(6:30 – 15:00 hod.)
sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Oscar de la Renta Bella Essence parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Oscar de la Renta
Oscar de la Renta Bella Essence parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2601090
Kód dod.: ODL56510
EAN: 085715565105
 
68.76 EUR
687.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2020 Parfémovaná voda Bella Essence j
Karl Lagerfeld Ikonik Absolu parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Karl Lagerfeld
Karl Lagerfeld Ikonik Absolu parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2601187
Kód dod.: KL014A01
EAN: 3386460159241
 
59.57 EUR
595.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Parfémovaná voda Karl Lagerfeld Ikonik Absolu je zte
Elie Saab Girl of now parfumovaná voda pre ženy 90 ml
Elie Saab
Elie Saab Girl of now parfumovaná voda pre ženy 90 ml
Kód: 2602097
Kód dod.: 14884
EAN: 7640233340196
 
87.92 EUR
976.89EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa bola uvedená na trh v roku 2017 Objavte jedinečné kúzlo dámskeho parfému E
SABRINA CARPENTER CARAMEL DREAM parfémovaná voda pre ženy 75 ML
SABRINA CARPENTER
SABRINA CARPENTER CARAMEL DREAM parfémovaná voda pre ženy 75 ML
Kód: 2602698
Kód dod.: 835341
EAN: 810023679943
 
32.14 EUR
428.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna vanilková vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2023 Sabrina Carpenter Caramel Dream j
Novinky
Valentino Vendetta Donna parfumovaná voda pre ženy 90 ml
Valentino
Valentino Vendetta Donna parfumovaná voda pre ženy 90 ml
Kód: 2603370
Kód dod.: LG291800
EAN: 3614274798319
 
177.93 EUR
1 977EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Valentino Vendetta Donna predstavuje zmyse
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Kenzo Flower by Kenzo Ikebana Indigo parfumovaná voda pre ženy 40 ml
Kenzo
Kenzo Flower by Kenzo Ikebana Indigo parfumovaná voda pre ženy 40 ml
Kód: 2501985
Kód dod.: KEVK000141
EAN: 3274872480711
 
98.95 EUR
2 473.75EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Flower Indigo od Kenzo je parfumo
Michael Kors Pour Homme Absolu parfumovaná voda pre mužov 30 ml
Michael Kors
Michael Kors Pour Homme Absolu parfumovaná voda pre mužov 30 ml
Kód: 2502397
Kód dod.: 14716
EAN: 850059827345
 
49.82 EUR
1 660.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevito-korenistá a citrusová kompozícia bola uvedená na trh v roku 2025 Michael Kors Pour Homme Abs
Versace Crystal Emerald parfémovaná voda pre ženy 90 ml
Versace
Versace Crystal Emerald parfémovaná voda pre ženy 90 ml
Kód: 2502597
Kód dod.: 14838
EAN: 8011003901647
 
103.85 EUR
1 153.89EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Crystal Emerald od Versace je vzácna
Givenchy Irresistible Nectar parfémovaná voda pre ženy 35 ml
Givenchy
Givenchy Irresistible Nectar parfémovaná voda pre ženy 35 ml
Kód: 2601022
Kód dod.: GIVP000501
EAN: 3274872501669
 
83.50 EUR
2 385.71EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová ovocná vôňa bola uvedená na trh v roku 2025 Parfémovaná voda Givenchy Irresistible Nectar
Cerruti 1881 Rêve De Roses parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Cerruti
Cerruti 1881 Rêve De Roses parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2601456
Kód dod.: 14953
EAN: 5050456006656
 
50.44 EUR
1 008.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová drevnatá vôňa bola uvedená na trh v roku 2023 Vkročte do sveta zmyselnej elegance s parfum
Roberto Cavalli Signature Verde Assoluto parfumovaná voda pre mužov aj ženy 30 ml
Roberto Cavalli
Roberto Cavalli Signature Verde Assoluto parfumovaná voda pre mužov aj ženy 30 ml
Kód: 2602000
Kód dod.: 14911
EAN: 8056860214691
 
40.87 EUR
1 362.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-drevitá pižmová vôňa bola uvedená na trh v roku 2025 Objavte luxusnú parfumovanú vodu Robe
Gant Bloom Bay parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Gant®
Gant Bloom Bay parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2602183
Kód dod.: 14955
EAN: 4013674830015
 
46.37 EUR
1 545.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová ovocná vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Objavte GANT Bloom Bay, žiariacu a zmyselnú vô
Dolce & Gabbana Dolce Magnolia parfumovaná voda pre ženy 75 ml
Dolce & Gabbana
Dolce & Gabbana Dolce Magnolia parfumovaná voda pre ženy 75 ml
Kód: 2602649
 
EAN: 8056669927396
 
122.28 EUR
1 630.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovopižmová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2026 Parfumovaná voda Dolce&Gabbana Dolce
Novinky
Yves Saint Laurent Black Opium Pink parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Yves Saint Laurent
Yves Saint Laurent Black Opium Pink parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2603366
Kód dod.: LG275400
EAN: 3614274788815
 
81.54 EUR
2 718EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 V odvážnom ružovom poňatí prichádza YVES SAINT LAUR
Novinky
Elie Saab L'Homme parfémovaná voda pre mužov 100 ml
Elie Saab
Elie Saab L'Homme parfémovaná voda pre mužov 100 ml
Kód: 2603562
Kód dod.: 14892
EAN: 7640233342565
 
85.11 EUR
851.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Elie Saab L'Homme Eau de Parfum predstavuje
Jean Paul Gaultier Scandal Intense parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Jean Paul Gaultier
Jean Paul Gaultier Scandal Intense parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2501043
 
EAN: 8435415102681
 
82.59 EUR
2 753EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Intenzívny škandál v súkromnom vl
Dolce & Gabbana Light Blue Capri in Love Homme parfémovaná voda pre mužov 50 ml
Dolce & Gabbana
Dolce & Gabbana Light Blue Capri in Love Homme parfémovaná voda pre mužov 50 ml
Kód: 2501323
 
EAN: 8054754407297
 
99.46 EUR
1 989.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Light Blue Capri In Love Pour Hom
Moschino Toy Gummy parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Moschino
Moschino Toy Gummy parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2602987
Kód dod.: 15080
EAN: 8011003909810
 
70.89 EUR
1 417.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna vanilková vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2026 Moschino Toy 2 Gummy Eau de Parfu
Jil Sander Sport for Woman toaletná voda pre ženy 30 ml
Jil Sander
Jil Sander Sport for Woman toaletná voda pre ženy 30 ml
Kód: 48646
 
EAN: 3414200755023
 
25.49 EUR
849.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Energetická, optimistická vôňa. Vytvorená pre aktívne ženy, ktoré majú rady šport. Je to nová energ
Carolina Herrera Good Girl parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Carolina Herrera
Carolina Herrera Good Girl parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 1600574
 
EAN: 8411061026250
 
85.11 EUR
1 702.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna - kvetinová vôňa uvedená na trh v septembri 2016. Carolina Herrera prichádza s vôňou, kt
Chloé Nomade parfumovaná voda pre ženy 75 ml
Chloé
Chloé Nomade parfumovaná voda pre ženy 75 ml
Kód: 1802227
 
EAN: 3614223113347
 
80.01 EUR
1 066.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová chyprová vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2018. Svieža a ženská. Zcela nový pilier zna
Moschino Toy 2 parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Moschino
Moschino Toy 2 parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 1905616
Kód dod.: 12043
EAN: 8011003839285
 
42.79 EUR
1 426.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo drevnatá pižmová vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2018. Ikonický medvedík
Giorgio Armani My Way parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Giorgio Armani
Giorgio Armani My Way parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2005977
Kód dod.: LB402500
EAN: 3614272907676
 
89.20 EUR
1 784EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2020 My Way: Kytica žiarivo bielych kvetov. My Way je
Versace Dylan Turquoise toaletná voda pre ženy 50 ml
Versace
Versace Dylan Turquoise toaletná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2008020
Kód dod.: 12871
EAN: 8011003858545
 
77.45 EUR
1 549EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa uvedená na trh na jeseň roku 2020 „Zamierte k prekrásnym ostrovom, kde sa azú
Versace Dylan Turquoise toaletná voda pre ženy 100 ml
Versace
Versace Dylan Turquoise toaletná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2008021
Kód dod.: 12872
EAN: 8011003858552
 
101.97 EUR
1 019.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa uvedená na trh na jeseň 2020"Vydajte sa na krásne ostrovy, kde sa modrá obloha
Montblanc Legend Red parfémovaná voda pre mužov 50 ml
Mont Blanc
Montblanc Legend Red parfémovaná voda pre mužov 50 ml
Kód: 2201589
Kód dod.: 13337
EAN: 3386460127974
 
52.16 EUR
1 043.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá vôňa pre mužov uvedená na trh v roku 2022. Červená je symbolom toľkých rôznych emócií a vl
Guess Bella Vita Rosa toaletná voda pre ženy 30 ml
Guess®
Guess Bella Vita Rosa toaletná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2210402
Kód dod.: GUE32653
EAN: 085715333063
 
34.49 EUR
1 149.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ovocná, květinová vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2022 Vůni Guess Bella Vita Rosa jsem vytvořil
Coach Green toaletná voda pre mužov 100 ml
COACH
Coach Green toaletná voda pre mužov 100 ml
Kód: 2303770
Kód dod.: CC018A01
EAN: 3386460141253
 
59.27 EUR
592.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá, ovocná vôňa pre mužov uvedená na trh v roku 2023   Nájdite si únik do zelene v srdci mes
Guess Iconic parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Guess®
Guess Iconic parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2402589
Kód dod.: GUE32353
EAN: 085715323538
 
48.75 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024 Sebavedomie a elegancia. To sú vnútorné sil
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.