(6:30 – 15:00 hod.)
sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Dixi vlasová voda proti lupinám, 100 ml
Dixi
Dixi vlasová voda proti lupinám, 100 ml
Kód: 2601395
Kód dod.: 856030
EAN: 8586000089488
 
1.69 EUR
16.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vhodná je pre všetky typy vlasov, vašim vlasom dodáva silu, blahodárne pôsobí na výživu vlasových korienkov a obmedzuje tvorbu lupín.
Gliss Kur Ultimate color regeneračný balzam, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Kur Ultimate color regeneračný balzam, 200 ml
Kód: 11274
Kód dod.: 855237
EAN: 4015000886871
 
7.04 EUR
35.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Receptúra Gliss Kur s keratínovým sérum regeneruje už vzniknuté poškodenia a predchádza tak budúcim poškodeniam. Ultimate Color regeneračný expres balzam pre farbené, tónované alebo melírované vlasy s technológiou 3D-Color-Luminance uzatvára a posilňuje vlasové v
Gliss Oil Nutritive balzam na vlasy, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Oil Nutritive balzam na vlasy, 200 ml
Kód: 48584
Kód dod.: 855232
EAN: 9000100398572
 
4.05 EUR
20.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gliss Kur Oil Nutritive balzam pre dlhé vlasy so sklonom k třepeniu. Redukuje až o 90 % rozštiepených končekov.
Dixi žihľavový kondicionér na vlasy, 200 ml
Dixi
Dixi žihľavový kondicionér na vlasy, 200 ml
Kód: 2401792
Kód dod.: 856962
EAN: 8585001900402
 
1.69 EUR
8.45EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používaním žihľavového kondicionéru uľahčíte rozčesávanie a pomôžete predchádzať lámavosti a štiepeniu končekov vlasov. Kondicionér na suché vlasy s obsahom prírodného žihľavového extraktu nabije vaše vlasy silou a krásou.
AKCE
Sunsilk maska Aloe Vera 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska Aloe Vera 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501573
Kód dod.: 794661
EAN: 8720182281661
 
3.41 EUR
18.94EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Intenzívna kúra pre všetky typy vlasov. 98% zložiek prírodného pôvodu. 0% silikóny, farbivá, minerálne oleje.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
AKCE
Sunsilk maska Aloe Vera 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska Aloe Vera 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501573
Kód dod.: 794661
EAN: 8720182281661
 
3.41 EUR
18.94EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Intenzívna kúra pre všetky typy vlasov. 98% zložiek prírodného pôvodu. 0% silikóny, farbivá, minerálne oleje.
Gliss termoochranný olejový sprej na vlasy 150ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss termoochranný olejový sprej na vlasy 150ml
Kód: 2506216
Kód dod.: 855296
EAN: 9000101732436
 
10.24 EUR
68.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gliss olejový termoochranný sprej s omega 9 + marulovým olejom pre hrubé a poškodené vlasy. Výživa a zmyselná hladkosť.
Schwarzkopf Gliss Full Hair Wonder bezoplachový kondicionér s kofeinem pre krehké, slabé vlasy 200ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Schwarzkopf Gliss Full Hair Wonder bezoplachový kondicionér s kofeinem pre krehké, slabé vlasy 200ml
Kód: 2507173
Kód dod.: 855303
EAN: 9000101749670
 
7.04 EUR
35.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bezoplachový kondicionér s príjemnou vôňou pomáha ošetruť vlasy, aby sa okamžite a lepšie rozčesávali, s tepelnou ochranou do 230 °C.
Alpa Luna Brezová bylinková vlasová voda, 120 ml
ALPA® Luna
Alpa Luna Brezová bylinková vlasová voda, 120 ml
Kód: 11485
Kód dod.: 856015
EAN: 85922150
 
1.57 EUR
13.08EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinnými látkami breza extraktu sú hlavne saponíny a silice, triesloviny, vitamín C a karotény. Tieto látky pôsobia priaznivo na vlasovú pokožku a obmedzujú nadmerné mastenie vlasov
Gliss Kur Split Ends Miracle balzam pre poškodené vlasy s rozštiepenými končekmi 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Kur Split Ends Miracle balzam pre poškodené vlasy s rozštiepenými končekmi 200 ml
Kód: 2006761
Kód dod.: 855223
EAN: 9000101287172
 
4.05 EUR
20.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balzám pro poškozené vlasy s roztřepenými konečky.
Plantur 39 Kofeínový balzam pre jemné a lámané vlasy, 150 ml
Plantur
Plantur 39 Kofeínový balzam pre jemné a lámané vlasy, 150 ml
Kód: 1703909
Kód dod.: 856865
EAN: 4008666701534
 
10.24 EUR
68.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Plantur 39 Kofeínový balzam – starostlivosť pre jemné a oslabené vlasy s kofeínom a posilňujúcimi látkami.
Syoss Intense Glaze laminačná starostlivosť na vlasy 200ml
Henkel Syoss
Syoss Intense Glaze laminačná starostlivosť na vlasy 200ml
Kód: 2602666
Kód dod.: 855314
EAN: 9000101760095
 
9.17 EUR
45.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Syoss Intense Glaze laminačná starostlivosť dodáva matným vlasom intenzívny lesk, pomáha redukovať krepatenie a zanecháva vlasy hodvábne hladké.
Schwarzkopf Gliss regeneračná vlasová maska 4 v 1 pre silne poškodené a suché vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Gliss regeneračná vlasová maska 4 v 1 pre silne poškodené a suché vlasy, 400 ml
Kód: 2507345
Kód dod.: 855293
EAN: 9000101726138
 
7.25 EUR
18.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Keratinová vlasová kúra kombinuje HAPTIQ systém a tekutý keratín, aby poskytla vlasom hĺbkovú regeneráciu a lesk.
Gliss Ultimate Repair regeneračný balzam, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Ultimate Repair regeneračný balzam, 200 ml
Kód: 64044
Kód dod.: 855231
EAN: 9000100662987
 
4.05 EUR
20.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Receptúra ULTIMATE REPAIR s 3násobnou koncentráciou Komplexu tekutého keratínu odstráni dokonca aj extrémne poškodenia vlasov.
Schauma Fresh It Up kondicionér ve spreji, 200 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Fresh It Up kondicionér ve spreji, 200 ml
Kód: 2601153
Kód dod.: 855331
EAN: 9000101766769
 
3.84 EUR
19.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schauma Fresh It Up kondicionér ve spreji uľahčuje rozčesávanie vlasov a zanecháva ich svieže.
Gliss Winter Repair ošetrujúci balzam pre zimou namáhané vlasy, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Winter Repair ošetrujúci balzam pre zimou namáhané vlasy, 200 ml
Kód: 2600199
Kód dod.: 855224
EAN: 9000101044065
 
4.05 EUR
20.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
JSÚ VAŠE VLASY NAMÁHANÉ ZIMOU? Vlasy sú v zime vystavené väčším ničivým účinkom, a to chladným teplotám a suchému vykurovanému vzduchu.
Syoss Repair balzam pre suché a poškodené vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Repair balzam pre suché a poškodené vlasy, 440 ml
Kód: 2506317
Kód dod.: 855481
EAN: 9000101278057
 
5.97 EUR
13.57EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Syoss balzam Repair s Japonskom inšpirovaným zložením - s riasou wakame pre suché a poškodené vlasy.
Dixi Kofeínové vlasové tonikum, 7× 10ml
Dixi
Dixi Kofeínové vlasové tonikum, 7× 10ml
Kód: 2404454
Kód dod.: 857007
EAN: 8586000088030
 
3.41 EUR
0.49EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kofeínové vlasové tonikum v ampulkách pre všetky typy vlasov.
Herbavera kondicionér na vlasy s kofeínom, 550 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera kondicionér na vlasy s kofeínom, 550 ml
Kód: 2505595
Kód dod.: 855166
EAN: 8594009470688
 
2.98 EUR
5.42EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kondicionér na vlasy s kofeínom, pŕhľavou a lopúchom je výborným pomocníkom na podporu rastu vlasov. Kofeín má priaznivé účinky na vlasy, aktivuje vlasové korienky a významným spôsobom podporuje ich rast.
Gliss kondicionér Full Hair Wonder s kofeinem pre krehké, slabé vlasy 200ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss kondicionér Full Hair Wonder s kofeinem pre krehké, slabé vlasy 200ml
Kód: 2507170
Kód dod.: 855301
EAN: 9000101749533
 
4.05 EUR
20.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gliss kondicionér s kofeínom a peptidmi, kondicionér pre krehké a slabé vlasy.
Dixi žihľavový kondicionér na vlasy, 200 ml
Dixi
Dixi žihľavový kondicionér na vlasy, 200 ml
Kód: 2401792
Kód dod.: 856962
EAN: 8585001900402
 
1.69 EUR
8.45EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používaním žihľavového kondicionéru uľahčíte rozčesávanie a pomôžete predchádzať lámavosti a štiepeniu končekov vlasov. Kondicionér na suché vlasy s obsahom prírodného žihľavového extraktu nabije vaše vlasy silou a krásou.
AKCE
Sunsilk maska pre lesklé vlasy Scintille Di Luce 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska pre lesklé vlasy Scintille Di Luce 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501579
Kód dod.: 794656
EAN: 8717163720172
 
3.41 EUR
18.94EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Receptúra s komplexom Shine je ideálna pre matné a poškodené vlasy, eliminuje viditeľné poškodenie a poskytuje extra lesklé vlasy bez krepatienia každý deň.
Syoss Intenze Glaze hlboký kondicionér na vlasy 250 ml
Henkel Syoss
Syoss Intenze Glaze hlboký kondicionér na vlasy 250 ml
Kód: 2602099
Kód dod.: 855312
EAN: 9000101760132
 
5.97 EUR
23.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Syoss Intense Glaze je hlboký kondicionér určený pre matné vlasy bez lesku, ktorý pomáha obnoviť ich hladkosť a dodať im výraznejší lesk.
AKCE
Sunsilk kondicionér pre krepaté vlasy Ricci Da Sogno, 200 ml
Sunsilk®
Sunsilk kondicionér pre krepaté vlasy Ricci Da Sogno, 200 ml
Kód: 2501557
Kód dod.: 794650
EAN: 8720182540621
 
2.98 EUR
14.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nové zloženie Active-Fusion, obohatené o magickú trojicu ingrediencií. Pre krepaté a poškodené vlasy!
AKCE
Sunsilk kondicionér pre kučeravé vlasy Ricci Da Sogno, 200 ml
Sunsilk®
Sunsilk kondicionér pre kučeravé vlasy Ricci Da Sogno, 200 ml
Kód: 2501559
Kód dod.: 794649
EAN: 8720182540614
 
2.98 EUR
14.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nové zloženie Active-Fusion, obohatené o magickú trojicu ingrediencií. Pre kučeravé vlasy!
AKCE
Sunsilk kondicionér pre suché vlasy Morbidi E Luminosi, 200 ml
Sunsilk®
Sunsilk kondicionér pre suché vlasy Morbidi E Luminosi, 200 ml
Kód: 2501561
Kód dod.: 794652
EAN: 8720182543868
 
2.98 EUR
14.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nové zloženie Active-Fusion, obohatené o magickú trojicu ingrediencií. Pre suché vlasy!
AKCE
Wellaflex Style & Nourish 7v1 sérum na ľahké rozčesávanie 100 ml
Wella®
Wellaflex Style & Nourish 7v1 sérum na ľahké rozčesávanie 100 ml
Kód: 2501006
Kód dod.: 860526
EAN: 4064666984254
 
6.78 EUR
67.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Wellaflex Style & Nourish 7v1 sérum je multifunkčný prípravok navrhnutý tak, aby uľahčil rozčesávanie vlasov a súčasne poskytol sedem kľúčových benefitov – ochranu pred teplom, hydratáciu, uhladenie, lesk, jemnosť, ochranu pred poletovaním a zdravý vzhľad.
Colorwin Elixír sérum na vlasy 100 ml
Colorwin
Colorwin Elixír sérum na vlasy 100 ml
Kód: 2600771
Kód dod.: 856803
EAN: 8594185050193
 
8.32 EUR
83.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojim vlasom intenzívnu starostlivosť s Colorwin Elixír sérum na vlasy. Ľahké, nemastné sérum hydratuje a vyživuje vlasové vlákna, zanecháva vlasy hebké, lesklé a ľahko rozčesateľné.
AKCE
Wellaflex Style & Nourish 7v1 vlasové tonikum 100 ml
Wella®
Wellaflex Style & Nourish 7v1 vlasové tonikum 100 ml
Kód: 2500991
Kód dod.: 860524
EAN: 4064666984223
 
5.59 EUR
55.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Wellaflex Style & Nourish je ošetrujúce vlasové tonikum, ktoré spája styling a výživu v jednom kroku. Dodáva vlasom prirodzený objem, tvar a ľahké spevnenie, zatiaľ čo ich zároveň hydratuje a posilňuje.
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.