(6:30 – 15:00 hod.)
sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
BALCARE sklenený pilník na nechty antibakteriálny povrch, 14 cm
BALcare
BALCARE sklenený pilník na nechty antibakteriálny povrch, 14 cm
Kód: 2501635
Kód dod.: 966593
EAN: 8591235094091
 
2.99 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antibakteriálny sklenený pilník na nechty BALCARE s úpravou antibactif od firmy Crystal Bohemia (predtým Blažek Glass) predstavuje revolučnú novinku v starostlivosti o nechty.
Essence 8h Matte Comfort kontúrovacia ceruzka na pery 17 Must Have Brown 0,3 g
Essence
Essence 8h Matte Comfort kontúrovacia ceruzka na pery 17 Must Have Brown 0,3 g
Kód: 2405726
 
EAN: 4059729490261
 
1.94 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S 8h Matte Comfort Lipliner od essence je možné pery kontúrovať bez námahy. Vodoodolná ceruzka na pe
Rochas Eau de Rochas Orange Horizon toaletná voda pre ženy 100 ml
Rochas
Rochas Eau de Rochas Orange Horizon toaletná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2401604
Kód dod.: RC032A01
EAN: 3386460146395
 
67.84 EUR
678.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Citrusová vôňa Orange Horizon bola uvedená v roku 2024 Prežite západ slnka pri stredomorskej riviér
AKCE
PATTEX Chemoprén Univerzál kontaktné lepidlo, 300 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Chemoprén Univerzál kontaktné lepidlo, 300 ml
Kód: 62276
Kód dod.: 501124
EAN: 5997272382482
 
5.95 EUR
19.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na univerzálne kontaktné lepenie rôznych - savých i nesavých - materiálov, ako napr. drevo, plasty, guma, koža, plech, sklo, korok, kartón a mno
AKCE
Tesori d´Oriente telový krém Crema Corpo Aegyptus, 300 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente telový krém Crema Corpo Aegyptus, 300 ml
Kód: 2210199
Kód dod.: 795385
EAN: 8008970003603
 
2.99 EUR
9.97EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sametový telový krém Tesori d´Oriente Crema Corpo Aegyptus s extraktmi z modrej ľalie a mliekom z papyru. Bohatá a hodvábna Textúra, ktorá sa rýchlo absorbuje, nezanecháva mastný film a rozjasňuje pokožku tela.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Dalli antiperspirant Men Sport 5v1 200ml
Dalli
Dalli antiperspirant Men Sport 5v1 200ml
Kód: 2501650
Kód dod.: 837161
EAN: 4012400502561
 
1.92 EUR
9.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zaži silu 5 v 1 s Dalli Men Sport 5in1. Spoľahlivo chráni pred zápachom až 48 hodín, je šetrný k pokožke, neobsahuje alkohol a nezanechá stopy na oblečení.
Dalli deodorant Women Invisible 5v1 200ml
Dalli
Dalli deodorant Women Invisible 5v1 200ml
Kód: 2501753
Kód dod.: 837162
EAN: 4012400502608
 
1.92 EUR
9.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zažij silu 5 v 1 s Dalli Women Invisible 5in1. Spoľahlivo chráni pred zápachom až 48 hodín, je šetrný k pokožke, neobsahuje alkohol a nezanechá stopy na oblečení.
Closeup Everfresh Menthol Paradise zubná pasta, 90 g
Closeup
Closeup Everfresh Menthol Paradise zubná pasta, 90 g
Kód: 2501605
Kód dod.: 884981
EAN: 6902088961409
 
1.28 EUR
14.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Closeup Everfresh Menthol Paradise – zubná pasta s antibakteriálnym účinkom a mikrokrystalmi pre svieži dych a belšie zuby
Zewa Deluxe Kamilkový Comfort 3vrstvový toaletný papier, 8 rolí, 19,3 m rolka
Zewa
Zewa Deluxe Kamilkový Comfort 3vrstvový toaletný papier, 8 rolí, 19,3 m rolka
Kód: 87708
Kód dod.: 928941
EAN: 7322540055344
 
4.07 EUR
0.03EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Biely 3vrstvový toaletný papier so sviežim zeleným potlačou a skutočnou vôňou harmančeka.
Vaseline mydlo Healthy Bright, 3x 75 g
Vaseline®
Vaseline mydlo Healthy Bright, 3x 75 g
Kód: 2501596
Kód dod.: 834964
EAN: 8886467060854
 
1.92 EUR
8.53EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mydlo pre vašu zdravú pokožku s vazelínovým želé.
Solvina Solmix umývacia pasta s prírodným extraktom 375 g
Zenit Solvina
Solvina Solmix umývacia pasta s prírodným extraktom 375 g
Kód: 07840
Kód dod.: 791004
EAN: 85923898
 
1.49 EUR
3.97EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tradiční pilinová mycí pasta na ruce s vysokým mycím účinkem. Složky na bázi přírodních materiálů pomáhají čistit pokožku hluboko do pórů. Obsahuje látky, které příznivě působí na pokožku, zanechávají ji hebkou a svěží. Fantazijní parfemace.
AKCE
BALsoft 3vrstvové papierové vreckovky, 10 × 10 ks
BALsoft
BALsoft 3vrstvové papierové vreckovky, 10 × 10 ks
Kód: 2500367
Kód dod.: 909050
EAN: 8591235090437
 
1.06 EUR
0.05EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
BALsoft papierové vreckovky vyrobené z kvalitnej 100 % celulózy s zaručeně vysokou jemnosťou, mäkkosťou a pevnosťou, vďaka ktorej sa pri použití netrhajú.
AKCE
BALsoft 2vrstvové papierové vreckovky v krabici, 150 ks
BALsoft
BALsoft 2vrstvové papierové vreckovky v krabici, 150 ks
Kód: 2500303
Kód dod.: 909052
EAN: 8591235090451
 
1.28 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na denné hygienu, pri nachladnutí a tiež sú vhodné na kozmetické účely.
AKCE
Lux Maryna pleťový krém ošetrujúci a hydratačný, 75 ml
Maryna
Lux Maryna pleťový krém ošetrujúci a hydratačný, 75 ml
Kód: 60083
Kód dod.: 821003
EAN: 8720181014710
 
1.71 EUR
22.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Maryna krém obohatený o prírodný mandľový olej. Ošetruje a hydratuje, hýčka a bohaté vyživuje vašu pokožku.
Jar Platinum Plus tablety do umývačky, 30 ks
Jar
Jar Platinum Plus tablety do umývačky, 30 ks
Kód: 2601052
Kód dod.: 750260
EAN: 8006530121729
 
10.68 EUR
0.36EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jar Platinum Plus tablety do umývačky pomáhajú odstrániť bežné nečistoty z riadu pri umývaní v umývačke. Vopred odmeraná kapsula uľahčuje dávkovanie umývacieho prostriedku.
Gallus Prací Gel 4v1, Universal, 1 l
Gallus
Gallus Prací Gel 4v1, Universal, 1 l
Kód: 2501515
Kód dod.: 759298
EAN: 4251415303156
Získate 1 bodov
2.78 EUR
0.1EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gallus Prací Gel 4v1 – sila čistoty, ochrana farieb a svieža vôňa v každej kvapke!
Gallus prací prášok Color Box, 110 dávok, 6,05 kg
Gallus
Gallus prací prášok Color Box, 110 dávok, 6,05 kg
Kód: 2501690
Kód dod.: 759267
EAN: 4251415302098
 
16.25 EUR
0.15EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitný prací prášok za dobrú cenu. Spoľahlivo odstraňuje škvrny pri zachovaní intenzívnych farieb vášho prádla, rovnako ako ich hebkosti.
APEKO D2 vodoodolné lepidlo na drevo a savé materiály, 500 g
Apeko
APEKO D2 vodoodolné lepidlo na drevo a savé materiály, 500 g
Kód: 2501670
Kód dod.: 500420
EAN: 8591235093681
 
4.79 EUR
9.58EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálne vodouředitelné lepidlo na drevo s predĺženou dobou fixácie, rýchlym zasychaním, vytvárajúce veľmi pevné elastické spoje.
AKCE
LAVON tekuté mydlo hygienické s panthenolem, 5 l
Lavon
LAVON tekuté mydlo hygienické s panthenolem, 5 l
Kód: 2501719
Kód dod.: 790062
EAN: 8594187140595
 
6.43 EUR
1.29EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hygienické tekuté mydlo s panthenolom a antimikrobiálnou prísadou a panthenolom.
Tesori d'Oriente Muschio Bianco osviežovač vzduchu, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Muschio Bianco osviežovač vzduchu, 250 ml
Kód: 2204524
Kód dod.: 795271
EAN: 8008970050409
 
6.20 EUR
24.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kompozícia tónov bieleho pižma a ambry poskytuje hlbokú dlhodobú vôňu, ktorá vyvoláva trvalý pocit sviežosti a príťažlivosti.
VÝPRODEJ - SUPER CENA
Holman F1 Aurea uhorky nakladačky jemnoostná 2 g
Holman
Holman F1 Aurea uhorky nakladačky jemnoostná 2 g
Kód: 93287
 
EAN: 8594039280431
 
0.39 EUR
195EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rastlina je relatívne silne vzrastná. List je menší, svetlejšie zelený, veľmi špičatý. Rastlina j
Tesori d´Oriente Muschio Bianco pena do kúpeľa, 500 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente Muschio Bianco pena do kúpeľa, 500 ml
Kód: 1709143
Kód dod.: 795361
EAN: 8008970011127
 
5.57 EUR
11.14EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pena do kúpeľa s vôňou bieleho pižma pre hebkú a hydratovanú pokožku.
Tesori d'Oriente Hammam aroma difuzér s ratanovými tyčinkami, 200 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Hammam aroma difuzér s ratanovými tyčinkami, 200 ml
Kód: 2204521
Kód dod.: 795285
EAN: 8008970050447
 
10.06 EUR
50.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prírodné ratanové tyčinky rozptýlia voňavý olej do vzduchu, ponúkajú až osem týždňov stálé vône a vytvárajú príjemnú atmosféru relaxácie a pohody vo všetkých priestoroch.
Lovran koncentrovaná aviváž Argan & Vanilka, 1L
Lovran
Lovran koncentrovaná aviváž Argan & Vanilka, 1L
Kód: 2501629
Kód dod.: 759348
EAN: 5902670081547
 
3.63 EUR
0.07EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
LOVRAN Aromatická Koncentrovaná Aviváž Argan & Vanilka / Koncentrovaná aviváž s vôňou arganu a vanilky
Tesori d'Oriente Ayurveda osviežovač vzduchu, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Ayurveda osviežovač vzduchu, 250 ml
Kód: 2210193
Kód dod.: 795272
EAN: 8008970050423
 
6.20 EUR
24.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vytvorené ako aromatická vôňa pre domácnosť, okamžite uvoľňuje intenzívne a obklopujúce tóny ájurvédskej vône do prostredia.
LAVON dezinfekcia Easy Clean na povrchy bez chlóru a alkoholu, 5 l
Lavon
LAVON dezinfekcia Easy Clean na povrchy bez chlóru a alkoholu, 5 l
Kód: 2501740
Kód dod.: 627620
EAN: 8594187140823
 
9.83 EUR
1.97EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna dezinfekcia na povrchy bez oplachovania. Čistí a dezinfikuje všetky materiály a plochy. Účinkuje proti baktériám, obaleným vírusom i kvasinkám.
AKCE
Raid náplň pre elektrický tekutý odpařovač 2v1, levanduľa, 21 ml
Raid®
Raid náplň pre elektrický tekutý odpařovač 2v1, levanduľa, 21 ml
Kód: 2404112
 
EAN: 5000204243819
 
8.91 EUR
424.29EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Raid proti komárom je náplň pre elektrický odpařovač s tekutou náplňou ruže a levandule, insekticíd poskytuje efektívnu ochranu proti komárom až 30 nocí/8 hodín/noc.
Gallus prací prášok Universal, 130 dávok, 8,45 kg
Gallus
Gallus prací prášok Universal, 130 dávok, 8,45 kg
Kód: 2501689
Kód dod.: 759262
EAN: 4251415303118
 
13.47 EUR
0.1EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitný prací prášok za dobrú cenu. Spoľahlivo odstraňuje škvrny pri zachovaní intenzívnych farieb vášho prádla, rovnako ako ich hebkosti.
Tesori d'Oriente White Musk krémový sprchový gel, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente White Musk krémový sprchový gel, 250 ml
Kód: 25614
Kód dod.: 795319
EAN: 8008970011158
 
2.57 EUR
10.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krémový sprchový gel s orientálnou vôňou bieleho pižma pre ženy.
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.