(6:30 – 15:00 hod.)
sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Dr. Oetker kyselina citrónová 20 g
Dr. Oetker
Dr. Oetker kyselina citrónová 20 g
Kód: 1903038
Kód dod.: 934985
EAN: 8595072600385
 
0.51 EUR
25.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kyselina citrónová pre potraviny v prášku. Hodia sa na dochutenie džemov, ovocných šalátov a kompótov.
AKCE
Hlubná Ava odstraňovač vodného kameňa, 150 g
Hlubna - Ava
Hlubná Ava odstraňovač vodného kameňa, 150 g
Kód: 2201628
Kód dod.: 716039
EAN: 8594003010095
 
1.40 EUR
9.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ava odstraňovač vodného kameňa odstraňuje vodný kameň šetrným spôsobom, bez narušenia povrchov z kávových konvic, varných nádob, čajníkov, práčok a prekypávačov.
AKCE
AVA octový odstraňovač vodného kamene, 500 ml
Hlubna - Ava
AVA octový odstraňovač vodného kamene, 500 ml
Kód: 2203164
Kód dod.: 740047
EAN: 8594003015533
 
2.21 EUR
4.42EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutý prostriedok na jednoduché a účinné odstránenie vodného kameňa z práčok, umývačiek, kávovarov, varičov a pod. bez narušenia povrchov. Pravidelné používanie prípravku zabezpečí čistotu vašich spotrebičov.
BALhome kyselina citrónová potravinárska E 330, 1 kg
BALhome
BALhome kyselina citrónová potravinárska E 330, 1 kg
Kód: 2500069
Kód dod.: 934966
EAN: 8591235095166
 
6.30 EUR
6.3EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Všestranný ekologický pomocník. Používa sa ako prísada na konzerváciu a k dochuceniu ovocia, džemov, zeleniny, nápojov a sirupov. Ale i na odstraňovanie vodného kameňa a škvŕn z oblečenia.
BALhome kyselina citrónová potravinárska E 330, 100 g
BALhome
BALhome kyselina citrónová potravinárska E 330, 100 g
Kód: 2500108
Kód dod.: 934964
EAN: 8591235095197
 
0.80 EUR
8EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Všestranný ekologický pomocník. Používa sa ako prísada na konzerváciu a k dochuceniu ovocia, džemov, zeleniny, nápojov a sirupov. Ale aj na odstraňovanie vodného kameňa a škvŕn z oblečenia.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Tatrachema Kalit tabletovaná soľ, 1 kg
Kalit
Tatrachema Kalit tabletovaná soľ, 1 kg
Kód: 58652
Kód dod.: 717065
EAN: 8588001483425
 
2.12 EUR
2.12EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tabletovaná soľ proti vodnému kameňu. Používa sa na znižovanie tvrdosti vody, regeneráciu katiónových filtrov v automatických vodárňach, kávovaroch a iných zariadeniach, kde sa vyžaduje upravená voda.
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.