(6:30 – 15:00 hod.)
sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Dixi vlasová voda proti lupinám, 100 ml
Dixi
Dixi vlasová voda proti lupinám, 100 ml
Kód: 2601395
Kód dod.: 856030
EAN: 8586000089488
 
1.69 EUR
16.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vhodná je pre všetky typy vlasov, vašim vlasom dodáva silu, blahodárne pôsobí na výživu vlasových korienkov a obmedzuje tvorbu lupín.
Gliss Ultimate Repair regeneračný expres balzam pre poškodené vlasy, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Ultimate Repair regeneračný expres balzam pre poškodené vlasy, 200 ml
Kód: 64045
Kód dod.: 855255
EAN: 4015000941334
 
7.04 EUR
35.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gliss Ultimate Repair regeneračný expres balzam tekutý keratín a čierna perla pre veľmi poškodené, suché vlasy. Okamžité jednoduchšie rozčesávanie a regenerácia.
Schauma 7 Herbs Freshness balzam na vlasy, 250 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma 7 Herbs Freshness balzam na vlasy, 250 ml
Kód: 11373
Kód dod.: 855443
EAN: 9000101658088
 
2.98 EUR
11.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balzam Schauma 7 Herbs Freshness s organickým extraktom zo 7 bylín pre normálne až mastné vlasy, ktorý štruktúre vlasov dodá ľahkú sviežosť a prirodzene vyzerajúci objem.
AKCE
L'Oréal Paris Elseve Elseve Hyaluron Pure balzam, 200 ml
L'Oréal Elseve
L'Oréal Paris Elseve Elseve Hyaluron Pure balzam, 200 ml
Kód: 2501379
Kód dod.: 845949
EAN: 3600524134938
 
3.84 EUR
19.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Máte mastné konce a suché dĺžky vlasov? Náš balzam na vlasy s kyselinou salicylovou a hyaluronovou p
Syoss Keratin balzam pre jemné a lámavé vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Keratin balzam pre jemné a lámavé vlasy, 440 ml
Kód: 2506321
Kód dod.: 855479
EAN: 9000101278217
 
5.97 EUR
13.57EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Syoss balzam Keratin s Japonskom inšpirovaným zložením - s modrým lotosom pre ľahko lámavé vlasy.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Nivea Niacinamide Lenght Wonder maska na vlasy 200 ml
Nivea®
Nivea Niacinamide Lenght Wonder maska na vlasy 200 ml
Kód: 2508882
Kód dod.: 855618
EAN: 9005800392790
 
5.54 EUR
27.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
NIVEA Niacinamide Length Wonder maska na vlasy je intenzívna starostlivosť špeciálne vyvinutá pre dlhé vlasy. Vďaka obsahu niacinamidu a bambuckého masla posilňuje vlasy, spevňuje ich a chráni pred lámaním.
Dixi vlasové tonikum proti lupům, 7× 10 ml
Dixi
Dixi vlasové tonikum proti lupům, 7× 10 ml
Kód: 2404453
Kód dod.: 857006
EAN: 8586000087965
 
3.41 EUR
0.49EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vlasové tonikum proti lupům v ampulách pre všetky typy vlasov.
Gliss Total Repair regeneračný expres balzam s keratínom, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Total Repair regeneračný expres balzam s keratínom, 200 ml
Kód: 31263
Kód dod.: 855241
EAN: 4015000886864
 
7.04 EUR
35.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rad Total Repair, vyvinutá špeciálne pre potreby suchých, namáhaných vlasov, chráni vlasové vlákna a skrášľuje povrch vlasov.
Gliss Scalp Balance hydratačné sérum, 100 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Scalp Balance hydratačné sérum, 100 ml
Kód: 2601147
Kód dod.: 855308
EAN: 9000101771787
 
8.53 EUR
42.65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bezoplachové hydratačné sérum na normálnu a suchú pokožku hlavy s panthenolom a 2% hydratačným komplexom pre dlhodobý pocit sviežosti. Sérum pomáha predchádzať jej vysúšaniu a znižuje šupinatienie pokožky.
CARPATHIA Herbarium regeneračný kondicionér na suché, poškodené a oslabené vlasy 250 ml
Carpathia
CARPATHIA Herbarium regeneračný kondicionér na suché, poškodené a oslabené vlasy 250 ml
Kód: 2507088
Kód dod.: 856926
EAN: 8586000083868
 
4.05 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Regeneračný kondicionér na poškodené a oslabené vlasy s olejom z pšeničných klíčkov.
Syoss Intense Keratin maska na vlasy 400ml
Henkel Syoss
Syoss Intense Keratin maska na vlasy 400ml
Kód: 2507114
Kód dod.: 855299
EAN: 9000101743234
 
9.17 EUR
22.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Syoss Intense Keratin maska na vlasy pre krehké, ľahko sa lámuće vlasy.
Dixi vlasový olej na tmavé vlasy, 60 ml
Dixi
Dixi vlasový olej na tmavé vlasy, 60 ml
Kód: 75732
Kód dod.: 857022
EAN: 8586000085015
 
1.49 EUR
24.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je určený pre všetky typy vlasov, posilňuje ich, dodáva im lesk a zdravý vzhľad, ošetruje ich a vyživuje.
Gliss denný olejový elixír pre poškodené a suché vlasy, 75 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss denný olejový elixír pre poškodené a suché vlasy, 75 ml
Kód: 2504701
Kód dod.: 855264
EAN: 9000100695732
 
7.89 EUR
105.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre poškodené a suché vlasy - denný olejový elixír - S ARGANOVÝM OLEJOM a VITAMÍNOM E: pre regeneráciu a obnovu poškodených vlasov, vlasom dodá ochranu a vráti lesk.
Syoss Intense Plex intenzívny kondicionér pre silne poškodené vlasy, 250 ml
Henkel Syoss
Syoss Intense Plex intenzívny kondicionér pre silne poškodené vlasy, 250 ml
Kód: 2507407
Kód dod.: 855511
EAN: 9000101731545
 
5.97 EUR
23.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Intenzívny kondicionér pre silne poškodené vlasy pomáha opraviť lámavosť vlasov obnovením miliónov poškodených vlasových väzieb, čo posilňuje vlasy zvnútra a obnovuje žiarivý lesk.
Herbavera kofeínové tonikum na podporu rastu vlasov, 300 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera kofeínové tonikum na podporu rastu vlasov, 300 ml
Kód: 2507077
Kód dod.: 845025
EAN: 8594009470756
 
3.62 EUR
12.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Herbavera kofeínové tonikum na podporu rastu vlasov je určené pre starostlivosť o vlasovú pokožku. Pomáha doplniť každodennú starostlivosť o vlasy.
AKCE
Green Pharmacy Žihľava a Lopúch kondicionér pre normálne vlasy 350 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Žihľava a Lopúch kondicionér pre normálne vlasy 350 ml
Kód: 2507526
Kód dod.: 845736
EAN: 4823015934568
 
2.09 EUR
6.97EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kondicionér Green Pharmacy Žihľava a Lopúch je určený pre normálne vlasy a poskytuje im jemnú starostlivosť a ochranu.
Dixi breza vlasová voda na suché vlasy, 100 ml
Dixi
Dixi breza vlasová voda na suché vlasy, 100 ml
Kód: 2601398
Kód dod.: 856033
EAN: 8586000089709
 
1.69 EUR
16.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vaše vlasy sú vyživované a zároveň sú aj prirodzene hydratované, majú zdravší vzhľad a pevnejšiu štruktúru. Vyživuje vlasy priamo od korienkov.
Dixi vlasová voda proti vypadávaniu vlasov 100 ml
Dixi
Dixi vlasová voda proti vypadávaniu vlasov 100 ml
Kód: 2601383
Kód dod.: 856031
EAN: 8586000089679
 
1.69 EUR
16.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
DIXI vlasová voda proti vypadávaniu vlasov je starostlivé vlasové tonikum, ktoré pomáha posilňovať vlasové korienky a podporuje zdravý rast vlasov.
Dixi Arvit vlasové tonikum proti vypadávaniu vlasov, 7× 10 ml
Dixi
Dixi Arvit vlasové tonikum proti vypadávaniu vlasov, 7× 10 ml
Kód: 2403702
Kód dod.: 857000
EAN: 8586000087941
 
3.41 EUR
0.49EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vlasové tonikum proti vypadávaniu vlasov v ampuliach pre všetky typy vlasov.
BIO BIONE KERATIN + KOFEIN Regeneračný kondicionér 260 ml
BC Bione Cosmetics
BIO BIONE KERATIN + KOFEIN Regeneračný kondicionér 260 ml
Kód: 2508546
Kód dod.: 855650
EAN: 8595061610593
 
3.84 EUR
14.77EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Regeneračný kondicionér KERATIN + KOFEIN uhladí a posilní oslabené vlasy, uľahčí rozčesávanie a dodá im pružnosť aj zdravý lesk.
AKCE
Sunsil tónovacia kúra pre čokoládové vlasy Colore Al Top, 180 ml
Sunsilk®
Sunsil tónovacia kúra pre čokoládové vlasy Colore Al Top, 180 ml
Kód: 2501571
Kód dod.: 794666
EAN: 8710522889886
 
2.04 EUR
11.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Intenzívna tónovacia kúra s farebnými pigmentami, ktorá zintenzívňuje farbu a bojuje proti vyblednutiu, koriguje nežiadúce tóny.
AKCE
Sunsil tónovací kúra pre blond Colore Al Top, 180 ml
Sunsilk®
Sunsil tónovací kúra pre blond Colore Al Top, 180 ml
Kód: 2501569
Kód dod.: 794665
EAN: 8710522889879
 
2.04 EUR
11.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špičková tónovacia kúra pre blond, odfarbené a zosvetlené vlasy. S arganovým olejom pre viditeľne vyživené a lesklé vlasy.
AKCE
Sunsilk kondicionér pre hladké vlasy Liscio Perfetto, 200 ml
Sunsilk®
Sunsilk kondicionér pre hladké vlasy Liscio Perfetto, 200 ml
Kód: 2501563
Kód dod.: 794651
EAN: 8720182543851
 
2.98 EUR
14.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nové zloženie Active-Fusion, obohatené o magickú trojicu ingrediencií. Pre rovné vlasy!
AKCE
Sunsilk kondicionér na lámavé vlasy Cocco E Aloe Vera, 200 ml
Sunsilk®
Sunsilk kondicionér na lámavé vlasy Cocco E Aloe Vera, 200 ml
Kód: 2501554
Kód dod.: 794647
EAN: 8720182540539
 
2.98 EUR
14.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kondicionér na suché a lámavé vlasy s 98 % zložiek prírodného pôvodu! 0% silikóny, farbivá, minerálne oleje.
AKCE
Sunsilk maska pre kučeravé vlasy Ricci Da Domare 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska pre kučeravé vlasy Ricci Da Domare 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501576
Kód dod.: 794657
EAN: 8717163720189
 
3.41 EUR
18.94EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre definované a elastické kučery. Bez krepatění. Receptúra s arganovým olejom je ideálna pre rovné, krepaté a suché vlasy, opravuje poškodené a rozčesáva vlasy, aby vám poskytla dokonalú rovnosť bez krepatění každý deň.
Dixi vlasová voda proti lupinám, 100 ml
Dixi
Dixi vlasová voda proti lupinám, 100 ml
Kód: 2601395
Kód dod.: 856030
EAN: 8586000089488
 
1.69 EUR
16.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vhodná je pre všetky typy vlasov, vašim vlasom dodáva silu, blahodárne pôsobí na výživu vlasových korienkov a obmedzuje tvorbu lupín.
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.