(6:30 – 15:00 hod.)
sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
BALCARE sklenený pilník na nechty antibakteriálny povrch, 14 cm
BALcare
BALCARE sklenený pilník na nechty antibakteriálny povrch, 14 cm
Kód: 2501635
Kód dod.: 966593
EAN: 8591235094091
 
2.99 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antibakteriálny sklenený pilník na nechty BALCARE s úpravou antibactif od firmy Crystal Bohemia (predtým Blažek Glass) predstavuje revolučnú novinku v starostlivosti o nechty.
Versace Versense toaletná voda pre ženy 100 ml
Versace
Versace Versense toaletná voda pre ženy 100 ml
Kód: 56248
 
EAN: 8011003997022
 
111.24 EUR
1 112.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová - drevnatá vôňa uvedená na trh v roku 2009 Vôňa Versace Versense je obrazom prebúdzajúcej
Laura Biagiotti Aqve Romane Ambrosia Aurea toaletná voda pre ženy 100 ml
Laura Biagiotti
Laura Biagiotti Aqve Romane Ambrosia Aurea toaletná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2403239
Kód dod.: 14127
EAN: 8059083001857
 
62.41 EUR
624.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová, drevnatá vôňa bola uvedená na trh v roku 2024 Aqve Romane Ambrosia Aurea Laura Biagiotti
Tesori d'Oriente White Musk krémový sprchový gel, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente White Musk krémový sprchový gel, 250 ml
Kód: 25614
Kód dod.: 795319
EAN: 8008970011158
 
2.57 EUR
10.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krémový sprchový gel s orientálnou vôňou bieleho pižma pre ženy.
Tesori d´Oriente parfum na prádlo Hammam, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente parfum na prádlo Hammam, 250 ml
Kód: 2210196
Kód dod.: 795393
EAN: 8008970051956
 
10.06 EUR
40.24EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa zdobená hrejivými tónmi arganového oleja. Parfém prenikne hlboko do vlákien a prádlo tak zostane svieže a voňavé po veľmi dlhú dobu.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Gallus prací gel White, 100 dávok, 4 l
Gallus
Gallus prací gel White, 100 dávok, 4 l
Kód: 2501508
Kód dod.: 759273
EAN: 4251415300568
Získate 5 bodov
7.27 EUR
0.07EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitný prací gel za dobrú cenu. Spoľahlivo odstraňuje škvrny pri zachovaní intenzívnych farieb vášho prádla, rovnako ako ich hebkosti.
Duck WC blok Fresh Discs Virtuálna Fialová, 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Virtuálna Fialová, 36 ml
Kód: 2508107
Kód dod.: 721025
EAN: 5000204369700
 
3.19 EUR
88.61EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC blok pre hygienickú čistotu a sviežosť toalety.
BALTECH Aceton P6401, 400 ml
BALtech
BALTECH Aceton P6401, 400 ml
Kód: 2500093
Kód dod.: 460657
EAN: 8595073017762
 
2.90 EUR
7.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Acetón je určený na odmastňovanie a čistenie kovových povrchov pred aplikáciou náterových hmôt, na čistenie pracovných pomôcok a zariadení a ďalej ako špeciálne rozpúšťadlo, napr. pre nitrocelulózové lepidlá.
WC Meister Aktiv Kraft vôňa mora WC blok, 45 g
WC Meister
WC Meister Aktiv Kraft vôňa mora WC blok, 45 g
Kód: 2501649
Kód dod.: 721016
EAN: 4260418930955
 
1.28 EUR
28.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Toaletný príväšok s modrou farbou vody! Vďaka obsahu čistiacich látok a vôní produkt dokonale čistí toaletu, osviežuje a ponecháva veľmi príjemnú horskú vôňu.
Waschkönig odstraňovač škvŕn Fleckentferner Oxy Kraft Color, 750 g
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig odstraňovač škvŕn Fleckentferner Oxy Kraft Color, 750 g
Kód: 2501768
Kód dod.: 761299
EAN: 4260418930214
 
4.27 EUR
5.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Waschkönig Oxy Kraft Fleckentferner je ideálny pomocník pri odstraňovaní zaschnutých a odolných škvŕn. Obsahuje aktívny kyslík, ktorý intenzívne pôsobí a odstraňuje aj odolné škvŕny na bielizni.
AKCE
Sunsilk šampón 2in1 Liscio Perfetto pre rovné vlasy, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk šampón 2in1 Liscio Perfetto pre rovné vlasy, 250 ml
Kód: 2501581
Kód dod.: 794639
EAN: 8720182541321
 
2.99 EUR
11.96EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nové zloženie Active Fusion obohatené o magickú trojicu ingrediencií: Arganový olej, známy tým, že dodáva hebkosť, výživu a bojuje proti krepateniu.
AKCE
Sunsilk kondicionér na lámavé vlasy Cocco E Aloe Vera, 200 ml
Sunsilk®
Sunsilk kondicionér na lámavé vlasy Cocco E Aloe Vera, 200 ml
Kód: 2501554
Kód dod.: 794647
EAN: 8720182540539
 
2.99 EUR
14.95EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kondicionér na suché a lámavé vlasy s 98 % zložiek prírodného pôvodu! 0% silikóny, farbivá, minerálne oleje.
AKCE
Sunsilk maska pre kučeravé vlasy Ricci Da Domare 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska pre kučeravé vlasy Ricci Da Domare 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501576
Kód dod.: 794657
EAN: 8717163720189
 
3.42 EUR
19EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre definované a elastické kučery. Bez krepatění. Receptúra s arganovým olejom je ideálna pre rovné, krepaté a suché vlasy, opravuje poškodené a rozčesáva vlasy, aby vám poskytla dokonalú rovnosť bez krepatění každý deň.
BALTECH technický benzín P6402, plast 400 ml
BALtech
BALTECH technický benzín P6402, plast 400 ml
Kód: 2501493
Kód dod.: 460123
EAN: 8591235071047
 
2.99 EUR
7.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nízkovroucí hydrogenovaný benzín Technický benzín je určený na hrubé odmasťovanie predovšetkým kovových predmetov, možno ho použiť do zapaľovačov a ako palivo do benzínových tlakových lámp.
AKCE
Sunsilk šampon Ricci Da Sogno pre kučeravé vlasy, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk šampon Ricci Da Sogno pre kučeravé vlasy, 250 ml
Kód: 2501587
Kód dod.: 794631
EAN: 8720182541291
 
2.99 EUR
11.96EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nové zloženie Active Fusion obohatené o magickú trojicu ingrediencií: makadamiový olej, známy tým, že poskytuje výživu a bojuje proti krepateniu.
BALhome rýchlouterka 32 × 38 cm, žltá, 1 ks
BALhome
BALhome rýchlouterka 32 × 38 cm, žltá, 1 ks
Kód: 2501203
Kód dod.: 588657
EAN: 8591235088274
 
0.25 EUR
0.25EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna utierka vhodná na čistenie všetkých povrchov v domácnosti. Vhodné použitie za mokra aj za sucha. Balenie obsahuje 1 ks.
Waschkönig prací gel Universal, 166 dávok, 5 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig prací gel Universal, 166 dávok, 5 l
Kód: 2501643
Kód dod.: 761227
EAN: 4260418934601
 
9.20 EUR
0.06EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Waschkönig Universal je prací gél pre biele a stálofarebné prádlo s formulou na odstránenie nečistôt a škvŕn už od 20 °C pri zachovaní farieb.
AKCE
Ajax na podlahy a povrchy Boost Baking Soda Lemon univerzálny čistiaci prostriedok, 1 l
Ajax
Ajax na podlahy a povrchy Boost Baking Soda Lemon univerzálny čistiaci prostriedok, 1 l
Kód: 1801545
Kód dod.: 700307
EAN: 8718951190160
 
1.28 EUR
1.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hĺbkovo, dokonale a šetrne čistí bez námahy a oplachovania, povrchy sú lesklé a bez šmúh.
Bref WC Power Aktiv Citrón, WC blok v kuličkách, citrón, 50 g
Henkel Bref
Bref WC Power Aktiv Citrón, WC blok v kuličkách, citrón, 50 g
Kód: 60390
Kód dod.: 720131
EAN: 9000100625104
 
1.71 EUR
34.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
BREF Power Activ je prvý WC blok so štyrmi aktívnymi kuličkami, ktoré v sebe spájajú atraktívny dizajn s vynikajúcimi vlastnosťami na dosiahnutie hygienicky čistej a sviežej toalety.
BALTECH riedidlo S6006, plast 400 ml
BALtech
BALTECH riedidlo S6006, plast 400 ml
Kód: 2501040
Kód dod.: 451624
EAN: 8591235071160
 
2.65 EUR
6.63EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Riedidlo pre olejové a syntetické náterové hmoty určené na riedenie olejových a syntetických náterových hmôt na vzduchu schnúcich, napr. S2000, S2013, S2014.
Closeup Everfresh Peppermint Drops zubná pasta, 90 g
Closeup
Closeup Everfresh Peppermint Drops zubná pasta, 90 g
Kód: 2501606
Kód dod.: 884983
EAN: 6902088961416
 
1.28 EUR
14.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Closeup Everfresh Peppermint Drops – zubná pasta s antibakteriálnym účinkom a intenzívnou mätovou sviežosťou
AKCE
Bref WC Power Aktiv Levanduľa, WC guľôčky, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC Power Aktiv Levanduľa, WC guľôčky, 3 × 50 g
Kód: 86223
Kód dod.: 720179
EAN: 9000100956192
 
3.42 EUR
1.14EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Power Activ WC blok Levanduľa 3 × 50 g - dokonalá ochrana proti vodnému kameňu, úžasná sviežosť, účinná čistiaca pena.
AKCE
BALsoft 2vrstvový toaletný papier, 30 rolí, 19 m rola
BALsoft
BALsoft 2vrstvový toaletný papier, 30 rolí, 19 m rola
Kód: 2500373
Kód dod.: 928116
EAN: 8591235090413
 
7.70 EUR
0.01EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemný biely dvouvrstvový toaletný papier vyrobený zo 100% celulózy vhodný na každodenné používanie.
AKCE
Bref WC Power Aktiv Ocean, WC guličky, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC Power Aktiv Ocean, WC guličky, 3 × 50 g
Kód: 70234
Kód dod.: 720181
EAN: 9000100753401
 
3.42 EUR
1.14EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC blok Bref Power Aktiv Ocean - inovatívny spôsob údržby vašej toalety. WC blok je vybavený štyrmi guličkami, pričom každá z nich má špecifické zloženie pre dokonalý výsledok. Pri každom spláchnutí bude vaša toaleta svieža a hygienicky čistá.
BALhome hubky na riad tvarované žlté 5+1 ks
BALhome
BALhome hubky na riad tvarované žlté 5+1 ks
Kód: 2501195
Kód dod.: 591674
EAN: 8591235087710
 
1.28 EUR
0.21EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hubky s vysoko kvalitnou abrazívnou vrstvou a ochranným prvkom pre ruky a nehty, PU hubka na riad, účinné umývanie tanierov a hrncov, so zelenou drôtenkou.
BALhome huba na tabuľu, mix farieb, 1 ks
BALhome
BALhome huba na tabuľu, mix farieb, 1 ks
Kód: 2501198
Kód dod.: 591670
EAN: 8591235087833
 
1.06 EUR
1.06EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Školská huba na tabuľu o rozmere 18 × 11 × 5 cm so strednými pórmi. Rôzne farby podľa skladovej dostupnosti bez možnosti voľby.
Palmolive mýdlo Naturals Chamomille, 90 g
Palmolive
Palmolive mýdlo Naturals Chamomille, 90 g
Kód: 05760
Kód dod.: 785147
EAN: 8693495033770
 
0.64 EUR
7.11EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Palmolive Naturals tuhé mýdlo Balanced & Mild s výťažkom z harmančeka a vitamínom E. Jemná starostlivosť o Vašu pokožku.
Linteo toaletný papier harmanček, 3 vrstvy, 20 metrov, 8 rolí
Linteo®
Linteo toaletný papier harmanček, 3 vrstvy, 20 metrov, 8 rolí
Kód: 2603418
Kód dod.: 928024
EAN: 8594008872605
 
1.28 EUR
0.01EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Harmančekový toaletný papier Linteo vo výhodnom balení.
AKCE
BALsoft 3vrstvé papierové vreckovky v krabici, 105 ks
BALsoft
BALsoft 3vrstvé papierové vreckovky v krabici, 105 ks
Kód: 2500304
Kód dod.: 909053
EAN: 8591235090468
 
1.28 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K dennej hygiene, pri nachladnutí a tiež sú vhodné na kozmetické účely.
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.