(6:30 – 15:00 hod.)
sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
AKCE
Sanytol dezinfekčný univerzálny čistič na podlahy a plochy, vôňa eukalyptus, 1 l
Sanytol
Sanytol dezinfekčný univerzálny čistič na podlahy a plochy, vôňa eukalyptus, 1 l
Kód: 55071
Kód dod.: 700592
EAN: 3045206312202
 
2.57 EUR
2.57EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálne použitie vhodné pre podlahy, kúpeľne, pracovné plochy a pod. Bez chlóru. Nezanecháva škvrny. Šetrný k povrchom. Dermatologicky testované. Vôňa eukalyptu.
Sanytol dezinfekčný osviežovač vzduchu na povrchy a textil, hory, 300 ml
Sanytol
Sanytol dezinfekčný osviežovač vzduchu na povrchy a textil, hory, 300 ml
Kód: 85591
Kód dod.: 724135
EAN: 3045206394307
 
4.27 EUR
14.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dezinfikuje a čistí. Absorbuje a ničí pachy tým, že odstraňuje ich príčinu (mikroby). Pôsobí na vzduch, povrchy a bytové textílie.
Sanytol gél na ruky, 75 ml
Sanytol
Sanytol gél na ruky, 75 ml
Kód: 2103266
Kód dod.: 789078
EAN: 3045206502009
 
2.99 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
SANYTOL gély na okamžitú dezinfekciu rúk sú vhodné pre celú rodinu a môžu sa používať kdekoľvek, kedykoľvek, bez vody, mydla a uteráka.
AKCE
Savo dezinfekcia a čistič na podlahy pomaranč a mäta, 1 l
Savo®
Savo dezinfekcia a čistič na podlahy pomaranč a mäta, 1 l
Kód: 2402868
Kód dod.: 700362
EAN: 8720181408786
 
3.19 EUR
3.19EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny prípravok, ktorý je skvelým riešením pre každodennú účinnú dezinfekciu.
Herbavera Konopné psie sadlo s kafrom a bylinami, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Konopné psie sadlo s kafrom a bylinami, 200 ml
Kód: 2501856
Kód dod.: 812082
EAN: 8594009476802
 
3.42 EUR
17.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Masážny krém s obsahom vybraných bylín s výbornými účinkami na uvoľnenie organizmu. Jemná masáž na hrudníku a chrbte spríjemňuje dýchanie pri nachladnutí, kašli a nádche.
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
AKCE
Sanytol Dezinfekcia Maxi jednorazové čistiace utierky, 36 ks
Sanytol
Sanytol Dezinfekcia Maxi jednorazové čistiace utierky, 36 ks
Kód: 55264
Kód dod.: 709623
EAN: 3045206312257
 
3.33 EUR
0.09EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Utierky čistia a dezinfikujú plochy. Preventívnym a pravidelným používaním dosiahnete kontroly a regulovania výskytu mikroorganizmov v domácnosti.
SAVO dezinfekcia a čistič na podlahy Levanduľa, 1 l
Savo®
SAVO dezinfekcia a čistič na podlahy Levanduľa, 1 l
Kód: 2400154
Kód dod.: 700360
EAN: 8720181409035
 
3.85 EUR
3.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Savo dezinfekcia a čistič na podlahy Levanduľa je univerzálny prípravok, ktorý je skvelým riešením pre každodennú účinnú dezinfekciu a zároveň zaisťuje, aby váš dom a rodina boli chránené pred nečistotami a choroboplodnými zárodkami.
Hartmann obvazová vata zmes, 200 g
Hartmann
Hartmann obvazová vata zmes, 200 g
Kód: 21661
Kód dod.: 902012
EAN: 4046871010003
 
2.78 EUR
13.9EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Neskládaná (vo forme zmesi) obvazová vata vyrobená zo zmesi bavlny a viskózy.
Hartmann obvazová vata, 50 g
Hartmann
Hartmann obvazová vata, 50 g
Kód: 21657
Kód dod.: 902010
EAN: 4049500927895
 
1.28 EUR
25.6EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sklenená obvazová vata vyrobená zo zmesi bavlny a viskózy.
AKCE
SAVO dezinfekčný sprej do kúpeľne, 700 ml
Savo®
SAVO dezinfekčný sprej do kúpeľne, 700 ml
Kód: 2309655
Kód dod.: 700355
EAN: 8720181300424
 
3.42 EUR
4.89EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
SAVO dezinfekčný sprej do kúpeľne efektívne odstráni vodný kameň* a mydlové škvrny zo všetkých umývateľných povrchov v kúpeľni. Jednoducho sa oplachuje a dôkladne odstráni až 99,9 % baktérií a vírusov**.
AKCE
Sanytol dezinfekčný univerzálny čistič na podlahy a plochy, vôňa eukalyptus, 1 l
Sanytol
Sanytol dezinfekčný univerzálny čistič na podlahy a plochy, vôňa eukalyptus, 1 l
Kód: 55071
Kód dod.: 700592
EAN: 3045206312202
 
2.57 EUR
2.57EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálne použitie vhodné pre podlahy, kúpeľne, pracovné plochy a pod. Bez chlóru. Nezanecháva škvrny. Šetrný k povrchom. Dermatologicky testované. Vôňa eukalyptu.
Domestos Power Fresh Lime Fresh WC gel, 700 ml
Domestos
Domestos Power Fresh Lime Fresh WC gel, 700 ml
Kód: 2305900
Kód dod.: 717121
EAN: 8720182431219
 
2.57 EUR
3.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný dezinfekčný WC gel likviduje 99,99 % baktérií a vírusov, odstraňuje zašlú špinu a vodný kameň a zanecháva toaletu čistú a voňavú.
SAVO Original 1,2 l
Savo®
SAVO Original 1,2 l
Kód: 2001806
Kód dod.: 724069
EAN: 8710522604991
 
2.35 EUR
1.96EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutý dezinfekčný prípravok účinný prípravok na dezinfekciu vody (bazény, studne) a povrchov. Odstraňuje až 99,9 % baktérií a vírusov.
SAVO Original dezinfekcia, 4 kg
Savo®
SAVO Original dezinfekcia, 4 kg
Kód: 2001742
Kód dod.: 724071
EAN: 8710522605066
 
7.27 EUR
1.82EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Savo Original tekutý dezinfekčný prípravok - účinný na dezinfekciu úžitkovej vody (bazény, studne) a povrchov.
Alpa Koňský univerzálny masážny balzam 250 ml
ALPA®
Alpa Koňský univerzálny masážny balzam 250 ml
Kód: 54529
Kód dod.: 812061
EAN: 8594001778652
 
5.34 EUR
21.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Alpa Koňský univerzálny masážny balzam je tradičný prípravok určený na úľavu od bolesti svalov a kĺbov po fyzickej alebo športovej námahe.
Hansaplast Extra Robust vodoodolná náplasť, 16 ks
Hansaplast
Hansaplast Extra Robust vodoodolná náplasť, 16 ks
Kód: 2202247
Kód dod.: 905210
EAN: 9005800222370
 
2.99 EUR
0.19EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hansaplast Extra Robust je vodoodolná náplasť, ktorá poskytuje spoľahlivú ochranu v najnáročnejších situáciách. Náplasť je vodotesná a priedušná - udržiava poranenie v suchu. Je extra silne prilnavá, po zložení nezanecháva zvyšky. Má veľký absorpčný pol
Plantur 39 Kofeínový šampón pre farbené a poškodené vlasy, 250 ml
Plantur
Plantur 39 Kofeínový šampón pre farbené a poškodené vlasy, 250 ml
Kód: 1703907
Kód dod.: 856862
EAN: 4008666700971
 
14.11 EUR
56.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Plantur 39 Kofeínový šampón – starostlivosť o farbené a poškodené vlasy s podporou rastu a ochranou farby.
Hansaplast Aqua Protect vodovzdorná náplasť 20 ks
Hansaplast
Hansaplast Aqua Protect vodovzdorná náplasť 20 ks
Kód: 2202240
Kód dod.: 905191
EAN: 9005800334509
 
2.56 EUR
0.13EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aqua Protect 100% vodovzdorné náplasti na prekrytie a ochranu drobných rán.
Herbavera Koňský hrejivý balzam, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Koňský hrejivý balzam, 200 ml
Kód: 2504759
Kód dod.: 812072
EAN: 8594009476833
 
3.42 EUR
17.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Masáž koňským hrejivým balzamom má výborné účinky na uvoľnenie a prehratie pohybového ústrojenstva. Aktívne látky káfr, capsaicin a škorica silne prekrvujú pokožku a dochádza k jej intenzívnemu prehratiu.
Hansaplast náplasti vodotesné Aqua Protect XXL 5 ks
Hansaplast
Hansaplast náplasti vodotesné Aqua Protect XXL 5 ks
Kód: 2402125
Kód dod.: 905185
EAN: 9005800358123
 
5.77 EUR
1.15EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodotesné náplasti na prekrytie a ochranu stredných až väčších rán. Vhodné na rany po menšom chirurgickom zákroku.
Hartmann Cosmos Pružná náplasť, 6× 10 cm, 5 ks
Hartmann Cosmos®
Hartmann Cosmos Pružná náplasť, 6× 10 cm, 5 ks
Kód: 21894
Kód dod.: 905033
EAN: 4052199531878
 
1.92 EUR
0.38EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pružná náplasť na prsty a kĺby. Pružná náplasť je určená pre spoľahlivé ošetrenie menších poranení na kĺboch a prstoch, kde bežné náplasti často zlyhávajú.
Alpa Aviril detský krém, 50 ml
ALPA® Aviril®
Alpa Aviril detský krém, 50 ml
Kód: 09191
Kód dod.: 821162
EAN: 8594001773923
 
1.92 EUR
38.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Alpa ochranný detský krém na opruzeniny s vysokým obsahom oxidu zinočnatého v kvalitnom krémovom základe.
Cosmos klasická netkaná náplasť, 6 cm × 1 m
Hartmann Cosmos®
Cosmos klasická netkaná náplasť, 6 cm × 1 m
Kód: 93542
Kód dod.: 905026
EAN: 4052199232645
 
1.28 EUR
1.28EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pevná textilná náplasť z odolného materiálu na ošetrenie drobných poranení. Vyvinuté špeciálne pre ošetrenie drobných poranení.
Herbavera žilné mazanie s konopím a legactifem, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera žilné mazanie s konopím a legactifem, 200 ml
Kód: 2501858
Kód dod.: 812062
EAN: 8594009476901
 
3.42 EUR
17.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Žilné mazanie na masáž pokožky a svalov opuchnutých a unavených nôh s LEGACTIFOM, gaštanom a kostivalom.
Hartmann obinadlo hydrofilné sterilné, 6 cm × 4 m
Hartmann
Hartmann obinadlo hydrofilné sterilné, 6 cm × 4 m
Kód: 92882
Kód dod.: 905154
EAN: 4052199736785
 
0.64 EUR
0.16EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hydrofilné elastické sterilné obinadlo vhodné na fixáciu krytia rán.
Hansaplast Sensitive Kids detské náplasti pre citlivú pokožku, 10 ks
Hansaplast
Hansaplast Sensitive Kids detské náplasti pre citlivú pokožku, 10 ks
Kód: 2202248
Kód dod.: 905198
EAN: 9005800339733
 
2.56 EUR
0.26EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Detské náplasti pre citlivú pokožku s rôznymi motívmi zvierat 1 m x 6 cm.
Savo Profi Podlahy a povrchy Lemongrass čistiaci prostriedok dezinfekčné na každodenné upratovaní plôch 5 kg
Savo®
Savo Profi Podlahy a povrchy Lemongrass čistiaci prostriedok dezinfekčné na každodenné upratovaní plôch 5 kg
Kód: 1905519
Kód dod.: 700374
EAN: 8594005392892
 
13.04 EUR
2.61EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Savo na podlahy a povrchy je přípravek ke každodennímu úklidu ploch v kancelářích, školách a školkách, zdravotnických zařízeních atd. Odstraňuje mastnotu a zaschlou špínu.
AKCE
Sanytol tekuté mydlo Purifiant, 250 ml
Sanytol
Sanytol tekuté mydlo Purifiant, 250 ml
Kód: 1911582
Kód dod.: 789054
EAN: 3045206501804
 
2.13 EUR
8.52EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sanytol mydlo vám dopreje sviežosť a jemnú vôňu vďaka obsahu výťažkov z lipy a šalvie. Mydlo Purifiant odstráni 99,9 % vírov, baktérií a mikrobi.
AKCE
Sanytol Eukalyptus dezinfekčný čistiaci prostriedok na podlahy XXL, 2 l
Sanytol
Sanytol Eukalyptus dezinfekčný čistiaci prostriedok na podlahy XXL, 2 l
Kód: 2303388
Kód dod.: 700605
EAN: 8411660006165
 
5.52 EUR
2.76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extra objemný, bez chlóru. Nezanecháva škvrny. Šetrný k povrchom. Dermatologicky testované. Vôňa eukalyptu.
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.