(6:30 – 15:00 hod.)
sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Novinky
Versace Man Eau Fraiche Extreme deo stick 75 ml
Versace
Versace Man Eau Fraiche Extreme deo stick 75 ml
Kód: 2603551
Kód dod.: 14510
EAN: 8011003903641
 
32.83 EUR
437.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevitá aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Versace Eau Fraîche Extrême je vôň
Novinky
Lacoste Original Aqua set parfumovaná voda 100 ml + sprchový gel 100 ml + parfumovaná voda 5 ml, darčeková sada pre mužov
Lacoste
Lacoste Original Aqua set parfumovaná voda 100 ml + sprchový gel 100 ml + parfumovaná voda 5 ml, darčeková sada pre mužov
Kód: 2603509
Kód dod.: LC021C01
EAN: 3386460174299
 
80.69 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá vodná vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Objavte sviežu a vynikajúcu pánsku eleganciu s
Novinky
Lacoste Original Woman set parfumovaná voda 100 ml + telové mlieko 100 ml + parfumovaná voda 7,5 ml, darčeková sada pre ženy
Lacoste
Lacoste Original Woman set parfumovaná voda 100 ml + telové mlieko 100 ml + parfumovaná voda 7,5 ml, darčeková sada pre ženy
Kód: 2603507
Kód dod.: LC017C02
EAN: 3386460157377
 
83.41 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Objavte dámsku vôňu Lacoste Original
Novinky
Hugo Boss Bottled Beyond For Her telové mlieko pre ženy 200 ml
Hugo Boss
Hugo Boss Bottled Beyond For Her telové mlieko pre ženy 200 ml
Kód: 2603451
 
EAN: 3616307501101
 
43.22 EUR
216.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2026 Dámska parfumovaná voda BOSS Bott
Fa Men Attraction Force deodorant, 150 ml
Henkel Fa
Fa Men Attraction Force deodorant, 150 ml
Kód: 2603298
Kód dod.: 837341
EAN: 9000100798655
 
3.10 EUR
20.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte 48-hodinovú deo ochranu so zložením obsahujúcim feromóny, vďaka ktorým sa budete cítiť príťažlivo! Svieža pánska vôňa. Bez hliníka.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Fresh Juice sprchový gel Mandarinka & Awapuhi, 400 ml
Fresh Juice
Fresh Juice sprchový gel Mandarinka & Awapuhi, 400 ml
Kód: 2602762
Kód dod.: 794931
EAN: 8588006040081
 
2.55 EUR
6.38EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fresh Juice sprchový gel Mandarinka & Awapuhi jemne stará o pokožku a zanecháva ju príjemne voňajúcu.
Naturalis relaxačná kúpeľ – Golden Argan 1000 ml
Naturalis
Naturalis relaxačná kúpeľ – Golden Argan 1000 ml
Kód: 2508219
Kód dod.: 805016
EAN: 8596048012492
 
2.76 EUR
2.76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Naturalis relaxačná kúpeľ Golden Argan je prípravok do kúpeľa s arganovým olejom, ktorý vyživuje pokožku, zanecháva ju hebkú a prináša pocit luxusnej relaxácie.
Lilien Exclusive Wild Orchid krémové tekuté mydlo dávkovač 500 ml
Lilien
Lilien Exclusive Wild Orchid krémové tekuté mydlo dávkovač 500 ml
Kód: 2105263
Kód dod.: 787131
EAN: 8596048004459
 
1.91 EUR
3.82EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemné krémové tekuté mýdlo pro dokonalou péči o vaše ruce a pokožku.
Nivea Men Energy sprchový gel pre mužov, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Energy sprchový gel pre mužov, 50 ml
Kód: 2505964
Kód dod.: 797079
EAN: 42429173
 
1.69 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ošetrujúce zloženie s mliečnymi a hodvábnymi proteínmi a Euceritem® vlasy regeneruje, intenzívne hydratuje a oživuje.
Naturalis relaxačná kúpeľ – Lavender Magic 1000 ml
Naturalis
Naturalis relaxačná kúpeľ – Lavender Magic 1000 ml
Kód: 2508867
Kód dod.: 805015
EAN: 8596048012508
 
2.76 EUR
2.76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Naturalis relaxačná kúpeľ Lavender Magic je prípravok do kúpeľa s vôňou levandule, ktorý upokojuje telo i myseľ a navodzuje dokonalú relaxáciu.
Frosch Eko Senses Kids detský sprchový gel & šampón, 300 ml
Frosch®
Frosch Eko Senses Kids detský sprchový gel & šampón, 300 ml
Kód: 2602989
Kód dod.: 765050
EAN: 9001531949289
 
4.04 EUR
13.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Detský sprchový gel a šampón s prídavkom panthenolu šetrne čistí pokožku celého tela i vlasy.
Nivea Derma Control Defend sprchový gel 250 ml
Nivea®
Nivea Derma Control Defend sprchový gel 250 ml
Kód: 2508826
Kód dod.: 795699
EAN: 9005800389998
 
5.32 EUR
21.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel Nivea Derma Control Defend je vyvinutý špeciálne pre potreby problémovej a citlivej pokožky. Jemne čistí, odstraňuje nečistoty aj nadbytočný maz, aniž by narušoval prirodzenú rovnováhu pokožky.
Nivea Smooth Sensation krémové telové mlieko, 625 ml
Nivea®
Nivea Smooth Sensation krémové telové mlieko, 625 ml
Kód: 2505451
Kód dod.: 810084
EAN: 9005800308456
 
13.41 EUR
21.46EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Túžite po sametovo hladkej pokožke bez podráždenia? Vyskúšajte Krémové telové mlieko Smooth Sensation, ktoré vďaka svojmu zloženiu pokožku nielen hydratuje a vyživuje, ale aj zjemňuje.
Dettol Jemná Aloe bezdotykový dávkovač mydla a náplň, 250 ml
Dettol
Dettol Jemná Aloe bezdotykový dávkovač mydla a náplň, 250 ml
Kód: 70677
Kód dod.: 787314
EAN: 5997321780351
 
14.90 EUR
59.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dettol bezdotykový dávkovač mydla automaticky zaznamená Vaše ruky a uvoľní potrebnú dávku mydla, ktoré odstráni baktérie a zanechá Vašu pokožku jemnú.
Nivea Diamond & Argan Oil sprchový gél, 250 ml
Nivea®
Nivea Diamond & Argan Oil sprchový gél, 250 ml
Kód: 55872
Kód dod.: 795124
EAN: 4005808311934
 
3.62 EUR
14.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Trblietavá pokožka ako na červenom koberci? Stačí zvoliť správnu starostlivosť! Sáhnite po jemnom zložení, vďaka ktorému zazárite vy aj vaša pokožka - NIVEA Starostlivý sprchový gél Care & Diamond.
AKCE
LAVONEA tekuté mydlo kašmír a orchidea, 1 l
Lavon
LAVONEA tekuté mydlo kašmír a orchidea, 1 l
Kód: 2502162
Kód dod.: 790076
EAN: 8594187140243
 
1.83 EUR
1.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
LAVONEA tekuté krémové mydlo 1 l je prémiová kvalita mydla s neutrálnym pH pre hebké, čisté a voňavé ruky. Obsah glycerínu a alantoínu napomáha regenerácii vašej pokožky.
Lilien tekuté mýdlo - Med 5000 ml
Lilien
Lilien tekuté mýdlo - Med 5000 ml
Kód: 2508872
Kód dod.: 787118
EAN: 8596048012454
 
6.38 EUR
1.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lilien tekuté mydlo Med šetrne umýva pokožku, hydratuje ju a zanecháva ju jemne prevoňanú sladkou medovou vôňou.
Nivea Sun Protect & Moisture mlieko na opaľovanie OF50+, 150 ml
Nivea®
Nivea Sun Protect & Moisture mlieko na opaľovanie OF50+, 150 ml
Kód: 2600712
Kód dod.: 815377
EAN: 6001051006267
 
15.11 EUR
377.75EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mlieko na opaľovanie Nivea Sun Protect & Moisture OF50 poskytuje vysokú ochranu proti UVA a UVB žiareniu.
Nivea Derma Control sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Derma Control sprchový gel, 250 ml
Kód: 51547
Kód dod.: 795152
EAN: 5900017099378
 
3.62 EUR
14.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Starajte sa šetrne o svoju citlivú pokožku! Spoľahnite sa na šetrné zloženie obohatené o výťažky z harmančeka. Vsadte na hebkosť a hydratáciu - NIVEA Pôžitkový sprchový gel Derma Control
Tesori d'Oriente sprchový gel a pěna do koupele Ayurverda, 500 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente sprchový gel a pěna do koupele Ayurverda, 500 ml
Kód: 2508075
Kód dod.: 795362
EAN: 8008970043630
 
5.53 EUR
11.06EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krémový sprchový gel, ktorý prináša harmóniu tela aj mysle, očarí bohatou orientálnou vôňou a jemnou krémovou penou, ktorá hýčka pokožku pri každom dotyku.
Fa Sport Lemon Scent guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Henkel Fa
Fa Sport Lemon Scent guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 15796
Kód dod.: 841047
EAN: 9000100219877
 
2.98 EUR
59.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Guľôčkový antiperspirant Sport Lemon Scent pre mužov chráni pred potom a s ním súvisiacim pachom až na 48 hodín.
AKCE
Milit tekuté krémové mydlo, 5 l
Milit
Milit tekuté krémové mydlo, 5 l
Kód: 2600720
Kód dod.: 700636
EAN: 8594221200155
 
5.54 EUR
1.11EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre každodennú hygienu rúk.
AXE deodorant Afrika, 150 ml
Axe®
AXE deodorant Afrika, 150 ml
Kód: 48257
Kód dod.: 799180
EAN: 8717644013045
 
3.62 EUR
24.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vôňa AXE Afrika pomocou nevšednej vône citrusových plodov a jantáru vnese dobrodružstvo aj do tej najväčšej každodennej šedi.
Fa Island Vibes Fiji Dream antiperspirant, 150 ml
Henkel Fa
Fa Island Vibes Fiji Dream antiperspirant, 150 ml
Kód: 1801219
Kód dod.: 835185
EAN: 9000101092226
 
2.98 EUR
19.87EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte Fa Island Vibes Fiji dream antiperspirant s vôňou vodného melónu a kanangy. Bez alkoholu. S technológiou dvojitého uvoľnenia. S efektom proti škvrnám.
Alpa masážny krém s arnikou, 40 ml
ALPA®
Alpa masážny krém s arnikou, 40 ml
Kód: 2600156
Kód dod.: 812034
EAN: 8594001779086
 
1.57 EUR
39.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Alpa masážny krém s arnikou je vhodný na masáž pokožky namáhaných partií tela.
Indulona sprchový krém Moisture Miracle, 400 ml
Indulona®
Indulona sprchový krém Moisture Miracle, 400 ml
Kód: 2603182
Kód dod.: 810585
EAN: 8592297014850
 
3.84 EUR
9.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona Moisture Miracle je ošetrujúci sprchový krém s hydratačným komplexom a starostlivými olejmi, ktorý pokožku pri každodennom umývaní šetrne čistí a zároveň pomáha zachovať jej hydratáciu a hebkosť.
Herbavera kostivalová masť s konope a mätou, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera kostivalová masť s konope a mätou, 200 ml
Kód: 2507726
Kód dod.: 812055
EAN: 8594009476932
 
3.40 EUR
17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre masáž tela, kĺbov, šliach, svalov aj chrbta.
Končící produkty
Nivea Sun Kids Protect & Care OF50 Cestovné mlieko na opaľovanie 5v1 pre deti 50 ml
Nivea®
Nivea Sun Kids Protect & Care OF50 Cestovné mlieko na opaľovanie 5v1 pre deti 50 ml
Kód: 2202255
Kód dod.: 815162
EAN: 42449485
 
8.94 EUR
178.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extra voděodolné složení s velmi vysokou ochranou okamžitě chrání citlivou dětskou pokožku před UVA/UVB zářením a před dehydratací.
AKCE
Green Pharmacy Aloe a Avokádo tekuté mydlo náhradná náplň 460 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Aloe a Avokádo tekuté mydlo náhradná náplň 460 ml
Kód: 2508527
Kód dod.: 788808
EAN: 4823015945748
 
1.59 EUR
3.46EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo Green Pharmacy Aloe a Avokádo je jemné a zvlhčujúce mydlo určené pre každodenné umývanie rúk. Kombinuje extrakt z aloe vera, známy svojimi upokojujúcimi a hydratačnými vlastnosťami a avokádový olej, ktorý je bohatý na vitamíny.
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.