(6:30 – 15:00 hod.)
sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Savo®

Unilever – globální lídr s tradicí a českou značkou Savo 🇬🇧🌍🇨🇿

Unilever je britsko-nizozemská společnost vzniklá v roce 1929 spojením Margarine Unie z Holandska a Lever Brothers z Velké Británie. V roce 2013 Unilever významně posílil své portfolio koupí značek Savo, Biolit a Diffusil od české firmy Bochemie.

Výroba těchto tradičních značek pokračuje v závodě Bochemie v Bohumíně, kde chemická výroba má více než stoletou historii. Již od roku 1904 se zde vyráběly významné produkty, jako aspirin nebo umělé sladidlo sacharin, které byly exportovány do celého světa.

Tradice a inovace značky Savo 🧼✨

Savo se začalo vyrábět již v roce 1973 a během let se stalo synonymem pro spolehlivost a tradici v českých domácnostech i profesionálním sektoru. Nabízí kompletní řadu výrobků pro úklid domácnosti i profesionální použití.

Marketingové průzkumy potvrzují, že značku Savo zná téměř 90 % českých spotřebitelů, kteří ji vnímají jako osvědčenou, tradiční a českou značku, na kterou se mohou vždy spolehnout.

Unilever díky vlastním výzkumům a inovacím neustále vylepšuje sortiment značky Savo, aby vyhověl nejvyšším nárokům zákazníků.

 

✅ Unilever a Savo – spojení tradice, kvality a inovace pro vaši domácnost.

Výrobce: Unilever ČR, spol. s r.o.Rohanské nábřeží 670/19, Praha 8, 186 00, CZ
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Savo prací prášok Univerzál 65 praní, 4,55kg
Savo®
Savo prací prášok Univerzál 65 praní, 4,55kg
Kód: 2601522
Kód dod.: 724104
EAN: 8720181605192
 
22.55 EUR
0.35EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Savo prací prášok Univerzál je určený na pranie prádla.
SAVO prací gél na farebné prádlo 100 prania, 5 l
Savo®
SAVO prací gél na farebné prádlo 100 prania, 5 l
Kód: 2601516
Kód dod.: 724126
EAN: 8720181267178
 
23.63 EUR
0.24EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prací gél na farebné prádlo sa postará o účinné odstránenie odolných škvŕn a zápachov. Zanechá prádlo hygienicky čisté s vôňou levandule, zeleného jablka a pomaranča.
Savo čistič pračky, 250 ml
Savo®
Savo čistič pračky, 250 ml
Kód: 2602245
Kód dod.: 712343
EAN: 8710522828243
 
3.19 EUR
12.76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Savo čistič pračky účinne čistí vnútorné časti práčky, pomáha odstraňovať usadeniny a neutralizuje nepríjemné pachy.
SAVO Univerzálny dezinfekčný sprej, 700 ml
Savo®
SAVO Univerzálny dezinfekčný sprej, 700 ml
Kód: 2402101
Kód dod.: 700390
EAN: 8720181405785
 
3.40 EUR
4.86EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dezinfekčný čistiaci sprej s praktickým rozprašovačom sa hodí do domácnosti aj na pracovisko.
SAVO odmasťovač Bez chloru dezinfekčný prostriedok, 750 ml
Savo®
SAVO odmasťovač Bez chloru dezinfekčný prostriedok, 750 ml
Kód: 1700344
Kód dod.: 706528
EAN: 8710908265488
 
3.40 EUR
4.86EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistiaci a dezinfekčný prostriedok v spreji bez chloru ľahko odstráni aj silné znečistenie a mastnotu a zároveň zaisťuje dezinfekciu čistených povrchov.
AKCE
SAVO WC gél Oceán 700 ml
Savo®
SAVO WC gél Oceán 700 ml
Kód: 2305149
Kód dod.: 716089
EAN: 8720181293665
 
1.78 EUR
2.54EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Savo tekutý dezinfekčný WC čistič s vôňou oceánu sa postará o žiarivý lesk a čistotu vašej toalety.
SAVO na podlahy a povrchy vôňa oceánu, 750 ml
Savo®
SAVO na podlahy a povrchy vôňa oceánu, 750 ml
Kód: 88639
Kód dod.: 700369
EAN: 8710908103636
 
2.76 EUR
3.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na podlahy a iné umývateľné povrchy (napr. dlaždice, laminát, plasty apod.). S príjemnou vôňou oceánu.
SAVO univerzálny dezinfekčný sprej Levanduľa, 700 ml
Savo®
SAVO univerzálny dezinfekčný sprej Levanduľa, 700 ml
Kód: 2309654
Kód dod.: 700349
EAN: 8720181405839
 
3.40 EUR
4.86EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Savo univerzálny dezinfekčný sprej Levanduľa je ideálny pre každodennú dezinfekciu a čistenie všetkých umývateľných povrchov v domácnosti.
Savo WC gél Turbo na vodný kameň 700 ml
Savo®
Savo WC gél Turbo na vodný kameň 700 ml
Kód: 2305655
Kód dod.: 716088
EAN: 8720181313653
 
2.12 EUR
3.03EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Savo WC čistič Turbo účinne odstraňuje až 100 % vodného kameňa v toalete a vyčistí aj hlboko usadené nečistoty.
SAVO dezinfekcia univerzálna, rozprašovač, 500 ml
Savo®
SAVO dezinfekcia univerzálna, rozprašovač, 500 ml
Kód: 88071
Kód dod.: 700367
EAN: 8710908108419
 
2.30 EUR
4.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dezinfekcia kuchynských a kúpeľňových povrchov. Nastriekajte na čistený povrch, nechajte pôsobiť a utrite vlhkou handričkou.
SAVO prací gél univerzálny, 100 praní, 5 l
Savo®
SAVO prací gél univerzálny, 100 praní, 5 l
Kód: 2601517
Kód dod.: 724127
EAN: 8720181261893
 
23.63 EUR
0.24EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny prací gél na farebné i biele prádlo sa postará o účinné odstránenie odolných škvŕn a zápachov. Zanechá prádlo hygienicky čisté s vôňou kvetov, jablka a melónu.
SAVO dezinfekcia a čistič na podlahy Levanduľa, 1 l
Savo®
SAVO dezinfekcia a čistič na podlahy Levanduľa, 1 l
Kód: 2400154
Kód dod.: 700360
EAN: 8720181409035
 
3.84 EUR
3.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Savo dezinfekcia a čistič na podlahy Levanduľa je univerzálny prípravok, ktorý je skvelým riešením pre každodennú účinnú dezinfekciu a zároveň zaisťuje, aby váš dom a rodina boli chránené pred nečistotami a choroboplodnými zárodkami.
SAVO dezinfekčný sprej do kúpeľne, 700 ml
Savo®
SAVO dezinfekčný sprej do kúpeľne, 700 ml
Kód: 2309655
Kód dod.: 700355
EAN: 8720181300424
 
3.40 EUR
4.86EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
SAVO dezinfekčný sprej do kúpeľne efektívne odstráni vodný kameň* a mydlové škvrny zo všetkých umývateľných povrchov v kúpeľni. Jednoducho sa oplachuje a dôkladne odstráni až 99,9 % baktérií a vírusov**.
SAVO Perex Svieža vôňa, na bielenie prádla, 1,2 l
Savo®
SAVO Perex Svieža vôňa, na bielenie prádla, 1,2 l
Kód: 2001860
Kód dod.: 761294
EAN: 8710522605011
 
3.19 EUR
2.66EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
SAVO Perex Svieža vôňa je parfumovaný prípravok pre predpranie a bielenie bieleho a stálobarevného prádla v automatických práčkach, ale aj pre ručné bielenie.
SAVO na podlahy drevo a laminát, 750 ml
Savo®
SAVO na podlahy drevo a laminát, 750 ml
Kód: 88637
Kód dod.: 702111
EAN: 8710908103810
 
2.76 EUR
3.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny čistiaci prostriedok vhodný na čistenie všetkých typov umývateľných drevených a laminátových povrchov – parkiet, nábytku, okenných rámov, dverí atď.
SAVO Original 1,2 l
Savo®
SAVO Original 1,2 l
Kód: 2001806
Kód dod.: 724069
EAN: 8710522604991
 
2.34 EUR
1.95EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutý dezinfekčný prípravok účinný prípravok na dezinfekciu vody (bazény, studne) a povrchov. Odstraňuje až 99,9 % baktérií a vírusov.
SAVO Original dezinfekcia, 4 kg
Savo®
SAVO Original dezinfekcia, 4 kg
Kód: 2001742
Kód dod.: 724071
EAN: 8710522605066
 
7.24 EUR
1.81EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Savo Original tekutý dezinfekčný prípravok - účinný na dezinfekciu úžitkovej vody (bazény, studne) a povrchov.
Savo Profi na podlahy a povrchy Magnolia, 5 kg
Savo®
Savo Profi na podlahy a povrchy Magnolia, 5 kg
Kód: 1901609
Kód dod.: 700375
EAN: 8594005392908
 
12.98 EUR
2.6EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Savo na podlahy a povrchy je prípravok na každodenné upratovanie plôch v kanceláriách, školách a škôlkach, zdravotníckych zariadeniach atď. Odstraňuje mastnotu a zaschnutú špinu.
Savo bazén Mini chlórové tablety k dezinfekcii vody, 0,8 kg
Savo®
Savo bazén Mini chlórové tablety k dezinfekcii vody, 0,8 kg
Kód: 2304022
Kód dod.: 676505
EAN: 8720182369697
 
16.18 EUR
20.23EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bazénová chémia SAVO chlórové tablety pre celosezónnu dezinfekciu a údržbu bazénovej vody.
Savo Profi Podlahy a povrchy Lemongrass čistiaci prostriedok dezinfekčné na každodenné upratovaní plôch 5 kg
Savo®
Savo Profi Podlahy a povrchy Lemongrass čistiaci prostriedok dezinfekčné na každodenné upratovaní plôch 5 kg
Kód: 1905519
Kód dod.: 700374
EAN: 8594005392892
 
12.98 EUR
2.6EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Savo na podlahy a povrchy je přípravek ke každodennímu úklidu ploch v kancelářích, školách a školkách, zdravotnických zařízeních atd. Odstraňuje mastnotu a zaschlou špínu.
AKCE
Savo dezinfekcia a čistič na podlahy pomaranč a mäta, 1 l
Savo®
Savo dezinfekcia a čistič na podlahy pomaranč a mäta, 1 l
Kód: 2402868
Kód dod.: 700362
EAN: 8720181408786
 
3.19 EUR
3.19EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny prípravok, ktorý je skvelým riešením pre každodennú účinnú dezinfekciu.
SAVO univerzální dezinfekčný sprej Pomeranč a Citronová tráva, 700 ml
Savo®
SAVO univerzální dezinfekčný sprej Pomeranč a Citronová tráva, 700 ml
Kód: 2309653
Kód dod.: 700354
EAN: 8720182870094
 
3.40 EUR
4.86EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Savo univerzálny dezinfekčný sprej Pomeranč je ideálny na každodennú dezinfekciu a čistenie všetkých umývateľných povrchov v domácnosti.
AKCE
SAVO WC čistič Citrón, 700 ml
Savo®
SAVO WC čistič Citrón, 700 ml
Kód: 2305150
Kód dod.: 716090
EAN: 8720181293672
 
1.78 EUR
2.54EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutý dezinfekčný WC čistič s vôňou citrónu sa postará o žiarivý lesk a čistotu toalety. Likviduje až 99,9 % baktérií a vírusov, odstraňuje zašlú špinu a vodný kameň. Príjemná vôňa citrónu zabezpečí dlhodobú sviežosť toalety.
SAVO Perex Kvetinová vôňa, na bielenie prádla, 1,2 l
Savo®
SAVO Perex Kvetinová vôňa, na bielenie prádla, 1,2 l
Kód: 2001859
Kód dod.: 761293
EAN: 8710522605028
 
3.19 EUR
2.66EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parfumovaný prípravok pre predpranie a bielenie bieleho a stálobarevného prádla v automatických práčkach, ale aj pre ručné bielenie.
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.