(6:30 – 15:00 hod.)
sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Mitia Honey & Milk tekuté mydlo, 500 ml
Tomil® Mitia
Mitia Honey & Milk tekuté mydlo, 500 ml
Kód: 47714
Kód dod.: 787021
EAN: 8595025810076
 
1.91 EUR
3.82EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S medovými extraktami, ktoré pokožku upokojujú, a mliečnými výťažkami bavlny s hydratačnými účinkami pomáhajú zachovať pokožku hebkú a vláčnu.
Mitia Family Ocean Fresh tekuté mydlo, 5 l
Tomil® Mitia
Mitia Family Ocean Fresh tekuté mydlo, 5 l
Kód: 05984
Kód dod.: 790005
EAN: 8595025802040
 
7.02 EUR
1.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jeho jemné zloženie spoločne s komplexom výťažkov z morských minerálov a vitamínom E so upokojujúcimi a regeneračnými účinkami pomáhajú zachovať pokožku hebkú a vláčnu.
Dettol Bavič Grapefruit tekuté mydlo náplň, 250 ml
Dettol
Dettol Bavič Grapefruit tekuté mydlo náplň, 250 ml
Kód: 1800053
Kód dod.: 789250
EAN: 5997321781242
 
3.84 EUR
15.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dettol Bezdotykový dávkovač mydla automaticky zaznamená Vaše ruky a uvoľní potrebnú dávku mydla, ktoré odstráni baktérie a zanechá Vašu pokožku jemnú.
Lilien Wild Orchid tekuté mydlo, náplň, 1 l
Lilien
Lilien Wild Orchid tekuté mydlo, náplň, 1 l
Kód: 2202178
Kód dod.: 789003
EAN: 8596048004596
 
2.12 EUR
2.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemné krémové tekuté mydlo pre dokonalú starostlivosť o vaše ruky a pokožku.
Lilien Honey tekuté mydlo, náplň, 1 l
Lilien
Lilien Honey tekuté mydlo, náplň, 1 l
Kód: 2501411
Kód dod.: 789026
EAN: 8596048004572
 
2.12 EUR
2.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náhradná náplň pre jemné krémové tekuté mydlo Honey pre dokonalú starostlivosť o vaše ruky a pokožku.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
AKCE
Green Pharmacy Aloe a Avokádo tekuté mydlo náhradná náplň 460 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Aloe a Avokádo tekuté mydlo náhradná náplň 460 ml
Kód: 2508527
Kód dod.: 788808
EAN: 4823015945748
 
1.59 EUR
3.46EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo Green Pharmacy Aloe a Avokádo je jemné a zvlhčujúce mydlo určené pre každodenné umývanie rúk. Kombinuje extrakt z aloe vera, známy svojimi upokojujúcimi a hydratačnými vlastnosťami a avokádový olej, ktorý je bohatý na vitamíny.
AKCE
Green Pharmacy Pižmová ruža a Bavlna tekuté mydlo s dávkovačom 460 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Pižmová ruža a Bavlna tekuté mydlo s dávkovačom 460 ml
Kód: 2507509
Kód dod.: 788803
EAN: 4823015945809
 
2 EUR
4.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo Green Pharmacy Pižmová ruža a Bavlna jemne čistí pokožku rúk a zároveň ju zanecháva hydratovanú a hebkú. Kombinácia výťažku z pižmovej ruže a bavlny prináša vyživujúci a upokojujúci účinok.
AKCE
LAVON tekuté mydlo hygienické s panthenolem, 5 l
Lavon
LAVON tekuté mydlo hygienické s panthenolem, 5 l
Kód: 2501719
Kód dod.: 790062
EAN: 8594187140595
 
6.39 EUR
1.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hygienické tekuté mydlo s panthenolom a antimikrobiálnou prísadou a panthenolom.
Indulona tekuté mýdlo Oliva náhradná náplň, 500 ml
Indulona®
Indulona tekuté mýdlo Oliva náhradná náplň, 500 ml
Kód: 2507065
Kód dod.: 820016
EAN: 5201314185581
 
3.40 EUR
6.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona Pôvabné tekuté mydlo OLIVA s olivovým olejom a jogurtom bolo špeciálne vyvinuté tak, aby poskytovalo účinné čistenie a jemnú starostlivosť pokožke rúk.
Lilien Hygiene Plus antimikrobiálne tekuté mydlo, 500 ml
Lilien
Lilien Hygiene Plus antimikrobiálne tekuté mydlo, 500 ml
Kód: 2105265
Kód dod.: 787139
EAN: 8596048004473
 
1.91 EUR
3.82EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemné tekuté mydlo Hygiene Plus pre dokonalú starostlivosť o vaše ruky a pokožku.
Mitia Aloe & Milk tekuté mýdlo, 500 ml
Tomil® Mitia
Mitia Aloe & Milk tekuté mýdlo, 500 ml
Kód: 55365
Kód dod.: 787026
EAN: 8595025813558
 
1.91 EUR
3.82EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S extraktom z Aloe Vera, ktorý pokožku upokojuje a regeneruje, a výťažkami z palmového mlieka so zjemňujúcimi účinkami, pomáhajú zachovať pokožku hebkú a vláčnu.
Mitia Silk Satin tekuté mydlo, 500 ml
Tomil® Mitia
Mitia Silk Satin tekuté mydlo, 500 ml
Kód: 47713
Kód dod.: 787020
EAN: 8595025810069
 
1.91 EUR
3.82EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S extraktom z kokosového mlieka, ktorý pokožku vyživuje a zvláčňuje, a hedvábnymi proteínmi s hydratačnými účinkami pomáhajú zachovať pokožku hebkú a vláčnu.
Mitia Aqua Active tekuté mýdlo, 500 ml
Tomil® Mitia
Mitia Aqua Active tekuté mýdlo, 500 ml
Kód: 2503736
Kód dod.: 787022
EAN: 8595025810083
 
1.91 EUR
3.82EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S komplexom výťažkov z morských minerálov a vitamínom E so upokojujúcimi a regeneračnými účinkami pomáhajú zachovať pokožku hebkú a vláčnu.
Mitia Honey & Milk tekuté mydlo, 500 ml
Tomil® Mitia
Mitia Honey & Milk tekuté mydlo, 500 ml
Kód: 47714
Kód dod.: 787021
EAN: 8595025810076
 
1.91 EUR
3.82EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S medovými extraktami, ktoré pokožku upokojujú, a mliečnými výťažkami bavlny s hydratačnými účinkami pomáhajú zachovať pokožku hebkú a vláčnu.
Protex Ultra antibakteriálne tekuté mydlo s dávkovačom 250 ml
Protex®
Protex Ultra antibakteriálne tekuté mydlo s dávkovačom 250 ml
Kód: 2602757
Kód dod.: 790079
EAN: 8718951788848
 
4.04 EUR
16.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Protex Ultra antibakteriálne tekuté mydlo s dávkovačom 250 ml je tekuté mydlo určené na každodenné umývanie rúk.
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Snežienka, 1 l
Lavon
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Snežienka, 1 l
Kód: 2501715
Kód dod.: 790065
EAN: 8594187140045
 
1.27 EUR
1.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo s glycerínom pre čisté, hebké a voňavé ruky.
Elegance Alpská lúka tekuté mydlo, 500 ml
Elegance
Elegance Alpská lúka tekuté mydlo, 500 ml
Kód: 2002769
Kód dod.: 787152
EAN: 8594045542233
 
1.49 EUR
2.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo vhodné na umývanie rúk a celého tela s vôňou alpskej lúky.
Dove tekuté mýdlo Deeply Nourishing, 250 ml
Dove®
Dove tekuté mýdlo Deeply Nourishing, 250 ml
Kód: 06026
Kód dod.: 787001
EAN: 4000388177000
 
2.34 EUR
9.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vyskúšajte tekuté mydlo Dove Original s ¼ hydratačného krému a vaše ruky budú po umytí citeľne jemnejšie a hladšie.
AKCE
Balcare Aloe vera tekuté mydlo s dávkovačom 1 l
BALcare
Balcare Aloe vera tekuté mydlo s dávkovačom 1 l
Kód: 2602704
Kód dod.: 785307
EAN: 8591235105285
 
1.69 EUR
1.69EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balcare Aloe Vera je tekuté mydlo určené pre každodenné umývanie rúk. Vďaka obsahu Aloe Vera a hydratačných zložením jemne čistí pokožku, pomáha predchádzať jej vysušovaniu a zanecháva ruky hebké a svieže.
Palmolive Hygiene Plus Kitchen antibakteriálne tekuté mydlo s dávkovačom 300 ml
Palmolive
Palmolive Hygiene Plus Kitchen antibakteriálne tekuté mydlo s dávkovačom 300 ml
Kód: 2600908
Kód dod.: 787155
EAN: 8003520042705
 
2.55 EUR
8.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Palmolive Hygiene Plus Kitchen je antibakteriálne tekuté mydlo špeciálne vyvinuté na použitie v kuchyni. Obsahuje prírodnú antibakteriálnu zložku a limetkový extrakt, ktorý pomáha odstrániť aj silné kuchynské pachy, ako je cesnak, cibuľa alebo ryby.
Palmolive Akvárium tekuté mydlo, 300 ml
Palmolive
Palmolive Akvárium tekuté mydlo, 300 ml
Kód: 2600885
Kód dod.: 787054
EAN: 8003520013040
 
2.55 EUR
8.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Palmolive tekuté mydlo Akvárium je vhodné nielen pre deti, ale aj pre celú rodinu. Objavte s ním kúzlo podmorského sveta. Mytie rúk sa pre Vás stane zábavou.
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.