(6:30 – 15:00 hod.)
sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
BALCARE sklenený pilník na nechty antibakteriálny povrch, 14 cm
BALcare
BALCARE sklenený pilník na nechty antibakteriálny povrch, 14 cm
Kód: 2501635
Kód dod.: 966593
EAN: 8591235094091
 
2.99 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antibakteriálny sklenený pilník na nechty BALCARE s úpravou antibactif od firmy Crystal Bohemia (predtým Blažek Glass) predstavuje revolučnú novinku v starostlivosti o nechty.
Essence 8h Matte Comfort ceruzka na pery 10 The Perfect Shade 0,3 g
Essence
Essence 8h Matte Comfort ceruzka na pery 10 The Perfect Shade 0,3 g
Kód: 2405720
 
EAN: 4059729490209
 
1.94 EUR
1.94EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S 8h Matte Comfort Lipliner od essence je možné rty kontúrovať bez námahy. Vodoodolná ceruzka na per
Oscar de la Renta Alibi Pop So Charming toaletná voda pre ženy 100 ml
Oscar de la Renta
Oscar de la Renta Alibi Pop So Charming toaletná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2402593
Kód dod.: OLD56825
EAN: 085715568250
 
53.52 EUR
535.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024   Kolekcia toaletných vôd Oscar de la Rent
AKCE
PATTEX Chemoprén Univerzál kontaktné lepidlo, 800 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Chemoprén Univerzál kontaktné lepidlo, 800 ml
Kód: 62277
Kód dod.: 501126
EAN: 9000101169690
 
12.79 EUR
15.99EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na univerzálne kontaktné lepenie rôznych - savých i nesavých - materiálov, ako napr. drevo, plasty, guma, koža, plech, sklo, korok, kartón a mno
Tesori d´Oriente parfém na prádlo Ayurveda, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente parfém na prádlo Ayurveda, 250 ml
Kód: 2210194
Kód dod.: 795392
EAN: 8008970051970
 
10.06 EUR
40.24EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Talianska novinka! Koncentrovaný parfém na prádlo Tesori d´Oriente Hammam daruje prádlu jedinečnú intenzívnu dlhotrvajúcu sviežosť.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Closeup Everfresh Eucalyptus Freeze zubná pasta, 90 g
Closeup
Closeup Everfresh Eucalyptus Freeze zubná pasta, 90 g
Kód: 2501604
Kód dod.: 884980
EAN: 6902088961430
 
1.28 EUR
14.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Closeup Everfresh Eucalyptus Freeze – zubná pasta s antibakteriálnym účinkom a eukalyptovou sviežosťou
SAVO Original 1,2 l
Savo®
SAVO Original 1,2 l
Kód: 2001806
Kód dod.: 724069
EAN: 8710522604991
 
2.35 EUR
1.96EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutý dezinfekčný prípravok účinný prípravok na dezinfekciu vody (bazény, studne) a povrchov. Odstraňuje až 99,9 % baktérií a vírusov.
Vaseline mydlo Healthy Bright, 75 g
Vaseline®
Vaseline mydlo Healthy Bright, 75 g
Kód: 2501733
Kód dod.: 834962
EAN: 8886467036989
 
0.64 EUR
8.53EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mydlo pre vašu zdravú pokožku s vazelínovým želé.
Artdeco Hydra Care Lipstick hydratačná starostlivá rúž 30 Apricot Oasis 3,5 g
Artdeco
Artdeco Hydra Care Lipstick hydratačná starostlivá rúž 30 Apricot Oasis 3,5 g
Kód: 1803828
Kód dod.: 183.30
EAN: 4052136083415
 
16.34 EUR
4 085EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Starostlivý rúž Hydra Care Lipstick poskytuje trojitý výživný efekt pre mäkké a hladké pery. Skla
Karl Lagerfeld Fleur d´Iris parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Karl Lagerfeld
Karl Lagerfeld Fleur d´Iris parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2500562
Kód dod.: KL008A61
EAN: 3386460161572
 
34.27 EUR
685.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo ambrová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Objavte výnimočnú kvetinovo ambrovú
Končící produkty
Lirene Hydratačná emulzia na opaľovanie SPF30 200 ml
Lirene
Lirene Hydratačná emulzia na opaľovanie SPF30 200 ml
Kód: 2501110
 
EAN: 5900717311039
 
3.42 EUR
17.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chráňte svoju pokožku pred škodlivými slnečnými paprskami a doprajte jej zároveň intenzívnu starostl
Končící produkty
Abella Kliešte na riasy Lux 11 cm 1 ks
AbellA®
Abella Kliešte na riasy Lux 11 cm 1 ks
Kód: 31657
Kód dod.: 0100261
EAN: 8590786102613
 
0.36 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kliešte na natočenie a dotvarovanie rias. Pomocou týchto klieští natočíte svoje riasy do oblúčika. P
Givenchy L'Interdit Rouge Ultime parfumovaná voda pre ženy 35 ml
Givenchy
Givenchy L'Interdit Rouge Ultime parfumovaná voda pre ženy 35 ml
Kód: 2306572
Kód dod.: GIVP069380
EAN: 3274872456327
 
91.13 EUR
2 603.71EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-drevená vôňa s korenenými akordami uvedená na trh v roku 2023 Úspech parfumovanej vody GI
VÝPRODEJ - SUPER CENA
Semo Kedluben raný pro urýchlenie i pole Blankyt 0,8 g
Semo
Semo Kedluben raný pro urýchlenie i pole Blankyt 0,8 g
Kód: 05198
Kód dod.: 0403522
EAN: 8590396035202
 
0.32 EUR
320EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kedluben modrý raná, výnosná odrůda pre jarné pestovanie. Možný priamy výsev od apríla. Spon: 30 x 2
Končící produkty
Industrit S2013 univerzálna vrchná farba 4550 Modrá návestná 0,6 l
Industrit
Industrit S2013 univerzálna vrchná farba 4550 Modrá návestná 0,6 l
Kód: 2500232
Kód dod.: 192988
EAN: 8591235083477
 
1.84 EUR
3.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Industrit S2013 je vrchný krycí lesklý email. Neobsahuje ťažké kovy. Je vhodný najmä na nátery kovov
Končící produkty
Essence Skin tint hydratačný make-up 150 30 ml
Essence
Essence Skin tint hydratačný make-up 150 30 ml
Kód: 2500435
 
EAN: 4059729466167
 
1.23 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hydratačný make-up Skin tint od essence zdokonalí vašu pleť a dodá jej ochranný faktor. Tento ľahký
AKCE
BALhome Pavla tkaný hadr na podlahu 60 × 60 cm
BALhome
BALhome Pavla tkaný hadr na podlahu 60 × 60 cm
Kód: 2500659
Kód dod.: 588304
EAN: 8591235088908
 
2.21 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tkaný hadr na podlahy s dobrou savosťou a vysokou životnosťou je veľmi pevný a kvalitný.
Gallus prací prášek, 50 dávok, color, 3,25 kg
Gallus
Gallus prací prášek, 50 dávok, color, 3,25 kg
Kód: 2501684
Kód dod.: 759296
EAN: 4251415303262
 
8.12 EUR
0.16EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gallus Color je kvalitný prací prášok vyvinutý špeciálne pre starostlivosť o farebné prádlo. Vďaka svojej novej aktívnej formule účinne odstraňuje škvrny a zároveň chráni jasné farby vašich odevov.
Radivit urýchlovač kompostu, 1 kg
Neudorff®
Radivit urýchlovač kompostu, 1 kg
Kód: 2601301
Kód dod.: 655580
EAN: 4005240172421
 
6.11 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Radivit urýchlovač kompostu pomáha podporiť proces kompostovania záhradného odpadu. Uľahčuje premenou organického materiálu na kompost.
Duck WC blok 4in1 Coloring Virtual, 2x 36 ml
Duck™
Duck WC blok 4in1 Coloring Virtual, 2x 36 ml
Kód: 2500244
Kód dod.: 719976
EAN: 5000204377293
 
2.78 EUR
38.61EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC gél Duck dokonale vyčistí vašu toaletu a veľmi spoľahlivo ju ochráni pred vodným kameňom.
Končící produkty
Korková zátka demižonová 32 x 55 x 50 mm, 50 l
Korková zátka
Korková zátka demižonová 32 x 55 x 50 mm, 50 l
Kód: 04894
Kód dod.: 5480026
EAN: 2551
 
0.82 EUR
0.82EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Korek je výnimočný materiál. Okrem svojej univerzálnosti – nespočtu možností použitia a dekoratívnym
VÝPRODEJ - SUPER CENA
Semo Kapusta pekingská Manoko F1 hybrid 40 semien
Semo
Semo Kapusta pekingská Manoko F1 hybrid 40 semien
Kód: 85912
Kód dod.: 0444042
EAN: 8590396440402
 
0.71 EUR
0.02EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Raná odroda s vysokou odolnosťou voči vybiehaniu do kvetu a výborným zdravotným stavom Je rezistent
Končící produkty
Zemánek Sieťka na vlasy čierna 3 kusy
Zemánek Bijou
Zemánek Sieťka na vlasy čierna 3 kusy
Kód: 2500897
 
EAN: 8590268098137
 
0.39 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spolahlivá ochrana a upravený vzhľad každý deň. Čierna sieťka na vlasy značky Zemánek je ideálnou vo
VÝPRODEJ - SUPER CENA
Semo Šalát hlávkový Kráľ mája - jarný, poľný 0,4 g
Semo
Semo Šalát hlávkový Kráľ mája - jarný, poľný 0,4 g
Kód: 1900036
Kód dod.: 0438052
EAN: 8590396380500
 
0.22 EUR
0.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hlávkový šalát má skvelú chuť Vysokú biologickú hodnotu.Je ľahko stráviteľný.Sú šaláty s červenými a
LAVON na riady Lemon Plus, 5 l
Lavon
LAVON na riady Lemon Plus, 5 l
Kód: 2501555
Kód dod.: 735053
EAN: 8594187141455
 
10.68 EUR
2.14EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extra hustý prostriedok na umývanie riadu so sviežou vôňou citróna. Vďaka silnej koncentrácii stačí malé množstvo prípravku.
AKCE
OFF! Sport repelent sprej, 100 ml
Off!
OFF! Sport repelent sprej, 100 ml
Kód: 2001933
Kód dod.: 675599
EAN: 5000204158670
 
5.48 EUR
54.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Repelent v aerosole pôsobí okamžite až 8 hodín po aplikácii. Odpudzuje komáre a kliešte.
Diffusil Repelent Family spray repelentný sprej 100 ml
Diffusil
Diffusil Repelent Family spray repelentný sprej 100 ml
Kód: 1801429
Kód dod.: 675547
EAN: 5000204918342
 
5.13 EUR
51.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Diffusil Family je vhodný pre celú rodinu, vrátane detí od 2 rokov. Repelent účinkuje aj na oblečení, môžete ho aplikovať na tričko, nohavice aj na ponožky. Nepoškodzuje bavlnu, vlnu ani nylon.
VÝPRODEJ - SUPER CENA
Semo Mrkva obyčajná poloraná karotka Karotina 2,5 g
Semo
Semo Mrkva obyčajná poloraná karotka Karotina 2,5 g
Kód: 05330
Kód dod.: 0422212
EAN: 8590396222107
 
0.32 EUR
106.67EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitná odroda polorané mrkvy určená pre priamu konzumáciu aj krátkodobé skladovanie. Korene sú mie
Končící produkty
Nekupto Home Decor Cedulka na kriedu obdĺžnik 18 cm
Nekupto
Nekupto Home Decor Cedulka na kriedu obdĺžnik 18 cm
Kód: 2004587
Kód dod.: HDCO001
EAN: 8595040011960
 
0.65 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Praktický zápich - originálne označenie. Už nikdy nezabudnete na dôležité veci. Rozmer: 18 cm. Mate
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.