(6:30 – 15:00 hod.)
sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Niteola Twin hubka na riad 2 ks
Niteola®
Niteola Twin hubka na riad 2 ks
Kód: 2506700
Kód dod.: 591690
EAN: 8594158377845
 
0.54 EUR
0.27EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na jednej strane hubky je drôtenka, ktorou ľahko vydrhnete pripálené hrnce a panvice, alebo riad so zaschnutými zvyškami jedla. Hubka po namočení nezanecháva nepríjemné pachy. Rozmer 10,5 × 8 × 2,5 cm.
Vileda hubkový utierka vysoko savý, 3 ks
Vileda®
Vileda hubkový utierka vysoko savý, 3 ks
Kód: 2504575
Kód dod.: 588670
EAN: 8001940000213
 
1.83 EUR
0.61EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hubkový utierka značky VILEDA je vyrobená z 100% prírodného materiálu. Celulóza obsiahnutá v utierke sa vyznačuje vysokou savosťou a absorbuje až 100 mililitrov vody.
Vektex hubové utierky Printed 3 ks
vektex - posedlost čistotou
Vektex hubové utierky Printed 3 ks
Kód: 1710534
Kód dod.: 591696
EAN: 8595640203918
 
1.49 EUR
0.5EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tieto hubové utierky sú navrhnuté pre efektívny úklid vo vašej domácnosti. Každá utierka je vyrobená z kvalitného materiálu, ktorý zaisťuje vysokú savosť a odolnosť.
Tidy Home drátěnka SILON 8g x 3ks
Tidy Home
Tidy Home drátěnka SILON 8g x 3ks
Kód: 2508411
Kód dod.: 588264
EAN: 0710497223225
 
0.73 EUR
0.24EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Silonové drátěnky Tidy Home účinne odstránia zaschnutú mastnotu a nečistoty, pritom sú šetrnejšie k povrchom než klasické kovové drátěnky.
Parex Trend huba na riad, 10 ks
Parex
Parex Trend huba na riad, 10 ks
Kód: 2602224
Kód dod.: 591710
EAN: 8699971791677
 
1.40 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parex Trend huby na riad sú vhodné pre každodenné umývanie riadu a bežné upratovanie domácnosti.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Tidy Home handra na podlahu mikrovlákno 60 x 50 cm, 235 g
Tidy Home
Tidy Home handra na podlahu mikrovlákno 60 x 50 cm, 235 g
Kód: 2508170
Kód dod.: 588242
EAN: 0710497223096
 
1.92 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Handra na podlahu Tidy Home z kvalitného mikrovlákna je spoľahlivý pomocník pre každodenné upratovanie.
Tidy Home drátěnka nerezová 15 g, 6 ks
Tidy Home
Tidy Home drátěnka nerezová 15 g, 6 ks
Kód: 2508842
Kód dod.: 588239
EAN: 0710497223188
 
2.57 EUR
0.43EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nerezová drátěnka Tidy Home je praktický pomocník pre účinné odstránenie silne ulpievajúcich nečistôt, pripálenín a mastnoty.
Tidy Home švédska utierka mikrovlákno na povrchy 30 x 35 cm, 240 g
Tidy Home
Tidy Home švédska utierka mikrovlákno na povrchy 30 x 35 cm, 240 g
Kód: 2508154
Kód dod.: 588235
EAN: 0710497223126
 
1.06 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Švédska utierka Tidy Home z kvalitného mikrovlákna je ideálnym pomocník pre každodenné upratovanie domácnosti.
AKCE
Tidy Home úklidové latexové rukavice XL (vel. 10)
Tidy Home
Tidy Home úklidové latexové rukavice XL (vel. 10)
Kód: 2601389
Kód dod.: 588342
EAN: 0710497223393
 
0.64 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tidy Home latexové rukavice veľkosti XL (vel. 10) sú vhodné na upratovanie a ochranu rúk.
Niteola Twin hubka na riad 2 ks
Niteola®
Niteola Twin hubka na riad 2 ks
Kód: 2506700
Kód dod.: 591690
EAN: 8594158377845
 
0.54 EUR
0.27EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na jednej strane hubky je drôtenka, ktorou ľahko vydrhnete pripálené hrnce a panvice, alebo riad so zaschnutými zvyškami jedla. Hubka po namočení nezanecháva nepríjemné pachy. Rozmer 10,5 × 8 × 2,5 cm.
Vektex hubové utierky Printed 3 ks
vektex - posedlost čistotou
Vektex hubové utierky Printed 3 ks
Kód: 1710534
Kód dod.: 591696
EAN: 8595640203918
 
1.49 EUR
0.5EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tieto hubové utierky sú navrhnuté pre efektívny úklid vo vašej domácnosti. Každá utierka je vyrobená z kvalitného materiálu, ktorý zaisťuje vysokú savosť a odolnosť.
Vileda hubkový utierka vysoko savý, 3 ks
Vileda®
Vileda hubkový utierka vysoko savý, 3 ks
Kód: 2504575
Kód dod.: 588670
EAN: 8001940000213
 
1.83 EUR
0.61EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hubkový utierka značky VILEDA je vyrobená z 100% prírodného materiálu. Celulóza obsiahnutá v utierke sa vyznačuje vysokou savosťou a absorbuje až 100 mililitrov vody.
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.