(6:30 – 15:00 hod.)
sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

odstraňovače škvŕn

Nejprodávanější
Severochema Izopropanol čistiaci a odmasťovací prostriedok - vhodný pre optiku, tlačené spoje, elektrické kontakty, sklenené plochy 1l
Severochema
Severochema Izopropanol čistiaci a odmasťovací prostriedok - vhodný pre optiku, tlačené spoje, elektrické kontakty, sklenené plochy 1l
Kód: 1903211
Kód dod.: 460630
EAN: 8595009243333
 
7.66 EUR
7.66EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vhodný pro optiku, tištěné spoje, elektrické kontakty, skleněné plochy. Rozpouštědlo pro oleje, gumu, pryskyřice, lepidla, barvy, inkoust.
AKCE
Waschkonig bělidlo a odstraňovač skvrn Bleichmittel Oxy Kraft tekuté, 1500 ml
Der WaschKönig C.G.
Waschkonig bělidlo a odstraňovač skvrn Bleichmittel Oxy Kraft tekuté, 1500 ml
Kód: 2501644
Kód dod.: 761301
EAN: 4260418930702
 
3.88 EUR
2.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vhodné pre biele prádlo. Oxy Kraft tekuté bělidlo a odstraňovač skvrn obsahuje aktívny kyslík, ktorý dokonale vybieli zašedlé prádlo.
Bril Profesional, univerzálny odmasťovač, 750 ml
Bril
Bril Profesional, univerzálny odmasťovač, 750 ml
Kód: 04257
Kód dod.: 706511
EAN: 8411660001733
 
4.07 EUR
5.43EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny odmasťovač vďaka vylepšenému zloženiu je teraz o 40 % účinnejší v odstraňovaní odolnej mastnoty v domácnosti – sporáky, pracovné dosky, digestory, kuchynské obklady, skrinky, dresy apod.
AKCE
Hlubná Ava Tekutá sóda na pranie, 1,5 l
Hlubna - Ava
Hlubná Ava Tekutá sóda na pranie, 1,5 l
Kód: 1904809
Kód dod.: 760013
EAN: 8594003011368
 
2.13 EUR
1.42EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre jednoduché a účinné pranie, ktoré zmäkčuje vodu, zvyšuje účinnosť pracích prostriedkov a pôsobí ako ochrana Vašej práčky.
Waschkönig odstraňovač škvŕn pre biele prádlo Bleichmittel Oxy Kraft, 750 g
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig odstraňovač škvŕn pre biele prádlo Bleichmittel Oxy Kraft, 750 g
Kód: 2501645
Kód dod.: 761298
EAN: 4260418930207
 
4.27 EUR
5.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odstraňovač škvŕn vybieli zašedlé prádlo. Zároveň je veľmi účinný pri odstraňovaní škvŕn od kávy, čaju, džúsu, vína, trávy, blata, ovocia, zeleniny, coly, atramentu atď.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Vanish Oxi Action gélový odstraňovač škvŕn ružový, 500 ml
Vanish
Vanish Oxi Action gélový odstraňovač škvŕn ružový, 500 ml
Kód: 2502465
Kód dod.: 771994
EAN: 5999109563460
 
3.42 EUR
6.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vanish Oxi Action gél je účinný odstraňovač škvŕn vhodný pre farebné i biele prádlo. Vďaka svojmu zloženiu na báze aktívneho kyslíka spoľahlivo odstraňuje aj odolné škvrny a zároveň je šetrný k textíliám.
AKCE
Frosch EKO Odstraňovač skvrn à la „žlučové mýdlo“ 75 ml
Frosch®
Frosch EKO Odstraňovač skvrn à la „žlučové mýdlo“ 75 ml
Kód: 2602629
Kód dod.: 772075
EAN: 4001499923746
 
2.99 EUR
39.87EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinne predprípravuje odolné škvrny z oblečenia a pomáha vrátiť textíliám čistý vzhľad bez zbytočnej záťaže pre prírodu.
Frosch Sprej na škvrny ala žlčové mydlo, 500 ml
Frosch®
Frosch Sprej na škvrny ala žlčové mydlo, 500 ml
Kód: 1701006
Kód dod.: 769031
EAN: 4001499961458
 
6.20 EUR
12.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Silný odstraňovač škvŕn a zosilňovač pracieho sily pre rýchlu a efektívnu prípravu prádla na pranie.
Vanish Oxi Action gel ružový 4 l
Vanish
Vanish Oxi Action gel ružový 4 l
Kód: 2501767
Kód dod.: 771990
EAN: 5999109563354
 
16.69 EUR
4.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ponúka vysokú účinnosť pri odstraňovaní škvŕn od 20 °C, ochranu farby, sviežosť a hygienickú čistotu.
Vanish Gold Powergel odstraňovač škvŕn pred praním 200ml
Vanish
Vanish Gold Powergel odstraňovač škvŕn pred praním 200ml
Kód: 77268
Kód dod.: 772014
EAN: 5997321745640
 
4.27 EUR
21.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odstraňovač škvŕn pred praním, vhodný pre farebné i biele prádlo.
Severochema technický benzín, čistič, k odmasťovaniu, 700 ml
Severochema
Severochema technický benzín, čistič, k odmasťovaniu, 700 ml
Kód: 61902
Kód dod.: 460131
EAN: 8595009240264
 
4.66 EUR
6.66EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prostriedok je určený na čistenie kovových predmetov a textílií a na odmasťovanie.
AKCE
Waschkonig bělidlo a odstraňovač skvrn Bleichmittel Oxy Kraft tekuté, 1500 ml
Der WaschKönig C.G.
Waschkonig bělidlo a odstraňovač skvrn Bleichmittel Oxy Kraft tekuté, 1500 ml
Kód: 2501644
Kód dod.: 761301
EAN: 4260418930702
 
3.88 EUR
2.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vhodné pre biele prádlo. Oxy Kraft tekuté bělidlo a odstraňovač skvrn obsahuje aktívny kyslík, ktorý dokonale vybieli zašedlé prádlo.
Neflek odstraňovač škvŕn pred praním, sprej, 500 ml
Icefor
Neflek odstraňovač škvŕn pred praním, sprej, 500 ml
Kód: 2401314
Kód dod.: 769072
EAN: 8056646091836
 
2.99 EUR
5.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je vhodný na biele aj farebné prádlo. Neflek účinne odstraňuje škvrny od atramentu, piva, vína, čokolády, kávy, šťavy, ovocia, trávy, rtěnky, riasenky a očných tieňov, krvi, hlienov a pod.
Severochema Izopropanol čistiaci a odmasťovací prostriedok - vhodný pre optiku, tlačené spoje, elektrické kontakty, sklenené plochy 1l
Severochema
Severochema Izopropanol čistiaci a odmasťovací prostriedok - vhodný pre optiku, tlačené spoje, elektrické kontakty, sklenené plochy 1l
Kód: 1903211
Kód dod.: 460630
EAN: 8595009243333
 
7.66 EUR
7.66EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vhodný pro optiku, tištěné spoje, elektrické kontakty, skleněné plochy. Rozpouštědlo pro oleje, gumu, pryskyřice, lepidla, barvy, inkoust.
Waschkönig odstraňovač škvŕn pre biele prádlo Bleichmittel Oxy Kraft, 750 g
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig odstraňovač škvŕn pre biele prádlo Bleichmittel Oxy Kraft, 750 g
Kód: 2501645
Kód dod.: 761298
EAN: 4260418930207
 
4.27 EUR
5.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odstraňovač škvŕn vybieli zašedlé prádlo. Zároveň je veľmi účinný pri odstraňovaní škvŕn od kávy, čaju, džúsu, vína, trávy, blata, ovocia, zeleniny, coly, atramentu atď.
Felce Azzurra odmasťovač Sgrassatore, 750 ml
Felce Azzurra
Felce Azzurra odmasťovač Sgrassatore, 750 ml
Kód: 2506821
Kód dod.: 785711
EAN: 8001280001727
 
3.19 EUR
4.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Viacúčelový odmasťovací prípravok Felce Azzurra Casa Sgrassatore Multiuso parfumovaný s jedinečnou a nezameniteľnou vôňou je vhodný ako na odstraňovanie nečistôt, tak aj mastnoty zo všetkých druhov povrchov a ponecháva ich čisté a voňajúce.
BALTECH technický benzín P6402, 700 ml
BALtech
BALTECH technický benzín P6402, 700 ml
Kód: 2501035
Kód dod.: 460130
EAN: 8595073026924
 
4.27 EUR
6.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nízkovroucí hydrogenovaný benzín Technický benzín je určený na hrubé odmasťovanie najmä kovových predmetov, dá sa použiť do zapaľovačov a ako palivo do benzínových tlakových lám.
Frosch Eko na škvrny na kojenecké prádlo sprej 300 ml
Frosch®
Frosch Eko na škvrny na kojenecké prádlo sprej 300 ml
Kód: 2602982
Kód dod.: 772076
EAN: 4009175969378
 
6.63 EUR
22.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Frosch EKO Baby sprej na škvrny je špeciálny ekologický odstraňovač škvrn určený pre kojenecké a detské prádlo.
Dr. Beckmann Žlčové mydlo, 250 ml
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann Žlčové mydlo, 250 ml
Kód: 04539
Kód dod.: 769024
EAN: 4008455389714
 
4.83 EUR
19.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Žlčové mydlo s kefkou si poradí aj s tými najodolnejšími škvrnami.
AKCE
Dr. Beckmann Čertík na škvrny olej, tuk, omáčky, kečup, 50 ml
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann Čertík na škvrny olej, tuk, omáčky, kečup, 50 ml
Kód: 2600875
Kód dod.: 950076
EAN: 4008455008820
 
3.94 EUR
78.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Svojím špeciálnym zložením odstraňujú rôzne typy škvŕn, podľa ich základu (škvrny bielkovinové, mastné, proteínové…). Tým zaručujú maximálnu účinnosť.
AKCE
NEFLEK OXY COLOR odstraňovač škvŕn 500 g
Icefor
NEFLEK OXY COLOR odstraňovač škvŕn 500 g
Kód: 2501095
Kód dod.: 700510
EAN: 8056646092338
 
3.19 EUR
6.38EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
NEFLEK OXY COLOR odstraňovač škvŕn na farebné prádlo v sypkej forme.
Bril Profesional, univerzálny odmasťovač, 750 ml
Bril
Bril Profesional, univerzálny odmasťovač, 750 ml
Kód: 04257
Kód dod.: 706511
EAN: 8411660001733
 
4.07 EUR
5.43EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny odmasťovač vďaka vylepšenému zloženiu je teraz o 40 % účinnejší v odstraňovaní odolnej mastnoty v domácnosti – sporáky, pracovné dosky, digestory, kuchynské obklady, skrinky, dresy apod.
Jelen na škvrny odstraňovač škvŕn, 500 ml
Jelen®
Jelen na škvrny odstraňovač škvŕn, 500 ml
Kód: 85810
Kód dod.: 769012
EAN: 8592613579292
 
3.19 EUR
6.38EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný odstraňovač škvŕn z oblečenia. Poradí si hravo s škvrnami od kávy, čaju i make-upu. Nastříkajte prostriedok priamo na škvrnu, nechajte pôsobiť až 10 minút a ďalej perte ako obvykle – s láskou.
Severochema Technický benzín, benzínový čistič, 180 ml
Severochema
Severochema Technický benzín, benzínový čistič, 180 ml
Kód: 04511
Kód dod.: 460026
EAN: 8595009240271
 
2.48 EUR
31EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je určený na čistenie kovových predmetov a textílií, možno použiť do zapaľovačov. Nepoužívať ako palivo do varičov a tlakových lámp!
Severochema technický líh, 500 ml
Severochema
Severochema technický líh, 500 ml
Kód: 2407090
Kód dod.: 460421
EAN: 8595009249908
Získate 1 bodov
2.57 EUR
5.14EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je určený do liehových varičov, na technické účely, na riedenie liehových náterových hmôt a na čistenie niektorých typov škvŕn na textíliách.
Waschkönig odstraňovač škvŕn Fleckentferner Oxy Kraft Color, 750 g
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig odstraňovač škvŕn Fleckentferner Oxy Kraft Color, 750 g
Kód: 2501768
Kód dod.: 761299
EAN: 4260418930214
 
4.27 EUR
5.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Waschkönig Oxy Kraft Fleckentferner je ideálny pomocník pri odstraňovaní zaschnutých a odolných škvŕn. Obsahuje aktívny kyslík, ktorý intenzívne pôsobí a odstraňuje aj odolné škvŕny na bielizni.
BALTECH technický benzínový čistič P6411, 700 ml
BALtech
BALTECH technický benzínový čistič P6411, 700 ml
Kód: 2501036
Kód dod.: 460100
EAN: 8595073026955
 
3.76 EUR
5.37EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je určený na hrubé odmastňovanie najmä kovových predmetov. Vysoko horľavá kvapalina a pár.
Severochema Lieh technický 1l
Severochema
Severochema Lieh technický 1l
Kód: 60662
Kód dod.: 460433
EAN: 8595009249915
 
4.15 EUR
4.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je určen do lihových vařičů, pro technické účely, k ředění lihových nátěrových hmot a k čištění některých typů skvrn na textilu.
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.