(6:30 – 15:00 hod.)
sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Nivea Body Milk výživné telové mlieko, 250 ml
Nivea®
Nivea Body Milk výživné telové mlieko, 250 ml
Kód: 09927
Kód dod.: 810040
EAN: 4005808246144
 
7.04 EUR
28.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Máte suchú až veľmi suchú pokožku? Doprajte jej výnimočnú starostlivosť. Vyskúšajte bohaté zloženie s mandľovým olejom pre jemnú a vláčnu pokožku - NIVEA Výživné telové mlieko Body Milk.
AKCE
Nivea Firming Q10 výživné spevňujúce telové mlieko, 400 ml
Nivea®
Nivea Firming Q10 výživné spevňujúce telové mlieko, 400 ml
Kód: 2507856
Kód dod.: 810094
EAN: 9005800388441
 
10.24 EUR
25.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pevnejšia a vyživená pokožka už za 10 dní? Vďaka zloženiu s koenzýmom Q10 a vitamínom C žiaden problém! Vyskúšajte: NIVEA Výživné spevňujúce telové mlieko Q10 + vitamín C.
Nivea Repair & Care pre suchú a hrubú pokožku, 400ml
Nivea®
Nivea Repair & Care pre suchú a hrubú pokožku, 400ml
Kód: 2506778
Kód dod.: 810098
EAN: 9005800286785
 
8.95 EUR
22.38EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Telové mlieko špeciálne vyvinuté pre suchú podráždenú a namáhanú pokožku celého tela pôsobiace 72 hodín.
ALPA GEL KONOPNÝ 100 ML 2215
ALPA®
ALPA GEL KONOPNÝ 100 ML 2215
Kód: 2603257
Kód dod.: 812014
EAN: 8595605202215
 
2.43 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Versace Bright Crystal telové mlieko pre ženy 200 ml
Versace
Versace Bright Crystal telové mlieko pre ženy 200 ml
Kód: 50845
 
EAN: 8011003993857
 
35.84 EUR
179.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvety - ovocná vôňa uvedená na trh v roku 2006  Pre silnú a sebouistú ženu, ktorá miluje život a sl
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Nivea Smooth Sensation krémové telové mlieko, 625 ml
Nivea®
Nivea Smooth Sensation krémové telové mlieko, 625 ml
Kód: 2505451
Kód dod.: 810084
EAN: 9005800308456
 
13.44 EUR
21.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Túžite po sametovo hladkej pokožke bez podráždenia? Vyskúšajte Krémové telové mlieko Smooth Sensation, ktoré vďaka svojmu zloženiu pokožku nielen hydratuje a vyživuje, ale aj zjemňuje.
Nivea Rich Nourishing výživné telové mlieko, 625 ml
Nivea®
Nivea Rich Nourishing výživné telové mlieko, 625 ml
Kód: 2505450
Kód dod.: 810083
EAN: 4005808779543
 
13.44 EUR
21.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výživné telové mlieko s obsahom vitamínu E a mandľového oleja.
Herbavera Lactagel s Aloe Vera gél pre intimnú hygienu, 250 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Lactagel s Aloe Vera gél pre intimnú hygienu, 250 ml
Kód: 2504755
Kód dod.: 800106
EAN: 8594009478660
 
2.98 EUR
11.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Herbavera gél pre intimnú hygienu s kyselinou mliečnou a aloe vera.
Herbavera Kafrovka mazanie s kafrom a konopím, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Kafrovka mazanie s kafrom a konopím, 200 ml
Kód: 2507009
Kód dod.: 812083
EAN: 8594009476918
 
3.41 EUR
17.05EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jedinečný pomocník pri masáži unavených svalov a kĺbov. Kafr sa rýchlo vstrebáva do pokožky a na mieste aplikácie vyvoláva mierne hrejivý pocit.
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.