(6:30 – 15:00 hod.)
sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Coyote Cockpit sprej vanilka na čistenie interiéru, 400 ml
Coyote
Coyote Cockpit sprej vanilka na čistenie interiéru, 400 ml
Kód: 04072
Kód dod.: 480519
EAN: 8590005753152
 
4.49 EUR
11.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistí, leští a ošetruje všetky časti z plastických hmot, kože, dreva a koženky v interiéri vozidla. Pôsobí antistaticky, chráni hmotu pred lámavosťou.
AKCE
Carlson rozmrazovač skiel vo spreji, 400 ml
Carlson
Carlson rozmrazovač skiel vo spreji, 400 ml
Kód: 2504631
Kód dod.: 481616
EAN: 8591522334701
 
3.09 EUR
7.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný prípravok na odstraňovanie námrazy zo skiel automobilov vo spreji, 400 ml
Carlson Oživovač plastov, 500 ml - rozprašovač
Carlson
Carlson Oživovač plastov, 500 ml - rozprašovač
Kód: 2505592
Kód dod.: 485601
EAN: 8591522334534
 
4.66 EUR
9.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko účinný oživovač plastov a gumy, ktorý čistí, obnovuje farby a vytvára ochranný film proti UV žiareniu, nečistotám a poveternostným vplyvom. Ideálny na nárazníky, líšty aj pneumatiky.
Carlson čistič bŕzd, 400 ml
Carlson
Carlson čistič bŕzd, 400 ml
Kód: 2505567
Kód dod.: 485607
EAN: 8591522334855
 
3.16 EUR
7.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na účinné čistenie kotúčových a bubnových bŕzd, vhodný na čistenie obloženia, spojky, brzdových valcov.
Coyote Cockpit v spreji, pomaranč, 400 ml
Coyote
Coyote Cockpit v spreji, pomaranč, 400 ml
Kód: 37168
Kód dod.: 480517
EAN: 8590005001901
 
4.49 EUR
11.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistiaci sprej s antistatickými účinkami a sviežou vôňou pomarančov.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Coyote čistič motorov, rozprašovač, 500 ml
Coyote
Coyote čistič motorov, rozprašovač, 500 ml
Kód: 37170
Kód dod.: 480470
EAN: 8590005001086
 
4.02 EUR
8.04EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoce účinný prípravok, určený na čistenie motorov automobilov a ďalších strojových súčiastok.
Max Color Antigravel farba na ochranu podvozku, čierna, 500 ml
Mako color
Max Color Antigravel farba na ochranu podvozku, čierna, 500 ml
Kód: 2503678
Kód dod.: 303213
EAN: 4029534642490
 
10.06 EUR
20.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ochrana spodkov PVC použitie na ťažko prístupné miesta, k utesneniu, konzervácii a zlepšeniu lesku, ideálne pre rýchle použitie ako sú nadkolia, spojlery a čelné masky dlhodobá účinná ochrana na spodky automobilov proti kamienkom a soliam.
Regum ochranný prostriedok k ošetreniu gumových výrobkov, 200 ml
Důbrava Regun
Regum ochranný prostriedok k ošetreniu gumových výrobkov, 200 ml
Kód: 04064
Kód dod.: 480525
EAN: 8594005500761
 
3.85 EUR
19.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ochranný a konzervačný prostriedok k ošetreniu gumových výrobkov, je určený pre výrobky vystavené slnku, mrazu a vlhkosti.
SIDOLUX Silné nečistoty dvoufázový 500 ml
LAKMA Sidolux
SIDOLUX Silné nečistoty dvoufázový 500 ml
Kód: 1903113
Kód dod.: 702048
EAN: 5902986208003
 
3.85 EUR
7.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na úpornú mastnotu a nečistoty, na umývanie okiennych rámov, plastového záhradného nábytku, žalúzií, bicyklov, skeletov kosačiek na trávu, alu kol u automobilov, motorov a iných mastnotou znečistených povrchov.
Coyote Cockpit čistiace obrúsky, pomarančové, 30 ks
Coyote
Coyote Cockpit čistiace obrúsky, pomarančové, 30 ks
Kód: 2500090
Kód dod.: 480500
EAN: 8590005006906
 
2.52 EUR
0.08EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Praktické jednorazové obrúsky na čistenie interiéru vozidla. Nestarnúca a stále obľúbená vôňa pomarančov. Na znečistené časti použite potrebné množstvo obrúskov.
AKCE
Resistin ML antikorózny prípravok na ochranu dutín áut, 950 g
Resistin
Resistin ML antikorózny prípravok na ochranu dutín áut, 950 g
Kód: 2502728
Kód dod.: 303182
EAN: 8594019360771
 
13.23 EUR
13.93EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa na konzerváciu kovových súčastí aj v najťažších klimatických podmienkach, na ochranu dutín a väčších plôch automobilov (prahy dverí, stĺpiky karosérie, vnútorné strany dverí apod.).
Carlson autošampón s voskom 1 l
Carlson
Carlson autošampón s voskom 1 l
Kód: 2507604
Kód dod.: 485606
EAN: 8591522336903
 
5.22 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Carlson autošampón s voskom je vysoko účinný umývací prostriedok určený pre ručné umývanie všetkých typov vozidiel.
AKCE
IO Sgrasso & Brilla koncentrovaný odmasťovač, 5 l
Io
IO Sgrasso & Brilla koncentrovaný odmasťovač, 5 l
Kód: 2300033
Kód dod.: 706524
EAN: 8056646091553
 
11.76 EUR
2.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jeho výhodou je, že spolu s odmasťovaním aj čistí, a to ako kuchynské rúry, dřezy, hrnce, krájače a grily, ale je účinný aj na obkladačky, pracovné plochy a podlahy.
Max Color farba na disky kol, strieborný, 400 ml
Mako color
Max Color farba na disky kol, strieborný, 400 ml
Kód: 2503046
Kód dod.: 106171
EAN: 4009506040035
 
10.14 EUR
25.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odolný voči oderu so zvlášť vysokou kryvostí. V priebehu niekoľkých minút dodá farbu a lesk diskám kol, závitom, drážkam, motorkám, cyklistickým kolám.
Tempo Renoplast s černidlem leštěnka k čištění tmavých plastov, 300 ml
Druchema
Tempo Renoplast s černidlem leštěnka k čištění tmavých plastov, 300 ml
Kód: 2503772
Kód dod.: 480120
EAN: 8594825002964
 
4.49 EUR
14.97EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistí, renovuje a konzervuje čierne vonkajšie plastové a gumové súčasti automobilov, ako sú nárazníky, spoilery, pneumatiky, lišty, čelné masky a vracia im pôvodný čierny vzhľad a oživuje farby.
Coyote Cockpit čistiace obrúsky, vanilka, 30 ks
Coyote
Coyote Cockpit čistiace obrúsky, vanilka, 30 ks
Kód: 33789
Kód dod.: 480498
EAN: 8590005006890
 
2.52 EUR
0.08EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Praktické jednorazové obrúsky na čistenie interiéru vozidla. Nestárnuce a stále obľúbená vôňa vanilky.
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.