(6:30 – 15:00 hod.)
sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Dixi vlasová voda proti lupinám, 100 ml
Dixi
Dixi vlasová voda proti lupinám, 100 ml
Kód: 2601395
Kód dod.: 856030
EAN: 8586000089488
 
1.69 EUR
16.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vhodná je pre všetky typy vlasov, vašim vlasom dodáva silu, blahodárne pôsobí na výživu vlasových korienkov a obmedzuje tvorbu lupín.
Gliss Ultimate Repair regeneračný expres balzam pre poškodené vlasy, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Ultimate Repair regeneračný expres balzam pre poškodené vlasy, 200 ml
Kód: 64045
Kód dod.: 855255
EAN: 4015000941334
 
7.04 EUR
35.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gliss Ultimate Repair regeneračný expres balzam tekutý keratín a čierna perla pre veľmi poškodené, suché vlasy. Okamžité jednoduchšie rozčesávanie a regenerácia.
Schauma 7 Herbs Freshness balzam na vlasy, 250 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma 7 Herbs Freshness balzam na vlasy, 250 ml
Kód: 11373
Kód dod.: 855443
EAN: 9000101658088
 
2.98 EUR
11.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balzam Schauma 7 Herbs Freshness s organickým extraktom zo 7 bylín pre normálne až mastné vlasy, ktorý štruktúre vlasov dodá ľahkú sviežosť a prirodzene vyzerajúci objem.
AKCE
L'Oréal Paris Elseve Elseve Hyaluron Pure balzam, 200 ml
L'Oréal Elseve
L'Oréal Paris Elseve Elseve Hyaluron Pure balzam, 200 ml
Kód: 2501379
Kód dod.: 845949
EAN: 3600524134938
 
3.84 EUR
19.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Máte mastné konce a suché dĺžky vlasov? Náš balzam na vlasy s kyselinou salicylovou a hyaluronovou p
Syoss Keratin balzam pre jemné a lámavé vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Keratin balzam pre jemné a lámavé vlasy, 440 ml
Kód: 2506321
Kód dod.: 855479
EAN: 9000101278217
 
5.97 EUR
13.57EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Syoss balzam Keratin s Japonskom inšpirovaným zložením - s modrým lotosom pre ľahko lámavé vlasy.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Schauma Kids sprej na rozčesávanie s extraktom z maliny, 150 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Kids sprej na rozčesávanie s extraktom z maliny, 150 ml
Kód: 2505655
Kód dod.: 845252
EAN: 9000101653922
 
4.90 EUR
32.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Potrebujete rozčesať detské vlásky? Použite Schauma Detangling Spray pre deti.
AKCE
Nivea Lenght Wonder posilňujúci kondicionér 200 ml
Nivea®
Nivea Lenght Wonder posilňujúci kondicionér 200 ml
Kód: 2508880
Kód dod.: 855617
EAN: 9005800392783
 
2.77 EUR
13.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Posilňujúci kondicionér určený pre oslabené a lámavé vlasy, ktorý podporuje ich rast a chráni ich pred poškodením.
Schauma 7 Herbs Freshness balzam na vlasy, 250 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma 7 Herbs Freshness balzam na vlasy, 250 ml
Kód: 11373
Kód dod.: 855443
EAN: 9000101658088
 
2.98 EUR
11.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balzam Schauma 7 Herbs Freshness s organickým extraktom zo 7 bylín pre normálne až mastné vlasy, ktorý štruktúre vlasov dodá ľahkú sviežosť a prirodzene vyzerajúci objem.
L'Oreál Elseve Hyaluron Plump balzam na vlasy, 300 ml
L'Oréal Paris
L'Oreál Elseve Hyaluron Plump balzam na vlasy, 300 ml
Kód: 2602765
Kód dod.: 845947
EAN: 3600524142551
 
5.97 EUR
19.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balzam L'Oréal Elseve Hyaluron Plump je hydratačná starostlivosť určená pre suché a dehydratované vlasy.
AKCE
Nivea Color Care & Protect ošetrujúci kondicionér, 200 ml
Nivea®
Nivea Color Care & Protect ošetrujúci kondicionér, 200 ml
Kód: 11306
Kód dod.: 855601
EAN: 9005800393735
 
2.77 EUR
13.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Predĺžte sýtosť vašej farby na dvojnásobok a doprajte svojim farbeným alebo melírovaným vlasom intenzívnu starostlivosť. Vsadíte na kvalitu - NIVEA Ošetrujúci kondicionér Color Care & Protect.
AKCE
Green Pharmacy kondicionér proti vypadávaniu vlasov s lopúchem a pšenicou 350 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy kondicionér proti vypadávaniu vlasov s lopúchem a pšenicou 350 ml
Kód: 1810773
Kód dod.: 845735
EAN: 4823015908019
 
2.09 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Green Pharmacy kondicionér proti vypadávaniu vlasov s lopúchem a pšenicou je určený pre starostlivosť o oslabené vlasy so sklonom k vypadávaniu.
Elseve balzam na vlasy Hyaluron Pure, 300 ml
L'Oréal Elseve
Elseve balzam na vlasy Hyaluron Pure, 300 ml
Kód: 2602764
Kód dod.: 845948
EAN: 3600524134853
 
5.97 EUR
19.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balzam na vlasy Hyaluron Pure je rehydratačný balzam na vlasy s kyselinou salicylovou a hyalurónovou.
Seborin Vlasová voda pre vlasy bez lupín 400ml
Henkel Schwarzkopf
Seborin Vlasová voda pre vlasy bez lupín 400ml
Kód: 2505832
Kód dod.: 856011
EAN: 4015100447507
 
4.90 EUR
12.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Seborin proti lupinám, zabraňuje tvorbe lupín a efektívne eliminuje svrbenie pokožky hlavy.
Syoss Intense Plex bezoplachové sérum pre silne poškodené vlasy, 100 ml
Henkel Syoss
Syoss Intense Plex bezoplachové sérum pre silne poškodené vlasy, 100 ml
Kód: 2506062
Kód dod.: 855465
EAN: 9000101731705
 
9.17 EUR
91.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sérum na vlasy s vysoce výkonným zložením k obnově silne poškodených vlasov a inspirované japonskými princípmi krásy.
AKCE
Green Pharmacy Harmanček a ľanové semienko vlasový elixír na farbené vlasy 150 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Harmanček a ľanové semienko vlasový elixír na farbené vlasy 150 ml
Kód: 2507529
Kód dod.: 845738
EAN: 4823015945854
 
2.21 EUR
14.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vlasový elixír Green Pharmacy Harmanček a ľanové semienko je špeciálne vyvinutý pre farbené vlasy.
Gliss 7 Sec Ultimate Repair expresná regeneračná starostlivosť, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss 7 Sec Ultimate Repair expresná regeneračná starostlivosť, 200 ml
Kód: 2506547
Kód dod.: 855244
EAN: 9000101610352
 
8.74 EUR
43.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Expresná vlasová starostlivosť pre veľmi poškodené a suché vlasy.
Gliss Micro Repair Bonding bezoplachový sprej na namáhané vlasy 150 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Micro Repair Bonding bezoplachový sprej na namáhané vlasy 150 ml
Kód: 2602969
Kód dod.: 855365
EAN: 9000101784558
 
7.04 EUR
46.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gliss Micro Repair Bonding sprej je bezoplachová starostlivosť určená pre poškodené a namáhané vlasy.
Plantur 39 Balzám na farbené a poškodené vlasy, 150 ml
Plantur
Plantur 39 Balzám na farbené a poškodené vlasy, 150 ml
Kód: 1703908
Kód dod.: 856864
EAN: 4008666701824
 
10.24 EUR
68.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Plantur 39 Balzám – obnova a ochrana farbených a poškodených vlasov s kofeínovým komplexom.
Schauma Repair & Care kondicionér ve spreji, 200 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Repair & Care kondicionér ve spreji, 200 ml
Kód: 2601152
Kód dod.: 855330
EAN: 9000101766745
 
3.84 EUR
19.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schauma Repair & Care kondicionér ve spreji s pro-vitamínom B5 a kokosovým extraktom uľahčuje rozčesávanie suchých a poškodených vlasov. Pomáha znižovať lámavosť vlasov a zanecháva ich jemné a hladké bez zaťaženia.
BIO BIONE KERATIN + KOFEIN Bezoplachový kondicionér 260 ml
BC Bione Cosmetics
BIO BIONE KERATIN + KOFEIN Bezoplachový kondicionér 260 ml
Kód: 2508563
Kód dod.: 855652
EAN: 8595061610616
 
3.84 EUR
14.77EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bezoplachový kondicionér KERATIN + KOFEIN v spreji okamžite uhladí a posilní namáhané vlasy, uľahčí rozčesávanie a dodá im pružnosť i lesk bez zaťaženia.
Dixi vlasový olej na svetlé vlasy, 60 ml
Dixi
Dixi vlasový olej na svetlé vlasy, 60 ml
Kód: 75731
Kód dod.: 857023
EAN: 8586000085022
 
1.49 EUR
24.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je určený pre všetky typy vlasov, posilňuje ich, dodáva im lesk a zdravý vzhľad, ošetruje ich a vyživuje.
AKCE
L'Oréal Elseve Color Vive balzam na vlasy, 200 ml
L'Oréal Elseve
L'Oréal Elseve Color Vive balzam na vlasy, 200 ml
Kód: 11411
Kód dod.: 855530
EAN: 3600010011361
 
3.84 EUR
19.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balzam s ochrannou starostlivosťou pre farebné vlasy.
AKCE
Schwarzkopf Gliss After Sun vlasový olej, 75 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Schwarzkopf Gliss After Sun vlasový olej, 75 ml
Kód: 2600584
Kód dod.: 855202
EAN: 9000101623338
 
5.93 EUR
79.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vlasový olej vyživuje a obnovuje žíznivé letné vlasy.
Herbavera tonikum proti lupům Anti-Dandruff, 300 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera tonikum proti lupům Anti-Dandruff, 300 ml
Kód: 2507079
Kód dod.: 845026
EAN: 8594009470763
 
3.62 EUR
12.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Herbavera tonikum proti lupům Anti-Dandruff je určené pre starostlivosť o pokožku hlavy so sklonom k tvorbe lupín. Pomáha upokojiť pokožku a dopĺňa bežnú starostlivosť o vlasy.
Gliss regeneračný elixír Night Elixir 100ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss regeneračný elixír Night Elixir 100ml
Kód: 2505786
Kód dod.: 855282
EAN: 5410091767334
 
8.74 EUR
87.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obnovte si svoje vlasy cez noc – ľahké sérum Gliss s extraktom z čiernych perál a systémom HAPTIQ regeneruje silno poškodené vlasy, posilňuje ich štruktúru.
Gliss Scalp Balance SPF sprej na pokožku hlavy, 100 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Scalp Balance SPF sprej na pokožku hlavy, 100 ml
Kód: 2601149
Kód dod.: 855310
EAN: 9000101771824
 
8.53 EUR
85.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gliss Scalp Balance SPF sprej na pokožku hlavy pomáha chrániť pokožku hlavy pred slnečným žiarením. Praktická forma spreja umožňuje jednoduchú aplikáciu.
AKCE
Nivea Hairmilk Natural Shine vyživujúci kondicionér, 200 ml
Nivea®
Nivea Hairmilk Natural Shine vyživujúci kondicionér, 200 ml
Kód: 1804011
Kód dod.: 855613
EAN: 9005800301686
 
2.77 EUR
13.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hydratácia a prirodzený lesk. Vráťte svojim vlasom prirodzený lesk a hebkosť. Kombinácia mliečnych a hedvábnych proteínov spolu s Euceritem® zabezpečí skvelý výsledok - NIVEA Vyživujúci kondicionér Hairmilk Natural Shine.
Syoss Intense Repair maska na vlasy 400 ml
Henkel Syoss
Syoss Intense Repair maska na vlasy 400 ml
Kód: 2507116
Kód dod.: 855300
EAN: 9000101743821
 
9.17 EUR
22.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Intenzívna regeneračná maska určená pre poškodené, lámavé a suché vlasy. Vďaka svojmu špeciálnemu zloženiu obnovuje vlasovú štruktúru, vyživuje vlasy do hĺbky a zanecháva ich hebké, hladké a lesklé.
Gliss Scalp Balance čistiace sérum na pokožku hlavy, 100 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Scalp Balance čistiace sérum na pokožku hlavy, 100 ml
Kód: 2601148
Kód dod.: 855309
EAN: 9000101771800
 
8.53 EUR
85.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gliss čistiace sérum Scalp Balance ponúka intenzívnu starostlivosť o mastnú pokožku hlavy s panthenolom a 2% komplexom na reguláciu mazu. Sérum cielene redukuje nadmernú produkciu kožného mazu a pomáha udržať vlasy svieže.
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.