(6:30 – 15:00 hod.)
sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Coyote čističi diskov, rozprašovač, 500 ml
Coyote
Coyote čističi diskov, rozprašovač, 500 ml
Kód: 40152
Kód dod.: 480474
EAN: 8590005002670
 
4.15 EUR
8.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výborne čistí bežné nečistoty a odstraňuje znečistenie, vznikajúce vplyvom trenia brzdového obloženia.
Carlson čistič palubní dosky vanilka, 400 ml
Carlson
Carlson čistič palubní dosky vanilka, 400 ml
Kód: 2505947
Kód dod.: 480514
EAN: 8591522334817
 
3.85 EUR
9.63EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Oživuje farby a odpudzuje vodu, nezanecháva škvrny a bráni tvrdnutiu plastov. Prípravok je určený na čistenie a ošetrenie všetkých častí z plastu, kože, koženky a vinylu v interiéri vozidla.
Max Color Bitúmen farba na ochranu podvozku, čierna, 500 ml
Mako color
Max Color Bitúmen farba na ochranu podvozku, čierna, 500 ml
Kód: 2503677
Kód dod.: 303210
EAN: 4029534642476
 
8.94 EUR
17.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Max Color, ideálny k rýchlej, u použitia na ťažko prístupných miestach ako sú blatníky, nadkolia, spodky automobilov apod. konzervuje a chráni proti vode, soľiam, kamienkom a korózii.
Tidy Home autohouba oválna 19 x 13 x 6,5 cm
Tidy Home
Tidy Home autohouba oválna 19 x 13 x 6,5 cm
Kód: 2601352
Kód dod.: 588299
EAN: 0710497223270
 
2.78 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Oválna autohouba určená pre ručné umývanie vozidiel, ktorá vďaka svojmu tvaru dobre padne do ruky a spoľahlivo nasaje vodu aj umývací prostriedok pre efektívne čistenie karosérie, skiel alebo kolies bez poškodenia laku.
AKCE
Druchema Silichrom Ex, 120 g
Druchema Silichrom®
Druchema Silichrom Ex, 120 g
Kód: 48446
Kód dod.: 480537
EAN: 8594825000458
 
4.27 EUR
35.58EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Leštenka umožňuje účinne vyčistiť aj zašlé povrchy chromovaných a niklovaných predmetov, súčiastok z nerezu, mosadze, hliníka a iných.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
AKCE
Carlson Čistič diskov kol, 500 ml
Carlson
Carlson Čistič diskov kol, 500 ml
Kód: 2600336
Kód dod.: 480550
EAN: 8591522333469
 
2.82 EUR
5.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Intenzívny čistiaci koncentrát s rozprašovačom na disky kol z ľahkých kovov a ocele.
Coyote Cockpit ve spreji, lesné plody, 400 ml
Coyote
Coyote Cockpit ve spreji, lesné plody, 400 ml
Kód: 64015
Kód dod.: 480521
EAN: 8590005010408
 
4.49 EUR
11.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprej s vôňou lesných plodov pre ochranu interiéru.
Coyote Autošampón, 500 ml
Coyote
Coyote Autošampón, 500 ml
Kód: 04044
Kód dod.: 480472
EAN: 8590005733895
 
2.18 EUR
4.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prostriedok určený na umývanie a čistenie všetkých druhov lakov motorových vozidiel a všetkých lakovaných povrchov. Parfumovaný.
Coyote Cockpit sprej citrón na čistenie interiéru, 400 ml
Coyote
Coyote Cockpit sprej citrón na čistenie interiéru, 400 ml
Kód: 04070
Kód dod.: 480515
EAN: 8590005753206
 
4.49 EUR
11.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistí, leští a ošetruje všetky časti z plastických hmot, kože, dreva a koženky v interiéri vozidla.
Iron čistič na plasty, rozprašovač, 500 ml
Severochema Iron
Iron čistič na plasty, rozprašovač, 500 ml
Kód: 1706132
Kód dod.: 705041
EAN: 8595009213183
 
3.42 EUR
6.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prostriedok určený na odstránenie nečistôt z plastových rámov, nábytku a všetkých plastov v domácnosti a priemysle. Výborne odstraňuje aj prilepený hmyz napr. zo skiel a plastových dielov automobilov.
AKCE
Resistin Car antikorózny náter na ošetrenie podvozku, 950 g
Resistin
Resistin Car antikorózny náter na ošetrenie podvozku, 950 g
Kód: 2502727
Kód dod.: 303172
EAN: 8594019360764
 
8.94 EUR
9.41EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Resistin Car je roztok vápenatého mydla oxidovaného parafínu s prídavkom asfaltu a inhibítora korózie v zmesi nasledujúcich organických rozpúšťadiel.
AKCE
Resistin Car antikorózny sprej na ošetrenie podvozku, prelakovateľný, 500 ml
Resistin
Resistin Car antikorózny sprej na ošetrenie podvozku, prelakovateľný, 500 ml
Kód: 2504453
Kód dod.: 303203
EAN: 8594019366711
 
8.51 EUR
17.02EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprej na báze PVC pre diely karosérií, nadkolí, vnútorné priestory a ďalšie miesta, kde je potrebné dosiahnuť silnú ochrannú vrstvu
Carlson Oživovač plastov, 500 ml - rozprašovač
Carlson
Carlson Oživovač plastov, 500 ml - rozprašovač
Kód: 2505592
Kód dod.: 485601
EAN: 8591522334534
 
4.66 EUR
9.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko účinný oživovač plastov a gumy, ktorý čistí, obnovuje farby a vytvára ochranný film proti UV žiareniu, nečistotám a poveternostným vplyvom. Ideálny na nárazníky, líšty aj pneumatiky.
Tidy Home autohouba oválna 19 x 13 x 6,5 cm
Tidy Home
Tidy Home autohouba oválna 19 x 13 x 6,5 cm
Kód: 2601352
Kód dod.: 588299
EAN: 0710497223270
 
2.78 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Oválna autohouba určená pre ručné umývanie vozidiel, ktorá vďaka svojmu tvaru dobre padne do ruky a spoľahlivo nasaje vodu aj umývací prostriedok pre efektívne čistenie karosérie, skiel alebo kolies bez poškodenia laku.
Velvana Arva Oplachový čistič motorů- čistí a odmasťuje motory 4 l
Velvana® ARVA®
Velvana Arva Oplachový čistič motorů- čistí a odmasťuje motory 4 l
Kód: 1802841
Kód dod.: 480414
EAN: 8591522317490
 
33.75 EUR
8.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K čištění a odmašťování různých kovových předmětů v autoopravárenství, v údržbě vozového parku a dílenských a servisních prostor.
Coyote Autošampón s voskom, 500 ml
Coyote
Coyote Autošampón s voskom, 500 ml
Kód: 40148
Kód dod.: 480480
EAN: 8590005001109
 
4.15 EUR
8.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umyje aj naleští automobil v jednej operácii. Poskytuje lesk a konzerváciu laku vďaka obsahu voskov.
AKCE
Resistin Car antikorozný sprej na ošetrenie podvozku, nepremieňateľný, 500 ml
Resistin Car antikorozný sprej na ošetrenie podvozku, nepremieňateľný, 500 ml
Kód: 2504452
Kód dod.: 303201
EAN: 8594019366698
 
7.66 EUR
15.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa ako antikorózny prípravok pre konzerváciu kovových povrchov, najmä spodkov automobilov, s vynikajúcimi protihlukovými vlastnosťami.
Carlson Ochrana káblov proti kunám, 500 ml
Carlson Ochrana káblov proti kunám, 500 ml
Kód: 2505430
Kód dod.: 485620
EAN: 8591522335050
 
6.20 EUR
12.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ochrana elektroinštalácie pred vniknutím kun v podobe praktického rozprašovača.
Druchema Silichrom pasta na čistenie a leštenie kovov a chrómu, 90 g
Druchema Silichrom®
Druchema Silichrom pasta na čistenie a leštenie kovov a chrómu, 90 g
Kód: 04219
Kód dod.: 711020
EAN: 8594825001523
 
2.43 EUR
27EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Silichrom umožňuje účinne vyčistiť a vyleštiť zašlé povrchy kovových predmetov chromovaných, niklovaných, z nerezu, hliníku, mosadze a pod. Zanecháva konzervačný film, ktorý chráni ošetrené plochy proti nepriaznivým vplyvom atmosféry.
Coyote Cockpit matný efekt sprej na interiér, 400 ml
Coyote
Coyote Cockpit matný efekt sprej na interiér, 400 ml
Kód: 04074
Kód dod.: 480523
EAN: 8590005753145
 
4.49 EUR
11.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pri pravidelnom používaní predlžuje životnosť ošetrených častí interiéru a navodzuje matný efekt.
Tempo čistiaca leštidlo na staré laky, 120 g
Druchema Tempo®
Tempo čistiaca leštidlo na staré laky, 120 g
Kód: 04078
Kód dod.: 480110
EAN: 8594825006139
 
4.27 EUR
35.58EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tempo Pasta obsahuje abrazíva a tvrdé vosky. Pasta dokonale čistí, leští a konzervuje karosérie automobilov.
Coyote čističi diskov, rozprašovač, 500 ml
Coyote
Coyote čističi diskov, rozprašovač, 500 ml
Kód: 40152
Kód dod.: 480474
EAN: 8590005002670
 
4.15 EUR
8.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výborne čistí bežné nečistoty a odstraňuje znečistenie, vznikajúce vplyvom trenia brzdového obloženia.
Tempo autoleštenka leštenka na preleštenie umytých áut, 300 ml
Druchema Tempo®
Tempo autoleštenka leštenka na preleštenie umytých áut, 300 ml
Kód: 04052
Kód dod.: 480126
EAN: 8594825001509
 
4.49 EUR
14.97EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Emulzní leštenka na rýchle ošetrenie a preleštenie umytých plôch karosérií, vrátane metalíz. Je vhodná najmä na ošetrenie novších autolakov.
BALTECH P8500 prípravok na umývanie striekacích pištolí, 9 l
BALtech
BALTECH P8500 prípravok na umývanie striekacích pištolí, 9 l
Kód: 2504037
Kód dod.: 470987
EAN: 8595073014686
 
34.44 EUR
3.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
P 8500 je určený na čistenie striekacích pištolí a iného náradia znečisteného používaním náterových látok (nitrocelulózových, syntetických, olejových).
Rapid Servošampon autošampon pre strojné i ručné umývanie, 750 g
Velvana
Rapid Servošampon autošampon pre strojné i ručné umývanie, 750 g
Kód: 2502857
Kód dod.: 480430
EAN: 8595026310452
 
7.91 EUR
10.55EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre strojné i ručné umývanie šasi, motorov, karosérií motorových vozidiel, plachiet nákladných áut, čistenie garážových priestorov a dlažieb.
Milit autočistič extra silný, 5 l
Milit
Milit autočistič extra silný, 5 l
Kód: 2507095
Kód dod.: 700623
EAN: 8594221200025
 
23.52 EUR
4.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Profesionálny odmasťovač pre náročné úlohy.
Carlson čistič bŕzd, 400 ml
Carlson
Carlson čistič bŕzd, 400 ml
Kód: 2505567
Kód dod.: 485607
EAN: 8591522334855
 
3.16 EUR
7.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na účinné čistenie kotúčových a bubnových bŕzd, vhodný na čistenie obloženia, spojky, brzdových valcov.
AKCE
Carlson rozmrazovač skiel vo spreji, 400 ml
Carlson
Carlson rozmrazovač skiel vo spreji, 400 ml
Kód: 2504631
Kód dod.: 481616
EAN: 8591522334701
 
3.09 EUR
7.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný prípravok na odstraňovanie námrazy zo skiel automobilov vo spreji, 400 ml
Coyote Cockpit v spreji, pomaranč, 400 ml
Coyote
Coyote Cockpit v spreji, pomaranč, 400 ml
Kód: 37168
Kód dod.: 480517
EAN: 8590005001901
 
4.49 EUR
11.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistiaci sprej s antistatickými účinkami a sviežou vôňou pomarančov.
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.