(6:30 – 15:00 hod.)
sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
BALCARE sklenený pilník na nechty antibakteriálny povrch, 14 cm
BALcare
BALCARE sklenený pilník na nechty antibakteriálny povrch, 14 cm
Kód: 2501635
Kód dod.: 966593
EAN: 8591235094091
 
2.99 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antibakteriálny sklenený pilník na nechty BALCARE s úpravou antibactif od firmy Crystal Bohemia (predtým Blažek Glass) predstavuje revolučnú novinku v starostlivosti o nechty.
Essence 8h Matte Comfort kontúrovacia ceruzka na pery 17 Must Have Brown 0,3 g
Essence
Essence 8h Matte Comfort kontúrovacia ceruzka na pery 17 Must Have Brown 0,3 g
Kód: 2405726
 
EAN: 4059729490261
 
1.94 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S 8h Matte Comfort Lipliner od essence je možné pery kontúrovať bez námahy. Vodoodolná ceruzka na pe
Rochas Eau de Rochas Orange Horizon toaletná voda pre ženy 100 ml
Rochas
Rochas Eau de Rochas Orange Horizon toaletná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2401604
Kód dod.: RC032A01
EAN: 3386460146395
 
67.84 EUR
678.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Citrusová vôňa Orange Horizon bola uvedená v roku 2024 Prežite západ slnka pri stredomorskej riviér
AKCE
PATTEX Chemoprén Univerzál kontaktné lepidlo, 300 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Chemoprén Univerzál kontaktné lepidlo, 300 ml
Kód: 62276
Kód dod.: 501124
EAN: 5997272382482
 
5.95 EUR
19.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na univerzálne kontaktné lepenie rôznych - savých i nesavých - materiálov, ako napr. drevo, plasty, guma, koža, plech, sklo, korok, kartón a mno
AKCE
Tesori d´Oriente telový krém Crema Corpo Aegyptus, 300 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente telový krém Crema Corpo Aegyptus, 300 ml
Kód: 2210199
Kód dod.: 795385
EAN: 8008970003603
 
2.99 EUR
9.97EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sametový telový krém Tesori d´Oriente Crema Corpo Aegyptus s extraktmi z modrej ľalie a mliekom z papyru. Bohatá a hodvábna Textúra, ktorá sa rýchlo absorbuje, nezanecháva mastný film a rozjasňuje pokožku tela.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Končící produkty
Artdeco Eye Shadow Pearl perleťové oční stíny 66 Pearly Silver Grey 0,8 g
Artdeco
Artdeco Eye Shadow Pearl perleťové oční stíny 66 Pearly Silver Grey 0,8 g
Kód: 2306751
Kód dod.: 30.66
EAN: 4052136232028
 
5.52 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Očné tiene profesionálnej kvality pre neuveriteľné výsledky! Každý tieň je dodávaný samostatne v pra
Končící produkty
Essence Foundation make-up v tyčinke 240 10 g
Essence
Essence Foundation make-up v tyčinke 240 10 g
Kód: 2500428
 
EAN: 4059729517630
 
1.23 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pripravte sa na bezchybné podklad s make-upom Foundation od essence. Make-up je v tyčinke pre jednod
Karl Lagerfeld Fleur d´Iris parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Karl Lagerfeld
Karl Lagerfeld Fleur d´Iris parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2500561
Kód dod.: KL008A11
EAN: 3386460161565
 
46.71 EUR
467.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo ambrová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Objavte výnimočnú kvetinovo ambrovú
Abercrombie + Fitch 100% Passion parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Abercrombie & Fitch
Abercrombie + Fitch 100% Passion parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2500270
Kód dod.: ANF16674
EAN: 085715166746
 
39.66 EUR
793.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Dámska vôňa Abercrombie & Fitch okúzli zmysl
Abercrombie + Fitch 100% Passion parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Abercrombie & Fitch
Abercrombie + Fitch 100% Passion parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2500269
Kód dod.: ANF16675
EAN: 085715166753
 
30.42 EUR
1 014EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Dámska vôňa Abercrombie & Fitch okúzli zmysl
Končící produkty
Essence Foundation make-up v tyčinke 280 10 g
Essence
Essence Foundation make-up v tyčinke 280 10 g
Kód: 2500429
 
EAN: 4059729517715
 
1.23 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pripravte sa na bezchybný podklad s make-upom Foundation od essence. Make-up je v tyčinke pre jednod
Essence 8H Matte Comfort ceruzka na pery 11 Chestnut Perfection 0,3 g
Essence
Essence 8H Matte Comfort ceruzka na pery 11 Chestnut Perfection 0,3 g
Kód: 2405721
 
EAN: 4059729490216
 
1.94 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
8H matná komfortná ceruzka na pery od značky Essence umožňuje presné kontúrovanie pier, vydrží až 8
Končící produkty
Essence Skin tint hydratačný make-up 140 30 ml
Essence
Essence Skin tint hydratačný make-up 140 30 ml
Kód: 2500434
 
EAN: 4059729466143
 
1.23 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hydratačný make-up Skin tint od essence zdokonalí vašu pleť a dodá jej ochranný faktor. Tento ľahký
K nákupu navíc
Payot Praktická taška v nadčasovom a trendy dizajne 55 x 35 cm
K NÁKUPU NAVÍC
Payot Praktická taška v nadčasovom a trendy dizajne 55 x 35 cm
Kód: 2004291
Kód dod.: 65117369
EAN: 3390150575013
 
0 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kúpte produkty Payot vo vašej výpredaji nad 1200 Kč a získajte Payot praktickú plážovú tašku NAVÍC.
AKCE
LAVON Dezinfekcia na podlahy a povrchy, 5 l
Lavon
LAVON Dezinfekcia na podlahy a povrchy, 5 l
Kód: 2501702
Kód dod.: 702186
EAN: 8594187141240
 
18.82 EUR
3.76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Biocídny čistiaci a dezinfekčný prípravok bez chlóru s vysokou penivosťou na dezinfekciu a čistenie všetkých druhov podláh a nenasiakavých povrchov.
VÝPRODEJ - SUPER CENA
Semo Cibuľa kuchynská jarná Karmen 2 g
Semo
Semo Cibuľa kuchynská jarná Karmen 2 g
Kód: 85295
Kód dod.: 0405512
EAN: 8590396055101
 
0.32 EUR
160EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Poloraná, karmínovo červená až fialová Plocho guľovitého tvaru určená ako pre priame jarné výsevy,
Tesori d´Oriente parfém na prádlo Byzantium, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente parfém na prádlo Byzantium, 250 ml
Kód: 2210195
Kód dod.: 795391
EAN: 8008970051963
 
10.06 EUR
40.24EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Talianska novinka! Koncentrovaný parfém na prádlo Tesori d´Oriente Byzantium daruje prádlu unikátnu intenzívnu dlhodobú vôňu.
AKCE
LAVON Dezinfekcia na podlahy a povrchy, 1 l
Lavon
LAVON Dezinfekcia na podlahy a povrchy, 1 l
Kód: 2501558
Kód dod.: 702185
EAN: 8594187141226
 
6.33 EUR
6.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Biocídny čistiaci a dezinfekčný prípravok bez chlóru s vysokou penivosťou na dezinfekciu a čistenie všetkých druhov podláh a nenasiakavých povrchov.
Tesori d'Oriente Hammam osviežovač vzduchu, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Hammam osviežovač vzduchu, 250 ml
Kód: 2204525
Kód dod.: 795270
EAN: 8008970050416
 
6.20 EUR
24.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Voňu orientálnej kytice oživí tóny mandarínky a citróna obklopené sladkou vôňou mandľového kvetu. Slnečné tóny pomarančového kvetu sa prepájajú so sviežosťou jazmínu Sambac. V základe doznieva ambra, ktorá ide do hĺbky a rozvíja hrejivé tóny sladkej van
Gallus aviváž Orchidee, 120 dávok, 4,08 l
Gallus
Gallus aviváž Orchidee, 120 dávok, 4,08 l
Kód: 2501506
Kód dod.: 777157
EAN: 4251415302678
Získate 5 bodov
8.12 EUR
0.07EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitná aviváž za dobrú cenu, ktorá uspokojí vaše čuchové i hmatové zmysly.
BALTECH terpentínový olej, 850 g
BALtech
BALTECH terpentínový olej, 850 g
Kód: 2501640
Kód dod.: 460593
EAN: 8591235077322
 
15.79 EUR
18.58EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa ako riedidlo do olejových farieb, k výrobe lakov a ako surovina v chemickom priemysle. Pridaním do farieb sa vytvára hladký, akoby emailový povrch bez viditeľných stôp po štetci. Terpentín sa tiež pridáva do mnohých čistiacich a sanitárnych produktov.
Gallus aviváž Frisch, 120 dávok, 4,08 l
Gallus
Gallus aviváž Frisch, 120 dávok, 4,08 l
Kód: 2501676
Kód dod.: 777158
EAN: 4251415302685
 
8.12 EUR
0.07EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitná aviváž za dobrú cenu, ktorá uspokojí vaše čuchové aj hmatové zmysly.
Končící produkty
Nivea Sun Kids Protect & Care OF50 Cestovné mlieko na opaľovanie 5v1 pre deti 50 ml
Nivea®
Nivea Sun Kids Protect & Care OF50 Cestovné mlieko na opaľovanie 5v1 pre deti 50 ml
Kód: 2202255
Kód dod.: 815162
EAN: 42449485
 
8.98 EUR
179.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extra voděodolné složení s velmi vysokou ochranou okamžitě chrání citlivou dětskou pokožku před UVA/UVB zářením a před dehydratací.
LAVON čistič na podlahy Velvet Pink, 1 l
Lavon
LAVON čistič na podlahy Velvet Pink, 1 l
Kód: 2501707
Kód dod.: 702192
EAN: 8594187141561
 
1.92 EUR
1.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný a šetrný čistič s príjemnou kvetinovou vôňou každodenného úklidu. Vhodný na všetky druhy podláh a umývateľných povrchov.
Jar Platinum Plus tablety do umývačky, 30 ks
Jar
Jar Platinum Plus tablety do umývačky, 30 ks
Kód: 2601052
Kód dod.: 750260
EAN: 8006530121729
 
10.68 EUR
0.36EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jar Platinum Plus tablety do umývačky pomáhajú odstrániť bežné nečistoty z riadu pri umývaní v umývačke. Vopred odmeraná kapsula uľahčuje dávkovanie umývacieho prostriedku.
AKCE
BALTECH vodné sklo, pre namiešanie šamotovej lepiacej malty, 1 l
BALtech
BALTECH vodné sklo, pre namiešanie šamotovej lepiacej malty, 1 l
Kód: 2501735
Kód dod.: 461505
EAN: 8591235074659
 
2.35 EUR
2.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ako základné pojivo pre namiešanie šamotovej lepiacej malty pre stavbu, vlepovanie šamotových prvkov a opravy kameňov, krbov a ostatných druhov vykurovacích systémov.
AKCE
Sunsilk šampon 2in1 Capelli Sciolti E Fluenti, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk šampon 2in1 Capelli Sciolti E Fluenti, 250 ml
Kód: 2501580
Kód dod.: 794640
EAN: 8720182541338
 
2.99 EUR
11.96EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nové zloženie Active-Fusion, obohatené o magickú trojicu ingrediencií. Pre všetky typy vlasov!
Ajax na podlahy a povrchy Floral Fiesta Red Flowers univerzálny čistiaci prostriedok, vlčí mak, 1 l
Ajax
Ajax na podlahy a povrchy Floral Fiesta Red Flowers univerzálny čistiaci prostriedok, vlčí mak, 1 l
Kód: 07257
Kód dod.: 700310
EAN: 5900273472984
 
1.28 EUR
1.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zanechá vôňu vo vašej domácnosti až po dobu niekoľkých hodín. Dokonalá čistota a žiarivý lesk a príjemná svieža vôňa vlčích makov vydrží dokonca aj druhý deň po úklidu.
LAVON na riady Citrón, 1 l
Lavon
LAVON na riady Citrón, 1 l
Kód: 2501553
Kód dod.: 735039
EAN: 8594187140106
 
1.28 EUR
1.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extra hustý prostriedok na umývanie riadu so sviežou vôňou citróna.
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.