(6:30 – 15:00 hod.)
sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
AKCE
Sanytol dezinfekčný odstraňovač škvŕn na farebné prádlo, 450 g
Sanytol
Sanytol dezinfekčný odstraňovač škvŕn na farebné prádlo, 450 g
Kód: 77563
Kód dod.: 769230
EAN: 3045206382007
 
5.57 EUR
12.38EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Práškový dezinfekčný prostriedok na odstraňovanie škvŕn bol vyvinutý špeciálne pre odstraňovanie škvŕn z prádla. Prádlo vyprané pri nízkych teplotách i naďalej obsahuje mikroby.
SAVO Original 1,2 l
Savo®
SAVO Original 1,2 l
Kód: 2001806
Kód dod.: 724069
EAN: 8710522604991
 
2.35 EUR
1.96EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutý dezinfekčný prípravok účinný prípravok na dezinfekciu vody (bazény, studne) a povrchov. Odstraňuje až 99,9 % baktérií a vírusov.
Domestos Power Fresh Ocean Fresh WC gél, 700 ml
Domestos
Domestos Power Fresh Ocean Fresh WC gél, 700 ml
Kód: 2305902
Kód dod.: 717120
EAN: 8720181293610
 
2.57 EUR
3.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný dezinfekčný WC gél likviduje 99,99 % baktérií a virů, odstraňuje zašlú špinu a vodný kameň a zanecháva toaletu čistú a voňavú.
Alpa Koňský univerzálny masážny balzam 250 ml
ALPA®
Alpa Koňský univerzálny masážny balzam 250 ml
Kód: 54529
Kód dod.: 812061
EAN: 8594001778652
 
5.34 EUR
21.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Alpa Koňský univerzálny masážny balzam je tradičný prípravok určený na úľavu od bolesti svalov a kĺbov po fyzickej alebo športovej námahe.
Plantur 39 Fyto-kofeínové tonikum, 200 ml
Plantur
Plantur 39 Fyto-kofeínové tonikum, 200 ml
Kód: 94539
Kód dod.: 856861
EAN: 4008666700315
 
14.11 EUR
70.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Plantur 39 Fyto-kofeínové tonikum – posilňuje vlasové korienky a podporuje rast vlasov v období hormonálnych zmien.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Real proti plesniam plus dezinfekčný a bieliaci prostriedok, 550 g
Zenit Real
Real proti plesniam plus dezinfekčný a bieliaci prostriedok, 550 g
Kód: 41394
Kód dod.: 712281
EAN: 8594004374752
 
3.19 EUR
5.8EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dezinfekčný a bieliaci prostriedok pre vysoký lesk a hygienickú čistotu. Ničí plesne, baktérie, vírusy a kvasinky.
Alpa masážny krém s arnikou, 40 ml
ALPA®
Alpa masážny krém s arnikou, 40 ml
Kód: 2600156
Kód dod.: 812034
EAN: 8594001779086
 
1.59 EUR
39.75EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Alpa masážny krém s arnikou je vhodný na masáž pokožky namáhaných partií tela.
AKCE
L'Oréal Elseve Arginne Resis X3 šampón, 250 ml
L'Oréal Elseve
L'Oréal Elseve Arginne Resis X3 šampón, 250 ml
Kód: 66689
Kód dod.: 845838
EAN: 3600522086505
 
3.85 EUR
15.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Posilňujúci šampón pre slabé vlasy s tendenciou vypadávať.
Cosmos PJ Masks detské náplasti 3 veľkosti 12 ks
Hartmann Cosmos®
Cosmos PJ Masks detské náplasti 3 veľkosti 12 ks
Kód: 2508306
Kód dod.: 905031
EAN: 4052199649757
 
3.20 EUR
0.27EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Cosmos PJ Masks detské náplasti sú perfektné pre malých hrdinov, ktorí sa neboja dobrodružstva.
Hansaplast Elastic pružná náplast 20 ks
Hansaplast
Hansaplast Elastic pružná náplast 20 ks
Kód: 2202245
Kód dod.: 905190
EAN: 9005800335667
 
2.35 EUR
0.12EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pružné a vodu odpudzujúce náplasti na prekrytie a ochranu drobných rán.
Herbavera Koňský Eisgel chladivý balzám, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Koňský Eisgel chladivý balzám, 200 ml
Kód: 2501857
Kód dod.: 812071
EAN: 8594009476826
 
3.42 EUR
17.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Masáž koňským EISGELEM má výborné účinky na uvoľnenie pohybového ústrojenstva. Máta a mentol majú silne chladivý účinok, ktorý napomáha k zmenšovaniu opuchu a bolesti.
AKCE
Sanytol Dezinfekcia čistič podlahy & plochy limetka 4 účinky, 1 l
Sanytol
Sanytol Dezinfekcia čistič podlahy & plochy limetka 4 účinky, 1 l
Kód: 2103450
Kód dod.: 700586
EAN: 8411660004529
 
3.55 EUR
3.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sanytol, expert na dezinfekciu bez chlóru vyvinul dezinfekčný prostriedok na podlahy a plochy so 4 účinkami, ktorý v jednom kroku odstráni mastnotu a vodný kameň, dezinfikuje a provoní všetky umývateľné povrchy.
Alpa Francovkový masážny krém, 40 g
ALPA® Francovka
Alpa Francovkový masážny krém, 40 g
Kód: 10557
Kód dod.: 812025
EAN: 8594001770458
 
1.42 EUR
35.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Alpa jemný masážny krém pre regeneráciu a uvoľnenie svalstva s obsahom prírodnej silice obohatenej o oleje z obilných klíčkov.
Bio Bione Cosmetics Bylinný balzám s Kostivalom a Kaštanom koňským 300 ml
BC Bione Cosmetics
Bio Bione Cosmetics Bylinný balzám s Kostivalom a Kaštanom koňským 300 ml
Kód: 2504704
Kód dod.: 810095
EAN: 8595061606503
 
4.07 EUR
13.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prírodný emulgel určený na uvoľnenie namáhaných svalov a kĺbov, úľavu pri pocite ťažkých nôh a na príjemnú regeneráciu po fyzickej záťaži.
Arnika Bylinný krém s liečivou rastlinou arnikou, 50 g
Karlovarská kosmetika® Arnika®
Arnika Bylinný krém s liečivou rastlinou arnikou, 50 g
Kód: 10617
Kód dod.: 822002
EAN: 8594910012021
 
3.85 EUR
77EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bylinný krém s obsahom výťažku liečivých rastlín Arniky horskej, Repíka lekárskeho, Tymiánu obyčajného, Rozmarínu lekárskeho a Blahovičníka.
AKCE
Sanytol dezinfekčný odstraňovač škvŕn na farebné prádlo, 450 g
Sanytol
Sanytol dezinfekčný odstraňovač škvŕn na farebné prádlo, 450 g
Kód: 77563
Kód dod.: 769230
EAN: 3045206382007
 
5.57 EUR
12.38EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Práškový dezinfekčný prostriedok na odstraňovanie škvŕn bol vyvinutý špeciálne pre odstraňovanie škvŕn z prádla. Prádlo vyprané pri nízkych teplotách i naďalej obsahuje mikroby.
Matopat Art farebné náplasti 19 x 76 mm 12 kusov
TZMO - Matopat
Matopat Art farebné náplasti 19 x 76 mm 12 kusov
Kód: 2407183
Kód dod.: 905227
EAN: 5900516106133
 
1.28 EUR
0.11EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náplasti, ktoré nielen chránia, ale aj štýlovo dopĺňajú váš vzhľad vďaka farebným vzorom.
AKCE
Sanytol dezinfekčný osviežovač vzduchu na povrchy a textil, mentol, 300 ml
Sanytol
Sanytol dezinfekčný osviežovač vzduchu na povrchy a textil, mentol, 300 ml
Kód: 62896
Kód dod.: 724132
EAN: 3045206394000
 
3.42 EUR
11.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zahubí 99,9 % baktérií, plesní a vírov, vrátane víru chrípky typu A (H1N1). Dezinfikuje a čistí. Absorbuje a ničí pachy tým, že odstraňuje ich príčinu (mikróby).
AKCE
Sanytol dezinfekčný odstraňovač škvŕn na biele prádlo, žiarivá biela, 450 g
Sanytol
Sanytol dezinfekčný odstraňovač škvŕn na biele prádlo, žiarivá biela, 450 g
Kód: 92829
Kód dod.: 769229
EAN: 3045206382601
 
5.57 EUR
12.38EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Žiarivá biela na odstraňovanie škvŕn bol vyvinutý špeciálne na odstraňovanie škvŕn z bieleho prádla.
Alpa Francovka lihový bylinný roztok, 1 l
ALPA® Francovka
Alpa Francovka lihový bylinný roztok, 1 l
Kód: 10593
Kód dod.: 829001
EAN: 8594001771448
 
8.98 EUR
8.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obsahuje 60 % alkoholu, lihový roztok prírodných rastlinných silíc a niektorých ich obsahových látok (mentolu, linaloolu, nerolu a pod.).
Matopat Transparent náplasti priehľadné s polštářkom, 20 ks
TZMO - Matopat
Matopat Transparent náplasti priehľadné s polštářkom, 20 ks
Kód: 2602410
Kód dod.: 905222
EAN: 5900516894061
 
1.49 EUR
0.07EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Priehľadné náplasti k diskrétnemu ošetreniu drobných zranení, ideálne k ochrane poranení na rukách a tvári, 20 ks v piatich variantoch. Pre celodenné použitie.
AKCE
Sanytol dezinfekcia na tkaniny, 500 ml
Sanytol
Sanytol dezinfekcia na tkaniny, 500 ml
Kód: 79573
Kód dod.: 765000
EAN: 3045206331005
 
3.19 EUR
6.38EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nezanecháva škvrny, k textíliám je šetrný. Príjemná vôňa čistého prádla. Ideálne pre ťažko prateľné tkaniny (koberec, kabáty, obleky atď.).
Dixi Arvit vlasové tonikum proti vypadávaniu vlasov, 7× 10 ml
Dixi
Dixi Arvit vlasové tonikum proti vypadávaniu vlasov, 7× 10 ml
Kód: 2403702
Kód dod.: 857000
EAN: 8586000087941
 
3.42 EUR
0.49EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vlasové tonikum proti vypadávaniu vlasov v ampuliach pre všetky typy vlasov.
Sanytol dezinfekčný osviežovač vzduchu na povrchy a textil, hory, 300 ml
Sanytol
Sanytol dezinfekčný osviežovač vzduchu na povrchy a textil, hory, 300 ml
Kód: 85591
Kód dod.: 724135
EAN: 3045206394307
 
4.27 EUR
14.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dezinfikuje a čistí. Absorbuje a ničí pachy tým, že odstraňuje ich príčinu (mikroby). Pôsobí na vzduch, povrchy a bytové textílie.
Alpa Francovka Lesana liehový bylinný roztok, 160 ml
ALPA® Francovka
Alpa Francovka Lesana liehový bylinný roztok, 160 ml
Kód: 10607
Kód dod.: 829012
EAN: 85922280
 
2.13 EUR
13.31EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Francovka lesana je liehový roztok prírodného mentolu a extraktu z ihličia. Vyššia koncentrácia mentolu v porovnaní s ALPA francovkou zvyšuje chladivý efekt.
Cosmos Cievková jemná náplasť 1,25 cm × 5 m, 1 ks
Hartmann Cosmos®
Cosmos Cievková jemná náplasť 1,25 cm × 5 m, 1 ks
Kód: 48314
Kód dod.: 905051
EAN: 4049500593960
 
1.28 EUR
0.26EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fixačná náplasť z netkanej textílie pre jednoduchú fixáciu obväzov a obinadel.
Hansaplast Universal vodoodolná náplasť, 6 cm × 1 m
Hansaplast
Hansaplast Universal vodoodolná náplasť, 6 cm × 1 m
Kód: 21932
Kód dod.: 905200
EAN: 4005800042744
 
2.56 EUR
2.56EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hansaplast Universal je vodoodolná náplasť na ochranu drobných rán a odrenín. Je spoľahlivá a dokonale prilnavá. Pokožke nebráni v aktívnom dýchaní. Chráni proti nečistotám, s vankúšikom.
Matopat Happy náplasti pre deti, 12 ks
TZMO - Matopat
Matopat Happy náplasti pre deti, 12 ks
Kód: 2602411
Kód dod.: 905223
EAN: 5900516894078
 
1.49 EUR
0.12EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farebné náplasti s vankúšikom, chránia pred vodou a zašpinením. Matopat Happy sú farebné náplasti pre deti aj dospelých, elastický mikropórový povrch umožňuje pokožke dýchať.
COSMOS Bezbolestný sprej na rány 50 ml
Hartmann Cosmos®
COSMOS Bezbolestný sprej na rány 50 ml
Kód: 2602585
Kód dod.: 905036
EAN: 4250108374824
 
8.55 EUR
171EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Cosmos Bezbolestný sprej na rány je šetrný sprej na bezbolestné čistenie a ochranu rán, ktorý podporuje ich prirodzené hojenie.
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.