(6:30 – 15:00 hod.)
sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Alpa Francovka liehový bylinný roztok, 60 ml
ALPA® Francovka
Alpa Francovka liehový bylinný roztok, 60 ml
Kód: 10589
Kód dod.: 829002
EAN: 85911086
 
1.06 EUR
17.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obsahuje 60 % alkoholu, liehový roztok prírodných rastlinných silíc a niektorých ich obsahových látok (mentolu, linaloolu, nerolu a pod.).
AKCE
Sanytol dezinfekčný osviežovač vzduchu na povrchy a textil, mentol, 300 ml
Sanytol
Sanytol dezinfekčný osviežovač vzduchu na povrchy a textil, mentol, 300 ml
Kód: 62896
Kód dod.: 724132
EAN: 3045206394000
 
3.42 EUR
11.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zahubí 99,9 % baktérií, plesní a vírov, vrátane víru chrípky typu A (H1N1). Dezinfikuje a čistí. Absorbuje a ničí pachy tým, že odstraňuje ich príčinu (mikróby).
Domestos 24h Pine Fresh tekutý dezinfekčný a čistiaci prostriedok 5 l
Domestos
Domestos 24h Pine Fresh tekutý dezinfekčný a čistiaci prostriedok 5 l
Kód: 2001938
Kód dod.: 717115
EAN: 7615400813742
 
11.97 EUR
2.39EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Domestos Professional Pine Fresh je čisticí a dezinfekční přípravek pro hygienu povrchů. Vhodný pro každodenní úklid v domácnostech i provozech.
AKCE
SAVO dezinfekčný sprej do kúpeľne, 700 ml
Savo®
SAVO dezinfekčný sprej do kúpeľne, 700 ml
Kód: 2309655
Kód dod.: 700355
EAN: 8720181300424
 
3.42 EUR
4.89EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
SAVO dezinfekčný sprej do kúpeľne efektívne odstráni vodný kameň* a mydlové škvrny zo všetkých umývateľných povrchov v kúpeľni. Jednoducho sa oplachuje a dôkladne odstráni až 99,9 % baktérií a vírusov**.
Herbavera žilné mazanie s konopím a legactifem, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera žilné mazanie s konopím a legactifem, 200 ml
Kód: 2501858
Kód dod.: 812062
EAN: 8594009476901
 
3.42 EUR
17.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Žilné mazanie na masáž pokožky a svalov opuchnutých a unavených nôh s LEGACTIFOM, gaštanom a kostivalom.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Krezosan Fresh čistiaci a dezinfekčný prostriedok, likviduje baktérie a kvasinky na všetky druhy podláh, chodieb, WC 950 ml
Tatrachema Krezosan
Krezosan Fresh čistiaci a dezinfekčný prostriedok, likviduje baktérie a kvasinky na všetky druhy podláh, chodieb, WC 950 ml
Kód: 01979
Kód dod.: 724040
EAN: 8585003910157
 
4.07 EUR
4.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistič na veřejné hygienické a zdravotnické prostory, všechny druhy podlah, chodby, WC, atd.
Alpa Francovka Lesana lihový bylinný roztok, 1 l
ALPA® Francovka
Alpa Francovka Lesana lihový bylinný roztok, 1 l
Kód: 10603
Kód dod.: 829014
EAN: 8594001771455
 
10.68 EUR
10.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Francovka lesana je lihový roztok prírodného mentolu a extraktu z ihličia. Vyššia koncentrácia mentolu v porovnaní s ALPA francovkou zvyšuje chladivý efekt.
Hartmann obvazová vata zmes, 100 g
Hartmann
Hartmann obvazová vata zmes, 100 g
Kód: 21659
Kód dod.: 902011
EAN: 4046871009984
 
1.92 EUR
19.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Neskladaná (vo forme zmesi) obvazová vata vyrobená zo zmesi bavlny a viskózy.
AKCE
Savo dezinfekcia a čistič na podlahy pomaranč a mäta, 1 l
Savo®
Savo dezinfekcia a čistič na podlahy pomaranč a mäta, 1 l
Kód: 2402868
Kód dod.: 700362
EAN: 8720181408786
 
3.19 EUR
3.19EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny prípravok, ktorý je skvelým riešením pre každodennú účinnú dezinfekciu.
AKCE
SAVO univerzální dezinfekčný sprej Pomeranč a Citronová tráva, 700 ml
Savo®
SAVO univerzální dezinfekčný sprej Pomeranč a Citronová tráva, 700 ml
Kód: 2309653
Kód dod.: 700354
EAN: 8720182870094
 
3.42 EUR
4.89EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Savo univerzálny dezinfekčný sprej Pomeranč je ideálny na každodennú dezinfekciu a čistenie všetkých umývateľných povrchov v domácnosti.
Alpecin šampon na vlasy Coffein C1 Black Edition, 250 ml
Alpecin
Alpecin šampon na vlasy Coffein C1 Black Edition, 250 ml
Kód: 2108402
Kód dod.: 856850
EAN: 4008666220202
 
9.62 EUR
38.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prebuďte svoje vlasy k životu s kofeínovým šampónom, ktorý posilňuje korienky a podporuje rast vlasov priamo od základu.
Plantur 39 Kofeínový balzam pre jemné a lámané vlasy, 150 ml
Plantur
Plantur 39 Kofeínový balzam pre jemné a lámané vlasy, 150 ml
Kód: 1703909
Kód dod.: 856865
EAN: 4008666701534
 
10.26 EUR
68.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Plantur 39 Kofeínový balzam – starostlivosť pre jemné a oslabené vlasy s kofeínom a posilňujúcimi látkami.
Hansaplast Universal voděodolná náplasť, 40 ks
Hansaplast
Hansaplast Universal voděodolná náplasť, 40 ks
Kód: 32173
Kód dod.: 905202
EAN: 4005800239298
 
2.56 EUR
0.06EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hansaplast Universal je voděodolná náplasť na ochranu drobných rán a odrenín. Je spoľahlivá a dokonale prilnavá. Pokožke nebráni v aktívnom dýchaní.
Alpa konský balzám hrejivý, 250 ml
ALPA®
Alpa konský balzám hrejivý, 250 ml
Kód: 2600251
Kód dod.: 812053
EAN: 8594001779215
 
5.34 EUR
21.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Alpa konský balzám hrejivý je určený na masáž pokožky namáhaných častí tela. Navodzuje príjemný pocit prehriatia.
AKCE
Sanytol gél na ruky, 250 ml
Sanytol
Sanytol gél na ruky, 250 ml
Kód: 58705
Kód dod.: 789079
EAN: 3045206503006
 
4.27 EUR
17.08EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
SANYTOL gély pre okamžitú dezinfekciu rúk sú vhodné pre celú rodinu a možno ich používať kdekoľvek, kedykoľvek, bez vody, mydla a uteráka.
Cosmos Aqua Fun detská vodeodolná náplasť 12 ks
Hartmann Cosmos®
Cosmos Aqua Fun detská vodeodolná náplasť 12 ks
Kód: 2508303
Kód dod.: 905030
EAN: 4052199601335
 
2.13 EUR
0.18EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Cosmos Aqua Fun detské náplasti sú ideálne pre malé aktívne deti, ktoré si radi hrajú vo vode.
Hansaplast náplasti Flexible Elastic XL 10 ks
Hansaplast
Hansaplast náplasti Flexible Elastic XL 10 ks
Kód: 2402123
Kód dod.: 905187
EAN: 9005800357478
 
3.42 EUR
0.34EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pružné a vodu odpudzujúce náplasti na prekrytie a ochranu stredných až väčších rán.
Cosmos náplasti s aloe vera 1,9 x 7,2 cm, 20 ks
Hartmann Cosmos®
Cosmos náplasti s aloe vera 1,9 x 7,2 cm, 20 ks
Kód: 2508299
Kód dod.: 905028
EAN: 8057018293742
 
3.20 EUR
0.16EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Cosmos náplasti s aloe vera sú ideálne na každodenné ošetrenie drobných poranení, odrenín a rezných ránok.
Domestos Power Fresh Ocean Fresh WC gél, 700 ml
Domestos
Domestos Power Fresh Ocean Fresh WC gél, 700 ml
Kód: 2305902
Kód dod.: 717120
EAN: 8720181293610
 
2.57 EUR
3.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný dezinfekčný WC gél likviduje 99,99 % baktérií a virů, odstraňuje zašlú špinu a vodný kameň a zanecháva toaletu čistú a voňavú.
AKCE
Sanytol dezinfekčný univerzálny čistič v spreji s vôňou grepfruitu, 500 ml
Sanytol
Sanytol dezinfekčný univerzálny čistič v spreji s vôňou grepfruitu, 500 ml
Kód: 71043
Kód dod.: 700591
EAN: 3045206312066
 
3.33 EUR
6.66EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný pre WC, odpadkové koše, nádoby na domový odpad, zvieracie záchody, mikrovlnné rúry, pracovné plochy, chladničky, textil, koberce, rohože, atď.
Domestos Power Fresh Spring Fresh WC gél, 700 ml
Domestos
Domestos Power Fresh Spring Fresh WC gél, 700 ml
Kód: 2305488
Kód dod.: 717123
EAN: 8720181345937
 
2.57 EUR
3.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný dezinfekčný WC gél likviduje 99,99 % baktérií a vírusov, odstraňuje zašlú špinu a vodný kameň a zanecháva toaletu čistú a voňavú.
Alpa Francovka, 160 ml
ALPA® Francovka
Alpa Francovka, 160 ml
Kód: 10613
Kód dod.: 829003
EAN: 85911093
 
1.92 EUR
12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obsahuje 60 % alkoholu, liehový roztok prírodných rastlinných silic a niektorých ich obsahových látok (mentolu, linaloolu, nerolu a i.).
Domestos Extended Power Lavender Fresh tekutý dezinfekčný a čistiaci prostriedok 750 ml
Domestos
Domestos Extended Power Lavender Fresh tekutý dezinfekčný a čistiaci prostriedok 750 ml
Kód: 2001937
Kód dod.: 717095
EAN: 8717163760208
 
2.13 EUR
2.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutý dezinfekční a čisticí přípravek na toalety.
Cosmos detská náplasť Jungle vo forme zvieratiek, 12 ks
Hartmann Cosmos®
Cosmos detská náplasť Jungle vo forme zvieratiek, 12 ks
Kód: 2603200
Kód dod.: 905032
EAN: 6941558064059
 
3.42 EUR
0.29EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Detské náplasti Cosmos Jungle vo veselých tvaroch zvieratiek šetrne chránia drobné poranenia a vďaka mäkkému, pružnému a priedušnému materiálu sú príjemné pre detskú pokožku.
Plantur 39 Fyto-kofeínový šampón pre jemné a lámavé vlasy, 250 ml
Plantur
Plantur 39 Fyto-kofeínový šampón pre jemné a lámavé vlasy, 250 ml
Kód: 94540
Kód dod.: 856863
EAN: 4008666700124
 
14.11 EUR
70.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Plantur 39 Fyto-kofeínový šampón – posilňuje jemné a lámavé vlasy, podporuje rast a dodáva objem.
Cosmos Cievková pevná náplasť 1,25 cm × 5 m, 1 ks
Hartmann Cosmos®
Cosmos Cievková pevná náplasť 1,25 cm × 5 m, 1 ks
Kód: 48316
Kód dod.: 905049
EAN: 4049500593946
 
1.28 EUR
0.26EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fixačná náplasť z netkanej textílie pre jednoduchú fixáciu obväzov a obinadiel.
Cosmos Aqua, náplasť do vody, 10 kusov v balení
Hartmann Cosmos®
Cosmos Aqua, náplasť do vody, 10 kusov v balení
Kód: 90245
Kód dod.: 905012
EAN: 4052199532295
 
1.92 EUR
0.19EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
COSMOS AQUA náplasť do vody 10 kusov sú vodotesné, transparentné delené náplasti pre diskrétne a optimálne ošetrenie drobných poranení. Sú vhodné pri menších úrazoch pri kúpaní. Sú priedušné, neslepia sa s ranou a šetrné k pokožke vďaka hypoalerg
AKCE
Sanytol dezinfekcia na prádlo, 500 ml
Sanytol
Sanytol dezinfekcia na prádlo, 500 ml
Kód: 63038
Kód dod.: 765004
EAN: 3045200760009
 
3.19 EUR
6.38EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je ideálna pre športové oblečenie, spodné prádlo, bytový textil (handry na podlahu, utierky, uteráky atď.), textil, ktorý prichádza do kontaktu so zvieratami, lôžkoviny pacientov apod.
BIO BIONE Cannabis Bylinný balzám FORTE 200 ml
BC Bione Cosmetics
BIO BIONE Cannabis Bylinný balzám FORTE 200 ml
Kód: 2508561
Kód dod.: 812092
EAN: 8595061615819
 
4.07 EUR
20.35EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Koncentrovaný masážny emulgel prináša intenzívnu bylinnú starostlivosť a rýchly pocit úľavy namáhaným svalom, kĺbom a nohám.
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.