(6:30 – 15:00 hod.)
sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Gastro Indonesia Charcoal drevené uhlie 10 kg
Neuvedeno
Gastro Indonesia Charcoal drevené uhlie 10 kg
Kód: 2602781
Kód dod.: 473256
EAN: 8594023430057
 
24.35 EUR
2.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiové drevené uhlie Gastro Indonesia Charcoal je vyrobené z veľmi tvrdých tropických drevín pochádzajúcich z Indonézie. Vďaka extra veľkým kusom poskytuje dlhotrvajúci, stabilný a intenzívny žiar s minimálnym množstvom popola.
PE-PO ethanol do biokrbov 1 l
Severochema Pe-Po®
PE-PO ethanol do biokrbov 1 l
Kód: 60140
Kód dod.: 460448
EAN: 8595009244309
 
5.57 EUR
5.57EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálne palivo určené do krbov na bioethanol. Horí prirodzeným plameňom bez sadzí a zápachu.
PE-PO teleskopický zapalovač
Severochema Pe-Po®
PE-PO teleskopický zapalovač
Kód: 2006034
Kód dod.: 990260
EAN: 8595009289362
 
1.06 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Plniteľný teleskopický zapaľovač s reguláciou výšky plameňa.
Laguna 6 v 1 Mini multifunkčné tablety pre celosezónnu údržbu vody v bazéne, 1 kg
Stachema - Laguna
Laguna 6 v 1 Mini multifunkčné tablety pre celosezónnu údržbu vody v bazéne, 1 kg
Kód: 2505508
Kód dod.: 676265
EAN: 8595039313549
 
13.06 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderný viacúčelový prípravok (tableta 20 g) pre celosezónnu priebežnú údržbu vody vo všetkých typoch bazénov.
Laguna Zima pre zazimovanie bazénov, 1 l
Stachema - Laguna
Laguna Zima pre zazimovanie bazénov, 1 l
Kód: 2503165
Kód dod.: 676259
EAN: 8595039301027
 
10.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prostriedok v tekutej forme je určené pre zazimovanie bazénov. Pôsobí proti tvorbe rias, baktérií a proti usadzovaniu tvrdosti vo vode v bazéne.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
PE-PO podpalovač z drevnej vlny 32 podpaľov
Severochema Pe-Po®
PE-PO podpalovač z drevnej vlny 32 podpaľov
Kód: 1710466
Kód dod.: 473119
EAN: 8595009289164
 
3.63 EUR
0.11EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Podpalovač z drevnej vlny na použitie v griloch, kachliach, kotloch a otvorených ohniskách. Obsahuje iba smotky drevnej vlny napustené parafínom.
BALTECH amoniaková voda 25 %, technická, 900 g
BALtech
BALTECH amoniaková voda 25 %, technická, 900 g
Kód: 2500514
Kód dod.: 466148
EAN: 8591235076202
 
3.12 EUR
3.47EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Amoniaková voda sa používa na čistenie, leptanie a ďalšie technické účely. Amoniaková voda technická je roztok syntetického amoniaku vo vode.
BALTECH technický benzín P6402, 9 l
BALtech
BALTECH technický benzín P6402, 9 l
Kód: 2500094
Kód dod.: 460167
EAN: 8595073014501
 
40.43 EUR
4.49EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nízkovroucí hydrogenovaný benzín Benzín technický je určený na hrubé odmasťovanie najmä kovových predmetov, môže sa použiť do zapaľovačov a ako palivo do benzínových tlakových lámp.
AKCE
PE-PO vetruodolný flexi zapaľovač
Severochema Pe-Po®
PE-PO vetruodolný flexi zapaľovač
Kód: 2106433
Kód dod.: 990250
EAN: 8595009289485
 
2.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Plniteľný flexi zapaľovač s reguláciou výšky plameňa a s funkciou TURBO – vetruodolný plameň. Vhodný pre zapalovanie predovšetkým vonkajších grilov, ohnísk atď.
Laguna Quatro tablety multifunkčné bazénová chémia, 1,4 kg
Stachema - Laguna
Laguna Quatro tablety multifunkčné bazénová chémia, 1,4 kg
Kód: 2505929
Kód dod.: 676262
EAN: 8595039312863
 
13.48 EUR
9.63EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bazénová chémia viacúčelový prípravok určený na pravidelnú dezinfekciu bazénovej vody, zabránenie vzniku rias, odstránenie nečistôt pomocou flokulácie a stabilizáciu chlóru.
Drevené uhlie Servis Les 2,5 kg
Servis Les
Drevené uhlie Servis Les 2,5 kg
Kód: 2500363
Kód dod.: 473250
EAN: 8594023430033
 
4.49 EUR
1.8EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevené uhlie pre kvalitné grilovanie. Vyrobené z tvrdých listnatých drevín (dub, buk). Výhodná cena.
Severochema technický benzín, čistič, k odmasťovaniu, 9 l
Severochema
Severochema technický benzín, čistič, k odmasťovaniu, 9 l
Kód: 60832
Kód dod.: 460165
EAN: 8595009240240
 
48.55 EUR
5.39EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prípravok je určený na čistenie kovových predmetov a textílií a na odmasťovanie.
Probazen Vločkovač tekutý, 1 l
Probazen
Probazen Vločkovač tekutý, 1 l
Kód: 33029
Kód dod.: 676300
EAN: 8594019361228
 
4.66 EUR
4.66EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutý flokulačný prípravok na vyvločkovanie nečistôt pri zakalení vody.
Severochema technický líh 4 l
Severochema
Severochema technický líh 4 l
Kód: 2502852
Kód dod.: 460545
EAN: 8595009241223
 
19.21 EUR
4.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je určený do lihových varičov, pre technické účely, na riedenie lihových náterových hmôt a na čistenie niektorých typov škvŕn na textíliách.
Laguna Chlorinátor dávkovací stredný plavák
Stachema - Laguna
Laguna Chlorinátor dávkovací stredný plavák
Kód: 2503685
Kód dod.: 676432
EAN: 8595039304271
 
8.09 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chlorinátor - stredný plávajúci dávkovač bazénovej chémie (1 - 2 tablety).
Laguna Zima pre zazimovanie bazénov, 1 l
Stachema - Laguna
Laguna Zima pre zazimovanie bazénov, 1 l
Kód: 2503165
Kód dod.: 676259
EAN: 8595039301027
 
10.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prostriedok v tekutej forme je určené pre zazimovanie bazénov. Pôsobí proti tvorbe rias, baktérií a proti usadzovaniu tvrdosti vo vode v bazéne.
Drevené uhlie Servis Les grilovacie brikety 2,5 kg
Servis Les
Drevené uhlie Servis Les grilovacie brikety 2,5 kg
Kód: 2500185
Kód dod.: 473267
EAN: 8594023430538
 
4.15 EUR
1.66EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dvojnásobný víťaz testu kvality TEST DNES. Vstupnou surovinou je drevené uhlie vyrobené z tvrdých listnatých drevín, ako ekologické a zdravotne nezávadné spojivo je použitý potravinársky škrob.
BALTECH technický benzínový čistič P6411, plast 700 ml
BALtech
BALTECH technický benzínový čistič P6411, plast 700 ml
Kód: 2500089
Kód dod.: 460099
EAN: 8591235071092
 
3.55 EUR
5.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Technický benzínový čistič P6411 je určený najmä na čistenie a odmastňovanie kovových predmetov. Technický nízkovriaci hydrogenovaný benzín.
PE-PO teleskopický zapalovač
Severochema Pe-Po®
PE-PO teleskopický zapalovač
Kód: 2006034
Kód dod.: 990260
EAN: 8595009289362
 
1.06 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Plniteľný teleskopický zapaľovač s reguláciou výšky plameňa.
Hlubná Ava Soda kryštalická 1 kg
Hlubna - Ava
Hlubná Ava Soda kryštalická 1 kg
Kód: 50965
Kód dod.: 760012
EAN: 8594003010170
 
1.28 EUR
1.28EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na zmäkčovanie vody, namáčanie silne znečistených odevov, zvýšenie účinnosti pracieho prášku, preplachovanie pivných prípadne mastných trubiek, na úpravu pH vody v bazénoch.
PE-PO pevný podpaľovač, 40 podpaľov
Severochema Pe-Po®
PE-PO pevný podpaľovač, 40 podpaľov
Kód: 01889
Kód dod.: 473121
EAN: 8595009210694
 
1.71 EUR
0.04EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pevný podpaľovač na podpaľovanie uhlia, dreva, dreveného uhlia alebo brikiet. Účinný aj na mokré drevo.
PE-PO etanol do biokrbov, 3 l
Severochema Pe-Po®
PE-PO etanol do biokrbov, 3 l
Kód: 61596
Kód dod.: 460450
EAN: 8595009244316
 
14.63 EUR
4.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálne palivo určené do krbov na bioetanol. Horí prirodzeným plameňom bez sadzí a zápachu.
Laguna Chlor Šok dezinfekcia do bazéna, 1 kg
Stachema - Laguna
Laguna Chlor Šok dezinfekcia do bazéna, 1 kg
Kód: 2503021
Kód dod.: 676230
EAN: 8595039302369
 
11.34 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Slúži ako dezinfekčný prípravok pre celosezónnu údržbu všetkých typov bazénov predovšetkým pre jednorázovú, teda „šokovú“ úpravu bazénovej vody po naplnení alebo pri silnom znečistení. Likviduje riasy a baktérie.
Epolex 490 g/m² laminovací sklená tkanina, 0,5 m²
Epolex
Epolex 490 g/m² laminovací sklená tkanina, 0,5 m²
Kód: 2501783
Kód dod.: 502757
EAN: 8591235075045
 
3.42 EUR
6.84EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Epolex laminovací sklená tkanina sa používa v spojení s pryskyřicí EPOLEX k opravám laminátových predmetov. Sklené tkaniny sa spolu s polyesterovými pryskyřicemi používajú na laminovanie.
Laguna Triplex Mini tablety 3v1, dezinfekcia vločkovania a proti riasam, 500 g
Stachema - Laguna
Laguna Triplex Mini tablety 3v1, dezinfekcia vločkovania a proti riasam, 500 g
Kód: 2504094
Kód dod.: 676195
EAN: 8595039306459
 
7.49 EUR
14.98EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prípravok 3v1 zabezpečuje dezinfekciu bazénovej vody pomocou pomaly sa uvoľňujúceho chlóru, prevenciu proti tvorbe rias, napomáha odstráneniu mikroskopických nečistôt pomocou flokulácie.
Probazen odstraňovač rias, 1 l
Probazen
Probazen odstraňovač rias, 1 l
Kód: 33024
Kód dod.: 676312
EAN: 8594019361266
 
6.93 EUR
6.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutý nepěnící algicidný prípravok proti vodným riasam. Obsah polymernej kvarterné amóniovej soli.
Laguna ALG Blue odstraňovač rias do bazéna, 1 l
Stachema - Laguna
Laguna ALG Blue odstraňovač rias do bazéna, 1 l
Kód: 2503572
Kód dod.: 676181
EAN: 8595039302956
 
11.76 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prípravok v kvapalnej forme na prevenciu a likvidáciu rias vo vode v bazéne. Prípravok dávkujte do bazéna pri zapnutom filtracom zariadení.
BALTECH amoniaková voda 25 %, technická, 450 g
BALtech
BALTECH amoniaková voda 25 %, technická, 450 g
Kód: 2501675
Kód dod.: 466146
EAN: 8591235076158
 
2.43 EUR
5.4EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Amoniaková voda sa používa na čistenie, leptanie a ďalšie technické účely. Amoniaková voda technická je roztok syntetického amoniaku vo vode.
Severochema technický benzín, čistič, k odmasťovaniu, 700 ml
Severochema
Severochema technický benzín, čistič, k odmasťovaniu, 700 ml
Kód: 61902
Kód dod.: 460131
EAN: 8595009240264
 
4.66 EUR
6.66EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prostriedok je určený na čistenie kovových predmetov a textílií a na odmasťovanie.
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.