(6:30 – 15:00 hod.)
sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
BALCARE sklenený pilník na nechty antibakteriálny povrch, 14 cm
BALcare
BALCARE sklenený pilník na nechty antibakteriálny povrch, 14 cm
Kód: 2501635
Kód dod.: 966593
EAN: 8591235094091
 
2.99 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antibakteriálny sklenený pilník na nechty BALCARE s úpravou antibactif od firmy Crystal Bohemia (predtým Blažek Glass) predstavuje revolučnú novinku v starostlivosti o nechty.
VÝPRODEJ - TOP CENA
Essence Glossy Lip Treament balzam na pery 01 Balmazing 5 ml
Essence
Essence Glossy Lip Treament balzam na pery 01 Balmazing 5 ml
Kód: 2401301
 
EAN: 4059729466433
 
3.71 EUR
742EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Essence balzam na pery glossy lip je váš nový superhrdina pre vyživené a hydratované pery. Táto star
Givenchy L'Interdit Rouge Ultime parfumovaná voda pre ženy 35 ml
Givenchy
Givenchy L'Interdit Rouge Ultime parfumovaná voda pre ženy 35 ml
Kód: 2306572
Kód dod.: GIVP069380
EAN: 3274872456327
 
91.13 EUR
2 603.71EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-drevená vôňa s korenenými akordami uvedená na trh v roku 2023 Úspech parfumovanej vody GI
AKCE
PATTEX Chemoprén Extrém kontaktné lepidlo, 800 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Chemoprén Extrém kontaktné lepidlo, 800 ml
Kód: 62588
Kód dod.: 501146
EAN: 5997272383137
 
14.50 EUR
18.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na kontaktné lepenie s veľmi vysokou pevnosťou. Zvlášť na lepenie kože, dreva, gumy, textílií, kovov, preglejky, kartónu a rôznych materiálov z tvrdých umelých hmôt. Na lepenie izolačných materiálov v priestoroch vystavených vyšším teplotám.
AKCE
Tesori d Oriente Forest Ritual sprchový gél 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d Oriente Forest Ritual sprchový gél 250 ml
Kód: 2209666
Kód dod.: 795302
EAN: 8008970054254
 
2.57 EUR
10.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tesori d’Oriente Forest Ritual – sprchový gel s esencemi borovice a cedru pro uvolnění těla i mysli. Díky svěžím tónům bílého leknínu a citrusovým dřevitým tónům Hinoki jemně čistí pokožku těla.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Tesori d´Oriente parfém na prádlo Ayurveda, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente parfém na prádlo Ayurveda, 250 ml
Kód: 2210194
Kód dod.: 795392
EAN: 8008970051970
 
10.06 EUR
40.24EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Talianska novinka! Koncentrovaný parfém na prádlo Tesori d´Oriente Hammam daruje prádlu jedinečnú intenzívnu dlhotrvajúcu sviežosť.
Biolit sprej proti plošticím a lezoucímu hmyzu, 400 ml
Biolit
Biolit sprej proti plošticím a lezoucímu hmyzu, 400 ml
Kód: 2500497
Kód dod.: 675105
EAN: 5000204401677
 
6.63 EUR
16.58EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Biolit sprej účinne hubí ploštice a ďalší lezúci hmyz. Poskytuje okamžitý účinok a dlhodobú ochranu až 4 týždne.​
AKCE
Tesori d'Oriente Ayurveda krémový sprchový gel, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Ayurveda krémový sprchový gel, 250 ml
Kód: 1806492
Kód dod.: 795316
EAN: 8008970043647
 
2.57 EUR
10.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krémový sprchový gel s orientálnou vôňou pre ženy.
LAVON odmasťovač univerzálny. 500 ml
Lavon
LAVON odmasťovač univerzálny. 500 ml
Kód: 2501572
Kód dod.: 735058
EAN: 8594187143534
 
2.78 EUR
5.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
LAVON univerzálny odmasťovač je ideálny na odmasťovanie umývateľných povrchov, kovových plôch, strojčných zariadení, motorov, skiel a automobilových karosérií.
Tesori d´Oriente parfum na prádlo Hammam, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente parfum na prádlo Hammam, 250 ml
Kód: 2210196
Kód dod.: 795393
EAN: 8008970051956
 
10.06 EUR
40.24EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa zdobená hrejivými tónmi arganového oleja. Parfém prenikne hlboko do vlákien a prádlo tak zostane svieže a voňavé po veľmi dlhú dobu.
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Snežienka, 1 l
Lavon
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Snežienka, 1 l
Kód: 2501715
Kód dod.: 790065
EAN: 8594187140045
 
1.28 EUR
1.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo s glycerínom pre čisté, hebké a voňavé ruky.
Gallus prací prášok White, 10 dávok, 600g
Gallus
Gallus prací prášok White, 10 dávok, 600g
Kód: 2501687
Kód dod.: 759290
EAN: 4251415303828
 
1.49 EUR
0.15EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gallus White zabezpečí dokonalú čistotu a sviežosť vášho bieleho prádla po každom praní.
LAVON aktívna pena Professional Sanita, 1 l
Lavon
LAVON aktívna pena Professional Sanita, 1 l
Kód: 2501609
Kód dod.: 702184
EAN: 8594187140342
 
4.69 EUR
4.69EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hustá pena na odstránenie vodného kameňa, zvyškov mydla, hrdze, minerálnych a močových usadenín, vápenatých nánosov, prípadne cementových zvyškov.
AKCE
Sunsil tónovacia kúra pre čokoládové vlasy Colore Al Top, 180 ml
Sunsilk®
Sunsil tónovacia kúra pre čokoládové vlasy Colore Al Top, 180 ml
Kód: 2501571
Kód dod.: 794666
EAN: 8710522889886
 
2.04 EUR
11.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Intenzívna tónovacia kúra s farebnými pigmentami, ktorá zintenzívňuje farbu a bojuje proti vyblednutiu, koriguje nežiadúce tóny.
AKCE
Balhome Jedlá sóda technická 1 kg
BALhome
Balhome Jedlá sóda technická 1 kg
Kód: 2501759
Kód dod.: 935073
EAN: 8591235100723
 
3.42 EUR
3.42EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balhome Jedlá sóda je všestranný prírodný pomocník vhodný pre rôzne využitie v domácnosti aj kuchyni.
AKCE
Sunsil tónovací kúra pre blond Colore Al Top, 180 ml
Sunsilk®
Sunsil tónovací kúra pre blond Colore Al Top, 180 ml
Kód: 2501569
Kód dod.: 794665
EAN: 8710522889879
 
2.04 EUR
11.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špičková tónovacia kúra pre blond, odfarbené a zosvetlené vlasy. S arganovým olejom pre viditeľne vyživené a lesklé vlasy.
BALhome náplň do chemických toaliet 1 l
BALhome
BALhome náplň do chemických toaliet 1 l
Kód: 2501631
Kód dod.: 627555
EAN: 8591235100372
 
7.66 EUR
7.66EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
BALhome náplň do chemických toaliet je koncentrovaný tekutý prípravok určený k použitiu v hornej i dolnej nádrži chemických WC.
BALhome netkaný hadr na podlahu 50 × 60 cm, nebalený, biely
BALhome
BALhome netkaný hadr na podlahu 50 × 60 cm, nebalený, biely
Kód: 2501204
Kód dod.: 588311
EAN: 8591235088304
 
1.06 EUR
1.06EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Handra na podlahu vhodná na úklid všetkých podláh v domácnosti. Je veľmi savá vďaka obsahu bavlny.
AKCE
Palmolive Sparkling Bloom Rose & Peony sprchový gel 250 ml
Palmolive
Palmolive Sparkling Bloom Rose & Peony sprchový gel 250 ml
Kód: 2407467
Kód dod.: 61037907
EAN: 8718951614819
 
1.79 EUR
7.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Palmolive Sparkling Bloom Rose & Peony je viac než sprchový gél – je to malý rituál plný vône, komfortu a sviežej čistoty.
LAVON na sklá a lesklé povrchy, 500 ml
Lavon
LAVON na sklá a lesklé povrchy, 500 ml
Kód: 2501712
Kód dod.: 705159
EAN: 8594187141271
 
1.92 EUR
3.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny čistič s alkoholom na sklá a všetky umývateľné povrchy.
LAVON dezinfekcia Easy Clean na povrchy, 750 ml
Lavon
LAVON dezinfekcia Easy Clean na povrchy, 750 ml
Kód: 2501621
Kód dod.: 700280
EAN: 8594187140809
 
3.19 EUR
4.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna dezinfekcia povrchov bez chlóru a alkoholu.
K nákupu navíc
Payot Praktická taška v nadčasovom a trendy dizajne 55 x 35 cm
K NÁKUPU NAVÍC
Payot Praktická taška v nadčasovom a trendy dizajne 55 x 35 cm
Kód: 2004291
Kód dod.: 65117369
EAN: 3390150575013
 
0 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kúpte produkty Payot vo vašej výpredaji nad 1200 Kč a získajte Payot praktickú plážovú tašku NAVÍC.
AKCE
LAVON Dezinfekcia na podlahy a povrchy, 5 l
Lavon
LAVON Dezinfekcia na podlahy a povrchy, 5 l
Kód: 2501702
Kód dod.: 702186
EAN: 8594187141240
 
18.82 EUR
3.76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Biocídny čistiaci a dezinfekčný prípravok bez chlóru s vysokou penivosťou na dezinfekciu a čistenie všetkých druhov podláh a nenasiakavých povrchov.
VÝPRODEJ - SUPER CENA
Semo Cibuľa kuchynská jarná Karmen 2 g
Semo
Semo Cibuľa kuchynská jarná Karmen 2 g
Kód: 85295
Kód dod.: 0405512
EAN: 8590396055101
 
0.32 EUR
160EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Poloraná, karmínovo červená až fialová Plocho guľovitého tvaru určená ako pre priame jarné výsevy,
AKCE
LAVON tekuté mydlo Divoká orchidea penové, 5 l
Lavon
LAVON tekuté mydlo Divoká orchidea penové, 5 l
Kód: 2501615
Kód dod.: 790038
EAN: 8594187145491
 
6.88 EUR
1.38EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Penové mydlo prémiovej kvality s alantoínom a glycerínom pre čisté, hebké a voňavé ruky.
AKCE
LAVON odmasťovač na podlahy a povrchy, 1 l
Lavon
LAVON odmasťovač na podlahy a povrchy, 1 l
Kód: 2501703
Kód dod.: 702182
EAN: 8594187145378
 
5.30 EUR
5.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálny profesionálny čistič na veľmi znečistené podlahy a mastné umývateľné povrchy.
VÝPRODEJ - SUPER CENA
Semo Cibuľa kuchynská - jarná Štuttgartská 2 g
Semo
Semo Cibuľa kuchynská - jarná Štuttgartská 2 g
Kód: 05318
Kód dod.: 0405222
EAN: 8590396052209
 
0.32 EUR
160EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výnosná odroda ploše guľovitého tvaru Pestuje sa prevážne zo sadby Je možný aj priamy výsev Dobr
Končící produkty
Artdeco Eye Shadow Pearl perleťové oční stíny 66 Pearly Silver Grey 0,8 g
Artdeco
Artdeco Eye Shadow Pearl perleťové oční stíny 66 Pearly Silver Grey 0,8 g
Kód: 2306751
Kód dod.: 30.66
EAN: 4052136232028
 
5.52 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Očné tiene profesionálnej kvality pre neuveriteľné výsledky! Každý tieň je dodávaný samostatne v pra
Končící produkty
Essence Foundation make-up v tyčinke 240 10 g
Essence
Essence Foundation make-up v tyčinke 240 10 g
Kód: 2500428
 
EAN: 4059729517630
 
1.23 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pripravte sa na bezchybné podklad s make-upom Foundation od essence. Make-up je v tyčinke pre jednod
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.