(6:30 – 15:00 hod.)
sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
K2R pracie utierky White, 18 ks
Henkel K2r®
K2R pracie utierky White, 18 ks
Kód: 2305834
Kód dod.: 772052
EAN: 9000101548358
 
4.46 EUR
0.25EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Utierky boli špeciálne navrhnuté a fungujú na princípe silného magnetu, ktorý vo vode dokonale zachytí uvoľnenú farbu aj špinu počas pracieho cyklu.
Ava Perkarbonát sodný 500 g
Hlubna - Ava
Ava Perkarbonát sodný 500 g
Kód: 2500841
Kód dod.: 700467
EAN: 8594003011665
 
2.12 EUR
4.24EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hľadáte šetrný, ale účinný prostriedok na bielenie bielizne a upratovanie bez zbytočnej chémie? Siahnite po perkarbonáte sodnom od značky AVA – prírodný čistiaci prostriedok, ktorý využíva silu aktívneho kyslíka.
Ava Perkarbonát sodný 1 kg
Hlubna - Ava
Ava Perkarbonát sodný 1 kg
Kód: 2500908
Kód dod.: 700468
EAN: 8594003011641
 
3.10 EUR
3.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ava perkarbonát sodný je ekologický čistiaci a bieliaci prostriedok na báze aktívneho kyslíka.
Evidur Gardinen Reinweiss – Prášok na biele záclony 600 g
Evidur
Evidur Gardinen Reinweiss – Prášok na biele záclony 600 g
Kód: 2501651
Kód dod.: 762542
EAN: 4012400520503
 
4.04 EUR
6.73EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Evidur Gardinen Reinweiss je prací prášok na biele záclony a jemné tkaniny. Odstraňuje zašednutie, prach a nikotín a navracia tkaninám ich belosť už od 30 °C. Obsahuje rozjasňovače pre dlhodobú belosť. Balenie 600 g vystačí na 10 prání.
Pradlenka Travel prací krém 75 ml
Druchema
Pradlenka Travel prací krém 75 ml
Kód: 2508663
Kód dod.: 761247
EAN: 8594825007600
 
3.19 EUR
42.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Praktický prostriedok určený na ručné pranie bielizne počas cestovania. Jeho kompaktné balenie je ideálne pre turistiku, kempovanie či služobné cesty, kde nie je k dispozícii práčka.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Vanish Oxi Action prášok na bielenie a odstránenie škrabancov, 470 g
Vanish
Vanish Oxi Action prášok na bielenie a odstránenie škrabancov, 470 g
Kód: 1907907
Kód dod.: 772041
EAN: 5900627081732
 
4.89 EUR
10.4EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prášok na odstránenie škrabancov a bielenie bieleho prádla.
Evidur Gardinen Reinweiss – Prášok na biele záclony 600 g
Evidur
Evidur Gardinen Reinweiss – Prášok na biele záclony 600 g
Kód: 2501651
Kód dod.: 762542
EAN: 4012400520503
 
4.04 EUR
6.73EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Evidur Gardinen Reinweiss je prací prášok na biele záclony a jemné tkaniny. Odstraňuje zašednutie, prach a nikotín a navracia tkaninám ich belosť už od 30 °C. Obsahuje rozjasňovače pre dlhodobú belosť. Balenie 600 g vystačí na 10 prání.
Ava Perkarbonát sodný 500 g
Hlubna - Ava
Ava Perkarbonát sodný 500 g
Kód: 2500841
Kód dod.: 700467
EAN: 8594003011665
 
2.12 EUR
4.24EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hľadáte šetrný, ale účinný prostriedok na bielenie bielizne a upratovanie bez zbytočnej chémie? Siahnite po perkarbonáte sodnom od značky AVA – prírodný čistiaci prostriedok, ktorý využíva silu aktívneho kyslíka.
Důbrava Pertilex bieliaci prostriedok na škvrny a zašlú špinu, 250 g
Důbrava Pertilex
Důbrava Pertilex bieliaci prostriedok na škvrny a zašlú špinu, 250 g
Kód: 04497
Kód dod.: 769016
EAN: 8594005500297
 
1.91 EUR
7.64EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prípravok je určený pre biele a stálobarevné prádlo. Je vhodný pre samostatnú aplikáciu aj pre kombináciu s pracím práškom, pri teplotách od 40º C do 95 ºC.
SAVO Perex Svieža vôňa, na bielenie prádla, 1,2 l
Savo®
SAVO Perex Svieža vôňa, na bielenie prádla, 1,2 l
Kód: 2001860
Kód dod.: 761294
EAN: 8710522605011
 
3.19 EUR
2.66EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
SAVO Perex Svieža vôňa je parfumovaný prípravok pre predpranie a bielenie bieleho a stálobarevného prádla v automatických práčkach, ale aj pre ručné bielenie.
Pradlenka Travel prací krém 75 ml
Druchema
Pradlenka Travel prací krém 75 ml
Kód: 2508663
Kód dod.: 761247
EAN: 8594825007600
 
3.19 EUR
42.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Praktický prostriedok určený na ručné pranie bielizne počas cestovania. Jeho kompaktné balenie je ideálne pre turistiku, kempovanie či služobné cesty, kde nie je k dispozícii práčka.
Ava Perkarbonát sodný 1 kg
Hlubna - Ava
Ava Perkarbonát sodný 1 kg
Kód: 2500908
Kód dod.: 700468
EAN: 8594003011641
 
3.10 EUR
3.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ava perkarbonát sodný je ekologický čistiaci a bieliaci prostriedok na báze aktívneho kyslíka.
Domestos Extended Power Lavender Fresh tekutý dezinfekčný a čistiaci prostriedok 750 ml
Domestos
Domestos Extended Power Lavender Fresh tekutý dezinfekčný a čistiaci prostriedok 750 ml
Kód: 2001937
Kód dod.: 717095
EAN: 8717163760208
 
2.12 EUR
2.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutý dezinfekční a čisticí přípravek na toalety.
SAVO Perex Kvetinová vôňa, na bielenie prádla, 1,2 l
Savo®
SAVO Perex Kvetinová vôňa, na bielenie prádla, 1,2 l
Kód: 2001859
Kód dod.: 761293
EAN: 8710522605028
 
3.19 EUR
2.66EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parfumovaný prípravok pre predpranie a bielenie bieleho a stálobarevného prádla v automatických práčkach, ale aj pre ručné bielenie.
Domestos WC čistič 24h Ultra White Shine, 750 ml
Domestos
Domestos WC čistič 24h Ultra White Shine, 750 ml
Kód: 80205
Kód dod.: 717102
EAN: 8712561346597
 
2.12 EUR
2.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutý čistiaci a dezinfekčný prípravok je určený na čistenie a dezinfekciu silne znečistených miest a najmä tam, kde sa môžu vyskytovať baktérie alebo plesne.
K2R pracie utierky White, 18 ks
Henkel K2r®
K2R pracie utierky White, 18 ks
Kód: 2305834
Kód dod.: 772052
EAN: 9000101548358
 
4.46 EUR
0.25EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Utierky boli špeciálne navrhnuté a fungujú na princípe silného magnetu, ktorý vo vode dokonale zachytí uvoľnenú farbu aj špinu počas pracieho cyklu.
Domestos 24h Pine Fresh tekutý dezinfekčný a čistiaci prostriedok 5 l
Domestos
Domestos 24h Pine Fresh tekutý dezinfekčný a čistiaci prostriedok 5 l
Kód: 2001938
Kód dod.: 717115
EAN: 7615400813742
 
11.92 EUR
2.38EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Domestos Professional Pine Fresh je čisticí a dezinfekční přípravek pro hygienu povrchů. Vhodný pro každodenní úklid v domácnostech i provozech.
Well Done Fine bieliace pracie obrúsky, 12 ks
Well Done
Well Done Fine bieliace pracie obrúsky, 12 ks
Kód: 1705429
Kód dod.: 772025
EAN: 5998466112359
 
2.34 EUR
0.2EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fine bieliace obrúsky sú výborným pomocníkom, ktorý napomáha zachovávať bielemu prádlu svoju žiarivú belosť už pri nízkych teplotách.
Domestos WC čistič 24h Pine Fresh, 750 ml
Domestos
Domestos WC čistič 24h Pine Fresh, 750 ml
Kód: 01993
Kód dod.: 717094
EAN: 5996037079797
 
2.12 EUR
2.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutý čistiaci a dezinfekčný prostriedok je určený na čistenie a dezinfekciu silne znečistených miest a najmä tam, kde sa môžu vyskytovať baktérie alebo plesne.
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.