(6:30 – 15:00 hod.)
sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Savo®

Unilever – globální lídr s tradicí a českou značkou Savo 🇬🇧🌍🇨🇿

Unilever je britsko-nizozemská společnost vzniklá v roce 1929 spojením Margarine Unie z Holandska a Lever Brothers z Velké Británie. V roce 2013 Unilever významně posílil své portfolio koupí značek Savo, Biolit a Diffusil od české firmy Bochemie.

Výroba těchto tradičních značek pokračuje v závodě Bochemie v Bohumíně, kde chemická výroba má více než stoletou historii. Již od roku 1904 se zde vyráběly významné produkty, jako aspirin nebo umělé sladidlo sacharin, které byly exportovány do celého světa.

Tradice a inovace značky Savo 🧼✨

Savo se začalo vyrábět již v roce 1973 a během let se stalo synonymem pro spolehlivost a tradici v českých domácnostech i profesionálním sektoru. Nabízí kompletní řadu výrobků pro úklid domácnosti i profesionální použití.

Marketingové průzkumy potvrzují, že značku Savo zná téměř 90 % českých spotřebitelů, kteří ji vnímají jako osvědčenou, tradiční a českou značku, na kterou se mohou vždy spolehnout.

Unilever díky vlastním výzkumům a inovacím neustále vylepšuje sortiment značky Savo, aby vyhověl nejvyšším nárokům zákazníků.

 

✅ Unilever a Savo – spojení tradice, kvality a inovace pro vaši domácnost.

Výrobce: Unilever ČR, spol. s r.o.Rohanské nábřeží 670/19, Praha 8, 186 00, CZ
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
SAVO na podlahy a povrchy vôňa kvetín, 750 ml
Savo®
SAVO na podlahy a povrchy vôňa kvetín, 750 ml
Kód: 88638
Kód dod.: 700371
EAN: 8710908102059
 
2.76 EUR
3.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Savo na podlahy a povrchy s príjemnou vôňou kvetín. Univerzálny čistiaci prípravok na podlahy a iné umývateľné povrchy (napr. dlaždice, laminát, plasty apod.).
Savo Profi Original 15 kg
Savo®
Savo Profi Original 15 kg
Kód: 02028
Kód dod.: 724073
EAN: 8594005390966
 
25.97 EUR
1.73EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný prípravok na dezinfekciu vody (bazény, studne) a povrchov. Spoľahlivo likviduje bakterie, víry, riasy a huby.
AKCE
Savo dezinfekcia a čistič na podlahy Citrón 1 l
Savo®
Savo dezinfekcia a čistič na podlahy Citrón 1 l
Kód: 2402867
Kód dod.: 700361
EAN: 8720181409042
 
3.19 EUR
3.19EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny prípravok, ktorý je skvelým riešením pre každodennú účinnú dezinfekciu.
SAVO Razant čistič odpadov, 1,2 l
Savo®
SAVO Razant čistič odpadov, 1,2 l
Kód: 2100354
Kód dod.: 715061
EAN: 8710522605059
 
4.46 EUR
3.72EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny čistiaci prostriedok na uvoľnenie odpadov a odstránenie zápachu.
SAVO proti plesniam Kúpeľňa, 500 ml
Savo®
SAVO proti plesniam Kúpeľňa, 500 ml
Kód: 62643
Kód dod.: 627020
EAN: 8594005396746
 
3.84 EUR
7.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinne odstraňuje všetky druhy plesní a húb. Povrch vydezinfikuje a krásne vybieli. Prípravok je mierne parfumovaný. Použiť na rôzne povrchy: okraje umývadla, silikónové tesnenia, sprchové kúty, miesta okolo vane.
SAVO proti plesniam dezinfekčný prípravok, 500 ml
Savo®
SAVO proti plesniam dezinfekčný prípravok, 500 ml
Kód: 02008
Kód dod.: 627021
EAN: 8594005390225
 
3.84 EUR
7.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Môžete ho použiť na rôzne povrchy: steny, keramiku, obklady a spáry, omietky, murivo, kameň, smalt, plasty, akrylátové povrchy, silikón, gumu, nerez.
Savo prací prášok Univerzál Jarná sviežosť 65 praní, 4,55kg
Savo®
Savo prací prášok Univerzál Jarná sviežosť 65 praní, 4,55kg
Kód: 2601521
Kód dod.: 724103
EAN: 8720181605154
 
22.55 EUR
0.35EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Savo prací prášok Univerzál Jarná sviežosť je určený na pranie prádla a zanecháva sviežu vôňu.
SAVO prací gel na farebné i biele, 20 prania, 1 l
Savo®
SAVO prací gel na farebné i biele, 20 prania, 1 l
Kód: 1800452
Kód dod.: 724092
EAN: 8710447396278
 
7.66 EUR
0.38EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nový prací prostriedok Savo bez chlóru pre hygienicky čisté prádlo si poradí aj s odolnými škvrnami a navyše pomáha odstraňovať baktérie.
Savo Proti plesniam dezinfekčný prípravok, 5 kg
Savo®
Savo Proti plesniam dezinfekčný prípravok, 5 kg
Kód: 02019
Kód dod.: 627025
EAN: 8594005390720
 
23.63 EUR
4.73EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Savo proti plesniam je vysoko účinný dezinfekčný prípravok na odstraňovanie plesní, rias a kvasiniek. Vhodný na použitie na drevo, omietky a malby stien interiéru aj exteriéru.
SAVO dezinfekcia Prim Kvetinová vôňa, 1,2 l
Savo®
SAVO dezinfekcia Prim Kvetinová vôňa, 1,2 l
Kód: 2002018
Kód dod.: 724078
EAN: 8710522605035
 
2.55 EUR
2.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny čistič, vhodný aj do domácnosti s domácimi zvieratami. Spoľahlivo likviduje 99,9% baktérií, vírusov, kvasiniek a plesní.
SAVO dezinfekcia Prim Svieža vôňa, 1,2 l
Savo®
SAVO dezinfekcia Prim Svieža vôňa, 1,2 l
Kód: 2002751
Kód dod.: 724077
EAN: 8710522605042
 
2.55 EUR
2.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny čistič, vhodný aj do domácnosti s domácimi zvieratami. Spoľahlivo likviduje 99,9% baktérií, vírusov, kvasiniek a plesní.
SAVO kuchyne dezinfekcia, 500 ml
Savo®
SAVO kuchyne dezinfekcia, 500 ml
Kód: 07458
Kód dod.: 706531
EAN: 8720182878663
 
2.76 EUR
5.52EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Použivajte na pracovné dosky, obkladačky, smaltované, sklenené, plastové a nerezové povrchy.
SAVO kúpeľňa čistiaci prostriedok do kúpeľne, 500 ml
Savo®
SAVO kúpeľňa čistiaci prostriedok do kúpeľne, 500 ml
Kód: 2404728
Kód dod.: 712221
EAN: 8720182870100
 
2.76 EUR
5.52EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchlo a šetrne odstraňuje usadené škvrny od vody a mydla a vodný kameň. Čisteným povrchom dodáva lesk a zanecháva príjemnú vôňu.
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.