(6:30 – 15:00 hod.)
sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
AKCE
Sanytol dezinfekčný univerzálny čistič v spreji s vôňou grepfruitu, 500 ml
Sanytol
Sanytol dezinfekčný univerzálny čistič v spreji s vôňou grepfruitu, 500 ml
Kód: 71043
Kód dod.: 700591
EAN: 3045206312066
 
3.33 EUR
6.66EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný pre WC, odpadkové koše, nádoby na domový odpad, zvieracie záchody, mikrovlnné rúry, pracovné plochy, chladničky, textil, koberce, rohože, atď.
Domestos Extended Power Lavender Fresh tekutý dezinfekčný a čistiaci prostriedok 750 ml
Domestos
Domestos Extended Power Lavender Fresh tekutý dezinfekčný a čistiaci prostriedok 750 ml
Kód: 2001937
Kód dod.: 717095
EAN: 8717163760208
 
2.13 EUR
2.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutý dezinfekční a čisticí přípravek na toalety.
AKCE
SAVO univerzální dezinfekčný sprej Pomeranč a Citronová tráva, 700 ml
Savo®
SAVO univerzální dezinfekčný sprej Pomeranč a Citronová tráva, 700 ml
Kód: 2309653
Kód dod.: 700354
EAN: 8720182870094
 
3.42 EUR
4.89EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Savo univerzálny dezinfekčný sprej Pomeranč je ideálny na každodennú dezinfekciu a čistenie všetkých umývateľných povrchov v domácnosti.
Alpa Gaštan bylinný masážny gél, 100 ml
ALPA®
Alpa Gaštan bylinný masážny gél, 100 ml
Kód: 10585
Kód dod.: 812017
EAN: 8594001775026
 
2.43 EUR
24.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Alpa masážny gél s extraktom gaštanu je určený na ošetrenie unavených nôh, obmedzuje pocit "ťažkých nôh". Účinnými látkami sú gaštanový extrakt a rozmarínová silica.
Plantur 39 Fyto-kofeínový šampón pre jemné a lámavé vlasy, 250 ml
Plantur
Plantur 39 Fyto-kofeínový šampón pre jemné a lámavé vlasy, 250 ml
Kód: 94540
Kód dod.: 856863
EAN: 4008666700124
 
14.11 EUR
70.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Plantur 39 Fyto-kofeínový šampón – posilňuje jemné a lámavé vlasy, podporuje rast a dodáva objem.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
AKCE
SAVO dezinfekcia univerzálna, rozprašovač, 500 ml
Savo®
SAVO dezinfekcia univerzálna, rozprašovač, 500 ml
Kód: 88071
Kód dod.: 700367
EAN: 8710908108419
 
2.31 EUR
4.62EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dezinfekcia kuchynských a kúpeľňových povrchov. Nastriekajte na čistený povrch, nechajte pôsobiť a utrite vlhkou handričkou.
Herbavera Konopné psie sadlo s kafrom a bylinami, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Konopné psie sadlo s kafrom a bylinami, 200 ml
Kód: 2501856
Kód dod.: 812082
EAN: 8594009476802
 
3.42 EUR
17.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Masážny krém s obsahom vybraných bylín s výbornými účinkami na uvoľnenie organizmu. Jemná masáž na hrudníku a chrbte spríjemňuje dýchanie pri nachladnutí, kašli a nádche.
Fixaplast First Aid Kids mix náplastí, 24 ks
Fixaplast®
Fixaplast First Aid Kids mix náplastí, 24 ks
Kód: 2507489
Kód dod.: 905251
EAN: 8594027318221
 
1.28 EUR
0.05EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Klasická výborne priľnavá vodoodpudivá náplasť vhodná na drobné oděrky a odreniny s veselými detskými motívmi.
Alpecin tonikum Coffein Liquid, 200 ml
Alpecin
Alpecin tonikum Coffein Liquid, 200 ml
Kód: 87964
Kód dod.: 856855
EAN: 4008666215109
 
13.69 EUR
68.45EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Získajte silnejšie a zdravšie vyzerajúce vlasy s kofeínovým šampónom, ktorý účinne bojuje proti oslabeniu vlasových korienkov.
Cosmos Cover spray náplast ve spreji 30ml
Hartmann Cosmos®
Cosmos Cover spray náplast ve spreji 30ml
Kód: 2602584
Kód dod.: 905035
EAN: 6941094095548
 
7.27 EUR
242.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Cosmos Cover Spray je praktická tekutá náplasť v spreji, ktorá počas niekoľkých sekúnd vytvorí priehľadnú vodeodolnú ochranu drobných poranení.
Cosmos Cievková jemná náplasť 2,5 cm × 5 m, 1 ks
Hartmann Cosmos®
Cosmos Cievková jemná náplasť 2,5 cm × 5 m, 1 ks
Kód: 48315
Kód dod.: 905050
EAN: 4049500593977
 
1.49 EUR
0.3EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fixačná náplasť z netkanej textílie pre jednoduchú fixáciu obväzov a obinadiel.
Hansaplast náplasť na kuriu oka, 8 ks
Hansaplast
Hansaplast náplasť na kuriu oka, 8 ks
Kód: 31474
Kód dod.: 905218
EAN: 9005800386553
 
4.07 EUR
0.51EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pěnový kroužek náplasti Hansaplast na kuriu oka zajišťuje okamžitú úľavu od tlaku a trenia v postihnutej oblasti. Kyselina salicylová zmäkčuje ztvrdlé jadro kuriho oka (1 náplasť obsahuje 0,04 g kyseliny salicylovej).
Hansaplast Marvel náplasti, 20 ks
Hansaplast
Hansaplast Marvel náplasti, 20 ks
Kód: 2202243
Kód dod.: 905211
EAN: 4005900717672
 
2.56 EUR
0.13EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Detské náplasti s motívmi Marvel hrdinov. Vodotesné, šetrné k pokožke a bezbolestne sa odstraňujú.
AKCE
Sanytol gél na ruky, 500 ml
Sanytol
Sanytol gél na ruky, 500 ml
Kód: 89969
Kód dod.: 789077
EAN: 3045206618007
 
7.27 EUR
14.54EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
SANYTOL gély pre okamžitú dezinfekciu rúk sú vhodné pre celú rodinu a je možné ich používať kdekoľvek, kedykoľvek, bez vody, mydla a utierky.
Alpecin šampon Coffein C1, 250 ml
Alpecin
Alpecin šampon Coffein C1, 250 ml
Kód: 87962
Kód dod.: 856852
EAN: 4008666215154
 
9.62 EUR
38.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obnovte prirodzenú silu a objem vašich vlasov s kofeínovým šampónom, ktorý aktívne pôsobí proti ich vypadávaniu.
Cosmos Náplast Nna pľuzgieru na päte 76 x 45 mm 5 ks
Hartmann Cosmos®
Cosmos Náplast Nna pľuzgieru na päte 76 x 45 mm 5 ks
Kód: 2602586
Kód dod.: 905037
EAN: 4049500487498
 
2.99 EUR
0.6EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hydrokoloidné náplasti Cosmos na pľuzgiere na päte prinášajú úľavu od bolesti, chránia pľuzgier pred trením a podporujú jeho rýchlejšie hojenie.
AKCE
Green Pharmacy šampón proti vypadávaniu vlasov s lopúchom a pšenicou 350 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy šampón proti vypadávaniu vlasov s lopúchom a pšenicou 350 ml
Kód: 1810772
Kód dod.: 845730
EAN: 8588006037999
 
2.48 EUR
7.09EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Green Pharmacy šampón proti vypadávaniu vlasov s lopúchom a pšenicou je určený pre jemné, ale účinné umývanie vlasov so špeciálnym účinkom na posilnenie vlasových korienkov a zníženie nadmerného vypadávania vlasov.
Matopat Náplast SAFARI 12 ks
TZMO - Matopat
Matopat Náplast SAFARI 12 ks
Kód: 2407184
Kód dod.: 905228
EAN: 5900516105778
 
1.28 EUR
0.11EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matopat SAFARI – hravé náplasti s veselými motívmi, ktoré chránia rany a spríjemňujú hojenie malým dobrodružcom!
Alpecin kofeínový šampón Sport, 250 ml
Alpecin
Alpecin kofeínový šampón Sport, 250 ml
Kód: 102280
Kód dod.: 856857
EAN: 4008666217660
 
9.62 EUR
38.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Oživte svoje vlasy kofeínovým šampónom, ktorý napomáha ich prirodzenému rastu a posilňuje vlasové korienky.
Hansaplast náplasť na prsty, 16 ks
Hansaplast
Hansaplast náplasť na prsty, 16 ks
Kód: 2202242
Kód dod.: 905204
EAN: 9005800222387
 
2.56 EUR
0.16EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hansaplast náplasť na prsty účinne chráni rany na prstoch i kĺboch. Náplasť o rozmeroch 120 x 19mm sa dá 2x obtočiť okolo prsta či kĺbu. Spoľahlivo priľne na pokožku, je priedušná. Ideálne sa prispôsobuje pohybu.
AKCE
Sanytol dezinfekcia na prádlo, 1,5 l
Sanytol
Sanytol dezinfekcia na prádlo, 1,5 l
Kód: 2105247
Kód dod.: 764990
EAN: 3045206360807
 
7.48 EUR
4.99EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je ideálna pre športové oblečenie, spodné prádlo, bytový textil (handry na podlahu, utierky, uteráky atď.), textil, ktorý prichádza do kontaktu so zvieratami, lôžkoviny pacientov a pod.
AKCE
Dezipower dezinfekčný čistič 750 ml
Dezipower
Dezipower dezinfekčný čistič 750 ml
Kód: 2303810
Kód dod.: 700507
EAN: 8594158940056
 
2.69 EUR
3.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný dezinfekčný čistič DEZIPOWER bez chlóru s príjemnou vôňou pre bezpečnú a voňavú domácnosť.
Herbavera Slivkové mazanie s konope 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Slivkové mazanie s konope 200 ml
Kód: 2202954
Kód dod.: 812073
EAN: 8594009476840
 
3.42 EUR
17.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Masáž slivovicovým mazáním má výborné účinky na uvolnění pohybového ústrojí. Slivovice doplněná účinkem kaštanu koňského, kostivalu a sedmi tajných bylin je pravým potěšením pro unavené tělo.
Sanytol dezinfekčný osviežovač vzduchu na povrchy a textil, kvety, 300 ml
Sanytol
Sanytol dezinfekčný osviežovač vzduchu na povrchy a textil, kvety, 300 ml
Kód: 85592
Kód dod.: 724134
EAN: 3045206394406
 
4.27 EUR
14.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zahubí 99,9 % baktérií, plesní a vírusov, vrátane vírusu chrípky typu A (H1N1). Vyčistí vzduch a vydezinfikuje povrchy v jednom jediném kroku.
Cosmos Cievková pevná náplasť 2,5 cm × 5 m, 1 ks
Hartmann Cosmos®
Cosmos Cievková pevná náplasť 2,5 cm × 5 m, 1 ks
Kód: 48317
Kód dod.: 905048
EAN: 4049500593953
 
1.49 EUR
0.3EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fixačná náplasť z netkanej textílie pre jednoduchú fixáciu obväzov a obinadiel.
Cosmos vodoodolná náplasť veľkosť 2, balenie 20 ks
Hartmann Cosmos®
Cosmos vodoodolná náplasť veľkosť 2, balenie 20 ks
Kód: 45268
Kód dod.: 905002
EAN: 4052199532127
 
1.92 EUR
0.1EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodoodolná náplasť pre všetky situácie (odolná voči vode, vlhkosti a nečistotám). Náplasť odolná vode v praktických veľkostiach. Priedušná a nedráždi pokožku.
AKCE
Sanytol dezinfekčný čistič na kúpeľne a vodný kameň, 500 ml
Sanytol
Sanytol dezinfekčný čistič na kúpeľne a vodný kameň, 500 ml
Kód: 58354
Kód dod.: 716340
EAN: 3045206393003
 
3.55 EUR
7.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odstraňuje vodný kameň a dodáva povrchom lesk. Proti plesniam. Hĺbková dezinfekcia. Šetrný k povrchom. Nezanecháva škvrny.
Alpa Luna Púpavová bylinná vlasová voda, 120 ml
ALPA® Luna
Alpa Luna Púpavová bylinná vlasová voda, 120 ml
Kód: 11489
Kód dod.: 856017
EAN: 85922143
 
1.59 EUR
13.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extrakt púpavového koreňa je bohatý najmä na sliz, triesloviny a minerálne látky. Má priaznivý vplyv proti vypadávaniu vlasov a znižuje tvorbu lupín.
Peha-fix elastické fixačné obinadlo, 12 cm × 4 m
Hartmann
Peha-fix elastické fixačné obinadlo, 12 cm × 4 m
Kód: 2505485
Kód dod.: 905149
EAN: 4052199286921
 
0.68 EUR
0.17EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Super-elastické fixačné obinadlo jemné a priedušné, určené k fixáciám všetkého druhu, obzvlášť v oblasti kĺbov a na kónických a oblých častiach tela.
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.