(6:30 – 15:00 hod.)
sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
K nákupu navíc
DKNY 24/7 Electric parfumovaná voda pre ženy 30 ml
DKNY Donna Karan
DKNY 24/7 Electric parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2603574
 
EAN: 2603574
 
0 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
DKNY 24/7 Electric parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Novinky
Elie Saab Le Parfum Absolu parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Elie Saab
Elie Saab Le Parfum Absolu parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2603558
Kód dod.: 14873
EAN: 7640233340462
 
47.04 EUR
1 568EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Elie Saab Le Parfum Absolu Eau de Parfum pri
Novinky
Elie Saab L'Homme parfémovaná voda pre mužov 100 ml
Elie Saab
Elie Saab L'Homme parfémovaná voda pre mužov 100 ml
Kód: 2603562
Kód dod.: 14892
EAN: 7640233342565
 
85.11 EUR
851.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Elie Saab L'Homme Eau de Parfum predstavuje
Novinky
Elie Saab Le Parfum Absolu parfémovaná voda pre ženy 90 ml
Elie Saab
Elie Saab Le Parfum Absolu parfémovaná voda pre ženy 90 ml
Kód: 2603560
Kód dod.: 14875
EAN: 7640233342756
 
96.86 EUR
1 076.22EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Elie Saab Le Parfum Absolu Eau de Parfum pri
Novinky
Elie Saab Le Parfum Absolu parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Elie Saab
Elie Saab Le Parfum Absolu parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2603559
Kód dod.: 14874
EAN: 7640233340479
 
73.45 EUR
1 469EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Elie Saab Le Parfum Absolu Eau de Parfum pri
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Valentino Uomo Born In Roma toaletná voda pre mužov 50 ml
Valentino
Valentino Uomo Born In Roma toaletná voda pre mužov 50 ml
Kód: 2305960
Kód dod.: LB040404
EAN: 3614272761452
 
95.34 EUR
1 906.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Korenená, drevitá vôňa pre mužov uvedená na trh v roku 2019. Ukažte svetu, ako vyzerá muž súčasnost
Giorgio Armani Sí Intense parfumovaná voda plnitelný flakon pre ženy 30 ml
Giorgio Armani
Giorgio Armani Sí Intense parfumovaná voda plnitelný flakon pre ženy 30 ml
Kód: 2306664
Kód dod.: LD695100
EAN: 3614273734882
 
96.49 EUR
3 216.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Teplá chypre vôňa obohatená o ovocnoambrové tóny uvedená na trh v roku 2023 Parfumovaná voda Armani
Prada Paradoxe Intense parfémovaná voda plnitelný flakon pre ženy 50 ml
Prada
Prada Paradoxe Intense parfémovaná voda plnitelný flakon pre ženy 50 ml
Kód: 2306675
Kód dod.: LE344100
EAN: 3614273961752
 
151.92 EUR
3 038.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ambrová vôňa s drevitým nádychom uvedená na trh v roku 2023 Prada Paradoxe Intense skúma
Guess Bella Vita Paradiso parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Guess®
Guess Bella Vita Paradiso parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2308348
Kód dod.: GUE32344
EAN: 085715323446
 
46.28 EUR
462.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ženská kvetinovo-ambrová vôňa predstavená v roku 2023 Podľahnite zlatistému trblietaniu, ktoré čerp
Lancome Idole parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Lancome
Lancome Idole parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2400241
Kód dod.: LB698902
EAN: 3614273069175
 
142.59 EUR
1 425.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lancome Idole je chypré kvetinová vôňa uvedená na trh v roku 2019. Vôňa pre silné a nezávislé ženy.
Givenchy Gentleman Society Extreme parfémovaná voda pre mužov 100 ml
Givenchy
Givenchy Gentleman Society Extreme parfémovaná voda pre mužov 100 ml
Kód: 2400622
Kód dod.: GIVP000168
EAN: 3274872467965
 
139.61 EUR
1 396.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá aromatická zvodná vôňa bola uvedená na trh v roku 2024. Givenchy zvádza tých najnezastavit
Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza toaletná voda pre mužov 100 ml
Valentino
Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza toaletná voda pre mužov 100 ml
Kód: 2401557
Kód dod.: LE533700
EAN: 3614274024807
 
132.54 EUR
1 325.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fougere ambrová vôňa pre mužov uvedená na trh v roku 2024 Zatiaľ čo nad večným mestom vychádza a svi
Prada Luna Rossa Ocean parfém pre mužov 50 ml
Prada
Prada Luna Rossa Ocean parfém pre mužov 50 ml
Kód: 2403223
Kód dod.: LE641000
EAN: 3614274089349
 
117.43 EUR
2 348.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická Fougere vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2024 Luna Rossa Ocean Le Parfum je inte
Lacoste pour Femme parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Lacoste
Lacoste pour Femme parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2404485
Kód dod.: LC014A03
EAN: 3386460149433
Získate 29 bodov
36.83 EUR
1 227.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová - pudrová vôňa uvedená na trh v roku 2003. Čar čistej spontánnosti, príjemná, jemná vôňa
Givenchy Irresistible Nude Velvet parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Givenchy
Givenchy Irresistible Nude Velvet parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2500179
Kód dod.: GIVP000268
EAN: 3274872479746
 
118.41 EUR
2 368.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-drevná pižmová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024 Parfumovaná voda Irresistible
Karl Lagerfeld Fleur d´Iris parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Karl Lagerfeld
Karl Lagerfeld Fleur d´Iris parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2500562
Kód dod.: KL008A61
EAN: 3386460161572
 
34.10 EUR
682EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo ambrová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Objavte výnimočnú kvetinovo ambrovú
Karl Lagerfeld Bois Santal toaletná voda pre mužov 100 ml
Karl Lagerfeld
Karl Lagerfeld Bois Santal toaletná voda pre mužov 100 ml
Kód: 2500564
Kód dod.: KL008A12
EAN: 3386460161602
 
46.50 EUR
465EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevito korenená ambrová sofistikovaná vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Toaletná voda
Oscar de la Renta Bella Blanca parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Oscar de la Renta
Oscar de la Renta Bella Blanca parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2501438
Kód dod.: ODL56400
EAN: 085715564009
 
68.72 EUR
687.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2018 Parfumovaná voda Bella Blanca od Oscar de la
Lacoste L.12.12 Silver Rose parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Lacoste
Lacoste L.12.12 Silver Rose parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2501459
Kód dod.: LC019A01
EAN: 3386460165921
 
74.09 EUR
740.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová drevito-pižmová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Objavte vôňu zosobňujúcu el
Prada Paradigme parfémovaná voda pre mužov 100 ml
Prada
Prada Paradigme parfémovaná voda pre mužov 100 ml
Kód: 2501950
Kód dod.: LE881800
EAN: 3614274172997
 
163.04 EUR
1 630.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna drevitá vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Prada Paradigme je nová ikonicá pá
Prada Paradigme parfumovaná voda pre mužov 50 ml
Prada
Prada Paradigme parfumovaná voda pre mužov 50 ml
Kód: 2501951
Kód dod.: LE918100
EAN: 3614274182897
 
116.66 EUR
2 333.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna drevitá vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Prada Paradigme je nová ikonická
Givenchy L'Interdit 25 parfum pre ženy 80 ml
Givenchy
Givenchy L'Interdit 25 parfum pre ženy 80 ml
Kód: 2502160
Kód dod.: 5000432
EAN: 3274872495494
 
161.58 EUR
2 019.75EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-drevitá vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Objavte L'Interdit Parfum od Givenc
Emanuel Ungaro Cosmic Moon parfumovaná voda pre ženy 90 ml
Emanuel Ungaro
Emanuel Ungaro Cosmic Moon parfumovaná voda pre ženy 90 ml
Kód: 2502401
Kód dod.: 14709
EAN: 8056860211270
 
61.65 EUR
685EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevito-korenistá vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Vôňa Emanuel Ungaro Cosmic Moon vás
Karl Lagerfeld Ikonik Absolu parfumovaná voda pre mužov 100 ml
Karl Lagerfeld
Karl Lagerfeld Ikonik Absolu parfumovaná voda pre mužov 100 ml
Kód: 2601185
Kód dod.: KL015A01
EAN: 3386460159258
 
59.57 EUR
595.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevito-korenistá vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Objavte silu ikonického štýlu s vôňou KARL L
Salvatore Ferragamo Signorina Romantica parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Salvatore Ferragamo
Salvatore Ferragamo Signorina Romantica parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2601464
Kód dod.: 14906
EAN: 8056860214899
 
61.31 EUR
2 043.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna vanilková vôňa bola uvedená na trh v roku 2025 Signorina Romantica je esenciou nadčasovej
Salvatore Ferragamo Signorina Romantica parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Salvatore Ferragamo
Salvatore Ferragamo Signorina Romantica parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2601463
Kód dod.: 14905
EAN: 8056860214905
 
89.12 EUR
1 782.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna vanilková vôňa bola uvedená na trh v roku 2025 Signorina Romantica je esenciou nadčasovej
Karl Lagerfeld Jeans Urban Coral parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Karl Lagerfeld
Karl Lagerfeld Jeans Urban Coral parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2601684
Kód dod.: KL016A03
EAN: 3386460171175
 
37 EUR
370EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa bola uvedená na trh v roku 2025 Parfémovaná voda KARL LAGERFELD Jeans Urban Coral pre
Novinky
Valentino Vendetta Uomo parfémovaná voda pre mužov 90 ml
Valentino
Valentino Vendetta Uomo parfémovaná voda pre mužov 90 ml
Kód: 2603389
Kód dod.: LG290700
EAN: 3614274798203
 
154.77 EUR
1 719.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevito-korenistá vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Valentino Vendetta Uomo predstavuje odvážnu p
Novinky
Lancome La Vie Est Belle L'Elixir Cherry parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Lancome
Lancome La Vie Est Belle L'Elixir Cherry parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2603364
Kód dod.: LG211300
EAN: 3614274750164
 
168.18 EUR
1 681.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Objavte LANCÔME La vie est belle L'Elixir Very
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.