(6:30 – 15:00 hod.)
sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Novinky
Versace Man Eau Fraiche Extreme deo stick 75 ml
Versace
Versace Man Eau Fraiche Extreme deo stick 75 ml
Kód: 2603551
Kód dod.: 14510
EAN: 8011003903641
 
32.83 EUR
437.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevitá aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Versace Eau Fraîche Extrême je vôň
Novinky
Lacoste Original Aqua set parfumovaná voda 100 ml + sprchový gel 100 ml + parfumovaná voda 5 ml, darčeková sada pre mužov
Lacoste
Lacoste Original Aqua set parfumovaná voda 100 ml + sprchový gel 100 ml + parfumovaná voda 5 ml, darčeková sada pre mužov
Kód: 2603509
Kód dod.: LC021C01
EAN: 3386460174299
 
80.69 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá vodná vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Objavte sviežu a vynikajúcu pánsku eleganciu s
Novinky
Lacoste Original Woman set parfumovaná voda 100 ml + telové mlieko 100 ml + parfumovaná voda 7,5 ml, darčeková sada pre ženy
Lacoste
Lacoste Original Woman set parfumovaná voda 100 ml + telové mlieko 100 ml + parfumovaná voda 7,5 ml, darčeková sada pre ženy
Kód: 2603507
Kód dod.: LC017C02
EAN: 3386460157377
 
83.41 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Objavte dámsku vôňu Lacoste Original
Novinky
Hugo Boss Bottled Beyond For Her telové mlieko pre ženy 200 ml
Hugo Boss
Hugo Boss Bottled Beyond For Her telové mlieko pre ženy 200 ml
Kód: 2603451
 
EAN: 3616307501101
 
43.22 EUR
216.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2026 Dámska parfumovaná voda BOSS Bott
Fa Men Attraction Force deodorant, 150 ml
Henkel Fa
Fa Men Attraction Force deodorant, 150 ml
Kód: 2603298
Kód dod.: 837341
EAN: 9000100798655
 
3.10 EUR
20.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte 48-hodinovú deo ochranu so zložením obsahujúcim feromóny, vďaka ktorým sa budete cítiť príťažlivo! Svieža pánska vôňa. Bez hliníka.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
AKCE
Radox Feel Radiant sprchový gél pre ženy 225 ml
Radox
Radox Feel Radiant sprchový gél pre ženy 225 ml
Kód: 2601329
Kód dod.: 795442
EAN: 8720181336188
 
0.98 EUR
4.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gél Radox Feel Radiant prináša osviežujúci a energizujúci sprchový zážitok vďaka sladkej ovocnej vôni jahôd, malín a bobuľovín.
Indulona Original ochranný krém na ruky, 75 ml
Indulona®
Indulona Original ochranný krém na ruky, 75 ml
Kód: 2309550
Kód dod.: 820033
EAN: 8592297009702
 
2.12 EUR
28.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona Original je regeneračný, ochranný a premasťujúci krém na ruky určený pre každodennú starostlivosť o vysušenú a popraskanú pokožku. Pokožke dodáva pružnosť, pevnosť, prirodzenú vláčnosť a obnovuje bariérové funkcie pokožky.
Rexona antiperspirant Invisible Fresh a Power, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Invisible Fresh a Power, 150 ml
Kód: 2104410
Kód dod.: 837010
EAN: 8720181101922
 
2.98 EUR
19.87EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný antiperspirant, ktorý spoľahlivo bojuje proti žltým škvrnám na bielom a bielym stopám na čiernom oblečení.
Protex Sensitive tuhé antibakteriálne mydlo, 90 g
Protex®
Protex Sensitive tuhé antibakteriálne mydlo, 90 g
Kód: 2305466
Kód dod.: 785183
EAN: 8718951616837
 
1.15 EUR
12.78EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Udržujte zdravie svojich rúk a svojej rodiny a chráňte ich pred baktériami s novým toaletným mydlom Protex Plus Moisture Sensitive!
AKCE
Radox Feel Uplifted sprchový gel pre ženy 225 ml
Radox
Radox Feel Uplifted sprchový gel pre ženy 225 ml
Kód: 2601330
Kód dod.: 795443
EAN: 8720181336126
 
0.98 EUR
4.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel Radox Feel Uplifted je osviežujúci telový gél navrhnutý pre každodenné použitie, ktorý dodáva energiu a zlepšuje náladu počas sprchovania. Obsahuje povzbudzujúcu vôňu ružového grepfruitu a zázvoru inšpirovanú prírodnými ingredienciami.
AKCE
Palmolive sprchový gel Naturals Coconut & Milk, 250 ml
Palmolive
Palmolive sprchový gel Naturals Coconut & Milk, 250 ml
Kód: 47442
Kód dod.: 795088
EAN: 8714789732923
 
1.91 EUR
7.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel je obohatený o olej z kokosových orechov, vďaka tomu zanecháva pokožku príjemne vláčnu s podmanivou vôňou kokosu.
AKCE
Radox Feel Active sprchový gel, 225 ml
Radox
Radox Feel Active sprchový gel, 225 ml
Kód: 2601331
Kód dod.: 795444
EAN: 8720181336096
 
0.98 EUR
4.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel Radox Feel Active je energizujúci telový gél určený na každodenné použitie. Obsahuje osviežujúcu kombináciu morskej soli a citrónovej trávy, ktorá pomáha prebudiť zmysly a dodať energiu na celý deň.
Protex Ultra tuhé antibakteriálne mydlo, 90 g
Protex®
Protex Ultra tuhé antibakteriálne mydlo, 90 g
Kód: 66185
Kód dod.: 785179
EAN: 8693495033206
 
1.15 EUR
12.78EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je kombináciou jemnej vône, zvláčňujúcich účinkov a anti-bakteriálnej ochrany, ktorá ničí až 99 % baktérií. Obsahuje bohaté hydratačné zložky, vďaka ktorým sa pokožka stáva mäkkou a zdravou.
Palmolive mýdlo Naturals Chamomille, 90 g
Palmolive
Palmolive mýdlo Naturals Chamomille, 90 g
Kód: 05760
Kód dod.: 785147
EAN: 8693495033770
 
0.63 EUR
7EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Palmolive Naturals tuhé mýdlo Balanced & Mild s výťažkom z harmančeka a vitamínom E. Jemná starostlivosť o Vašu pokožku.
AKCE
Palmolive mýdlo Naturals Delicate Care almond&milk, 90 g
Palmolive
Palmolive mýdlo Naturals Delicate Care almond&milk, 90 g
Kód: 2000316
Kód dod.: 785148
EAN: 8714789700052
 
0.63 EUR
7EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Palmolive Naturals tvrdé mydlo Delicate Care. almond&milk - jemná starostlivosť o Vašu pokožku. Dermatologicky testované.
Camay tuhé toaletné mydlo Natural 125 g
Camay®
Camay tuhé toaletné mydlo Natural 125 g
Kód: 2500113
Kód dod.: 834967
EAN: 8886467237171
 
0.85 EUR
6.8EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Camay Natural – čistota a hebkosť, ktorú si vaša pokožka zaslúži!
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.