(6:30 – 15:00 hod.)
sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Drevené uhlie Servis Les 10 kg
Servis Les
Drevené uhlie Servis Les 10 kg
Kód: 2504945
Kód dod.: 473253
EAN: 8594023430026
 
16.21 EUR
1.62EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Najväčšie balenie dreveného uhlia, vhodné pre domáce grilovanie aj profi použitie. Vstupnou surovinou je výhradne tvrdé listnaté drevo – dub a buk.
PE-PO Drevený podpaľovač kociek 28 ks
Severochema Pe-Po®
PE-PO Drevený podpaľovač kociek 28 ks
Kód: 2601752
Kód dod.: 473134
EAN: 8595009289690
 
1.79 EUR
0.06EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PE-PO drevené podpaľovacie kocky pre rýchle a pohodlné rozloženie ohňa v krbe, kachliach aj na grile.
AKCE
PE-PO zápalky, 55 mm,100 Ks
Severochema Pe-Po®
PE-PO zápalky, 55 mm,100 Ks
Kód: 1809013
Kód dod.: 990215
EAN: 8595009289256
 
0.30 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Viac ako domácnostné bezpečnostné zápalky dlhé 55 mm vhodné na každodenné využitie.
Savo bazén Mini chlórové tablety k dezinfekcii vody, 0,8 kg
Savo®
Savo bazén Mini chlórové tablety k dezinfekcii vody, 0,8 kg
Kód: 2304022
Kód dod.: 676505
EAN: 8720182369697
 
16.25 EUR
20.31EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bazénová chémia SAVO chlórové tablety pre celosezónnu dezinfekciu a údržbu bazénovej vody.
Laguna Quatro tablety multifunkčné bazénová chémia, 1,4 kg
Stachema - Laguna
Laguna Quatro tablety multifunkčné bazénová chémia, 1,4 kg
Kód: 2505929
Kód dod.: 676262
EAN: 8595039312863
 
13.48 EUR
9.63EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bazénová chémia viacúčelový prípravok určený na pravidelnú dezinfekciu bazénovej vody, zabránenie vzniku rias, odstránenie nečistôt pomocou flokulácie a stabilizáciu chlóru.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Laguna Quatro tablety multifunkčné bazénová chémia, 1 kg
Stachema - Laguna
Laguna Quatro tablety multifunkčné bazénová chémia, 1 kg
Kód: 2503686
Kód dod.: 676261
EAN: 8595039305704
 
12.79 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Viacúčelový prípravok určený na pravidelnú dezinfekciu bazénovej vody, zabránenie vzniku rias, odstránenie nečistôt pomocou flokulácie a stabilizáciu chlóru.
Severochema technický lieh 9 l
Severochema
Severochema technický lieh 9 l
Kód: 31452
Kód dod.: 460465
EAN: 8595009240462
 
35.72 EUR
3.97EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je určen do lihových varičov, pre technické účely, na riedenie lihových náterových hmot a na čistenie niektorých typov škvŕn na textíli.
Probazen Projasňovač na odstraňovanie zákalu, 1 l
Probazen
Probazen Projasňovač na odstraňovanie zákalu, 1 l
Kód: 2103033
Kód dod.: 676322
EAN: 8594019367336
 
6.29 EUR
6.29EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutý prípravok na odstraňovanie zákalu. Dodáva bazénovej vode iskru a zvyšuje účinnosť filtrácie.
Laguna modrý šíp bazénová chémia, 1 kg
Stachema - Laguna
Laguna modrý šíp bazénová chémia, 1 kg
Kód: 2503133
Kód dod.: 676175
EAN: 8595039301393
 
13.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Laguna modrý šíp slúži k šokovej dezinfekcii bazénovej vody s rýchlym úbytkom prebytočného chlóru z vody a možnosťou kúpanie vo veľmi krátkom čase po ošetrení.
Severochema technický líh, 500 ml
Severochema
Severochema technický líh, 500 ml
Kód: 2407090
Kód dod.: 460421
EAN: 8595009249908
Získate 1 bodov
2.57 EUR
5.14EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je určený do liehových varičov, na technické účely, na riedenie liehových náterových hmôt a na čistenie niektorých typov škvŕn na textíliách.
AKCE
BALhome Zapal To tekutý podpalovač, 1 l
BALhome
BALhome Zapal To tekutý podpalovač, 1 l
Kód: 2501636
Kód dod.: 473040
EAN: 8591235071481
 
3.85 EUR
3.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balhome Zapal To tekutý podpalovač je určený k podpalovaniu pevných horľavých materiálov ako je drevené uhlie. Horí bez sadzí a pachu. Vhodný na použitie v záhradných či jednorazových griloch.
AKCE
PE-PO zápalky, 55 mm,100 Ks
Severochema Pe-Po®
PE-PO zápalky, 55 mm,100 Ks
Kód: 1809013
Kód dod.: 990215
EAN: 8595009289256
 
0.30 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Viac ako domácnostné bezpečnostné zápalky dlhé 55 mm vhodné na každodenné využitie.
BALTECH technický benzín P6402, plast 400 ml
BALtech
BALTECH technický benzín P6402, plast 400 ml
Kód: 2501493
Kód dod.: 460123
EAN: 8591235071047
 
2.99 EUR
7.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nízkovroucí hydrogenovaný benzín Technický benzín je určený na hrubé odmasťovanie predovšetkým kovových predmetov, možno ho použiť do zapaľovačov a ako palivo do benzínových tlakových lámp.
BALTECH technický benzínový čistič P6411, 700 ml
BALtech
BALTECH technický benzínový čistič P6411, 700 ml
Kód: 2501036
Kód dod.: 460100
EAN: 8595073026955
 
3.76 EUR
5.37EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je určený na hrubé odmastňovanie najmä kovových predmetov. Vysoko horľavá kvapalina a pár.
Severochema Lieh technický 1l
Severochema
Severochema Lieh technický 1l
Kód: 60662
Kód dod.: 460433
EAN: 8595009249915
 
4.15 EUR
4.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je určen do lihových vařičů, pro technické účely, k ředění lihových nátěrových hmot a k čištění některých typů skvrn na textilu.
AKCE
Inhicor T prípravok na ochranu ústredného vykurovania, 1 l
Inhicor
Inhicor T prípravok na ochranu ústredného vykurovania, 1 l
Kód: 01844
Kód dod.: 477130
EAN: 8594001571116
 
10.65 EUR
10.65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Inhicor T je nepěnivá protikorózna a protiúsadová prísada určená na ochranu vnútorných povrchov potrubných rozvodov, telies a armatúr ústredného vykurovania.
BALTECH kyselina chlorovodíková solná 31 %, 1 l
BALtech
BALTECH kyselina chlorovodíková solná 31 %, 1 l
Kód: 2501041
Kód dod.: 465120
EAN: 8591235074451
 
2.82 EUR
2.82EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa napr. na odstraňovanie vodného kameňa, k čistenie potrubí a odpadov. Základná chemická surovina pre všeobecne známe použitie.
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.