(6:30 – 15:00 hod.)
sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
PE-PO gélový podpaľovač, 1 l
Severochema Pe-Po®
PE-PO gélový podpaľovač, 1 l
Kód: 47797
Kód dod.: 473133
EAN: 8595009244620
 
4.49 EUR
4.49EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gélový podpaľovač na báze líhu horí bez sadzí a zápachu. Nesteká z miesta podpaľu.
PE-PO etanol do biokrbov, 3 l
Severochema Pe-Po®
PE-PO etanol do biokrbov, 3 l
Kód: 61596
Kód dod.: 460450
EAN: 8595009244316
 
14.63 EUR
4.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálne palivo určené do krbov na bioetanol. Horí prirodzeným plameňom bez sadzí a zápachu.
AKCE
PE-PO vetruodolný flexi zapaľovač
Severochema Pe-Po®
PE-PO vetruodolný flexi zapaľovač
Kód: 2106433
Kód dod.: 990250
EAN: 8595009289485
 
2.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Plniteľný flexi zapaľovač s reguláciou výšky plameňa a s funkciou TURBO – vetruodolný plameň. Vhodný pre zapalovanie predovšetkým vonkajších grilov, ohnísk atď.
Laguna chlorové tablety mini dezinfekcia bazénovej vody, 1 kg
Stachema - Laguna
Laguna chlorové tablety mini dezinfekcia bazénovej vody, 1 kg
Kód: 2503605
Kód dod.: 676221
EAN: 8595039302147
 
12.18 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chlorové tablety slúžia ako dezinfekčný prípravok na celosezónnu údržbu vody vo všetkých typoch bazénov. Zabraňuje tvorbe rias, likviduje baktérie.
Laguna bazénová soľ, 10 kg
Stachema - Laguna
Laguna bazénová soľ, 10 kg
Kód: 2504802
Kód dod.: 676187
EAN: 8595039307562
 
11.64 EUR
1.16EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálna najodizovaná bazénová soľ. Úprava bazénovej vody pomocou soli.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
AKCE
BALbio baktérie do septikov, žúmp a čističiek, 100 g
BALbio
BALbio baktérie do septikov, žúmp a čističiek, 100 g
Kód: 2500575
Kód dod.: 625970
EAN: 8591235067774
 
3.42 EUR
34.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ekologicky rozkladá organické látky. Odstraňuje zápach, vytvára a udržiava prírodný proces rozkladu.
AKCE
BALhome Zapal To, pevný podpalovač, 40 podpalov
BALhome
BALhome Zapal To, pevný podpalovač, 40 podpalov
Kód: 2501724
Kód dod.: 473050
EAN: 8591235071498
 
0.94 EUR
0.02EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
40 podpalov s predĺženou dobou horenia a výrazne zníženou dymivosťou. Vhodný na kachľové pece, sporáky, krby, grily, otvorené ohniská.
BALhome zápalky kuřácké sirky
BALhome
BALhome zápalky kuřácké sirky
Kód: 2501750
Kód dod.: 990201
EAN: 8595232020015
 
0.04 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zápalky tiež sirky drevené sú podlhovasté kusy dreva so zápalnou látkou na konci drievka, ktorá chytá v dôsledku trenia. Zápalky s motívom FARBY A LAKY HOSTIVAŘ.
Probazen Multi tablety Maxi 5v1 multifunkčné tablety do bazénov, 1 kg
Probazen
Probazen Multi tablety Maxi 5v1 multifunkčné tablety do bazénov, 1 kg
Kód: 80231
Kód dod.: 676282
EAN: 8594019364205
 
13.48 EUR
13.48EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multitablety na dezinfekciu, vločkovanie, likvidáciu rias, stabilizáciu pH a projasnenie vody. 5 kusov 200g tabliet.
AKCE
Solo otočný zapaľovač, 19 cm, rôzne farby
Solo
Solo otočný zapaľovač, 19 cm, rôzne farby
Kód: 2505496
Kód dod.: 990253
EAN: 8595025705471
 
1.97 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Skladný a pritom veľký. Piezo plniteľný zapaľovač s detskou poistkou.
POOL Bazénová chémia Kombi tablety 4v1 2,2 kg
POOL Balance
POOL Bazénová chémia Kombi tablety 4v1 2,2 kg
Kód: 2602050
Kód dod.: 676648
EAN: 8595039316137
 
23.30 EUR
10.59EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
POOL bazénová chémia kombi tablety 4v1 sú multifunkčné chlorové tablety určené pre kompletnú údržbu bazénovej vody počas celej sezóny.
Probazen Chlorinátor plovoucí dávkovač na tablety, malý
Probazen
Probazen Chlorinátor plovoucí dávkovač na tablety, malý
Kód: 2505061
Kód dod.: 676426
EAN: 8594019367169
 
4.15 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Plávajúci dávkovač bazénovej chémie je určený pre 1 tabletu. Zaisťuje priebežné dávkovanie dezinfekčných a multifunkčných tabliet bazénovej chémie.
Friterm E Stabil, nemrznúca náplň do vykurovacích systémov, 25 l
Velvana
Friterm E Stabil, nemrznúca náplň do vykurovacích systémov, 25 l
Kód: 2504327
Kód dod.: 477114
EAN: 8591522310729
 
88.77 EUR
3.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre všetky typy systémov na chladenie, vykurovanie a klimatizáciu rôznych budov, objektov i chát.
Severochema technický benzín, čistič, k odmasťovaniu, 4 l
Severochema
Severochema technický benzín, čistič, k odmasťovaniu, 4 l
Kód: 2502851
Kód dod.: 460150
EAN: 8595009240233
 
24.77 EUR
6.19EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prípravok je určený na čistenie kovových predmetov a textílií a na odmasťovanie.
Laguna 6 v 1 Mini multifunkčné tablety pre celosezónnu údržbu vody v bazéne, 1 kg
Stachema - Laguna
Laguna 6 v 1 Mini multifunkčné tablety pre celosezónnu údržbu vody v bazéne, 1 kg
Kód: 2505508
Kód dod.: 676265
EAN: 8595039313549
 
13.06 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderný viacúčelový prípravok (tableta 20 g) pre celosezónnu priebežnú údržbu vody vo všetkých typoch bazénov.
Drevené uhlie Servis Les 10 kg
Servis Les
Drevené uhlie Servis Les 10 kg
Kód: 2504945
Kód dod.: 473253
EAN: 8594023430026
 
16.21 EUR
1.62EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Najväčšie balenie dreveného uhlia, vhodné pre domáce grilovanie aj profi použitie. Vstupnou surovinou je výhradne tvrdé listnaté drevo – dub a buk.
Laguna Flokul Ultra na vyvločkovanie a sedimentáciu nečistôt, 500 ml
Stachema - Laguna
Laguna Flokul Ultra na vyvločkovanie a sedimentáciu nečistôt, 500 ml
Kód: 2503022
Kód dod.: 676252
EAN: 8595039301591
 
3.85 EUR
7.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prípravok zabezpečuje priezračne čistú vodu. Do vody sú zanášané alebo sú prítomné mikroskopické (koloidné) nečistoty, ktoré zhoršujú hygienickú kvalitu vody a jej priezračný vzhľad.
Laguna Economy ponorný teplomer do bazénov, 18 cm
Stachema - Laguna
Laguna Economy ponorný teplomer do bazénov, 18 cm
Kód: 2504558
Kód dod.: 676402
EAN: 8595039305889
 
3.63 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Teplomer pre okamžité zistenie teploty vody v bazéne.
Panter Color Destilovaná voda pre technické účely 25 l
BALtech
Panter Color Destilovaná voda pre technické účely 25 l
Kód: 1704326
Kód dod.: 483129
EAN: 8591235088052
 
15.06 EUR
0.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Destilovaná voda je určena pro technické účely např. do chladičů a akumulátoru aut, do napařovacích žehliček a zvlhčovačů vzduchu, fotografickou praxi. Vodivost max. 15 µ S.cm-1
Druchema Bio Golem, aktivátor septikov, baktérie do žúmp a septikov, 1 kg
Druchema BIO Golem
Druchema Bio Golem, aktivátor septikov, baktérie do žúmp a septikov, 1 kg
Kód: 02041
Kód dod.: 715052
EAN: 8594825003633
 
13.95 EUR
13.95EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Biologicky aktívny, nezávadný prípravok na rozklad a dezodoráciu organických látok v suchých záchodoch, odpadových jímkach, septikoch a domácich ČOV.
BALTECH kyselina chlorovodíková solná 31 %, 500 ml
BALtech
BALTECH kyselina chlorovodíková solná 31 %, 500 ml
Kód: 2501760
Kód dod.: 465109
EAN: 8591235074420
 
2.52 EUR
5.04EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa napr. na odstraňovanie vodného kameňa, na čistenie potrubí a odpadov. Základná chemická surovina pre všeobecne známe použitie.
AKCE
PE-PO drevený podpaľovač kocky, 100 podpaľov
Severochema Pe-Po®
PE-PO drevený podpaľovač kocky, 100 podpaľov
Kód: 1901905
Kód dod.: 473128
EAN: 8595009289638
 
3.85 EUR
0.04EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prírodný drevený podpaľovač v tvare kociek. Obsahuje iba lisované drevené piliny a parafín.
AKCE
Podpalovač SOLO drevená vlna svitky, 16 podpalov
Solo
Podpalovač SOLO drevená vlna svitky, 16 podpalov
Kód: 2506381
Kód dod.: 473092
EAN: 8595025704948
 
1.84 EUR
0.12EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
16 kusov drevených svitkov s parafínom v praktickom mini balení. Priemerná dĺžka horenia 6 – 8 minút.
BALTECH technický líh P6413, 4 l
BALtech
BALTECH technický líh P6413, 4 l
Kód: 2504065
Kód dod.: 460546
EAN: 8595073019537
 
16.34 EUR
4.09EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na technické účely, na brzdové sústavy nákladných automobilov, na odmasťovanie a odstraňovanie nečistôt, na riedenie liehových náterových hmôt, na čistenie a do liehových varičov.
BALTECH technický benzínový čistič P6411, 9 l
BALtech
BALTECH technický benzínový čistič P6411, 9 l
Kód: 2504054
Kód dod.: 460108
EAN: 8595073017557
 
33.58 EUR
3.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je určený na hrubé odmasťovanie najmä kovových predmetov. Vysoko horľavá kvapalina a výpary.
Pe-po vetruodolný zapaľovač, mix farieb
Severochema Pe-Po®
Pe-po vetruodolný zapaľovač, mix farieb
Kód: 2208988
Kód dod.: 990248
EAN: 8595009289584
 
2.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Plniteľný metalický zapaľovač s vetruodolným plameňom.
Solo butanová náplň do zapaľovačov, 300 ml
Solo
Solo butanová náplň do zapaľovačov, 300 ml
Kód: 2505435
Kód dod.: 990273
EAN: 4014663861072
 
2.21 EUR
7.37EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna butanová náplň na opätovné naplnenie zapaľovačov.
Agro kremenný piesok pre pieskové filtrácie, 0,6 až 1,2 mm, 25 kg
Agro
Agro kremenný piesok pre pieskové filtrácie, 0,6 až 1,2 mm, 25 kg
Kód: 2508628
Kód dod.: 676424
EAN: 8594005007901
 
11.51 EUR
0.46EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
AGRO Piesok do filtrácií je kremenný sušený piesok o zrniténosti 0,6 - 1,2 mm na použitie do bazénových filtrácií.
BALTECH technický líh P6413, plast 700 ml
BALtech
BALTECH technický líh P6413, plast 700 ml
Kód: 2500039
Kód dod.: 460538
EAN: 8591235071115
 
3.38 EUR
4.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Technický líh na riedenie lihových náterových hmôt, na čistenie a do lihových varičov. Zloženie: zmes - denaturovaný etanol, petrolej a nízkovroucí hydrogenovaný benzín.
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.