(6:30 – 15:00 hod.)
sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Novinky
Versace Man Eau Fraiche Extreme deo stick 75 ml
Versace
Versace Man Eau Fraiche Extreme deo stick 75 ml
Kód: 2603551
Kód dod.: 14510
EAN: 8011003903641
 
32.83 EUR
437.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevitá aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Versace Eau Fraîche Extrême je vôň
Novinky
Lacoste Original Aqua set parfumovaná voda 100 ml + sprchový gel 100 ml + parfumovaná voda 5 ml, darčeková sada pre mužov
Lacoste
Lacoste Original Aqua set parfumovaná voda 100 ml + sprchový gel 100 ml + parfumovaná voda 5 ml, darčeková sada pre mužov
Kód: 2603509
Kód dod.: LC021C01
EAN: 3386460174299
 
80.69 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá vodná vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Objavte sviežu a vynikajúcu pánsku eleganciu s
Novinky
Lacoste Original Woman set parfumovaná voda 100 ml + telové mlieko 100 ml + parfumovaná voda 7,5 ml, darčeková sada pre ženy
Lacoste
Lacoste Original Woman set parfumovaná voda 100 ml + telové mlieko 100 ml + parfumovaná voda 7,5 ml, darčeková sada pre ženy
Kód: 2603507
Kód dod.: LC017C02
EAN: 3386460157377
 
83.41 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Objavte dámsku vôňu Lacoste Original
Novinky
Hugo Boss Bottled Beyond For Her telové mlieko pre ženy 200 ml
Hugo Boss
Hugo Boss Bottled Beyond For Her telové mlieko pre ženy 200 ml
Kód: 2603451
 
EAN: 3616307501101
 
43.22 EUR
216.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2026 Dámska parfumovaná voda BOSS Bott
Fa Men Attraction Force deodorant, 150 ml
Henkel Fa
Fa Men Attraction Force deodorant, 150 ml
Kód: 2603298
Kód dod.: 837341
EAN: 9000100798655
 
3.10 EUR
20.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte 48-hodinovú deo ochranu so zložením obsahujúcim feromóny, vďaka ktorým sa budete cítiť príťažlivo! Svieža pánska vôňa. Bez hliníka.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Mitia Apple & Aloe tekuté mydlo, náplň, 1 l
Tomil® Mitia
Mitia Apple & Aloe tekuté mydlo, náplň, 1 l
Kód: 47724
Kód dod.: 789015
EAN: 8595025810458
 
2.12 EUR
2.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jeho jemné zloženie spoločne s glycerínom a výťažkami z Aloe Vera so upokojujúcimi a regeneračnými účinkami pomáhajú zachovať pokožku hebkú a vláčnu.
Palmolive Naturals Milk & Almond tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Palmolive
Palmolive Naturals Milk & Almond tekuté mydlo náhradná náplň 500 ml
Kód: 2600883
Kód dod.: 787158
EAN: 8003520029133
 
2.55 EUR
5.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo s hydratačným mliekom a mandľovým extraktom má jemné zloženie, ktoré čistí a pomáha udržovať prirodzenú vlhkosť vašej pokožky. Toto nádherne voňavé tekuté mydlo na ruky bolo premyslene vytvorené so zložkami 96 % prírodného pôvodu.
Alpa Francovkový masážny krém, 40 g
ALPA® Francovka
Alpa Francovkový masážny krém, 40 g
Kód: 10557
Kód dod.: 812025
EAN: 8594001770458
 
1.40 EUR
35EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Alpa jemný masážny krém pre regeneráciu a uvoľnenie svalstva s obsahom prírodnej silice obohatenej o oleje z obilných klíčkov.
Tesori d'Oriente sprchový gel a pena 2 v 1 Ikigai 500 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente sprchový gel a pena 2 v 1 Ikigai 500 ml
Kód: 2508084
Kód dod.: 795359
EAN: 8008970060682
 
5.53 EUR
11.06EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gél a pena do kúpeľa 2 v 1 kombinuje opojné tóny čerešňových kvetov s výživnými vlastnosťami ryžovej vody a esenciálnych olejov.
STR8 FR34K pánsky sprchový gél, 400 ml
Str8
STR8 FR34K pánsky sprchový gél, 400 ml
Kód: 2600331
Kód dod.: 797333
EAN: 5201314145011
 
3.40 EUR
8.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
STR8 FR34K ponúka zmyselnú, orientálne korenenú vôňu s drevitými tónmi, pre mužov ktorí v sebe skrývajú rebela a neboja sa prekračovať hranice.
AKCE
Green Pharmacy Telóvy peeling Zelená káva a zázvorový olej 200 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Telóvy peeling Zelená káva a zázvorový olej 200 ml
Kód: 2602365
Kód dod.: 794945
EAN: 4823015945380
 
3.84 EUR
19.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Green Pharmacy telóvy peeling so zelenou kávou a zázvorovým olejom jemne exfoliuje pokožku, zanecháva ju hladkú, hebkú a príjemne sviežu.
Fa Calming Glowing Gardenia sprchový gel 400 ml
Henkel Fa
Fa Calming Glowing Gardenia sprchový gel 400 ml
Kód: 2508375
Kód dod.: 797218
EAN: 9000101753127
 
3.62 EUR
9.05EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fa Calming Glowing Gardenia je jemný sprchový gel s príjemnou kvetinovou vôňou gardénie, hyacintu a pačuli. Je navrhnutý na každodenné používanie, poskytuje pokožke pocit sviežosti, čistoty a jemnosti.
Naturalis Citrus a Bergamot soľ do kúpeľa 1 kg
Naturalis
Naturalis Citrus a Bergamot soľ do kúpeľa 1 kg
Kód: 2508359
Kód dod.: 805018
EAN: 8596048011969
 
3.19 EUR
3.19EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Naturalis Citrus & Bergamot je kúpeľová soľ s osviežujúcou a povzbudzujúcou vôňou limetky a jemného bergamotu.
Nivea Sun Shine Control zmatňujúci pleťový krém na opaľovanie, OF 50, 50 ml
Nivea®
Nivea Sun Shine Control zmatňujúci pleťový krém na opaľovanie, OF 50, 50 ml
Kód: 2600509
Kód dod.: 815157
EAN: 4006000219813
 
7.45 EUR
186.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zmatňujúci pleťový krém na opaľovanie vhodný na každodenné použitie aj pod make-up.
Alpa Francovka lihový bylinný roztok, 1 l
ALPA® Francovka
Alpa Francovka lihový bylinný roztok, 1 l
Kód: 10593
Kód dod.: 829001
EAN: 8594001771448
 
8.94 EUR
8.94EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obsahuje 60 % alkoholu, lihový roztok prírodných rastlinných silíc a niektorých ich obsahových látok (mentolu, linaloolu, nerolu a pod.).
AKCE
Nivea Fresh Natural antiperspirant dezodorant sprej pre ženy 200 ml
Nivea®
Nivea Fresh Natural antiperspirant dezodorant sprej pre ženy 200 ml
Kód: 2100985
Kód dod.: 835203
EAN: 9005800282664
 
4.25 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprej se svěží lehkou vůní zajistí dlouhotrvající ochranu před nepříjemným zápachem a zároveň jemně pečuje o pokožku podpaží.
AKCE
Bulldog deodorant roll-on Peppermint & Eucalyptus, 75 ml
Bulldog
Bulldog deodorant roll-on Peppermint & Eucalyptus, 75 ml
Kód: 2600475
Kód dod.: 835321
EAN: 5060144647726
 
4.30 EUR
57.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bulldog deodorant roll-on Peppermint & Eucalyptus vám ponúka až 24-hodinovú ochranu proti potu a pachom a pomôže vám cítiť sa sviežo po celý deň.
Rexona Men tuhý antiperspirant Fresh & Power, 50 ml
Rexona®
Rexona Men tuhý antiperspirant Fresh & Power, 50 ml
Kód: 2104573
Kód dod.: 834999
EAN: 59085751
 
2.98 EUR
59.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rexona MEN Fresh & Power je tu, aby vás podporil v každej situácii. Vďaka 48-hodinovej ochrane a pokročilej technológii Motionsense™ zabezpečuje postupné uvoľňovanie sviežej vône pri pohybe, takže čím aktívnejší ste, tým lepšie funguje.
Dove Restoring Kokos a Mandle sprchový gel, 400 ml
Dove®
Dove Restoring Kokos a Mandle sprchový gel, 400 ml
Kód: 2502054
Kód dod.: 795017
EAN: 8720181222634
 
4.46 EUR
11.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel s kokosovým olejom a mandľovým mliekom pre hydratovanú, jemnú a vyživenú pokožku.
Fa Yoghurt Aloe Vera sprchový gel, 250 ml
Henkel Fa
Fa Yoghurt Aloe Vera sprchový gel, 250 ml
Kód: 40329
Kód dod.: 795593
EAN: 9000100289702
 
2.12 EUR
8.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zvlášť ľahká receptúra s jogurtovým proteínom a mliekom Aloe Vera pomáha pleti udržať si svoju prirodzenú vlhkosť a zároveň ju chrániť pred vysúšaním – pre zreteľne jemnú a hebkú pleť.
Glysolid krém na ruky Classica, tuba 100 ml
Glysolid
Glysolid krém na ruky Classica, tuba 100 ml
Kód: 2501942
Kód dod.: 794675
EAN: 8720181399411
 
3.19 EUR
31.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Glysolid krém na ruky Classica z Talianska je bohatý ošetrujúci balzam na ruky so zmäkčujúcimi olejmi a 38% glycerínom pre okamžitý pocit hebkosti a hydratácie, keď sú vaše ruky suché a unavené.
Palmolive Naturals sprchový gel Olive & Milk 750 ml
Palmolive
Palmolive Naturals sprchový gel Olive & Milk 750 ml
Kód: 2600945
Kód dod.: 795685
EAN: 8714789733296
 
4.46 EUR
5.95EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel kombinuje mlieko a 100% prírodné výťažky z olív, doplnené o aloe vera a vitamínový komplex.
Dove Men+Care sprchový gel Clean Comfort, 250 ml
Dove®
Dove Men+Care sprchový gel Clean Comfort, 250 ml
Kód: 58868
 
EAN: 8720181313417
 
2.98 EUR
11.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čo môže byť lepšie ako začať deň s pocitom zdravej a silnej pokožky. Tento sprchový gél navyše poskytuje pokožke celkové pohodlie.
Rochova soľ do kúpeľa špeciál, 200 g
Drutep - Rochova sůl
Rochova soľ do kúpeľa špeciál, 200 g
Kód: 15094
Kód dod.: 807070
EAN: 8594003600173
 
2 EUR
10EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na kúpeľ nôh a vaňové kúpele. Rochova soľ špeciál svojím obsahom prírodných ihličnatých silíc a alkalických uhličitanov spríjemňuje kúpeľ, osviežuje, odstraňuje únavu a výrazne zmäkčuje vodu.
Solvina Original mycia pasta, 450 g
Zenit Solvina
Solvina Original mycia pasta, 450 g
Kód: 35942
Kód dod.: 791018
EAN: 85923867
 
1.91 EUR
4.24EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tradičná pilinová mycia pasta na ruky s vysokým umývacím účinkom. Zložky na báze prírodných materiálov pomáhajú čistiť pokožku hlboko do pórov.
Kalyp D-panthenol krém na ruky, 100 ml
Kalyp
Kalyp D-panthenol krém na ruky, 100 ml
Kód: 2506106
Kód dod.: 820141
EAN: 8595011909180
 
0.94 EUR
9.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemný krém na ruky s delikátnou vôňou. Je určený na denné ošetrenie namáhanej pokožky rúk.
AKCE
Velvet Intima 2v1 vlhčený toaletný papier, 42 ks
Velvet
Velvet Intima 2v1 vlhčený toaletný papier, 42 ks
Kód: 2104763
Kód dod.: 928936
EAN: 5901478006042
 
1.23 EUR
0.03EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vlhčený toaletný papier Velvet Intima to je výnimočná ponuka výrobkov 2 v 1 pre ženy. Vďaka špeciálne vyvinutému zloženiu s obsahom kyseliny mliečnej, inulínu a probiotík sa dá papier použiť aj ako obrúsky pre intímnu hygienu.
Rexona Men antiperspirant Quantum Dry, 150 ml
Rexona®
Rexona Men antiperspirant Quantum Dry, 150 ml
Kód: 52201
Kód dod.: 835001
EAN: 8717644320426
 
2.98 EUR
19.87EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rexona antiperspirant v spreji pre mužov s tónmi citrusových plodov, korenia a dreva.
Rexona Men antiperspirant Invisible Fresh a Power, 150 ml
Rexona®
Rexona Men antiperspirant Invisible Fresh a Power, 150 ml
Kód: 2104411
Kód dod.: 835012
EAN: 8720181101939
 
2.98 EUR
19.87EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ochrana proti poteniu s technológiou Motionsense čím viac si v pohybe, tým lepšie funguje. Povzbudzujúca mätová vôňa s pižmom. Pôsobí až 48 hodín.
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.