(6:30 – 15:00 hod.)
sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
K nákupu navíc
DKNY 24/7 Electric parfumovaná voda pre ženy 30 ml
DKNY Donna Karan
DKNY 24/7 Electric parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2603574
 
EAN: 2603574
 
0 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
DKNY 24/7 Electric parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Novinky
Elie Saab Le Parfum Absolu parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Elie Saab
Elie Saab Le Parfum Absolu parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2603558
Kód dod.: 14873
EAN: 7640233340462
 
47.04 EUR
1 568EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Elie Saab Le Parfum Absolu Eau de Parfum pri
Novinky
Elie Saab L'Homme parfémovaná voda pre mužov 100 ml
Elie Saab
Elie Saab L'Homme parfémovaná voda pre mužov 100 ml
Kód: 2603562
Kód dod.: 14892
EAN: 7640233342565
 
85.11 EUR
851.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Elie Saab L'Homme Eau de Parfum predstavuje
Novinky
Elie Saab Le Parfum Absolu parfémovaná voda pre ženy 90 ml
Elie Saab
Elie Saab Le Parfum Absolu parfémovaná voda pre ženy 90 ml
Kód: 2603560
Kód dod.: 14875
EAN: 7640233342756
 
96.86 EUR
1 076.22EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Elie Saab Le Parfum Absolu Eau de Parfum pri
Novinky
Elie Saab Le Parfum Absolu parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Elie Saab
Elie Saab Le Parfum Absolu parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2603559
Kód dod.: 14874
EAN: 7640233340479
 
73.45 EUR
1 469EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Elie Saab Le Parfum Absolu Eau de Parfum pri
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Novinky
Hugo Boss Bottled Beyond For Her parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Hugo Boss
Hugo Boss Bottled Beyond For Her parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2603450
 
EAN: 3616307208550
 
140.89 EUR
1 408.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2026 BOSS Bottled Beyond Eau de Parfu
Versace Crystal Noir parfémovaná voda pre ženy 90 ml
Versace
Versace Crystal Noir parfémovaná voda pre ženy 90 ml
Kód: 1800461
 
EAN: 8018365070462
 
79.84 EUR
887.11EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2004. Ovocne-orientálny charakter parfému
Hugo Boss Hugo Man toaletná voda pre mužov 40 ml
Hugo Boss
Hugo Boss Hugo Man toaletná voda pre mužov 40 ml
Kód: 2202238
 
EAN: 3614229823783
 
44.15 EUR
1 103.75EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Svieža - korenistá uvedená na trh v roku 1995. Vôňa mnohých rozmerov, čistá, jasná, nenapodobiteľná
Versace Crystal Noir parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Versace
Versace Crystal Noir parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2206597
Kód dod.: 13134
EAN: 8018365070264
 
66.38 EUR
1 327.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálny kvetinový parfém pre ženy uvedený na trh v roku 2004. Ovocno-orientálny charakter parfém
Givenchy L'Interdit Rouge Ultime parfumovaná voda pre ženy 35 ml
Givenchy
Givenchy L'Interdit Rouge Ultime parfumovaná voda pre ženy 35 ml
Kód: 2306572
Kód dod.: GIVP069380
EAN: 3274872456327
 
90.69 EUR
2 591.14EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-drevená vôňa s korenenými akordami uvedená na trh v roku 2023 Úspech parfumovanej vody GI
Givenchy Gentleman Society Ambree parfémovaná voda pre mužov 60 ml
Givenchy
Givenchy Gentleman Society Ambree parfémovaná voda pre mužov 60 ml
Kód: 2500180
Kód dod.: GIVP000282
EAN: 3274872481688
 
88.22 EUR
1 470.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálne drevitá vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Ikonická séria vôní Gentleman, ste
Lancome Idole Power L'Eau de Parfum Intense parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Lancome
Lancome Idole Power L'Eau de Parfum Intense parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2500478
Kód dod.: LF194000
EAN: 3614274299229
 
155.03 EUR
1 550.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevitá kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Idôle Power L'Eau de Parfum Intense,
Kenzo Flower by Kenzo Ikebana Indigo parfumovaná voda pre ženy 75 ml
Kenzo
Kenzo Flower by Kenzo Ikebana Indigo parfumovaná voda pre ženy 75 ml
Kód: 2501986
Kód dod.: KEVK000142
EAN: 3274872480728
 
121.99 EUR
1 626.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Flower Indigo od Kenzo je parfumo
Lacoste Original parfém pre mužov 100 ml
Lacoste
Lacoste Original parfém pre mužov 100 ml
Kód: 2502006
Kód dod.: LC020A01
EAN: 3386460165969
 
60.25 EUR
602.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Lacoste Original Parfum je ztele
Giorgio Armani Stronger With You Powerfully parfumovaná voda pre mužov 100 ml
Giorgio Armani
Giorgio Armani Stronger With You Powerfully parfumovaná voda pre mužov 100 ml
Kód: 2601110
Kód dod.: LG206300
EAN: 3614274747058
 
131.35 EUR
1 313.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna vanilková vôňa bola uvedená v roku 2026 Objavte novú dimenziu mužskej príťažlivosti s St
Giorgio Armani Power of You parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Giorgio Armani
Giorgio Armani Power of You parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2601106
Kód dod.: LG214000
EAN: 3614274752038
 
69.36 EUR
2 312EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová ovocná vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Parfém Emporio Armani Power Of You pre ženy j
Lancome La Nuit Trésor Rouge Drama Intense parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Lancome
Lancome La Nuit Trésor Rouge Drama Intense parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2601122
Kód dod.: LF774700
EAN: 3614274517804
 
121.69 EUR
4 056.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Objavte podmanivú silu že
Valentino Born in Roma Purple Donna parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Valentino
Valentino Born in Roma Purple Donna parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2601180
Kód dod.: LG025600
EAN: 3614274626841
 
127.49 EUR
2 549.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Nechajte sa uniesť emóciami a objavte silu spo
Elie Saab Girl of now parfumovaná voda pre ženy 90 ml
Elie Saab
Elie Saab Girl of now parfumovaná voda pre ženy 90 ml
Kód: 2602097
Kód dod.: 14884
EAN: 7640233340196
 
87.92 EUR
976.89EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa bola uvedená na trh v roku 2017 Objavte jedinečné kúzlo dámskeho parfému E
Gant Bloom Bay parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Gant®
Gant Bloom Bay parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2602185
Kód dod.: 14957
EAN: 4013674830039
 
78.57 EUR
785.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová ovocná vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Objavte GANT Bloom Bay, žiarivú a zmyselnú vôň
Prada Paradigme parfémovaná voda pre mužov 30 ml
Prada
Prada Paradigme parfémovaná voda pre mužov 30 ml
Kód: 2602780
Kód dod.: LF682500
EAN: 3614274485868
 
96.86 EUR
3 228.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna fougere vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2026 Prada Paradigme Eau de Parfum je n
Novinky
Giorgio Armani I Will parfumovaná voda pre mužov 60 ml
Giorgio Armani
Giorgio Armani I Will parfumovaná voda pre mužov 60 ml
Kód: 2603361
Kód dod.: LF963100
EAN: 3614274578690
 
115.81 EUR
1 930.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá korenená vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Parfém Giorgio Armani I WILL predstavuje mod
Novinky
Prada Paradoxe Sweet Chemistry parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Prada
Prada Paradoxe Sweet Chemistry parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2603391
Kód dod.: LF686000
EAN: 3614274488029
 
136.46 EUR
2 729.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo ovocná vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Zoznámte sa s dámskou novinkou roku 2026 PRAD
Korloff Lady In White parfémovaná voda pre ženy 88 ml
Korloff
Korloff Lady In White parfémovaná voda pre ženy 88 ml
Kód: 2400878
 
EAN: 3494800536000
 
57.69 EUR
655.57EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kombinácia tónov pomaranča a vanilky uvedená na trh v roku 2023. Predstavuje príbeh mladej talentov
Korloff Lady In White parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Korloff
Korloff Lady In White parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2400877
 
EAN: 3760376721943
 
39.13 EUR
782.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zmes pomarančových vôní a vanilky, ktorá bola uvedená na trh v roku 2023. Vypráva o príbehu mladej
Lacoste pour Femme parfémovaná voda pre ženy 90 ml
Lacoste
Lacoste pour Femme parfémovaná voda pre ženy 90 ml
Kód: 2401590
Kód dod.: LC014A01
EAN: 3386460149358
 
55.73 EUR
619.22EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvety - púdrová vôňa uvedená na trh v roku 2003. Pôvab nefalšovanej spontánnosti, príjemná, ľahká v
Korloff Lady Blooming parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Korloff
Korloff Lady Blooming parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2500276
Kód dod.: KOPFLAB02
EAN: 3494800502005
 
39.10 EUR
782EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová ovocná vôňa pre ženy bola uvedená v roku 2025 Parfém Lady Blooming od Korloff čerpá inšpi
Giorgio Armani Emporio Stronger With You parfum pre mužov 100 ml
Giorgio Armani
Giorgio Armani Emporio Stronger With You parfum pre mužov 100 ml
Kód: 2500475
Kód dod.: LF026800
EAN: 3614274219579
 
139.49 EUR
1 394.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jantárová, kožená, fougerová vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Objavte ďalšiu etapu le
Jean Paul Gaultier Scandal Intense parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Jean Paul Gaultier
Jean Paul Gaultier Scandal Intense parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2501044
 
EAN: 8435415102698
 
119.26 EUR
2 385.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Intenzívny škandál v súkromnom v
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.