(6:30 – 15:00 hod.)
sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Laguna tablety 6v1 pravidelná dezinfekcia vody 1,4kg
Stachema - Laguna
Laguna tablety 6v1 pravidelná dezinfekcia vody 1,4kg
Kód: 2507644
Kód dod.: 676260
EAN: 8595039315420
 
18.17 EUR
12.98EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Viacúčelový prípravok na celosezónnu priebežnú údržbu vody vo všetkých typoch bazénov.
AKCE
Podpalovač SOLO drevená vlna svitky, 16 podpalov
Solo
Podpalovač SOLO drevená vlna svitky, 16 podpalov
Kód: 2506381
Kód dod.: 473092
EAN: 8595025704948
 
1.84 EUR
0.12EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
16 kusov drevených svitkov s parafínom v praktickom mini balení. Priemerná dĺžka horenia 6 – 8 minút.
Severochema Technický benzín, benzínový čistič, 180 ml
Severochema
Severochema Technický benzín, benzínový čistič, 180 ml
Kód: 04511
Kód dod.: 460026
EAN: 8595009240271
 
2.48 EUR
31EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je určený na čistenie kovových predmetov a textílií, možno použiť do zapaľovačov. Nepoužívať ako palivo do varičov a tlakových lámp!
AKCE
Solo flexibilný zapaľovač, 29 cm
Solo
Solo flexibilný zapaľovač, 29 cm
Kód: 2505497
Kód dod.: 990251
EAN: 8595025705839
 
2.27 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny zapaľovač s flexibilným krkom. Piezo plniteľný zapaľovač s detskou poistkou.
Probazen Multi tablety Maxi 5v1 multifunkčné tablety do bazénov, 1 kg
Probazen
Probazen Multi tablety Maxi 5v1 multifunkčné tablety do bazénov, 1 kg
Kód: 80231
Kód dod.: 676282
EAN: 8594019364205
 
13.48 EUR
13.48EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Multitablety na dezinfekciu, vločkovanie, likvidáciu rias, stabilizáciu pH a projasnenie vody. 5 kusov 200g tabliet.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
BALTECH technický líh P6413, 9 l
BALtech
BALTECH technický líh P6413, 9 l
Kód: 2500847
Kód dod.: 460548
EAN: 8595073019544
 
31.01 EUR
3.45EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre technické účely, na brzdové sústavy nákladných automobilov, na odmasťovanie a odstraňovanie nečistôt, na riedenie lihových náterových hmôt, na čistenie a do lihových varičov.
Laguna bazénová soľ, 10 kg
Stachema - Laguna
Laguna bazénová soľ, 10 kg
Kód: 2504802
Kód dod.: 676187
EAN: 8595039307562
 
11.64 EUR
1.16EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálna najodizovaná bazénová soľ. Úprava bazénovej vody pomocou soli.
Druchema Bio Golem, aktivátor septikov, baktérie do žúmp a septikov, 100 g
Druchema BIO Golem
Druchema Bio Golem, aktivátor septikov, baktérie do žúmp a septikov, 100 g
Kód: 53394
Kód dod.: 715054
EAN: 8594825002780
 
4.69 EUR
46.9EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Biologicky aktívny, nezávadný prípravok na rozklad a dezodoráciu organických látok v suchých záchodoch, odpadových jímkach, septikoch a domácich ČOV.
Probazen Palintest testovacie prúžky do bazéna 3v1, 50 ks
Probazen
Probazen Palintest testovacie prúžky do bazéna 3v1, 50 ks
Kód: 2103396
Kód dod.: 676395
EAN: 8594019368906
 
14.33 EUR
0.29EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pomocou týchto testovacích prúžkov Probazen do bazénovej vody 3v1 určíte pH, koncentráciu voľného chlóru a celkovú alkalitu v bazéne. Prúžky sú ideálne pre domácich používateľov.
Probazen Chlór Šok prípravok na úpravu vody v bazénoch 1,2 kg
Probazen
Probazen Chlór Šok prípravok na úpravu vody v bazénoch 1,2 kg
Kód: 2103105
Kód dod.: 676272
EAN: 8594019361143
 
10.82 EUR
9.02EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Granulát s obsahem 70 % aktivního chloru k rychlé dezinfekci s možností koupání již po krátké době po aplikaci.
Probazen bazénový minitester Cl/pH
Probazen
Probazen bazénový minitester Cl/pH
Kód: 33023
Kód dod.: 676392
EAN: 8594019361952
 
9.80 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tabletový tester koncentrácie chlóru a hodnoty pH v bazénovej vode.
AKCE
BALbio baktérie pre úpravu dažďovej vody 100 g
BALbio
BALbio baktérie pre úpravu dažďovej vody 100 g
Kód: 2500576
Kód dod.: 625968
EAN: 8591235097535
 
3.42 EUR
34.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Baktérie a enzýmy ktoré čistia dažďovú vodu a udržujú ju bez zápachu. 100% organické a ekologické. Do 8 kubíkov.
Laguna Chlor Šok dezinfekcia do bazénu, 1 + 0,5 kg
Stachema - Laguna
Laguna Chlor Šok dezinfekcia do bazénu, 1 + 0,5 kg
Kód: 2504678
Kód dod.: 676231
EAN: 8595039310531.
 
11.34 EUR
7.56EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Slúži ako dezinfekčný prostriedok na celosezónnu údržbu všetkých typov bazénov predovšetkým na jednorazovú, teda „šokovú“ úpravu bazénovej vody po napustení alebo pri silnom znečistení. Likviduje riasy a baktérie.
BALTECH technický benzín P6402, 700 ml
BALtech
BALTECH technický benzín P6402, 700 ml
Kód: 2501035
Kód dod.: 460130
EAN: 8595073026924
 
4.27 EUR
6.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nízkovroucí hydrogenovaný benzín Technický benzín je určený na hrubé odmasťovanie najmä kovových predmetov, dá sa použiť do zapaľovačov a ako palivo do benzínových tlakových lám.
AKCE
Solo DZ 100 zápalky do kapsy
Solo
Solo DZ 100 zápalky do kapsy
Kód: 2304865
Kód dod.: 990230
EAN: 8595025703774
 
0.34 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zápalky do kapsy, rastrové škrtátko, balenie 36 krabičiek. Priemerný obsah zápaliek 100 ks v krabičke. Dĺžka zápalky 55 mm.
AKCE
PE-PO tekutý podpalovač, 1 l
Severochema Pe-Po®
PE-PO tekutý podpalovač, 1 l
Kód: 41018
Kód dod.: 473132
EAN: 8595009241971
 
3.71 EUR
3.71EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutý podpalovač k podpalovaniu pevných horľavých materiálov ako je drevené uhlie alebo brikety. Certifikované na použitie v záhradných či jednorazových griloch.
Topekor ochrana ústredného kúrenia, 500 ml
Topekor
Topekor ochrana ústredného kúrenia, 500 ml
Kód: 01846
Kód dod.: 477125
EAN: 8594007011418
 
6.07 EUR
12.14EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
BKP Topekor, prostriedok na ochranu ústredného kúrenia proti korózii a usadzovaniu vodného kameňa, 500 ml
BALTECH destilovaná voda, 5 l
BALtech
BALTECH destilovaná voda, 5 l
Kód: 2500038
Kód dod.: 483117
EAN: 8591235066746
 
2.35 EUR
0.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Destilovaná voda je určená pre technické účely napr. do chladičov a akumulátorov áut, do naparovacích žehličiek a zvlhčovačov vzduchu, fotografickú prax.
BALTECH technický benzín P6402, plast 700 ml
BALtech
BALTECH technický benzín P6402, plast 700 ml
Kód: 2500036
Kód dod.: 460132
EAN: 8591235071054
 
4.10 EUR
5.86EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nízkovroucí hydrogenovaný benzín Benzín technický je určený na hrubé odmasťovanie najmä kovových predmetov, možno ho použiť do zapaľovačov a ako palivo do benzínových tlakových lamp.
Laguna chlorové tablety mini dezinfekcia bazénovej vody, 1 kg
Stachema - Laguna
Laguna chlorové tablety mini dezinfekcia bazénovej vody, 1 kg
Kód: 2503605
Kód dod.: 676221
EAN: 8595039302147
 
12.18 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chlorové tablety slúžia ako dezinfekčný prípravok na celosezónnu údržbu vody vo všetkých typoch bazénov. Zabraňuje tvorbe rias, likviduje baktérie.
BALTECH technický benzínový čistič P6411, 400 ml
BALtech
BALTECH technický benzínový čistič P6411, 400 ml
Kód: 2504058
Kód dod.: 460102
EAN: 8595073017786
 
2.78 EUR
6.95EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je určený na hrubé odmasťovanie najmä kovových predmetov. Veľmi horľavá kvapalina a pary.
AKCE
Solo drevitá vlna podpaľovač svitky, 32 podpaľov
Solo
Solo drevitá vlna podpaľovač svitky, 32 podpaľov
Kód: 2505439
Kód dod.: 473094
EAN: 8595025708809
 
3.04 EUR
0.1EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
32 kusov drevených svitkov s parafínom v praktickom mini balení. Priemerná dĺžka horenia 6 – 8 minút.
AKCE
Solo flexibilný zapaľovač, 29 cm
Solo
Solo flexibilný zapaľovač, 29 cm
Kód: 2505497
Kód dod.: 990251
EAN: 8595025705839
 
2.27 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny zapaľovač s flexibilným krkom. Piezo plniteľný zapaľovač s detskou poistkou.
Podpalovač SOLO drevitá vlna svitky, 100 podpalov
Solo
Podpalovač SOLO drevitá vlna svitky, 100 podpalov
Kód: 2505441
Kód dod.: 473096
EAN: 8595025709462
 
10.22 EUR
0.1EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
100 kusov drevených svitkov s parafínom v praktickom mini balení. Priemerná dĺžka horenia 10 – 12 minút.
AKCE
BALbio čistič jazierok, 100 g
BALbio
BALbio čistič jazierok, 100 g
Kód: 2501672
Kód dod.: 625976
EAN: 8591235067781
 
5.52 EUR
55.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Baktérie do jazierka Balbio čistič jazierok likviduje organický sediment na dne jazierka a súčasne aj organické nečistoty vo vodnom stĺpci.
Severochema Technický benzín, benzínový čistič, 180 ml
Severochema
Severochema Technický benzín, benzínový čistič, 180 ml
Kód: 04511
Kód dod.: 460026
EAN: 8595009240271
 
2.48 EUR
31EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je určený na čistenie kovových predmetov a textílií, možno použiť do zapaľovačov. Nepoužívať ako palivo do varičov a tlakových lámp!
AKCE
PE-PO drevený podpaľovač 32 podpaľov
Severochema Pe-Po®
PE-PO drevený podpaľovač 32 podpaľov
Kód: 2207426
Kód dod.: 473129
EAN: 8595009289645
 
1.02 EUR
0.03EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevený podpaľovač vo forme odlomiteľných dielikov. Obsahuje iba lisované drevené piliny a parafín. Zaujímavá alternatíva k klasickým pevným či tekutým podpaľovačom.
AKCE
BALTECH kyselina chlorovodíková solná 31 %, 2 l
BALtech
BALTECH kyselina chlorovodíková solná 31 %, 2 l
Kód: 2501042
Kód dod.: 465122
EAN: 8591235074482
 
5.09 EUR
2.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa napr. na odstraňovanie vodného kameňa, na čistenie potrubí a odpadov. Základná chemická surovina pre všeobecne známe použitie.
Chlór šok POOL Balance 2,2 Kg
Chlór šok POOL Balance 2,2 Kg
Kód: 2602048
Kód dod.: 676644
EAN: 8595039316113
 
16.64 EUR
7.56EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rozpustný prípravok pre intenzívnu dezinfekciu bazénovej vody.
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.