(6:30 – 15:00 hod.)
sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Dixi vlasová voda proti lupinám, 100 ml
Dixi
Dixi vlasová voda proti lupinám, 100 ml
Kód: 2601395
Kód dod.: 856030
EAN: 8586000089488
 
1.69 EUR
16.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vhodná je pre všetky typy vlasov, vašim vlasom dodáva silu, blahodárne pôsobí na výživu vlasových korienkov a obmedzuje tvorbu lupín.
Gliss Kur Ultimate color regeneračný balzam, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Kur Ultimate color regeneračný balzam, 200 ml
Kód: 11274
Kód dod.: 855237
EAN: 4015000886871
 
7.04 EUR
35.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Receptúra Gliss Kur s keratínovým sérum regeneruje už vzniknuté poškodenia a predchádza tak budúcim poškodeniam. Ultimate Color regeneračný expres balzam pre farbené, tónované alebo melírované vlasy s technológiou 3D-Color-Luminance uzatvára a posilňuje vlasové v
Gliss Oil Nutritive balzam na vlasy, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Oil Nutritive balzam na vlasy, 200 ml
Kód: 48584
Kód dod.: 855232
EAN: 9000100398572
 
4.05 EUR
20.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gliss Kur Oil Nutritive balzam pre dlhé vlasy so sklonom k třepeniu. Redukuje až o 90 % rozštiepených končekov.
Dixi žihľavový kondicionér na vlasy, 200 ml
Dixi
Dixi žihľavový kondicionér na vlasy, 200 ml
Kód: 2401792
Kód dod.: 856962
EAN: 8585001900402
 
1.69 EUR
8.45EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používaním žihľavového kondicionéru uľahčíte rozčesávanie a pomôžete predchádzať lámavosti a štiepeniu končekov vlasov. Kondicionér na suché vlasy s obsahom prírodného žihľavového extraktu nabije vaše vlasy silou a krásou.
AKCE
Sunsilk maska Aloe Vera 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska Aloe Vera 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501573
Kód dod.: 794661
EAN: 8720182281661
 
3.41 EUR
18.94EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Intenzívna kúra pre všetky typy vlasov. 98% zložiek prírodného pôvodu. 0% silikóny, farbivá, minerálne oleje.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Gliss Ultimate Color balzam na vlasy, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Ultimate Color balzam na vlasy, 200 ml
Kód: 11268
Kód dod.: 855230
EAN: 9000100218023
 
4.05 EUR
20.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Receptúra Gliss Kur s keratínovým sérom regeneruje už vzniknuté poškodenia a predchádza budúcim poškodeniam.
Dixi Vitanol revitalizačné vlasové tonikum, 7× 10 ml
Dixi
Dixi Vitanol revitalizačné vlasové tonikum, 7× 10 ml
Kód: 2403703
Kód dod.: 856999
EAN: 8586000087958
 
3.41 EUR
0.49EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Revitalizačné vlasové tonikum v ampulách s obsahom extraktov 7 bylín pre všetky typy vlasov.
AKCE
Sunsilk maska Olio D'Argan E Mandorle 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska Olio D'Argan E Mandorle 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501574
Kód dod.: 794659
EAN: 8710522868683
 
3.41 EUR
18.94EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Intenzívna kúra pre krehké vlasy, pevnosť proti lámaniu s 98% prísadami prírodného pôvodu. 0% silikóny, farbivá, minerálne oleje.
Gliss Kur Ultimate color regeneračný balzam, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Kur Ultimate color regeneračný balzam, 200 ml
Kód: 11274
Kód dod.: 855237
EAN: 4015000886871
 
7.04 EUR
35.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Receptúra Gliss Kur s keratínovým sérum regeneruje už vzniknuté poškodenia a predchádza tak budúcim poškodeniam. Ultimate Color regeneračný expres balzam pre farbené, tónované alebo melírované vlasy s technológiou 3D-Color-Luminance uzatvára a posilňuje vlasové v
Gliss balzam Liquid Silk 200ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss balzam Liquid Silk 200ml
Kód: 2407101
Kód dod.: 855289
EAN: 3838824086699
Získate 2 bodov
4.05 EUR
20.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kondicionér Gliss Liquid Silk s ceramidmi + hodvábom pre matné, lámavé vlasy. Jemné a hodvábne vlasy a perfektná rozčesateľnosť. Oplachovací.
AKCE
Pantene darčekový set šampón 400 ml + 3 Minute Miracle kondicionér 220 ml
Pantene®
Pantene darčekový set šampón 400 ml + 3 Minute Miracle kondicionér 220 ml
Kód: 2600250
Kód dod.: 981238
EAN: 8006530042369
 
7.99 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pantene darčekový set obsahuje šampón a kondicionér 3 Minute Miracle pre každodennú starostlivosť o vlasy.
Schauma Color Shine balzam na vlasy, 250 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Color Shine balzam na vlasy, 250 ml
Kód: 11382
Kód dod.: 855442
EAN: 9000101658224
 
2.98 EUR
11.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schauma Color Shine balzam pre farbené vlasy s extraktom z granátového jablka. Poskytuje dlhodobú ochranu farby a intenzívny lesk v kombinácii šampónu s balzamom. *
Gliss Split Ends Miracle Express Repair balzam, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Split Ends Miracle Express Repair balzam, 200 ml
Kód: 2506287
Kód dod.: 855238
EAN: 9000101287233
 
7.04 EUR
35.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balzam s iónovým komplexom a olejom zo semien hroznového vína pre poškodené vlasy a rozštiepené končeky.
Gliss regeneračný expres balzam Supreme Length pre dlhé vlasy, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss regeneračný expres balzam Supreme Length pre dlhé vlasy, 200 ml
Kód: 2505022
Kód dod.: 855270
EAN: 9000101201376
 
7.04 EUR
35.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Receptúra Gliss Kur s Keratin sérom regeneruje už vzniknuté poškodenia, posilňuje bunkovú štruktúru a tým zabraňuje možnému poškodeniu.
Syoss Beauty Elixir Absolute Oil denná starostlivosť 100 ml
Henkel Syoss
Syoss Beauty Elixir Absolute Oil denná starostlivosť 100 ml
Kód: 66276
Kód dod.: 862273
EAN: 9000100692083
 
7.25 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tento olej na vlasy pomáhá vyživovat suché a poškozené vlasy díky lehkému složení, které je vhodné ke každodennímu použití.
Gliss Oil Nutritive balzam na vlasy, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Oil Nutritive balzam na vlasy, 200 ml
Kód: 48584
Kód dod.: 855232
EAN: 9000100398572
 
4.05 EUR
20.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gliss Kur Oil Nutritive balzam pre dlhé vlasy so sklonom k třepeniu. Redukuje až o 90 % rozštiepených končekov.
Alpecin tonikum Coffein Liquid, 200 ml
Alpecin
Alpecin tonikum Coffein Liquid, 200 ml
Kód: 87964
Kód dod.: 856855
EAN: 4008666215109
 
13.65 EUR
68.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Získajte silnejšie a zdravšie vyzerajúce vlasy s kofeínovým šampónom, ktorý účinne bojuje proti oslabeniu vlasových korienkov.
Schwarzkopf Gliss vyživujúca maska 4v1 pre lámavé a poškodené vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Schwarzkopf Gliss vyživujúca maska 4v1 pre lámavé a poškodené vlasy, 400 ml
Kód: 2505953
Kód dod.: 855292
EAN: 9000101726053
 
7.25 EUR
18.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vlasová maska pre poškodené vlasy kombinuje systém HAPTIQ a marulový olej pre hĺbkovú regeneráciu a lesk vlasov.
Dixi brezová vlasová voda na mastné vlasy, 100 ml
Dixi
Dixi brezová vlasová voda na mastné vlasy, 100 ml
Kód: 2601384
Kód dod.: 856032
EAN: 8586000089693
 
1.69 EUR
16.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prirodzeným spôsobom napomáha výžive vašich vlasov, ktoré sa stávajú pevnejšími, majú zdravý vzhľad a postupne sa zbavujú nadbytočnej mastnoty. Vyživuje vlasy priamo od korienkov.
Dixi žĺtkovo pšeničný kondicionér na vlasy, 200 ml
Dixi
Dixi žĺtkovo pšeničný kondicionér na vlasy, 200 ml
Kód: 2401793
Kód dod.: 856960
EAN: 8585001900419
 
1.69 EUR
8.45EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
I vy si pamätáte, ako vám babička robila domácu zábal z vaječných žĺtok a vaše vlasy ožili? Vráťte sa do tých dôb vďaka Dixi novinke – žĺtkovému pšeničnému kondicionéru.
Gliss regeneračný expres balzam Oil Nutritive pre hrubé a namáhané vlasy, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss regeneračný expres balzam Oil Nutritive pre hrubé a namáhané vlasy, 200 ml
Kód: 48585
Kód dod.: 855242
EAN: 9000100398701
 
7.04 EUR
35.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rada oil nutritive s kyselinou olejovou + marhulovým olejom účinne vyživuje lámavé suché vlasy.
Schauma Stronger for Longer Hair kondicionér pre dlhé vlasy s ibištekom a rozmarínom 250ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Stronger for Longer Hair kondicionér pre dlhé vlasy s ibištekom a rozmarínom 250ml
Kód: 2600792
Kód dod.: 855438
EAN: 9000101750256
 
2.98 EUR
11.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kondicionér s ibištekom a rozmarínom pre dlhé vlasy, ktoré potrebujú posilnenie.
AKCE
Schwarzkopf Gliss Aqua Revive hydratačná maska 4v1 pre normálne až suché vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Schwarzkopf Gliss Aqua Revive hydratačná maska 4v1 pre normálne až suché vlasy, 400 ml
Kód: 2600497
Kód dod.: 855294
EAN: 9000101726213
 
5.08 EUR
12.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hydratačná maska na vlasy, ktorá zabezpečuje intenzívnu regeneráciu a pocit hydratovaných vlasov po dobu až 48 hodín už po prvom použití.
Taft Aloe Boost hydratačný sprej na vlasy, 150 ml
Henkel Taft®
Taft Aloe Boost hydratačný sprej na vlasy, 150 ml
Kód: 2601150
Kód dod.: 855315
EAN: 9000101775624
 
7.04 EUR
46.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Taft Aloe Boost hydratačný sprej dodáva vlasom hydratáciu, sviežosť a uľahčuje ich úpravu.
CARPATHIA Herbarium revitalizačný kondicionér s výťažkami 8 bylín 250 ml
Carpathia
CARPATHIA Herbarium revitalizačný kondicionér s výťažkami 8 bylín 250 ml
Kód: 2505820
Kód dod.: 856925
EAN: 8586000083875
 
4.05 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bezoplachový revitalizačný kondicionér s obsahom výťažkov z 8 bylín– aloe vera, echinacea, rumanček, nechtík, pupočník, medovka, hamamel a lipa vlasy posilňuje a revitalizuje. Vlasy sa po ňom ľahko rozčesávajú a nádherne sa lesknú.
Dixi Revitalizačný kondicionér pre všetky typy vlasov 200 ml
Dixi
Dixi Revitalizačný kondicionér pre všetky typy vlasov 200 ml
Kód: 1805777
Kód dod.: 856961
EAN: 8586000081406
 
1.69 EUR
8.45EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vyvážená kombinace extraktů z aloe vera, měsíčku lékařského v revitalizačním kondicionéru zanechává vlasy hebké, vzdušné a snadno rozčesatelné.
Alpa Luna Púpavová bylinná vlasová voda, 120 ml
ALPA® Luna
Alpa Luna Púpavová bylinná vlasová voda, 120 ml
Kód: 11489
Kód dod.: 856017
EAN: 85922143
 
1.57 EUR
13.08EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extrakt púpavového koreňa je bohatý najmä na sliz, triesloviny a minerálne látky. Má priaznivý vplyv proti vypadávaniu vlasov a znižuje tvorbu lupín.
Syoss Color balzam pre farebné vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Color balzam pre farebné vlasy, 440 ml
Kód: 2505407
Kód dod.: 855480
EAN: 9000101277937
 
5.97 EUR
13.57EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Syoss balzam Color s Japonskom inšpirovaným zložením - s kvetom tsubaki pre farebné a zosvetlené vlasy.
Syoss Keratin balzam pre jemné a lámavé vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Keratin balzam pre jemné a lámavé vlasy, 440 ml
Kód: 2506321
Kód dod.: 855479
EAN: 9000101278217
 
5.97 EUR
13.57EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Syoss balzam Keratin s Japonskom inšpirovaným zložením - s modrým lotosom pre ľahko lámavé vlasy.
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.