(6:30 – 15:00 hod.)
sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
BALCARE sklenený pilník na nechty antibakteriálny povrch, 14 cm
BALcare
BALCARE sklenený pilník na nechty antibakteriálny povrch, 14 cm
Kód: 2501635
Kód dod.: 966593
EAN: 8591235094091
 
2.99 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antibakteriálny sklenený pilník na nechty BALCARE s úpravou antibactif od firmy Crystal Bohemia (predtým Blažek Glass) predstavuje revolučnú novinku v starostlivosti o nechty.
Essence 8H Matte Comfort ceruzka na pery 11 Chestnut Perfection 0,3 g
Essence
Essence 8H Matte Comfort ceruzka na pery 11 Chestnut Perfection 0,3 g
Kód: 2405721
 
EAN: 4059729490216
 
1.94 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
8H matná komfortná ceruzka na pery od značky Essence umožňuje presné kontúrovanie pier, vydrží až 8
Givenchy L'Interdit Rouge Ultime parfumovaná voda pre ženy 80 ml
Givenchy
Givenchy L'Interdit Rouge Ultime parfumovaná voda pre ženy 80 ml
Kód: 2306574
Kód dod.: GIVP069382
EAN: 3274872456341
 
158.72 EUR
1 984EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-drevnatá vôňa s korenenými akordmi uvedená na trh v roku 2023 Úspech parfumovanej vody GI
AKCE
PATTEX Chemoprén Extrém kontaktné lepidlo, 300 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Chemoprén Extrém kontaktné lepidlo, 300 ml
Kód: 61214
Kód dod.: 501144
EAN: 5997272383113
 
6.80 EUR
22.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na kontaktné lepenie s veľmi vysokou pevnosťou. Zvlášť na lepenie kože, dreva, gumy, textílií, kovov, preglejky, kartónu a rôznych materiálov z tvrdých umelých hmot. Na lepenie izolačných materiálov v priestoroch vystavených vyšším teplotám.
Tesori d Oriente Muschio Bianco koncentrovaný parfum 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d Oriente Muschio Bianco koncentrovaný parfum 250 ml
Kód: 2210197
Kód dod.: 795390
EAN: 8008970051949
 
10.06 EUR
40.24EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Koncentrovaný parfém na prádlo Tesori d´Oriente Muschio Bianco daruje prádlu jedinečnou intenzivní dlouhotrvající vůni. Nezaměnitelné tóny bílého pižma obklopí prádlo jemným pohlazením.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
BALTECH technický líh P6413, plast 700 ml
BALtech
BALTECH technický líh P6413, plast 700 ml
Kód: 2500039
Kód dod.: 460538
EAN: 8591235071115
 
3.38 EUR
4.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Technický líh na riedenie lihových náterových hmôt, na čistenie a do lihových varičov. Zloženie: zmes - denaturovaný etanol, petrolej a nízkovroucí hydrogenovaný benzín.
Končící produkty
Aglo Korková zátka 38 x 23 mm
Korková zátka
Aglo Korková zátka 38 x 23 mm
Kód: 40068
Kód dod.: 5440003
EAN: 2161
 
0.04 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Megacork sa môže použiť k archivácii vína, pretože je vhodný k dlhodobému ležaniu v fľaši (až 4 roky
BALTECH destilovaná voda, 3 l
BALtech
BALTECH destilovaná voda, 3 l
Kód: 2500579
Kód dod.: 483115
EAN: 8591235066739
 
1.59 EUR
0.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Destilovaná voda je určená na technické účely napr. do chladičov a akumulátorov áut, do naparovacích žehličiek a zvlhčovačov vzduchu, fotografickú prax.
LAVON tekuté mydlo Hand Care Aloe Vera, 5 l
Lavon
LAVON tekuté mydlo Hand Care Aloe Vera, 5 l
Kód: 2501613
Kód dod.: 790061
EAN: 8594187140267
 
4.07 EUR
0.81EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo s glycerínom pre čisté, hebké a voňavé ruky.
AKCE
Sunsilk maska Aloe Vera 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska Aloe Vera 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501573
Kód dod.: 794661
EAN: 8720182281661
 
3.42 EUR
19EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Intenzívna kúra pre všetky typy vlasov. 98% zložiek prírodného pôvodu. 0% silikóny, farbivá, minerálne oleje.
AKCE
BALANIM Packa prírodné hrudkující stelivo pre domáce zvieratá, 20 l
Balanim
BALANIM Packa prírodné hrudkující stelivo pre domáce zvieratá, 20 l
Kód: 2501639
Kód dod.: 976065
EAN: 8591235093469
 
6.84 EUR
0.34EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Najľahšie hrudkující minerálne stelivo. Prírodný, ekologicky a zdravotne úplne nezávadný produkt, dokáže pohltit a uzavrieť nielen tekutiny, ale aj nežiadúce sprievodné pachy.
AKCE
Tesori d'Oriente aviváž Byzantium, 38 praní, 760 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente aviváž Byzantium, 38 praní, 760 ml
Kód: 2300071
Kód dod.: 795410
EAN: 8008970055237
 
2.99 EUR
3.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Esenciálny olej z najvzácnejšej čiernej ruže je hladkaný teplými tónmi labdanového oleja a dodáva prádlu nezameniteľnú a intenzívnu vôňu.
BALTECH technický líh P6413, plast 400 ml
BALtech
BALTECH technický líh P6413, plast 400 ml
Kód: 2501761
Kód dod.: 460541
EAN: 8591235071108
 
2.52 EUR
6.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Líh technický k riedeniu lihových náterových hmôt, k čisteniu a do lihových varičov. Zloženie: zmiešanina - denaturovaný etanol, petrolej a nízkovroucí hydrogenovaný benzín.
Wäsche Meister Color prací prášek, 140 praní, 10,5 kg
Wäsche Meister
Wäsche Meister Color prací prášek, 140 praní, 10,5 kg
Kód: 2501641
Kód dod.: 759239
EAN: 4260418930283
 
12.62 EUR
0.09EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prací prášok na farebné prádlo s inovatívnou technológiou na detekciu a odstránenie nečistôt a škvŕn.
Gallus prací prášok Color,10 dávok,600 g
Gallus
Gallus prací prášok Color,10 dávok,600 g
Kód: 2501686
Kód dod.: 759292
EAN: 4251415303804
 
1.49 EUR
0.15EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gallus Color je kvalitný prací prášok vyvinutý špeciálne pre starostlivosť o farebné prádlo. Vďaka svojej novej aktívnej formule účinne odstraňuje škvrny a zároveň chráni jasné farby vašich odevov.
BALTECH riedidlo S6005, plast 400 ml
BALtech
BALTECH riedidlo S6005, plast 400 ml
Kód: 2501728
Kód dod.: 451524
EAN: 8591235071146
 
2.65 EUR
6.63EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S 6005 je riedidlo určené na riedenie syntetických farieb nanášaných striekáním alebo máčaním. Typ riedidla podľa spôsobu nanášania náterovej hmoty je vždy uvedený na obale jednotlivých náterových hmôt.
Sunsilk šampon Bye Bye Frizz pre krepaté a poškodené vlasy, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk šampon Bye Bye Frizz pre krepaté a poškodené vlasy, 250 ml
Kód: 2501586
Kód dod.: 794634
EAN: 8720182541307
 
2.99 EUR
11.96EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nové zloženie Active-Fusion, obohatené o magickú trojicu ingrediencií: Mandľový olej, známy pre výživu a boj proti krepateniu.
BALTECH riedidlo S6005, plast 700 ml
BALtech
BALTECH riedidlo S6005, plast 700 ml
Kód: 2501638
Kód dod.: 451530
EAN: 8591235071153
 
3.59 EUR
5.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S 6005 je riedidlo určené na riedenie syntetických farieb nanášaných striekaním alebo máčaním. Typ riedidla podľa spôsobu nanášania náterovej hmoty je vždy uvedený na obale jednotlivých náterových hmôt.
LAVON pasta na ruky Hand Care Tekutá, 450 g
Lavon
LAVON pasta na ruky Hand Care Tekutá, 450 g
Kód: 2501610
Kód dod.: 791055
EAN: 8594187140199
 
1.49 EUR
3.31EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Profesionálna tekutá umývacia pasta pre silne znečistené ruky. Vhodná aj na veľmi odolnú špinu.
Hostagrund odstraňovač starých náterov P8214, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund odstraňovač starých náterov P8214, 600 ml
Kód: 2501722
Kód dod.: 470255
EAN: 8591230556273
 
10.78 EUR
17.97EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je vhodný na odstraňovanie olejových, alkydových, disperzných, syntetických, nitrocelulózových a dvojsložkových náterov.
BALTECH riedidlo C6000, 700 ml
BALtech
BALTECH riedidlo C6000, 700 ml
Kód: 2501038
Kód dod.: 450129
EAN: 8595073026900
 
3.67 EUR
5.24EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Riedidlo k riedeniu nitrocelulózových a syntetických náterových hmôt. Používa sa tiež k umývaniu pracovných pomôcok a náradia, k odstraňovaniu živic z povrchu dreva.
AKCE
WC Meister Aktiv Kraft vôňa lesa WC blok, 45 g
WC Meister
WC Meister Aktiv Kraft vôňa lesa WC blok, 45 g
Kód: 2501748
Kód dod.: 721017
EAN: 4260418930931
 
1.15 EUR
25.56EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Toaletný prívesok s modrou farbou vody! Vďaka obsahu čistiacich látok a vôní produkt dokonale čistí toaletu, osviežuje a ponecháva veľmi príjemnú vôňu.
AKCE
BALhome hadr na podlahu 60 × 70 cm, oranžový
BALhome
BALhome hadr na podlahu 60 × 70 cm, oranžový
Kód: 2501754
Kód dod.: 588313
EAN: 8591235088366
 
1.11 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hadr na podlahu vhodný pre upratovanie všetkých podláh v domácnosti. Je veľmi savý vďaka vysokému obsahu viskózy.
AKCE
Tesori d'Oriente aviváž Thalasso Therapy, 38 praní, 760 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente aviváž Thalasso Therapy, 38 praní, 760 ml
Kód: 2301482
Kód dod.: 795409
EAN: 8008970055251
 
2.99 EUR
3.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Koncentrovaná aviváž s omamným a intenzívnym vôňou blankytne modrého mora a červených rias. Obohatená o vzácne mikrokapsule parfému. Uľahčuje žehlenie.
Zewa Deluxe Delicate Care 3vrstvový toaletný papier, 19,3 m, 8 rolí
Zewa
Zewa Deluxe Delicate Care 3vrstvový toaletný papier, 19,3 m, 8 rolí
Kód: 87709
Kód dod.: 928942
EAN: 7322540313352
 
4.07 EUR
0.51EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
3vrstvový toaletný papier bez parfumácie.
BALTECH destilovaná voda, 1 l
BALtech
BALTECH destilovaná voda, 1 l
Kód: 2500037
Kód dod.: 483110
EAN: 8591235066722
 
0.85 EUR
0.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Destilovaná voda je určená na technické účely napr. do chladičov a akumulátorov áut, do parných žehličiek a zvlhčovačov vzduchu, fotografickú prax.
BALhome hubky na riad malé žlté 8+2 ks
BALhome
BALhome hubky na riad malé žlté 8+2 ks
Kód: 2501197
Kód dod.: 591672
EAN: 8591235087772
 
1.06 EUR
0.11EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hubky na riad s abrazívnou vrstvou v žltej farbe. Hubky na riad, PU, účinné umývanie tanierov a hrncov, so zelenou drôtenkou.
AKCE
BALsoft 3vrstvový toaletný papier, 24 rolí, 20 m rolka
BALsoft
BALsoft 3vrstvový toaletný papier, 24 rolí, 20 m rolka
Kód: 2500374
Kód dod.: 928117
EAN: 8591235090420
 
7.70 EUR
0.02EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemný biely trojvrstvový toaletný papier vyrobený zo 100% celulózy vhodný pre každodenné používanie.
BALhome latexové úklidové rukavice, žlté, veľkosť XL
BALhome
BALhome latexové úklidové rukavice, žlté, veľkosť XL
Kód: 2500983
Kód dod.: 598668
EAN: 8591235093223
 
0.98 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Latexové úklidové rukavice BALhome vyrobené z prírodného latexu, veľmi ľahko sa natiahnu a vo vnútri neobsahujú žiadny prášok.
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.