(6:30 – 15:00 hod.)
sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
AKCE
Sanytol tekuté mydlo kuchyne, 250 ml
Sanytol
Sanytol tekuté mydlo kuchyne, 250 ml
Kód: 67736
Kód dod.: 789056
EAN: 3045206501309
 
2.13 EUR
8.52EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sanytol s esenciálnymi olejmi z grapefruitov a citrónu, ktoré odstránia zápach a prenikavé kuchynské pachy. Odborník na dezinfekciu bez chlóru. Delikátne a jemné zloženie vhodné aj pre citlivú pokožku malých detí.
SAVO Original dezinfekcia, 4 kg
Savo®
SAVO Original dezinfekcia, 4 kg
Kód: 2001742
Kód dod.: 724071
EAN: 8710522605066
 
7.27 EUR
1.82EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Savo Original tekutý dezinfekčný prípravok - účinný na dezinfekciu úžitkovej vody (bazény, studne) a povrchov.
Domestos Power Fresh Lime Fresh WC gel, 700 ml
Domestos
Domestos Power Fresh Lime Fresh WC gel, 700 ml
Kód: 2305900
Kód dod.: 717121
EAN: 8720182431219
 
2.57 EUR
3.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný dezinfekčný WC gel likviduje 99,99 % baktérií a vírusov, odstraňuje zašlú špinu a vodný kameň a zanecháva toaletu čistú a voňavú.
BIO BIONE Cannabis Bylinný balzám s gaštanom konským 300 ml
BC Bione Cosmetics
BIO BIONE Cannabis Bylinný balzám s gaštanom konským 300 ml
Kód: 2504705
Kód dod.: 810096
EAN: 8595061605605
 
4.07 EUR
13.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bylinný balzám s gaštanom konským CANNABIS od českej značky Bione Cosmetics je ľahký emulgel určený na starostlivosť o namáhané svaly, kĺby a pokožku so sklonom k pocitu ťažkých nôh.
Alpecin tonikum Coffein Liquid, 200 ml
Alpecin
Alpecin tonikum Coffein Liquid, 200 ml
Kód: 87964
Kód dod.: 856855
EAN: 4008666215109
 
13.69 EUR
68.45EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Získajte silnejšie a zdravšie vyzerajúce vlasy s kofeínovým šampónom, ktorý účinne bojuje proti oslabeniu vlasových korienkov.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Hansaplast Junior Frozen detské náplasti s polštárkom, 20 ks
Hansaplast
Hansaplast Junior Frozen detské náplasti s polštárkom, 20 ks
Kód: 1802711
Kód dod.: 905214
EAN: 4005800187834
 
2.56 EUR
0.13EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Detské náplasti s rôznymi motívmi z Disney Ľadového kráľovstva. Bezbolestne snímateľné a šetrné k detskej pokožke. Použité farby sú pre deti bezpečné.
Hansaplast Universal voděodolná náplasť, 20 ks
Hansaplast
Hansaplast Universal voděodolná náplasť, 20 ks
Kód: 2202260
Kód dod.: 905209
EAN: 4005800239434
 
2.13 EUR
0.11EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hansaplast Universal je voděodolná náplasť na ochranu drobných rán a odrenín. Je spoľahlivá a dokonale prilnavá. Pokožke nebráni v aktívnom dýchaní.
AKCE
Sanytol dezinfekčný univerzálny čistič na podlahy a plochy, vôňa citrón, 1 l
Sanytol
Sanytol dezinfekčný univerzálny čistič na podlahy a plochy, vôňa citrón, 1 l
Kód: 87179
Kód dod.: 700596
EAN: 3045206312226
 
2.57 EUR
2.57EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bez chlóru. Nezanecháva škvrny. Šetrný k povrchom. Dermatologicky testované. Vôňa citrónu.
SAVO dezinfekcia Prim Kvetinová vôňa, 1,2 l
Savo®
SAVO dezinfekcia Prim Kvetinová vôňa, 1,2 l
Kód: 2002018
Kód dod.: 724078
EAN: 8710522605035
 
2.57 EUR
2.14EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny čistič, vhodný aj do domácnosti s domácimi zvieratami. Spoľahlivo likviduje 99,9% baktérií, vírusov, kvasiniek a plesní.
SAVO dezinfekcia Prim Svieža vôňa, 1,2 l
Savo®
SAVO dezinfekcia Prim Svieža vôňa, 1,2 l
Kód: 2002751
Kód dod.: 724077
EAN: 8710522605042
 
2.57 EUR
2.14EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny čistič, vhodný aj do domácnosti s domácimi zvieratami. Spoľahlivo likviduje 99,9% baktérií, vírusov, kvasiniek a plesní.
Domestos WC čistič 24h Pine Fresh, 750 ml
Domestos
Domestos WC čistič 24h Pine Fresh, 750 ml
Kód: 01993
Kód dod.: 717094
EAN: 5996037079797
 
2.13 EUR
2.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutý čistiaci a dezinfekčný prostriedok je určený na čistenie a dezinfekciu silne znečistených miest a najmä tam, kde sa môžu vyskytovať baktérie alebo plesne.
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.