(6:30 – 15:00 hod.)
sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
BALhome kyselina citrónová potravinárska E 330, 100 g
BALhome
BALhome kyselina citrónová potravinárska E 330, 100 g
Kód: 2500108
Kód dod.: 934964
EAN: 8591235095197
 
0.80 EUR
8EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Všestranný ekologický pomocník. Používa sa ako prísada na konzerváciu a k dochuceniu ovocia, džemov, zeleniny, nápojov a sirupov. Ale aj na odstraňovanie vodného kameňa a škvŕn z oblečenia.
AKCE
Ava biely ocot na upratovanie 10 %, 5 l
Hlubna - Ava
Ava biely ocot na upratovanie 10 %, 5 l
Kód: 2502112
Kód dod.: 712108
EAN: 8594003011313
 
5.58 EUR
1.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ava biely ocot na upratovanie 10 % je prírodný a ekologický pomocník pre každodenné upratovanie domácnosti. Vďaka svojej vysokej koncentrácii kyseliny octovej účinne odstraňuje vodný kameň, mastnotu, usadeniny a nepríjemné pachy.
AKCE
Melitta Anti Calc odvápňovač pre kávovary a varné kanvice, 250 ml
Melitta®
Melitta Anti Calc odvápňovač pre kávovary a varné kanvice, 250 ml
Kód: 2506564
Kód dod.: 716363
EAN: 4006508192618
 
3.92 EUR
15.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutý odvápňovač pre kávovary na prekvapkávanú kávu a varné kanvice.
LAVON odvápňovač viacúčelový, 1 l
Lavon
LAVON odvápňovač viacúčelový, 1 l
Kód: 2506773
Kód dod.: 712265
EAN: 8594187140496
 
6.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Koncentrovaný, nepeniaci prostriedok na odstránenie vodného kameňa, hrdze a minerálnych usadenín na gastro a sanitárne.
Tatrachema Luxon odstraňovač vodného kameňa, 100 g
Tatrachema Luxon
Tatrachema Luxon odstraňovač vodného kameňa, 100 g
Kód: 06784
Kód dod.: 716015
EAN: 8585003920453
 
1.27 EUR
12.7EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchlorozpúšťič vodného kameňa pre: kávovary, varné kanvice, napařovacie žehličky, automatické práčky, umývačky riadu.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
AKCE
BALHOME biely ocot na upratovanie 10% 1 l
BALhome
BALHOME biely ocot na upratovanie 10% 1 l
Kód: 2602266
Kód dod.: 712109
EAN: 8591235105926
 
1.27 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
BALHOME biely ocot je ekologický pomocník pre každodenné upratovanie domácnosti.
LAVON odvápňovač viacúčelový, 1 l
Lavon
LAVON odvápňovač viacúčelový, 1 l
Kód: 2506773
Kód dod.: 712265
EAN: 8594187140496
 
6.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Koncentrovaný, nepeniaci prostriedok na odstránenie vodného kameňa, hrdze a minerálnych usadenín na gastro a sanitárne.
Larrin na rez a vodný kameň pre spotrebiče, 500 ml
Styl Larrin®
Larrin na rez a vodný kameň pre spotrebiče, 500 ml
Kód: 06798
Kód dod.: 716006
EAN: 8595000911729
 
4.68 EUR
9.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný čistiaci prostriedok na odstraňovanie vodného kameňa, nečistôt a usadenín u varných kanvíc, iných elektrospotrebičov a povrchov, prichádzajúcich do styku s potravinami
Dúbrava Dekalko práškový prípravok na hrdzu a vodný kameň, 3 sáčky, 150 g
Důbrava Dekalko
Dúbrava Dekalko práškový prípravok na hrdzu a vodný kameň, 3 sáčky, 150 g
Kód: 06782
Kód dod.: 716044
EAN: 8594005500211
 
1.95 EUR
13EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednoducho a rýchlo rozpúšťa usadeniny z vody v elektrických spotrebičoch. Tým šetrí náklady na opravy, elektrický prúd a predlžuje životnosť spotrebičov.
Tako Extra odstraňovač vodného kameňa 19 ks, 120 g
Tako®
Tako Extra odstraňovač vodného kameňa 19 ks, 120 g
Kód: 06788
Kód dod.: 716230
EAN: 8594015220048
 
1.06 EUR
8.83EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zabraňuje vzniku usadenín a mastnoty v celom priestore práčky, udržujú plný výkon vykurovacích telies a čerpadiel, predlžujú ich životnosť, odstraňujú aj staré usadeniny, nenarušujú prádlo, zmäkčujú vodu
AKCE
Durgol čistiace tablety, 10 ks
Durgol
Durgol čistiace tablety, 10 ks
Kód: 2506688
Kód dod.: 712272
EAN: 7640170984781
 
6.95 EUR
0.7EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistiace tablety vhodné pre všetky typy kávovarov, vakuových fliaš a kanví na kávu.
AKCE
Durgol čistič mliečnych systémov, 500 ml
Durgol
Durgol čistič mliečnych systémov, 500 ml
Kód: 2507786
Kód dod.: 712274
EAN: 7640170984767
 
8.98 EUR
17.96EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistič pre všetky kávovary s integrovaným mliečnym systémom alebo pre externé napeničovače mlieka.
Tatrachema Luxon krystalická sóda, na zmäkčenie vody, 1000 g
Tatrachema Luxon
Tatrachema Luxon krystalická sóda, na zmäkčenie vody, 1000 g
Kód: 06952
Kód dod.: 760002
EAN: 8585003930315
 
1.49 EUR
1.49EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je vysoko rozpustný prostriedok na zmäkčenie vody a zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa. Sóda nájde tiež využitie pri preplachovaní pivných popř. mastných rúr. Sóda viaže ióny horčíka a vápnika za vzniku príslušných nerozpustných uhličitanov.
AKCE
AVA octový odstraňovač vodného kamene, 500 ml
Hlubna - Ava
AVA octový odstraňovač vodného kamene, 500 ml
Kód: 2203164
Kód dod.: 740047
EAN: 8594003015533
 
2.21 EUR
4.42EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutý prostriedok na jednoduché a účinné odstránenie vodného kameňa z práčok, umývačiek, kávovarov, varičov a pod. bez narušenia povrchov. Pravidelné používanie prípravku zabezpečí čistotu vašich spotrebičov.
Tatrachema Luxon odstraňovač vodného kameňa, 100 g
Tatrachema Luxon
Tatrachema Luxon odstraňovač vodného kameňa, 100 g
Kód: 06784
Kód dod.: 716015
EAN: 8585003920453
 
1.27 EUR
12.7EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchlorozpúšťič vodného kameňa pre: kávovary, varné kanvice, napařovacie žehličky, automatické práčky, umývačky riadu.
AKCE
Hlubna Ava tekutý odstraňovač vodného kameňa, 500 ml
Hlubna - Ava
Hlubna Ava tekutý odstraňovač vodného kameňa, 500 ml
Kód: 91929
Kód dod.: 716041
EAN: 8594003011740
 
2.26 EUR
4.52EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odstraňuje šetrným rozpouštěním bez narušení povrchov vodný kameň z varných nádob, čajníkov, kávových konví, prekapávačov a práčok. Netoxický.
Green Wave Octový čistič, 1 l
Styl Larrin®
Green Wave Octový čistič, 1 l
Kód: 62523
Kód dod.: 712103
EAN: 8595000913662
 
2.76 EUR
2.76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dôkladne odstraňuje mastnoty, vodný kameň a mydlové nečistoty. Eliminovuje nepríjemné pachy v kuchyniach.
Ava biely ocot na úklid 10 %, 1L
Hlubna - Ava
Ava biely ocot na úklid 10 %, 1L
Kód: 2600948
Kód dod.: 712106
EAN: 8594003011344
 
1.69 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ava biely ocot na úklid 10 % je prírodný a ekologický pomocník pre každodenné upratovanie domácnosti. Vďaka svojej vysokej koncentrácii kyseliny octovej účinne odstraňuje vodný kameň, mastnotu, usadeniny a nepríjemné pachy.
Dr. Oetker kyselina citrónová 20 g
Dr. Oetker
Dr. Oetker kyselina citrónová 20 g
Kód: 1903038
Kód dod.: 934985
EAN: 8595072600385
 
0.51 EUR
25.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kyselina citrónová pre potraviny v prášku. Hodia sa na dochutenie džemov, ovocných šalátov a kompótov.
BALhome kyselina citrónová potravinárska E 330, 1 kg
BALhome
BALhome kyselina citrónová potravinárska E 330, 1 kg
Kód: 2500069
Kód dod.: 934966
EAN: 8591235095166
 
6.30 EUR
6.3EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Všestranný ekologický pomocník. Používa sa ako prísada na konzerváciu a k dochuceniu ovocia, džemov, zeleniny, nápojov a sirupov. Ale i na odstraňovanie vodného kameňa a škvŕn z oblečenia.
BALhome kyselina citrónová potravinárska E 330, 100 g
BALhome
BALhome kyselina citrónová potravinárska E 330, 100 g
Kód: 2500108
Kód dod.: 934964
EAN: 8591235095197
 
0.80 EUR
8EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Všestranný ekologický pomocník. Používa sa ako prísada na konzerváciu a k dochuceniu ovocia, džemov, zeleniny, nápojov a sirupov. Ale aj na odstraňovanie vodného kameňa a škvŕn z oblečenia.
AKCE
Melitta Anti Calc odvápňovač pre kávovary a varné kanvice, 250 ml
Melitta®
Melitta Anti Calc odvápňovač pre kávovary a varné kanvice, 250 ml
Kód: 2506564
Kód dod.: 716363
EAN: 4006508192618
 
3.92 EUR
15.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutý odvápňovač pre kávovary na prekvapkávanú kávu a varné kanvice.
AKCE
Ava biely ocot na upratovanie 10 %, 5 l
Hlubna - Ava
Ava biely ocot na upratovanie 10 %, 5 l
Kód: 2502112
Kód dod.: 712108
EAN: 8594003011313
 
5.58 EUR
1.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ava biely ocot na upratovanie 10 % je prírodný a ekologický pomocník pre každodenné upratovanie domácnosti. Vďaka svojej vysokej koncentrácii kyseliny octovej účinne odstraňuje vodný kameň, mastnotu, usadeniny a nepríjemné pachy.
Durgol Universal Power rýchly odstraňovač vodného kameňa, 750 ml
Durgol
Durgol Universal Power rýchly odstraňovač vodného kameňa, 750 ml
Kód: 2507783
Kód dod.: 712270
EAN: 7640170984668
 
6.17 EUR
8.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálny odstraňovač vodného kameňa rýchlo a jednoducho odstraňuje vodný kameň zo všetkých predmetov v domácnosti.
Hlubná Ava odstraňovač vodného kameňa, 250 g
Hlubna - Ava
Hlubná Ava odstraňovač vodného kameňa, 250 g
Kód: 06806
Kód dod.: 716040
EAN: 8594003010088
 
2.55 EUR
10.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ava odstraňovač vodného kameňa odstraňuje vodný kameň šetrným spôsobom, bez narušenia povrchov z kávových kanvíc, varných nádob, čajníkov, práčok a prekapávačov.
AKCE
Hlubná Ava odstraňovač vodného kameňa, 150 g
Hlubna - Ava
Hlubná Ava odstraňovač vodného kameňa, 150 g
Kód: 2201628
Kód dod.: 716039
EAN: 8594003010095
 
1.40 EUR
9.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ava odstraňovač vodného kameňa odstraňuje vodný kameň šetrným spôsobom, bez narušenia povrchov z kávových konvic, varných nádob, čajníkov, práčok a prekypávačov.
AKCE
Melitta Perfect Clean Espresso Čistiace tablety do kávovaru, 4 × 1,8 g
Melitta®
Melitta Perfect Clean Espresso Čistiace tablety do kávovaru, 4 × 1,8 g
Kód: 2506562
Kód dod.: 716362
EAN: 4006508178599
 
4.68 EUR
65EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistiace tablety pre plne automatické a kapsulové kávovary.
AKCE
LAVON odvápňovač viacúčelový, 5 l
Lavon
LAVON odvápňovač viacúčelový, 5 l
Kód: 2506836
Kód dod.: 712266
EAN: 8594187140489
 
21.59 EUR
4.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Koncentrovaný, nepěnivý prostriedok na odstránenie vodného kameňa, hrdze a minerálnych usadenín na gastro a sanitu.
BALHOME biely ocot na upratovanie 10% 5 l
BALhome
BALHOME biely ocot na upratovanie 10% 5 l
Kód: 2602267
Kód dod.: 712110
EAN: 8591235105940
 
5.53 EUR
1.11EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
BALHOME biely ocot je ekologický pomocník pre každodenné upratovanie domácnosti.
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.