šťastie sa v jednej úžasnej veci podob
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.