(6:30 – 15:00 hod.)
sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Drevené uhlie Servis Les 10 kg
Servis Les
Drevené uhlie Servis Les 10 kg
Kód: 2504945
Kód dod.: 473253
EAN: 8594023430026
 
16.21 EUR
1.62EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Najväčšie balenie dreveného uhlia, vhodné pre domáce grilovanie aj profi použitie. Vstupnou surovinou je výhradne tvrdé listnaté drevo – dub a buk.
PE-PO Drevený podpaľovač kociek 28 ks
Severochema Pe-Po®
PE-PO Drevený podpaľovač kociek 28 ks
Kód: 2601752
Kód dod.: 473134
EAN: 8595009289690
 
1.79 EUR
0.06EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PE-PO drevené podpaľovacie kocky pre rýchle a pohodlné rozloženie ohňa v krbe, kachliach aj na grile.
AKCE
PE-PO zápalky, 55 mm,100 Ks
Severochema Pe-Po®
PE-PO zápalky, 55 mm,100 Ks
Kód: 1809013
Kód dod.: 990215
EAN: 8595009289256
 
0.30 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Viac ako domácnostné bezpečnostné zápalky dlhé 55 mm vhodné na každodenné využitie.
Savo bazén Mini chlórové tablety k dezinfekcii vody, 0,8 kg
Savo®
Savo bazén Mini chlórové tablety k dezinfekcii vody, 0,8 kg
Kód: 2304022
Kód dod.: 676505
EAN: 8720182369697
 
16.25 EUR
20.31EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bazénová chémia SAVO chlórové tablety pre celosezónnu dezinfekciu a údržbu bazénovej vody.
Laguna Quatro tablety multifunkčné bazénová chémia, 1,4 kg
Stachema - Laguna
Laguna Quatro tablety multifunkčné bazénová chémia, 1,4 kg
Kód: 2505929
Kód dod.: 676262
EAN: 8595039312863
 
13.48 EUR
9.63EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bazénová chémia viacúčelový prípravok určený na pravidelnú dezinfekciu bazénovej vody, zabránenie vzniku rias, odstránenie nečistôt pomocou flokulácie a stabilizáciu chlóru.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
POOL Bazénová chémia proti tvrdosti vody 500 ml
POOL Balance
POOL Bazénová chémia proti tvrdosti vody 500 ml
Kód: 2602057
Kód dod.: 676662
EAN: 8595039316229
 
5.95 EUR
11.9EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
POOL bazénová chémia proti tvrdosti vody (cca 500 ml) je prípravok určený na stabilizáciu minerálov a zníženie tvrdosti vody v bazéne.
BALTECH destilovaná voda, 3 l
BALtech
BALTECH destilovaná voda, 3 l
Kód: 2500579
Kód dod.: 483115
EAN: 8591235066739
 
1.59 EUR
0.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Destilovaná voda je určená na technické účely napr. do chladičov a akumulátorov áut, do naparovacích žehličiek a zvlhčovačov vzduchu, fotografickú prax.
Laguna tablety 6v1 pravidelná dezinfekcia vody 1,4kg
Stachema - Laguna
Laguna tablety 6v1 pravidelná dezinfekcia vody 1,4kg
Kód: 2507644
Kód dod.: 676260
EAN: 8595039315420
 
18.17 EUR
12.98EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Viacúčelový prípravok na celosezónnu priebežnú údržbu vody vo všetkých typoch bazénov.
BALTECH technický líh P6413, plast 400 ml
BALtech
BALTECH technický líh P6413, plast 400 ml
Kód: 2501761
Kód dod.: 460541
EAN: 8591235071108
 
2.52 EUR
6.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Líh technický k riedeniu lihových náterových hmôt, k čisteniu a do lihových varičov. Zloženie: zmiešanina - denaturovaný etanol, petrolej a nízkovroucí hydrogenovaný benzín.
Solo kamienkový zapaľovač jednorazový
Solo
Solo kamienkový zapaľovač jednorazový
Kód: 2505433
Kód dod.: 990268
EAN: 8595025705662
 
0.54 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Klasický kamienkový neplniteľný zapaľovač, v tomto balení nájdete 50 kusov zapaľovačov.
BALTECH destilovaná voda, 1 l
BALtech
BALTECH destilovaná voda, 1 l
Kód: 2500037
Kód dod.: 483110
EAN: 8591235066722
 
0.85 EUR
0.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Destilovaná voda je určená na technické účely napr. do chladičov a akumulátorov áut, do parných žehličiek a zvlhčovačov vzduchu, fotografickú prax.
SAVO Original 1,2 l
Savo®
SAVO Original 1,2 l
Kód: 2001806
Kód dod.: 724069
EAN: 8710522604991
 
2.35 EUR
1.96EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutý dezinfekčný prípravok účinný prípravok na dezinfekciu vody (bazény, studne) a povrchov. Odstraňuje až 99,9 % baktérií a vírusov.
SAVO Original dezinfekcia, 4 kg
Savo®
SAVO Original dezinfekcia, 4 kg
Kód: 2001742
Kód dod.: 724071
EAN: 8710522605066
 
7.27 EUR
1.82EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Savo Original tekutý dezinfekčný prípravok - účinný na dezinfekciu úžitkovej vody (bazény, studne) a povrchov.
PE-PO Drevený podpaľovač kociek 28 ks
Severochema Pe-Po®
PE-PO Drevený podpaľovač kociek 28 ks
Kód: 2601752
Kód dod.: 473134
EAN: 8595009289690
 
1.79 EUR
0.06EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PE-PO drevené podpaľovacie kocky pre rýchle a pohodlné rozloženie ohňa v krbe, kachliach aj na grile.
Probazen pH plus prípravok na úpravu pH, 1,2 kg
Probazen
Probazen pH plus prípravok na úpravu pH, 1,2 kg
Kód: 33027
Kód dod.: 676295
EAN: 8594019361204
 
4.32 EUR
3.6EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prostriedok na zvyšovanie hodnoty pH. Voda na kúpanie má mať hodnotu pH v rozmedzí 6,8-7,6. Merenie hodnoty pH vykonávame minimálne 2x týždenne bazénovým testerom a okamžite regulujeme prípadné odchýlky od ideálnej hodnoty.
PE-PO podpalovač z drevité vlny, 100 podpalov
Severochema Pe-Po®
PE-PO podpalovač z drevité vlny, 100 podpalov
Kód: 2006031
Kód dod.: 473118
EAN: 8595009289270
 
8.55 EUR
0.09EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Podpalovač z drevité vlny na použitie v griloch, krboch, kachliach, kotloch a otvorených ohniskách. Obsahuje iba smotky drevité vlny napustené parafínom.
Probazen Kombi Maxi multifunkčné tablety do bazénov, 1 kg
Probazen
Probazen Kombi Maxi multifunkčné tablety do bazénov, 1 kg
Kód: 33717
Kód dod.: 676280
EAN: 8594019361167
 
12.35 EUR
12.35EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tablety s obsahom 80 % aktívneho chlóru, zabezpečujúce dezinfekciu, vyvločkovanie nečistôt pri zakalení vody a likvidáciu rias.
Savo bazén Mini chlórové tablety k dezinfekcii vody, 0,8 kg
Savo®
Savo bazén Mini chlórové tablety k dezinfekcii vody, 0,8 kg
Kód: 2304022
Kód dod.: 676505
EAN: 8720182369697
 
16.25 EUR
20.31EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bazénová chémia SAVO chlórové tablety pre celosezónnu dezinfekciu a údržbu bazénovej vody.
AKCE
BALbio ekologický čistič odpadov, 100 g
BALbio
BALbio ekologický čistič odpadov, 100 g
Kód: 2500577
Kód dod.: 625974
EAN: 8591235067798
 
3.42 EUR
34.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
BALbio ekologický čistič odpadov je prípravok na čistenie odpadového potrubia, kedy jedno balenie je určené na ošetrenie 4 odpadových vetví.
Severochema White Spirit Lakový benzín, 700 ml
Severochema
Severochema White Spirit Lakový benzín, 700 ml
Kód: 2504407
Kód dod.: 460178
EAN: 8595009250133
 
5.09 EUR
7.27EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
White Spirit - Lakový benzín - Rozpúšťadlo na odmasťovanie povrchov. Na čistenie náradia a riedenie pri používaní všetkých rozpúšťadlových farieb na báze jednosložkového polyuretánu, alkydovej živice a pliolitu.
Probazen náhradné tablety PH do testeru, 10 ks
Probazen
Probazen náhradné tablety PH do testeru, 10 ks
Kód: 40935
Kód dod.: 676398
EAN: 4260431460392
 
1.59 EUR
0.16EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náhradné tablety na meranie hodnoty pH (kyslosti).
Dúbrava Salmiak na čistenie letovacích pájačiek, 150 g
Důbrava Salmiak
Dúbrava Salmiak na čistenie letovacích pájačiek, 150 g
Kód: 01801
Kód dod.: 461023
EAN: 8594005500105
 
3.85 EUR
25.67EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Salmiak slúži na čistenie hrotov letovacích pájačiek. Rozohriaty hrot sa niekoľkokrát otiera o povrch výrobku a môžete pokračovať v pájení.
Laguna chlorové tablety dezinfekcie bazénovej vody, 1 kg
Stachema - Laguna
Laguna chlorové tablety dezinfekcie bazénovej vody, 1 kg
Kód: 2503020
Kód dod.: 676220
EAN: 8595039300600
 
10.22 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zabraňuje tvorbe rias, likviduje baktérie. Chlorové tablety slúžia ako dezinfekčný prípravok pre celosezónnu údržbu vody vo všetkých typoch bazénov.
BALTECH technický benzín P6402, 400 ml
BALtech
BALTECH technický benzín P6402, 400 ml
Kód: 2504057
Kód dod.: 460122
EAN: 8595073017779
 
3.12 EUR
7.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nízkovrouci hydrogenovaný benzín Technický benzín je určený na hrubé odmasťovanie najmä kovových predmetov, dá sa použiť do zapaľovačov a ako palivo do benzínových tlakových lámp.
Čistič stěn POOL Balanace 0,5 kg
POOL Balance
Čistič stěn POOL Balanace 0,5 kg
Kód: 2602056
Kód dod.: 676660
EAN: 8595039316205
 
3.42 EUR
6.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistič stien je špeciálny prípravok určený na odstránenie usadenín, mastnoty a nečistôt zo stien a okrajov bazéna.
BALTECH technický benzínový čistič P6411, 4 l
BALtech
BALTECH technický benzínový čistič P6411, 4 l
Kód: 2501494
Kód dod.: 460106
EAN: 8595073017540
 
17.33 EUR
4.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je určený na hrubé odmasťovanie najmä kovových predmetov. Vysoko horľavá kvapalina a pary.
PE-PO zápalky, 95mm, 45 ks v krabičke
Severochema Pe-Po®
PE-PO zápalky, 95mm, 45 ks v krabičke
Kód: 2309328
Kód dod.: 990214
EAN: 8595009289614
 
1.71 EUR
0.04EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednoduché zápalky PE-PO o dĺžke 95 mm sú ideálne pre bezpečné a pohodlné zapálenie krbov, kachlí, grilov, sviečok alebo ohňov.
Tatrachema Luxon krystalická sóda, na zmäkčenie vody, 1000 g
Tatrachema Luxon
Tatrachema Luxon krystalická sóda, na zmäkčenie vody, 1000 g
Kód: 06952
Kód dod.: 760002
EAN: 8585003930315
 
1.49 EUR
1.49EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je vysoko rozpustný prostriedok na zmäkčenie vody a zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa. Sóda nájde tiež využitie pri preplachovaní pivných popř. mastných rúr. Sóda viaže ióny horčíka a vápnika za vzniku príslušných nerozpustných uhličitanov.
Baltech Kyselina chlorovodíková solná 31 % 5 kg
BALtech
Baltech Kyselina chlorovodíková solná 31 % 5 kg
Kód: 2501545
Kód dod.: 465126
EAN: 8591235100655
 
11.89 EUR
2.38EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Baltech Kyselina chlorovodíková 31 % (solná) je silne žieravá chemická látka určená pre technické a priemyselné použitie.
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.